Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Друг сказав: Я тебе люблю!

Автор Повідомлення
Друг сказав: Я тебе люблю!

Найкращий друг признався мені в коханні, що робити?
даремно ти то тут написав, не зрозуміють, надають дурних порад і т. д., а відповідь потрібно шукати у серці а не в голові

то продовження теми про нетрадиційні відносини, чи дійсно правда?

додано через 2 хвилини 35 секунд:

Взагалі справжня дружба то і є кохання тільки без сексу
Ні це дійсно правда!!!! Саме це і змінило моє ставлення до таких людей!!!

Ну що мені робити???? Як не розбити людині серце? І невтратити друга???????

додано через 1 хвилину 9 секунд:

massimo пише:
Взагалі справжня дружба то і є кохання тільки без сексу

Я це знаю!!!!
free_soul пише:
І невтратити друга???????

Думаю, що дружбу тут вже ніяк не врятуєш...
free_soul
а скільки йому років?
Khrystik пише:
Думаю, що дружбу тут вже ніяк не врятуєш...

ЧОМУ??????

Я невіру що 14 років можна пустити коту під хвіст!!!!
Вихід повинен бути!!!!

додано через 1 хвилину 14 секунд:

massimo

йому 21! а що?
якщо він просто тебе любить, то то ше в принципі не є щось страшне, але якщо він хоче від тебе взаїмності, і як продовження секс, то це вже гірше, але безвихідних ситуацій не буває.
Мдя! Нічогенька ситуація! Навіть не знаю, як би потрапив в таке. Напевно, пояснив би шо для мене значить ця дружба, і шо не хотів би позбутися друга. Але більше шансів, шо тут дружбі кінець.
AVB пише:
Але більше шансів, шо тут дружбі кінець.

НЄ, ну народ! ну так не підходить!!! Який нафіг кінець!
Ну поставте себе на моє місце! Ну він людина, за яку я і вогонь і у воду!
Но сексу я ж нехочу!!!
І нехочу розбити серце, бо сам добре знаю шо то таке!!!!
Як поступити? Як пояснити другу, шо я найкращий друг! Но ніяк не його хлопець?????

додано через 1 хвилину 12 секунд:

massimo пише:
але безвихідних ситуацій не буває.

Ну а як мені поступити??? Як реагувати на його ласку і т. д????
я тут прикинув що мій друг таке сказав, то аж мурашки по тілу побігли. Думаю що на перший тиждень мені б мову відняло, це точно. Потім думаю я б зним поговорив сказав би що мене наразі влаштовують відносини які були раніше, що сказати зараз нічого не можу так як потрібно багато подумати, запропонував би йому надалі залишатися моїм другом і дати часу розставити крапки. А там пройшов би час і можливо щось би змінилось
massimo пише:
я тут прикинув що мій друг таке сказав, то аж мурашки по тілу побігли. Думаю що на перший тиждень мені б мову відняло, це точно. Потім думаю я б зним поговорив сказав би що мене наразі влаштовують відносини які були раніше, що сказати зараз нічого не можу так як потрібно багато подумати, запропонував би йому надалі залишатися моїм другом і дати часу розставити крапки. А там пройшов би час і можливо щось би змінилось

Ну може йому заміну підшукати??? Я знаю шо він в Золочеві не один такий!!! Може хтось також має подібних друзів!!!! Я впринципі хочу йому допомогти!
free_soul пише:
і дати часу розставити крапки. А там пройшов би час і можливо щось би змінилось
яж в принципі про те ж і говорю час буде йти він побачить що ти взаємністю не відповідаєш, і можливо піде шукати іншого, але не думаю що тобі самому потрібно робити якісь кроки в тому напрямку, в смислі допомагати йому влаштувати особисте життя
massimo пише:
час буде йти він побачить що ти взаємністю не відповідаєш, і можливо піде шукати іншого

АГА, ПІДЕ!!! А я залишуся без друга!!!!

massimo пише:
допомагати йому влаштувати особисте життя

Народ! А тоді навіщо друзі?????? Хто ми без друзів в тому світі?????
Хто нам буде допомагати як не друзі?????

Та я знаю, що набагато легше послати його на... і тоді небуде проблеми! Но в такому випадку ким буду Я???
Я непривик втікати від проблем!!! Я їх привик вирішувати!!
І ДРУГА Я В БІДІ НЕ КИНУ!!!!!!!!!!!!!
Но ось тільки незнаю як допомогти!!!!

Будьте людьми! Порадьте що мені робити!!!
я не пропоную тобі залишати його в біді, я ж говорив, потрібно залишити такі відносини які були до признання. а на рахунок пошуку йому коханя, уяви ти кохаєш дівчину, кохання не взаємне і вона шукає тобі дівчину, вона каже дивись яка класна дівчина пішла , а ти дивишся не на неї а на своє кохання , як тобі таке, я думаю так набагато болить серце, ніж коли просто ігнорують твою любов.
free_soul пише:
Як поступити? Як пояснити другу, шо я найкращий друг! Но ніяк не його хлопець?????

Я шось не дуже зрозумів. Твій друг, хлопець, признався тобі, хлопцю, в коханні??? Якщо так, то я навіть не знаю, шо тобі порадити... У мене подібних ситуацій не було...
Ну, я ж невтратив дівчину яка мене кохала! Зараз ми з нею найкращі друзі!!! Я незнаю, но я якось їй зміг пояснити що я її нелюблю!!!

Но коли це почув від найкращого друга.... Я незнав що сказати..
Та й досі незнаю...

Я починаю його уникати, бо немаю відповіді... А так немає бути!!!!

додано через 1 хвилину 29 секунд:

mops пише:
Я шось не дуже зрозумів. Твій друг, хлопець, признався тобі, хлопцю, в коханні??? Якщо так, то я навіть не знаю, шо тобі порадити... У мене подібних ситуацій не було...

Саме так! Мій друг признався мені в коханні!!!!
Ну а як би ти поступив на моєму місці?????
Мдя... Мабуть би теж уникав. Але так чи інакше доведется поговорити. І не варто нічого придумувати. Скажи все як є. Ти його любиш? Ні? Тоді так йому і скажи. Але дружбу вашу цінуєш, так? І не збираєшся всім розповідати про його орієнтацію? Так йому все і скажи.
free_soul пише:
Я незнаю, но я якось їй зміг пояснити що я її нелюблю!!!

Ось тепер спробуй тими ж словами пояснити це своєму другу. Вважаю, що слід йому сказати, що тобі приємно, що тебе люблять, тільки... тільки взаємністю ти не зможеш відповісти, чому, сам вирішуй
free_soul пише:
Я починаю його уникати

А ось цього робити не слід, так як невизначеність ще більше мучить...
mops пише:
Мдя... Мабуть би теж уникав. Але так чи інакше доведется поговорити. І не варто нічого придумувати. Скажи все як є. Ти його любиш? Ні? Тоді так йому і скажи. Але дружбу вашу цінуєш, так? І не збираєшся всім розповідати про його орієнтацію? Так йому все і скажи.

Ну я його не те, шоб уникав! Просто я деколи хочу і з дівчатами погуляти! а він мене дуже ревнує!!!
Я йому це все, вже говорив! Я намагаюсь йому пояснити шо я ніде недінуся, шо залишуся другом!
Но мені його дуже шкода, я дуже хочу йому допомогти но незнаю як!!!!

Ну порадьте шось!!!!

додано через 2 хвилини 58 секунд:

lenhen пише:
Ось тепер спробуй тими ж словами пояснити це своєму другу. Вважаю, що слід йому сказати, що тобі приємно, що тебе люблять, тільки... тільки взаємністю ти не зможеш відповісти, чому, сам вирішуй

Но це була дівчина! а це мій найкращий друг!!! Я бачу шо кожне моє криве слово його вбиває!!! А його погляд(він дивиться на мене ніби останній раз) вбиває мене!!!!!
Розумієш????
Сорі, ти йому не допоможеш. Але будь обережний, щоб не стати таким як він.
free_soul пише:
а він мене дуже ревнує!!!

free_soul пише:
Ну порадьте шось!!!!

Так вже ж порадили
Скажи йому, все як є, що тобі подобаються дівчатка, не хлопчики
І якщо він справжній друг, він зрозуміє
mops пише:
Сорі, ти йому не допоможеш. Але будь обережний, щоб не стати таким як він.

Ну це ти зря!!! Якщо він мене зміг витягнути з однієї х-ні! То я його тим більше в такій ситуації непокину!!!!

Для мене дружба важливіша, за будь шо!!!!
free_soul пише:
Для мене дружба важливіша, за будь шо!!!!

І навіть важливіша за Бога?
lenhen пише:
Так вже ж порадили
Скажи йому, все як є, що тобі подобаються дівчатка, не хлопчики
І якщо він справжній друг, він зрозуміє

Це не допомагає!!!! Треба більш ефективніший метод!!!!

Ну може є в нашому місті ше ненатурали? може вони йому шось порекомендують?????

додано через 2 хвилини 15 секунд:

mops пише:
І навіть важливіша за Бога?

Я ж написав
free_soul пише:
за будь шо

ШО і ХТО різні речі!!!!
free_soul пише:
То я його тим більше в такій ситуації непокину!!!!

В якій ситуації конкретно? Те, що він тебе кохає... чи те, що йому подобаються чоловіки? Якщо в другій, то чесно кажучи "витягнути" ти його ніяк не зможеш, тобі залишається сприймати його таким як є... або ж не сприймати...
Бачу тобі його дуже шкода, так?
lenhen пише:
В якій ситуації конкретно? Те, що він тебе кохає... чи те, що йому подобаються чоловіки? Якщо в другій, то чесно кажучи "витягнути" ти його ніяк не зможеш, тобі залишається сприймати його таким як є... або ж не сприймати...

Я поставив перед собою завдання: Не розбити йому серце! І не втратити друга!!!!!
Я його сприймаю таким яким він є! Я немаю нічого проти його орієнтації! Навпаки я хочу йому допомогти! Всім чим можу!
free_soul, а ти не питався безпосередньо у нього самого, чим ти можеш йому допомогти?
mops пише:
Бачу тобі його дуже шкода, так?

Я собі не дозволю розбити йому серце!!! Я неможу його послати, я неможу його ігнорувати!
Просто, в нашому місті на мене вже косо дивляться, коли я йду з ним по місті!!!!(хоча мене то мало хвилює)
А я ше досі незнаю шо робити!
Не буду ж я кожному пояснювати!!!!

Ну і як мені вийти з цієї ситуації????
free_soul пише:
Я собі не дозволю розбити йому серце!!!

що означають конкретніше оці твої слова? ти часом не будеш з ним коханцями?
st.fergi пише:
а ти не питався безпосередньо у нього самого, чим ти можеш йому допомогти?

Ну, я йому запропонував підшукати заміну! Він сказав, попробуй...
free_soul, розумієш, якщо він влюбився САМЕ В ТЕБЕ , значить було за що тебе полюбити. і не так легко буде переключитися на когось іншого.
st.fergi пише:
що означають конкретніше оці твої слова? ти часом не будеш з ним коханцями?

Я спробую підшукати йому когось! Він все одно зараз незможе нікого собі шукати, бо вляпався в мене!!!!
Правда я ше не уявляю собі як я це буду робити!!!
Но принаймні я пробую!!!
Друг все ж таки!!!!
free_soul
тобто те, що ти будеш з ним ( коханим його, скажем так) виключено повністю?
st.fergi пише:
розумієш, якщо він влюбився САМЕ В ТЕБЕ , значить було за що тебе полюбити. і не так легко буде переключитися на когось іншого.

Ну то хоч спати буде з тим іншим! Бо зі мною йому навряд чи вийде...
free_soul пише:
Ну то хоч спати буде з тим іншим

ти в темі нетрадиційної орієнтації розпирався про інше, пам"ятаєш? говорив особисто мені, при чому тут секс і прочєє..... а зараз, бачу, ти думаєш уже по-іншому...
st.fergi пише:
тобто те, що ти будеш з ним ( коханим його, скажем так) виключено повністю?

Та коханим, я його можу бути! Но він моїм коханим не буде!!! Хіба шо дівчиною перетвориться...

Но шото з етим надо делать...
free_soul, а вдруг ти передумаєш, га? і вже тобі дівки не треба буде
st.fergi пише:
ти в темі нетрадиційної орієнтації розпирався про інше, пам"ятаєш? говорив особисто мені, при чому тут секс і прочєє..... а зараз, бачу, ти думаєш уже по-іншому...

Що ти маєш на увазі??? То шо я там писав, то я і тут продовжую! Якби мого друга цікавив секс зі мною то я б його давно послав!!!! А він мене кохає!!! Ось в чому проблема!!!!
free_soul, я не про то! раз ти його друг, і тим більше ВІН КОХАЄ ТЕБЕ , а не когось там, то для чого ти шукаєш йому КОГОСЬ( Ну то хоч спати буде з тим іншим!)ДЛЯ СЕКСУ? хіба не розумієш, що тим самим ти все одно розбиваєш йому серце???
st.fergi, ой, і я так думаю! може змінити орієнтацію??? І друга не втрачу, і хлопця знайду....
free_soul, " І друга не втрачу"-ото точно)))я думаю він був би радий)))
st.fergi пише:
я не про то! раз ти його друг, і тим більше ВІН КОХАЄ ТЕБЕ , а не когось там, то для чого ти шукаєш йому КОГОСЬ( Ну то хоч спати буде з тим іншим!)ДЛЯ СЕКСУ? хіба не розумієш, що тим самим ти все одно розбиваєш йому серце???

ВОТВОТ! Я і незнаю як мені бути!!!! Він приходить до мене, вішається мені на шию... а я йому пробую пояснити елементарні речі, хоч знаю шо не дойде, бо сам колись безмежно любив!!! Знаю і незнаю як мені бути!!!

додано через 1 хвилину 31 секунду:

st.fergi, а шо? може попробувати?
кажуть все треба вміти!!!
free_soul пише:
вішається мені на шию.
ОГО))) раз ЗНАЄШ що не дойде, то і не дойде ти не розіб"єш йому серце тільки тоді, коли будеш з ним разом(розумієш, про що я) бо він того дуже хоче(хоча мені завжди трохи дивно буде, коли от, вчора спокійно пили пиво і обговорювали все, а сьогодні приходить моя подружка і каже , що мене любить)хоча..... жінкам простіше в тому)))факт)))
free_soul пише:
Не розбити йому серце! І не втратити друга!!!!!

Думаю, що це не можливо
Не розбити йому серце ти зможеш лиш в тому випадку, якщо залишишся з ним
free_soul пише:

free_soul пише:

На мою думку(ех... не хочеться тебе засмучувати) вашій дружбі прийшов кінець, так як бути такою як колись, вона більше не зможе... І мені здається, розірвати стосунки був би кращий вихід з становища... для вас обох...
free_soul пише:
кажуть все треба вміти!!!
все треба вміти але не все робити)))) особисто від мене: якщо відчуваєш що ХОЧЕШ ПОПРОБУВАТИ -то вперед! Я не закликаю тебе до чогось такого, чого ти сам не хочеш!!!!!! але якщо хочеш........ то май на увазі що можеш опинитися в списку тих, кого пацани хочуть забомбити в темі про нетрадиціоналів)))
st.fergi, ну та до деякої міри я і є з ним!!! Ой буду я надіятися шо він не захоче сексу! Тоді все обійдеться без трагедій....
але ж ти писав що ради друга підеш на все....... вибирай, тут уже багато чого написали люди, а голова в тебе є своя, так що встряхнися і насамперед не кіпішуй, от маєш варіанти-сідай і обдумуй УЖЕ САМ, так як думок по тому поводу маєш достатньо
free_soul пише:
Ой буду я надіятися шо він не захоче сексу

Не обійдеться. І пішовши зараз на компроміс, ти підеш і ще раз. Так що серйзно, краще тобі порвати стосунки з ним.
free_soul, я б з жінкою попробувала )))