Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що ми зараз читаємо?

Автор Повідомлення
Що ми зараз читаємо?
Що ми зараз читаємо? Які книжки цікавлять молодих людей ?
Є такий письменник ЛОБСАНГ РАМПА прпоную почитати.
Умберто Еко рулить
Прочитав дуже багато художньої літератури і толку? Тільки час змарнував. Тепер якщо і читаю, то тільки технічну.
Зараз читаю Габріеля Гарсіа Маркес - "Сто лет одиночества". Ніяк дочитати не можу, взагалі таке враження починає складатися, що я ці "Сто лет одиночества" як раз сто років читати буду
metromir.ru/downloads/ класна програма по книжках Метромір
Шукаю прогу по технічні літературі "Обладнання легковех автомобілів" то по типу як Метромір.
2 zoen
Та чого? Во я її за 5 днів прочитала, цікавенько так
Кучеряшка пише:
2 zoen
Та чого? Во я її за 5 днів прочитала, цікавенько так

Кожному своє... Комусь справді цікаво, а хтось сам не знає чого хоче...
mops пише:
Прочитав дуже багато художньої літератури і толку? Тільки час змарнував. Тепер якщо і читаю, то тільки технічну.

Я з тобою не згідна. Під час читання художньої літератури людина оцінює їх дії та життєві ситуації, що там описуються. Це потім допомагає більш критичніше ставитись до власних вчинків. Крім того, читати книжки просто цікаво!
Мопс то не зле що ти прочитав багато літератури, я думаю, що дурнішою людина від цього не стає.
Maria пише:
Я з тобою не згідна. Під час читання художньої літератури людина оцінює їх дії та життєві ситуації, що там описуються. Це потім допомагає більш критичніше ставитись до власних вчинків. Крім того, читати книжки просто цікаво!

Іншими словами, читаючи худліт людина вчиться на помилках інших, в даному випадку - вигаданих героїв роману, оповідання і т. д.? Якщо так, то я з тобою теж не згоден - дуже часто люди не вчаться на власних помилках, що ж тут вже казати про чужі помилки!!!
Вище було написано, шо читати це цікаво і це правда. Цікаво дивитись фільми, слухати музику, добре спати, то чому не можна відпочивати читаючи?
Тому що ви втрачаєте. А знаєтте, що ви втрачаєте? Найцінніше, те, що вам НІХТО і НІКОЛИ не поверне - ЧАС. Хочете спати? Спіть, все життя проспите, все життя потратите на примарні іллюзії... це ВАШЕ життя, марнуйте його, як хочете...
Можна подумати що ви не марнуєте жодної хвилини вашого життя.
to mops:
так ти і не їж-багато часу затратиш
Maria пише:
Можна подумати що ви не марнуєте жодної хвилини вашого життя.

Звичайно марную, але перважно через незалежні від мене обставини.
Читаю "Код Да Вінчі". Взагалі я читати дуже не люблю, але чесно кажучи не згідний що це марна трата часу. Людина розвивається значно більше ніж під час прослуховування музики чи перегляду якогось фільму.
Код Да Вінчі зараз дуже популярна книжка - в який книжковий магазин не зайдеш - вона на самому видному місці. А от треба було мені книгу Кінга "Рита Хейворт или Побег из Шоушенка": оббігав весь Львів - ніде не було. Отак
Код да Вінчі я ще минулого року прочитала... ммені сподобався.. правда більшість з тих фактів, що там подано я вже знала..
А зараз читаю тільки навчальни книжки, підручники.. на щось цікаве часу не вистарчає
Що стосується загальнорозрекламованого Коду Да Винчі, то особисто в мене чомусь постійно складається таке враження, що ця книга подобається більшості не тому, що дійсно подобається, а тому що саме так вважає більшість оточуючих людей, зірок тощо... Тобто так треба зараз думати, модно думати, що ця книга справді гарно написана, а чи насправді так? Чи хтось сам сідав і замислювався, чи подобається книга саме йому??? Чомусь я в цьому сильно сумніваюся... Просто не потрібно на мою думку весь час орієнтуватися і озиратися на думку натовпа... Живіть так, я це ВАМ подобається і читайте те, що ВАМ подобається а не те, чого від вас вимагає натовп...
Мода була, є, і буде. І переважна більшість людей буде слідувати моді, це цілком природня річ.
2 zoen

Як можна читати те що тобі подобається якщо вибір книжок просто величезний? Класику не дуже люблю, а з нового вибрати щось цікаве надзвичайно важко самому. Приходиться плисти за течією в даному випадку. А то можна почати читати 10 книжок і ні одну не закінчити, а спинитись на середині книги і запитати себе навіщо я це читаю і для чого я потратив стільки часу на цю книгу?
2 Richard: золоті слова, браво!
2 мопс!
Май на увазі, хлопче, що про ЦЕ ми з тобою будемо сперечатися довго і серйозно!
MUBa пише:
2 мопс!
Май на увазі, хлопче, що про ЦЕ ми з тобою будемо сперечатися довго і серйозно!

Про що про ЦЕ? Колись давно була така програма на російському телебаченні - "Про это". Не про це часом?
mops пише:

Про ставлення до книжок і худліт. Але, думаю, то тільки в межах форуму. З передачею "Про это" нічого спільного нема. Я б навіть неподумала, що тобі вона може до голови прийти!!
А Шоушенк Кінга вдалося знайти? Бо я маю.
Маю в електронному вигляді. А друковану ніколи не бачив, сумніваюсь навіть, що вона існує.
mops пише:
Маю в електронному вигляді. А друковану ніколи не бачив, сумніваюсь навіть, що вона існує.

Існує. А в електронному вигляді: є хороший сайт з великою кількістю книг. Якщо потрібно пишіть в РМ.
Мане зацікавила книжка "Біблійн оповіді"то все що повязане з винекненням релігії в суспільстві і винекненням інших релігій , так наприклад як ісламу автор Зенон Косідовський http://metromir.ru/downloads/ тут можна скачати книжки
Ніколи не любила фантастики, а прочитала Лема "Соляріс" і "Повернення з зірок" - і полюбила!!!!
Лем мій улюблений письменник-фантаст. "Нежить" і "Голос неба" перечитав багато разів, і "Кіберіаду" теж!
Останнє, що я прочитав - це "Вогнем і мечем" Генрика Сенькевича, мовою оригіналу (польська), потім подивився ще раз фільм (вже його бачив, але давно) і зробив висновок, що фільм - це добре, але книжка є книжка і з цим ніщо не зрівняється.
Гарний висновок! Ти Сенкевича по-польськи читаєш? Респект!!!
Я теж
MUBa пише:
Гарний висновок! Ти Сенкевича по-польськи читаєш? Респект!!!
Я теж

Читаю, якщо я знаю польську мову, то чому я маю читати якийсь переклад, навіть відомого автора?
Зараз почав читати його повість "Потоп", хочеш, можу поділитись...
Дякую. Маю всю "Трилогію". Там ше "Пан Володийовський" входить. А "Quo vadis" читав? Суперова річ!
Кузьма Скрябін - "Я, Побєда і Берлін"
люблю детективи i miстику. Акунiн i Булгаков моi любимцi
В Булгакова мені дуже сподобались "Записки юного врача" і "Морфий"
А МЕНI "МАСТЕР И МАРГАРИТА", "СОБАЧЕ СЕРЦЕ", "РОКОВI ЯЙЦЯ" А ОСЪ "БIЛОI ГВАРДII" НЕ ПОНЯЛА
Віктор Суворов "Акваріум".
Курт Вонегут "Колыбель для кошки". Трохи депреснякова річ, але не дурна. Кінцівка вартує того, щоб перші сто сторінок були прочитані
Зюскинд Патрик"Парфюмер"
"Harry Potter and the Sorcerer's Stone" by J.K.Rowling - вдосконалюю свою англійську. Думав, буде заодно цікаво. Помилився!!! В порівнянні з версією від А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА англійська мова може видатись сухою, незвучною, шо взагалі по-справжньому починаєш респектувати Сіра Шекспіра, який умудрився прославитись на весь світ. (шкода шо він не був українцем)
Зараз читаю Даніелу Стіл, Мішеля Кваста "Любове моя незнана" - не книжка, а скарб! (раджу молоді прочитати)
Мені деже сподобалось Nothing Last Forever від Sidney Sheldon читати в оригіналі. Правда сама кінцівка там якась троха "слюнява" вийшла. Основне, чим зачепило - величезне навантаження науково-медичних термінів і хірургічних подробиць. Просто жуть!
Б. Акунін "НЕФРИТОВЫЕ ЧЕТКИ", і як завжди не розчарувалась в авторі
На даний момент мій улюблений автор - Хемінгуей. Без лишніх понтів, просто, про людей, про війну, про кохання. АЛЕ ЯК СИЛЬНО!!!
Акуніна читала "Пелагію і білого бульдога". Файно , варто прочитати. Стиль такий класний, під ХІХ ст! І досить навіть небанальний сюжет!