Золочів Плюс
Форум міста Золочів

А хто вірить в нечисту силу?

Автор Повідомлення
а про того мужика, що відьми в кишені носить?
А таке навіть буває????
Альонка пише:
А таке навіть буває????
угу особливо коли п"янезний додому іде
BEAUTY
Yes,its very interesting and tarrible story,I would like to tell it but its so long!and also its not very pleasant for me to remember all these,Im not eager to write all these detales.We together believe in this black power,and it was interesting for me if anybody alse believe in this.
EMMIE, а тепер перевела б ще, а то я вчила французьку а не інгліш
Коротше, про того дядька...
То такий собі кульгавий, але кремезний вже досить старий дядько з купою болячок. Але хороби його не від старості, а від числених нападів нечистої сили, котра ревно ненавидить старого.
Кульгати він почав з дитинства, коли йому було три рочки. Він був круглим сиротою, лише одна тітка доглядала за ним. Якось вона надумала охрестити малого в церкві. Десь поназбирувалось декілька її коліжанок, котрих ніхто раніше не знав, і повели хлопчика до так-званого священика (бо які тоді були священики? за Сталіна). І надумали вони, скориставшись неосвіченістю попа скоїти його силою обряд інфернації над малим. В той пізній березневий вечір небо затягло свинцевими хмарами і почав завивати холодний вітер. Несподівано заперіщив дощ з градом, а горизонт розривали блискавиці. Коли малого привели до священика, той помітив, шо хлопець поводиться дуже нервово і в нього розпочалася гарячка. Проте тітка наполягала на проведенні ритуалу. Вона підтримувала малого ззаду, а інші дві за руки. Несподівано двері храму відкрились від пориву вітру, який увірвався в середину і повибивав декілька шиб у віконних вітражах. Хлопець почав кричати і вириватись. Переляканий священик заметушився, але жінки продовжували незрозуміло підспівувати, і змушували його не зупинятись. В цей момент повітря взірвалось шаленим вибухом, а по стінах пробігли тисячі вогняних струменів. Блискавка влучила в одну з бань, усі лампочки світильників враз перегоріли і присутні опинилися в напівтемряві. Священик закляк з жахливим переляком на обличчі від того, що він побачив в червоних очицях жінок навпроти. Малий прудко щосили смикнувся і видерся з диявольських обійм. Він побіг до виходу, проте тітка наздогнала його, зваливши з ніг. Хлопець впав дуже нездало, зламав ногу, пальці на руці і вдарився потилицею до кам'яної підлоги храму.
Обряд тоді так і не закінчили. Швидкоприбула пожежна команда виявила в храмі лише маленького непритомного поламаного хлопчика і божевільного попа із застиглою гримасою жаху на обличчі. Він так і не зміг нічого потім пояснити що там сталося і куди поділись ті жінки. Проте слідча комісія НКВС при обшуку храму виявила незрозумілі речі, типу залишків тваринної крові і нутрощів і торбинці, а також повстромлювані іржаві голки з клаптиками чорних ниток у дверях і вікнах. Після того, як малий довго одужував, його віддали у сирітський притулок, де він і виховувався. Та за весь його час перебування там, його маловідома тітка так більше і не з'являлася, її ніхто потім не бачив, хоча проти неї було порушено кримінальну справу і організовано розшук.
Тож порада тим молодим батькам, хто хоче охрещувати своїх малеч. Ви повинні добре знати майбутніх хресних дитини. Крім того довіряти проведення обряду лише дійсним священикам. І ще. Не забудьте перевірити двері і вікна храму на наявність сторонніх предметів типу маленьких голочок, підозрілих червонуватих цвяшків без шляпок із намотаними сивими волосинами, також чи не стоїть часом десь зкраєчку під стіною ніби нічий кульочок, в якому може бути казна-що. Ну і старайтесь прислухатись що там під час обряду бормочуть і підвивають старенькі бабусі, які нібито невинно прийшли порадіти за чуже немовля, шо приймає святе таїнство хрещення.
От так наш герой пережив першу серйозну стичку з нечистю. Та зчасом він окріп, навчився протистояти злу і відвертати лихо від людей...
а стігмати то від нечистої сили(диявола), чи світлої, скажем так,(бога), чи від розуму людини?
Власне це питання напевне досі є загадкою, і вирішити її кожен має для себе особисто.
А от щодо природи стигматизму, то тут вже давно встановлено причини і механізми феномену. В нас правда це мало відомо, а от, наприклад, в штатах давно дослідили це. Зазнявши на відео, замірявши усі можливі для заміру показники людини і середовища, взявши усі можливі аналізи. Вчені встановили, що механізм появи кровоточин на тілі цілком земний і природній і пояснюється поєднанням нервової і біохімічної активності організму. Інша справа, що так і не встановлено, що призводить до такого стану людину. Цілком можливо уявити і зрозуміти коли стигмат є емоційно впливовим (наприклад віруюча людина, чи обізнана з природою людського організму). Але стигматами є також і люди, яким до того було взагалі байдуже питання релігії чи аномальних явищ. Тут пояснення розбігаються на багато варіянтів. Мені наприклад подобається версія про так-звану інформаційну матрицю і визначальний її вплив на людину в залежності від сукупних параметрів перебування людини в просторово-часовій послідовності низки подій життя. Тобто простіше кажучи, збіг обставин і факторів, які вмикають в людині певні схеми, закладені за часів заснування світу.
Кожен розуміє (або не розуміє) причину стигматизму по-своєму, але факт існування явища залишається непохитним...

додано через 57 хвилин 18 секунд:

Стосовно стигматів, то в нашому місті я таких не знаю. А от особистих прикладів існування непояснених сил навіть дописувчі цього форуму можуть навести досить багато, вже не говорячи про місцевих любителів розповідати такі історії.
Скажімо, є люди які стикались із явищем виникнення звуків вночі з іграшкового піаніно. Або ті, кого якось-то переслідувала чорна тінь пізно ввечорі на вулиці Івасюка. Інші бачили на власні очі дивний вогняний вихор над вогнищем в повний погодний сонячний штиль.
гм... то для чого все ЦЕ робиться для страху, чи для роздумів, чи для путання
На мою думку то ні до чого не робиться. То все нормальна природа нашого світу.
а якщо нормальна, то чого до сих пір так ніхто і не звик до того
Та бо з самого малку людина замикається в чотирох стінах і про навколишній великий світ навіть не задумується, переймаючись лишень своїми буденними проблемами і інтересами. А тих, хто живе самітньо і вивчає сили природи, здавна називали відьмами і чаклунами.
на мою думку то не є нормальна природа, багато занадто питань без відповідей залишається навіть для тих же чаклунів. чаклуни і відьми(чорна магія або біла)то ж не від бога полюбе, я вірю принаймі що не від нього. а все, що лякає людину або путає її якісь переконання-як на мене то ненормально для бога. який смисл?.....
Дуже б було цікаво почути "страшні історії" з життя наших форумчан. В мене їх було багато... але закінчення в них виходили завжди комічні.
Після перегляду фільму "Звінок", сидячи пізно вечором сама в квартирі, в мене ні з того, ні з сього, ввімкнувся сам телевізор, причому на всю котушку... я оніміла... Потім побачила, що з необережності я сіла на пульт, який лежав на дивані... Добряче я тоді злякалась
Без сумніву, що саме через нерозуміння люди назвали певні сили темними або нечистими. Бо невизначеність лякає людину і плутає. Але не треба забувати, що УВЕСЬ світ створений Богом. І саме завдяки величезній неосяжності ми можемо усвідомити свою мізерність перед нашим Творцем. Уявіть, що би було, якби людина вивчила і розібралася повністю у всьому. Вона би себе відчула Володарем світу. А світ не є темним чм світлим, він божий. Це вже залежить від самої людини, як вона буде сприймати певні прояви природи.
AVB пише:
Без сумніву, що саме через нерозуміння люди назвали певні сили темними або нечистими.

то те ж саме, коли кажуть, що якщо людина не знайшла кінця космосу, і чогось все таки не досягла-то видумала бога

додано через 2 хвилини 1 секунду:

AVB що для тебе означає-нечиста сила і як ти її розумієш, сприймаєш(можливо захищаєшся)?
http://forum.zl.lviv.ua/album_pic.php?pic_id=238 а ви кажете, там повно тої нечистої
Хтось бачив фільм"6 демонів Емілі Роуз"? РАДЖУ ПОДИВИТИСЯ! Так от він на реальних подіях, це один з реальних прикладів, який доводить існування нечисті. І АВБ правий, ми надто зайняті собою і своїми проблемами щоб помічати щось навколо, а може ми просто не хочемо це бачити чи вірити в це. Можливо так і краще, менше знаєм, легше жити. Головне мати сильну ВІРУ в БОГА і тоді буде не так страшно.
EMMIE пише:
І АВБ правий, ми надто зайняті собою і своїми проблемами щоб помічати щось навколо, а може ми просто не хочемо це бачити чи вірити в це. Можливо так і краще, менше знаєм, легше жити. Головне мати сильну ВІРУ в БОГА і тоді буде не так страшно._________________

авб мав на увазі, що ми зайняті собою і не можемо побачити (зрозуміти)що то все абсолютно нормально, що то є частина нормального світу.
А. ну я не думаю що це нормально, але воно дійсно є частиною світу, світу такого як він є, нормального чи недуже.
EMMIE согласна, то що страшить людину і завдає психологічної шкоди-не є нормальним. навіть якщо ми і знаємо ЩО І ХТО це робить.
Terry, так і знала, що знайду тебе тут!!!!!!!!!!!! А як щодо "Stay alive"???
BEAUTY
Hello.dear friend "Stay alive"-реальний фільм, але не на реальних подіях)хоча , я думаю і таке може бути.
Привіт. Скажу так, ниякої нечистої сили не існує, це лише материализація чиїхось негативних думок. І чим більше людей підтримують цю ідею-думку (мол нечиста сила иснує ) тільки робить іі більш реальною. СХАМЕНИТЬСЯ
"нечисту" силу розумію як "незрозумілу". Так. Переважно вона направлена на негатив для людини. Але, візьмімо, наприклад, дитину і батьків. Немовля задумало прогулятися і видирається з рук на дорогу. Батьки стримують його, щось пояснюють, якось впливають. З точки зору дитини батьки це натуральна "нечиста" сила, яка з незрозумілих причин і нібито в шкоду перешкоджає дитині і чинить нібито зло. Хіба не так?
Усі сили світу є реальні і невід'ємні. Щоб не сприймати їх як "нечисті" треба намагатися розуміти їх. Людина завжди стоїть над природою (по задуму), значить завжди є спосіб впливу чи захисту від природніх сил. А "природній" також означає "звичайний", "натуральний", а ніяк не "надприродній".
Я в нечисту силу не вірю, проте інколи бувають такі випадки в житті, що інакше їх просто неможливо пояснити.
Не вірте у всяку нечисть, читайте краще сайт www.community.org.ua

додано через 1 хвилину 56 секунд:

Цей сайт робиться в с. Підгірці Бродівського району. Там виганяють чортів та іншу нечисть. Може хтось про це знає більше. напишіть
ну... за Підгірці я знаю багато шо.... і раджу тако.... як хочете шоб всьо було добре то їдьте в монастир, але ні в якому разі не в костел навпроти замку.
Чуваки! Якщо хтось хоче попробувати займатися магією(чорною, білою чи ще якоюсь), не раджу. Після перших початків з тобою такеее починається робитися. Тоочно як у кіно показують. А назад повернутися дуже важко та з великими жертвами.
Шо факт - то факт.
Лише одиниці можуть вміло контролювати магічні сили. З цим треба народитися і вчитися все життя.
Не вірте у всяку нечисть, читайте краще сайт www.community.org.ua
Вірить в нечисту силу той хто про неї задумується.
Олег пише:
Вірить в нечисту силу той хто про неї задумується.

Якшо ти читаєш біблію, а там згадується про, скажем для прикладу, пекло, то значить ти в нього віриш, бо полюбому ти про це думатимеш.
Треба зауважити шо є різниця між вірою в існування чогось і безпосередньої віри в то.
Я наприклад вірю що є всяка
містер ІКС пише:
нечисть

бо про це написано в біблії, а ця книга для мене зразок для наслідування.
Цитата:
читайте краще сайт...

Цур, тебе, нечистий!

Звичайно, шо нечисть існує. Просто це усвідомити складніше. Але на простішому прикладі це як вірити в існування вірусів і бактерій, які є причиною хворіб.
AVB пише:
Лише одиниці можуть вміло контролювати магічні сили.

Ну, тут ше питання: Хто кого контролює
astrolik пише:
Якшо ти читаєш біблію, а там згадується про, скажем для прикладу, пекло

Покажеш? Шось я аж жодного разу там такого слова не стрічав
Пе́кло, у багатьох релігіях місце для посмертного покарання за гріхи. У індуїзмі, буддизмі і джайнізмі пекло - перехідна стадія у прогресі душі, але християнство і іслам вважають його вічним (чистилище - перехідний). У юдаїзмі такого покарання немає.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Пекло

я трошки помилився, пишучи це я мав на увазі пекло-сукупність усього що стосується до "нечистої сили"
tymofiy пише:
Хто кого
Згідний. Але зі сторони це виглядає просто професіоналізмом
містер ІКС пише:
Не вірте у всяку нечисть

А шо в тому поганого?
Я знаю людей, що виділи дідька. І сам мало з ним не стикнувся...
Незнаю історій, але як що є добро, є і зло. А нарахунок відьом у Золочеві...... так, я одну знаю с... я мав на увазі відьму
Я вірю в нечисть. Навіть їх бачив і привида вбив. То не жарт!
так і хочеться написати - "а далі звірятко загортає шоколад у фольгу", а якщо серйозно, то кожен бачить те, у що вірить, що знає... це досить приземлена матеріалістична точка зору, але правдива
наш кругозір залежить від знань
+ на загрузку мозгів така думка - людина не може придумати того, чого насправді нема
astrolik пише:
людина не може придумати того, чого насправді нема

Ага. Памятаю як на співбесіді давали малювати неіснуючих тваринок. Вони всі існують?

zaluskyy пише:
бачив і привида вбив

Жесть. zaluskyy - винищувач привидів.
voshkaniridze пише:
Ага. Памятаю як на співбесіді давали малювати неіснуючих тваринок. Вони всі існують?

скажем так: ці тваринки складалися з "органів" які існують, іншими словами це була нелогічна множина логічних (існуючих) елементів
ти ж не думав про цю тварину як про єдине ціле, думки швидше були - щоб такого ще додати
astrolik пише:
ти ж не думав про цю тварину як про єдине ціле

Ще й як думав. Там ще про неї розповідь на сторінку треба було написати.
voshkaniridze пише:
Ще й як думав. Там ще про неї розповідь на сторінку треба було написати.

але це не була твоя первинна думка при "створенні" тварини, бо саме слово "про" говорить те, що вона вже була придумана, і залишилось описати/скласти її в єдине ціле, сформувавши опис її функціональності з вже наявних в ній інструментів
astrolik
Ну тоді виходить що зомбі, привиди і т. д. це лише
astrolik пише:
нелогічна множина логічних (існуючих) елементів

Тоді як zaluskyy привида вбивав я не можу зрозуміти?
voshkaniridze пише:
Ну тоді виходить що зомбі, привиди і т. д. це лише

ну так, наука ж цього не може пояснити, а вона - логічна
щодо привидів, зомбі і ін. - тому є деякі цілком логічні, неповні але дотичні пояснення "на розумну голову", тобто гіпотетично воно можливе, але логічно це не поясниш

voshkaniridze пише:
Тоді як zaluskyy привида вбивав я не можу зрозуміти?

мабуть так само як і напиваються до чортиків
у кожного в голові свій світ, який залежить від того що ти знаєш або чого навчили/показали, така собі віддалена за поняттям матриця : )
примітивний приклад - нейронні системи, спочатку в них немає бази, але з поступанням інформації формується певна база знань, те саме і людина, тільки набагато складніше
astrolik І всетаки мені здається, що привиди, зомбі і т. д., колись були такими самими малюночками, як і на моїй співбесіді. Просто на відміну від моїх малюнків їх бачили крім HR більше людей. Так вони й переросли в "знання", які насправді навіть гіпотетично неможливі.