Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що ми зараз читаємо?

Автор Повідомлення
О, дуже захоплююсь Акуніним, я прочитала майже всі його твори, дуже легко читається і відірватись, поки не прочитаєш все, просто не можливо
lenhen
А що найбільше сподобалося? Як буде час, то може на канікулах прочитаю. В мене в хаті ше десь був "Азазель" і "Турецкий гамбит".
Можеш почитати "Пелагею и черний монах"-навіть трохи страшнувато."Азазель" мені не дуже сподобалось, а ось "Турецкий Гамбит" навіть дуже. А ще "Алмазная колесница" дуже вразила, там ще дуже хороші "хоку". А взагалі-то всі його твори мені дуже подобаються
А твори Акуніна(і не тільки) можеш знайти тут http://litportal.ru/
Я люблю читати... Одні з моїх улюблених авторів
Стівен Кінг читала багато і все мені сподобалось... і фільми за мотивами його книжок досить хороші
Булгаков само собою прекрасний письменник
Люблю фентезі і Толкіна з його чудовим світом
А ше недавно прочитала книжку Любка Дереша "Культ". Просто супер! Досить нестандартно... Почитайте обов"язково.
А я не люблю фантастику.
А що ж ти тоді любиш?
З Дерешових книжок найбільше подобається перша - "Поклоніння ящірці". Фантастики нема взагалі. Місцями важка річ, але сильна.
Та я знаю що нема... Він взагалі класно пише. Мені подобається його стиль. Він недавно переклав книжку Кінга на українську. Треба буде почитати...
В пост-поступі (виходить по п"ятницях) є ціла його сторінка.
І мені твори Дереша дуже сподобались, особливо "Поклоніння ящірці" і "Культ". Дуже хотілось б прочитати "Архе" тільки щось ніде не можу його знайти
Я Архе до кінця не дочитала. Не моє... А от "Намір" читається легше, правда, коли дочитуєш до кінця, то думаєш - ОТ БЛІН!!! В кінці ТАКОГО тексту - таке закінчення?? І ВСЕ???
О! Поки не забула! А як вам Карпа подобається? (тобто Ірена)
Поки не читала... Але в мене знайома любить такі книжки... І мене забезпечує ними, за що я їй дуже вдячна...
Я от подивилася, хто шо читає, і чуть не заплакала. Через те, що я маю писати творчу роботу з історії - всі книги які я буду бачити на протязі ше одного місяця про творчість, життя і становлення Маркіяна Шашкевича
Співчуваю . Але і то треба . Хтіла вчитися - як то мовиться, - люби і саночки повозити. Але нічого страшного в тому нема. Класика ніби на користь розвиває...
з сучасної українцької літератури я для себе відкрила недавно письменницю Наталку Сняданко. Перше що я читала "Колекція пристрастей" http://www.ukrcenter.com/library/read.asp?id=5279&page=1#text_top , інші твори тоже можна порекомендувати, між іншим "полювання на блондинок"
Наразі читаю "Р. Аппінастезі - Фройд за 90 хвилин." невеличка книженця для тих, хто лінивий але бажає бути обізнаним в біографічних особливостях геніального психоаналітика. От :о)
Я зараз читаю .... пости в форумі
Я завжди читав класиків, аж тут думаю дай щось сучасне попробую, взяв Муракамі - Кафка на пляжі. Або я не в"їхав в усі тонкощі сучасної літератури, або Муракамі псих, для підтвердження або заперечення цього взяв ще одну книжку Муракамі - Норвежський ліс.
Для початку шо таке Муракамі?
То не що, а хто. Муракамі сучасний відомий японьський письменник, але як на мене то Кафку на пляжі краще не читати, можу коротко описати зміст
Герман Гессе "Степовий вовк". Дуже сподобалося!
Прочитав Культ Дереша, а він (амп), - грав Мандри всі 2:53...
Колись зачитувався Кінгом, якісь такі паралелі цікаві до Дереша можна провести.
Майже божевільний письмей. Пєлєвін такий ж. Люблю їх.
Курт Воннегут - 'Бойня Nr5, або хрестовий похід дітей' - рекомендую, сильна і цікава річ!!!
В Лемі його чисто польська комедіозність подобається.
А я прочитала книжку "Майстер і Маргарита", тепер читаю "Віхи священної історії" Ю. М. Канигіна
А ви "Анастасію читали?" У 8 книжках Правда-це маленькі книжки, не такі як "Тихий Дон" рекомендую. Ця книжка поміняла мій світогляд на деякі речі. До речі "Тихий Дон" я теж прочитала в свій час. Сподобався. Правда ті моменти, де були описані бої я упускала.
читаю історію цивілізації майя і ацтеків
Читав дві книги Бориса Акуніна! супер! дістав ше одну але нема часу читати!
Таня Малярчук - укр(аїнська) сюр(реалістична) проза.
"Культ" Дереша пройдений. Корій завжди живий.
Перебіг агітаційну літературу "Свідків Єгови". Хто б моє випустив на такій поліграфії?

додано через 5 днів 18 годин 48 хвилин 17 секунд:

Спромігся прочитати перші три Євангелії...
Тре перекурити і подумати. Там шось зовсім не те написано, шо нам казали...
Я зараз читаю наш форум...
Прочитав Ломачинського "Автономный Аппендицит". Описується випадок, коли людина вирізала сама собі апендикс. Як ви думаєте, таке можливо?
Автолоботомія - фантазії чи реальність?
Філіппінські хілери щось таке мутять схоже, але щоб сам собі... Хоча, при нашій безкоштовній медицині - наше майбутнє в наших руках
Не знаю як апендицит, а от лісового кліща сам собі вирізав... Зажило як на собаці...

... і нічего, і нічего...
massacra, ну нічого собі. А я не можу. Нє, руку на себе не в силі підняти.
КОЭЛЬО Пауло "АЛХІМІК" прочитала на "одному подиху". Дуже і дуже сподобалось, саме "по-між рядків" там можна вичитати дуже багато цікавого для себе. Ше дуже сподобались всі твори Сідні Шелдона. Зарас читаю Сен-Жермен "Курс Алхімії"
lenhen пише:
КОЭЛЬО Пауло "АЛХІМІК"

А зсилочку, будь - ласка, можна?
Звичайно мона - http://www.litportal.ru/genre39/author327/read/page/1/book2172.html.Тільки єдине, що в тому літпорталі зле, постійно реклама вискакує і не дуже хоче закриватись...
Об'явлення Івана Богослова

додано через 23 секунди:

Зенон Косідовський, "Біблійні оповіді" радив би почитати.
Олег пише:
Зенон Косідовський, "Біблійні оповіді"

1)шо за звір?
2)нашо заново придумувати велосипед? Біблія дрібним шрифтом - більше 1500 сторінок, є де розігнатись, аби розумів
Альфонс Доде "Короли в изгнании". Сподобалось.
Осилюю сербський постмодерн в особі Павіча

додано через 7 днів 20 годин 10 хвилин 23 секунди:

Кльова таки штука - екзамен. Стільки нової інформації за одну ніч! Особливо, коли здаєш укрліт за 60-80-і рр ХХ ст.
Взяла в нашій бібліотеці 10 книжок з тскать, великою і малою прозою, і вечірком за неї засіла. Перший до рук потрапив Шевчук. Тепер мій улюблений! Всі решта відпочивали до наступного ранку )))
Я от читала файну книжечку - Аманда Лір - "Сальвадор Дали глазами А. Л."... та сталася халепа... загубилася у дорозі... Як хто знає link , де то чудо літератури можна взяти, будь-ласочка скиньте!!!
Книжка книжкою, а грампластинка Аманди Лір в мене десь була...
так і не можу ніде надибати Аманди із її творінням... жаль...
читаю зара Бернард Вербер - Муравьи
Останнє, шо читав - "Проектування систем керування на однокристальних мікро-ЕОМ". Зачитаєшся...
почав читати
Тьюринг А. "Могут ли машины мыслить?",
Уоссермен Ф. "Нейрокомпьютерная техника: теория и практика".
Зачитався...
mops пише:
на однокристальних мікро-ЕОМ
О, це я проходив . Навіть диплом мав на цьому (частково)
Це напевне найпоширеніші чіпи в побуті, від "плакучої" ляльки до холодильника. Структура однакова, а керувати може будь чим (простеньким таким )
mops пише:
Останнє, шо читав - "Проектування систем керування на однокристальних мікро-ЕОМ". Зачитаєшся...

Ну і як сюжет...?
К. Вендровский, Б. Шашлов
НАЧИНАЮЩЕМУ ФОТОЛЮБИТЕЛЮ
Москва 1965