Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Де-Манджаро у Золочеві?

Автор Повідомлення
Де-Манджаро у Золочеві?
Як ви ставитися до такого закладу як Де-Манджаро???
Чи хотіли б ви, щоб такий заклад був у Золочеві???
мені пофіг!
мені тоже
А шо то воно таке є? Золочівське Відділення Дуспансеру? Якшго так, то тре писати в Медисини.
От мині не пофіх! Я пириймаюся дубробутом усіх наших мешкайців, гнавіть зарадикалів!
ну тодi i менi пох. нах.

Posted from a Nokia mobile phone
Попередження
Попередження видане mops (10.03.2007 17:55, дійсне до: завершено)
Причина: Раджу почитати орфографічний словник
Манджаро штука хороша, і якби в нас було, думаю було б класно. Сам не раз там сидів. Особисто я за.
vj.Aver пише:
Манджаро штука хороша, і якби в нас було, думаю було б класно. Сам не раз там сидів. Особисто я за._________________

Все що приносить хоть якусь корись громаді я підтримую.
Не знаю, не був. Але, думаю, що доброї кнайпи в Золочеві таки НЕМА! Все одні гадюшники. Якшо дійсно заклад хоч троха більш-менш культурний, то най би був. Хоча маю на то великий сумнів, що з часом і він не перетвориться на "так як завжди".
Та нашо нам тої Манди-шо-жарить? І так гмісто а Зволочів!
А я б хотіла, щоб в нас піцерія нормальна була без диму сигаретного і алкашів, щоб з дитиною можна було спокійно посидіти.
VIA, тебе можуть не всі правильно зрозуміти. Зараз багато батьків навмисне відправляють своїх дітей вже в 8-10 років "розважитись з друзями на свято" по кабаках.
Думаю що "челінтано ", був би сам раз в Золочеві, але скоріш за все його в Золочеві не буде, так як і більшість класних бістро, а жаль
І я б хотіла якусь хорошу піцерію
VIA пише:
без диму сигаретного і алкашів

Тільки таки схиляюсь до думки
massimo пише:
скоріш за все його в Золочеві не буде

VIA пише:
без диму сигаретного і алкашів
ну таких кабаків в золочеві вже достатньо, без диму і алкашів, але то шо для дітей крім настуні більше нічого не має, то зле, але і у львові також нічого такого не має.
Якби болу Манджаро - було б класно. Є де відпочити, чи то поїсти чи посто прийти попити пива і скуштувати піцци. + 2 зали. Один для курців, другий для тих, хто не палить.
vj.Aver пише:
Якби болу Манджаро - було б класно. Є де відпочити, чи то поїсти чи посто прийти попити пива і скуштувати піцци. + 2 зали. Один для курців, другий для тих, хто не палить.

треба нашим бізнесменам пояснити що таке франчайзинг, авось хтось відкриє, хоча маю в тому дуже великі сумніви
ти мабуть сам добре не розумієш цього слова - франчайзинг
уигпаz, ну для чого так зразу? Звичайно, що франчайзинг перетворює приватного підприємця просто кажучи на звичайнісінького продавця торгової марки. Але тим не менше це реальний спосіб розкручувати сферу обслуговування на більш високому рівні в нашому забиченому містечку.
З іншого боку, як для нашого міста, то також на краще, коли підприємець сам бере на себе весь бізнес і лишень робить рекламу дійсно хорошої фірми, товар якої продає. Прикладом є той самий кіоск "Родинної Ковбаски" на Бандери.
Але кіоск то маленький сарайчик з персоналом 2-3 людини. А, скажімо, орендувати в центрі міста цілий перший поверх великого будинку, організувати там ремонт, закупити обладнання, підготувати усі папери і нарешті відкрити перший порядний заклад в Золочеві. На мою думку, це дуже не просто зробити простому підприємцю без особливої допомоги.

додано через 13 днів 6 годин 17 хвилин 13 секунд:

А часом не тут планується шось відкривати???
yurnaz думаю я добре розумію що це а ось і тобі

ФРАНЧАЙЗИНГ, -у, ч., ек. Надавання економічного захисту, привілеїв з боку якої-небудь фірми своїм клієнтам, що започатковують нову справу. ** Право на фрайчайзинг – право на створення комерційного підприємства, що торгує продукцією свого старшого партнера.