Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Друг сказав: Я тебе люблю!

Автор Повідомлення
st.fergi пише:
все треба вміти але не все робити)))) особисто від мене: якщо відчуваєш що ХОЧЕШ ПОПРОБУВАТИ -то вперед! Я не закликаю тебе до чогось такого, чого ти сам не хочеш!!!!!! але якщо хочеш........ то май на увазі що можеш опинитися в списку тих, кого пацани хочуть забомбити в темі про нетрадиціоналів)))

Ну, нічо!!! Я все одно когось нарисую в нашому місті з нетрадиціоналів!!! Треба культуру піднімати і пора вчитися розуміти інших а не тільки себе!!!!

НАРОД! ВСІ ХТО ЗНАЄ, ШОСЬ ПРО ТАКИХ ЛЮДЕЙ, РОЗКАЖІТЬ МЕНІ!!!! БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ!!!!!
НАПЕРЕД СПАСИБІ!!!!
БУДУ ЗАВТРА!!! ЧЕКАЮ НА ВАШІ ПОРАДИ!

додано через 1 хвилину 25 секунд:

ВСІМ СПАСИБІ ЗА ПОРАДИ!!!
ТІЛЬКИ ШЕ ПІДКАЖІТЬ ЯК ТУТ ПЛЮСІКИ СТАВИТИ....
free_soul пише:
Треба культуру піднімати

Вибач, але це ніяка не культура. Це збочення, хоч чомусь називають "орієнтацією".
І ше. Усі пости із іменами, прізвищами і прізвиськами золочівських педерастів будуть видалені.
Полнейший брєд, перечитав тільки половину першої сторінки. Я здивований що ця тема стільки відповідей получила за такий короткий час... напевно людям немає, що робити, головне язиком почисати і розрулити "романтичну" ситуацію голубого друга і бісексуала Питання життя і смерті... ту бі о нот ту бі? Занепад Золочева продовжується... шкода.

P.S.
Як би до мене, мій друг подібне сказав в тверезому стані, я би одразу всю його "любов" до мене, вибив чимось тяжким, по хребті і спині...
якщо він не закликає тебе до сексу то може не так все і страшно, можливо в нього коплекс якийсь на рахунок дівчат. Я не знаю мав він дівчину чи ні, але думаю, що секс з класною дівчиною багато може допомогти. Як варіант пропоную секс в трьох з дівчиною. Його зрозуміти також можна, з дівчиною потрібно знайомитися, " крутити " її, а тут є ти, він про тебе все знає, знає що ти хочеш, і не треба напрягатися. Колись З. Фрейд сказав, що при певному рівні збудження різниця між статтями зникає, тобто коли ти дуже збуджений то тобі фіолетово чи то секс з жінкою, чи з мужчиною. Незнаю точно чи то так, бо на собі не пробував.
Richard пише:
вибив чимось тяжким, по хребті і спині...

Ну навіщо так жорстоко.. Ну кохають тебе, неперевершеного і бажанного, наліво і направо - так від того в тюрмі рятуватись?
Тебе тоді на форумі взагалі не буде..
free_soul пише:
Ну, нічо!!! Я все одно когось нарисую в нашому місті з нетрадиціоналів!!! Треба культуру піднімати і пора вчитися розуміти інших а не тільки себе!!!!

НАРОД! ВСІ ХТО ЗНАЄ, ШОСЬ ПРО ТАКИХ ЛЮДЕЙ, РОЗКАЖІТЬ МЕНІ!!!! БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ!!!!!

НАПЕРЕД СПАСИБІ!!!!

БУДУ ЗАВТРА!!! ЧЕКАЮ НА ВАШІ ПОРАДИ!

Чесно, в мене після цього посту склалося враження що ти і є той друг , який кохає хлопців.......
Спробуй йому знайти (нехай навіть лише на один вечір чи на одну ніч) дівчину, яка б йому показалу усе, що він може втратити, яка б показала йому такий секс, шо після нього він слова б не зміг сказати! Головне знайди, а з голою жінкою, як вже раніше говорилось, і справді не поспортш!
От тоді побачиш, чи буде він продовжувати тобі на шию вішатись, повір, шо НЕ буде!!!
Morientes пише:
Чесно, в мене після цього посту склалося враження що ти і є той друг , який кохає хлопців.......

Довго думав шоб таке написати?????????

додано через 1 хвилину 45 секунд:

vaymut пише:
Спробуй йому знайти (нехай навіть лише на один вечір чи на одну ніч) дівчину, яка б йому показалу усе, що він може втратити, яка б показала йому такий секс, шо після нього він слова б не зміг сказати! Головне знайди, а з голою жінкою, як вже раніше говорилось, і справді не поспортш!
От тоді побачиш, чи буде він продовжувати тобі на шию вішатись, повір, шо НЕ буде!!!

А це вприниципі ідея!
Треба буде замість хлопця йому дівчину знайти!!!!!!
В мене була знайома дівчина , яка кохала дівчат і постійно твердила , шо вона завжди буде такою . Все закінчилося тим , шо вона одного разу майже в примусовому порядку переспала з хлопцем, тепер зі дівчат вона навіть не згадує
Morientes пише:
В мене була знайома дівчина , яка кохала дівчат і постійно твердила , шо вона завжди буде такою . Все закінчилося тим , шо вона одного разу майже в примусовому порядку переспала з хлопцем, тепер зі дівчат вона навіть не згадує

Появляється нове питання? Як примусити його переспати з дівчиною???????
free_soul пише:
Як примусити його переспати з дівчиною???????

Ти знайди таку дівчину, яка погодиться, організуй їм інтимну обстановку, а далі... нехай тебе це питання не хвилює! Дівчата вміють спокушати, а він не дерев"яний, не встоїть!
vaymut пише:
Ти знайди таку дівчину, яка погодиться, організуй їм інтимну обстановку, а далі... нехай тебе це питання не хвилює! Дівчата вміють спокушати, а він не дерев"яний, не встоїть!

АГА! "... З голою жінкою важко спорити..."
free_soul там Віві шукала коханця, можна одним камнем двох зайців, я думаю будь яка дівчина загориться азартом звабити хлопця гея
massimo
попробувати можна!
Ну це вже ви палку перегнули! Мені коханець потрібен, мачо, тестостерон замість крові - а ви що підсовуєте?

А ліпше ви, вільна душа з Массімо, йому навпаки покажіть - як воно з чоловіком погано!
ViVi, ну я йому вже повсякому пояснював шо з дівчатами набагато ліпше!!!
Но тут скоріш потрібна добра дівчина а не друг!!! Тут лише дівчина зможе його переконати!!!!!!

ViVi пише:
а ви що підсовуєте?

Ну, ми не підсовуємо! Ми пропонуємо!!!!
А ти не пояснюй, Ломоносов, ти йому покажи!
А не відпечишся від мене, я тобі такого покажу - сам в геї подашся!
ViVi пише:
А не відпечишся від мене, я тобі такого покажу - сам в геї подашся!

Я??? В ГЕЇ?????? Ну ти насмішила!!!!!!
Скільки живу ше такого смішного не чув!!!! :ROLF:
А хтось писав що \"дружба дороща за все\" i \"зробить все заради друга\"
перед lеnhеn на колiна! i просити хай проб\'е вам вiзи. Там i в парадах будете участь брати, вiн так i називаеться ДРУГпарад!
I не треба переживати за секс... теоретично..., це як в туалет \"по великому\" сходити, але навпаки. А ще кажуть \"раз не 3.14да...\" не друг, я хотiв сказати, ну тоб то не рахуеться. Думай! Бо на вибiр путiвка в Гренландiю.
Тепер кожного ранку буду Богу дякувати, що помилував мене вiд таких друзяк!
та й вiд друзяк взагали

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
А хтось писав що \"дружба дороща за все\" i \"зробить все заради друга\"

Так і є! Але якщо щось робити, то робити правильно!!! А не будь-що!
Для чого робити дурні помилки???
А ще вам точно не свiтить одруження по зальоту, потреба в запобiжних заходах,i в оральному сексi ви на рiвних!
i всi новоi теми будуть вiд вас чекати - як ви ставитесь до а/с з кращим другом?
Нi! Орiгiнальнiше! Лучше нет влагалища, чем очко товарища?
mаssimо
я щось замiтив твою зацiкавленiсть.
Ти тверезий? дув щось?

m@xxximus пише:
Ти тверезий? дув щось?

Я зрозумів, що в нашому місті кожен сам за себе!

Моя хата з краю, я нічого не знаю...

Ми з таким розкладом, ой як далеко заїдем...

А ще в Євросоюз рвемся....
free_soul пише:
Я зрозумів, що в нашому місті кожен сам за себе!

Моя хата з краю, я нічого не знаю...

Ми з таким розкладом, ой як далеко заїдем...

А ще в Євросоюз рвемся....

Чоловіче , та в Європі панує повна демократія , всім та тебе на... и, якраз там хтось тобі б дав підсказку шо робити. Шо б хто не пропонував вирішувати все одно тобі
Я лише висловив свою думку.
не виплiтай в европi ой як КОЖЕН САМ ЗА СЕБЕ!
Дружнi тiльки цигани,i мусульмани
я пiдтримую Рiчарда.
ЛОМАКОЮ ПО ХРЕБТI ТАКОГО ДРУГА.
Ну не розумiю я цього, вибачуха.

m@xxximus пише:

Ти тверезий? дув щось?

ну нагрузити пацана легше всього, а ти прикинь реальність такої ситуації Володимир Степанович каже Андрію Романовичу що він його любить, як бути Андрію Романовичу. От стараюся ситуацію розрулити
Ну я думааю нiхто би не вiдрадив би Андрiя... i сАлений був би пристрелиний (я навiть знаю з чого
тим паче що е де закопати... або зкормити кому (шкода що неможу фотки викласти)
а скiльки би було задоволених циею ситуацiею!

Люди, МОПС правильно казав. Не варто списки золочівських "друзів" тут викладати. Ви їх мені в приват скиньте. А там "видно буде"!
Ви так і нічого не зрозуміли!!!!!!
Одні садисти зібралися!

Ну в перед! Стріляйте, винищуйте!!!!!! Тільки ви і те в мієте робити!!!!!
Вам би гітлера в батьки! Ото ви би були довольні!!!!!!
Но не забувайте:

"Чим воюєш, від того і загинеш!!!!"

А якшо людина хороша, то не має значення її орієнтація!

massimo пише:
даремно ти то тут написав, не зрозуміють, надають дурних порад і т. д., а відповідь потрібно шукати у серці а не в голові

то продовження теми про нетрадиційні відносини, чи дійсно правда?

додано через 2 хвилини 35 секунд:

Взагалі справжня дружба то і є кохання тільки без сексу

Ти був правий!!!!!

Та ясно шо правий, синку! (чи доцю? чи шо воно там ти таке є? Зорієнтуєшся - даш знати!)
Як би симпатична подруга сказала шо мене любить і полізла там до мене, коли ми на одинці спочатку би поміг а потім якось заспокояв, ну тіпа світ великий а нас багато найдеш когось не переживай! і таке подібне!
Pliocen пише:
Як би симпатична подруга сказала шо мене любить

Перепрошую шановний, ти трошки НЕ УВАЖНИЙ, тема звучить:
free_soul пише:
Друг сказав: Я тебе люблю!

А free_soul, ЧОЛОВІК і так до нього сказав його друг, ТАКОЖ ЧОЛОВІК!!!
А! тоді скажу сорі Майкл! шукай когось зі своїх ашо травмувати людину краще зразу сказати!
Всім привіт!!!!

Вам цікаво почуити розвязку цієї історії???
Ну так ось: Це виявляється в нас так дружбу перевіряють!!!!
І виявляється я пройшов перевірку!!!!!! Но ще, б трохи і я зірвався б!!!!

Оце він, вчора до мене зі своєю дівчиною зайшов, вирішив нас познайомити!!! (а дівчина клааааааааааааааасна!!!)
І до речі це вона йому таку ідею підкинула!!!
Я короче був в шоці цілий день!!!!!
М-да! Прикаліст однако....
Мда, прiкалiст.
А вiн не боявся втратити друга!? Це добре що ты також в нього закоханий. А то получив би пiдсрачникiв (так би потупила бiльшiсть) i дружбi кiнець.
Бовдур вiн, а не прiколiст.

m@xxximus пише:
А вiн не боявся втратити друга!? Це добре що ты також в нього закоханий. А то получив би пiдсрачникiв (так би потупила бiльшiсть) i дружбi кiнець.
Бовдур вiн, а не прiколiст.

Ну по перше, як виявилося, це була ідея його дівчини!!!!
По друге, я в нього аж ніяк не закоханий!!!!
По третє, друзів в біді не кидають, які б вони не були!!!!!
А по четверте, я нарешті зрозумів, де він весь час пропадав, коли казав шо зайнятий!!!!
free_soul пише:
Це виявляється в нас так дружбу перевіряють!!!!
І виявляється я пройшов перевірку!!!!!!

Після стількох років дружби ще її перевіряти???? Не розумію цього, по-моєму все вже давно перевірено!
Khrystik пише:
Після стількох років дружби ще її перевіряти???? Не розумію цього, по-моєму все вже давно перевірено!

Вот і я задаю собі це питання!
Це йому потрібно було перевіряти? чи це просто він виконував захцянку своєї дівчини?????
free_soul пише:
Це йому потрібно було перевіряти? чи це просто він виконував захцянку своєї дівчини?????

Скоріше всього дурь в голову вдарила, не знали чого вчепитись от і придумали такий прикол для різноманітності.
Чесно кажучи, я б такого "друга " б послала... подальше... що таким методом перевіряє дружбу...
Нарахунок закоханостi твоеi, це шютка. Не ображайся.
Але те що ви собi гоните, трое-ФАКТ.
А знаеш чому втрачають друзiв? Тому що люди мiняються, перестають знаходити спiльну мову i. т. п. або за ось такi прiколи...
Як би вiн трахнув дiвчину твою? Ти б теж пробачив? Вiн ж ДРУГ!
Щось ти здаеться ще не вирiс.

як можна ТАКИМ СПОСОБОМ перевіряти дружбу? то ж треба актором бути і ролі вміти грати перед другом. на мою думку- якщо друг грає ролі перед другом-то не є друг. неважливо які ролі. то не щиро-значить єхидно. фу... а взагалі-то незрозуміла та ситуація якась, странно все дуже, на гон подібне. дівчина є, друг перевіряв... гм...
m@xxximus пише:
Як би вiн трахнув дiвчину твою? Ти б теж пробачив? Вiн ж ДРУГ!
Щось ти здаеться ще не вирiс.

Цікаво!!! Тоді виникає питання чи він мені друг? і чи вона мені дівчина????

додано через 6 хвилин 36 секунд:

st.fergi пише:
як можна ТАКИМ СПОСОБОМ перевіряти дружбу? то ж треба актором бути і ролі вміти грати перед другом. на мою думку- якщо друг грає ролі перед другом-то не є друг. неважливо які ролі. то не щиро-значить єхидно. фу... а взагалі-то незрозуміла та ситуація якась, странно все дуже, на гон подібне. дівчина є, друг перевіряв... гм...

Про дівчину я дізнався лише вчора! Хто і кому це було потрібно я незнаю! Просто, я залишився в дурнях!
А в принципі мені зараз не до того! Я згадую сьогоднішню поїздку... І виникає питання: НУ ЧОГО ЗНОВУ ПРОЛЬОТ???????

додано через 1 хвилину 40 секунд:

lenhen пише:
Чесно кажучи, я б такого "друга " б послала... подальше... що таким методом перевіряє дружбу...

А зможеш прокоментувати чому саме?
А чому не виникае в тебе питання \"чи вiн тобi друг?\" пiсля цього рАзводу.
шкода менi тебе

free_soul, а ти йому таку "перевірку" влаштуй! Скажи, шо любиш... його...... і ше його кобіту!
я то шось не до кінця розумію ту дружбу, друг пішов на поводу у чергової дівчини і замутив такий фарс, якщо в дружбу між мужиками влізла жінка, то хай би він краще був небесного кольору, я так думаю.
free_soul пише:
А зможеш прокоментувати чому саме?

Можу. Ось за це:
st.fergi пише:
як можна ТАКИМ СПОСОБОМ перевіряти дружбу

і за це
free_soul пише:
Просто, я залишився в дурнях!

free_soul пише:
просто він виконував захцянку своєї дівчини

А саме більше за це:
Khrystik пише:
Після стількох років дружби ще її перевіряти

І саме цікавіше:
m@xxximus пише:
А чому не виникае в тебе питання \"чи вiн тобi друг?\" пiсля цього рАзводу
Ото вже не до приколів було б... :)
st.fergi пише:
на гон подібне

Вся наша жизнь - игра!!!
А якшо правда, то негоже так друзяка поступив, негоже...
Могли ж однодумці підстерегти в кущах і ...
free_soul нічого особистого, але мені здається що ти забагато куриш, життя в тебе видно дуже веселе, то друг псевдогей з ненормальною дівчиною, який спочатку вішався тобі на шию, і ти не знав як реагувати на його ніжність, то в тобі хтось живе і управляє тобою, ти реально гониш, а може в тебе роздвоєння особистості і ти сам до себе приставав , пора тему починати : екзорцизм! як би моя дівчина сказала щоб я пішов до свого друга і таке замутив, все з цього моменту вона собі шукає нового хлопця!!! Якщо то все правда що ти написав - то твій "друг оказался вдруг......" , напевно тобі потрібна
Я в шоці!!!! Дурнішого ще не читала!!!!!!!!!!!!!!!!!! Це напевно, якийсь прікол, і тобі срочно потрібна ДОПОМОГА на вулиці КУЛЬПАРКІВСЬКІЙ.
AVB пише:
free_soul, а ти йому таку "перевірку" влаштуй! Скажи, шо любиш... його...... і ше його кобіту!

А це хороша ідея! Візьму до уваги!!!!!

додано через 2 хвилини 25 секунд:

Кот да Винчи пише:
Вся наша жизнь - игра!!!
А якшо правда, то негоже так друзяка поступив, негоже...
Могли ж однодумці підстерегти в кущах і ...

Істину кажеш!!!

All life is game!!!!!

додано через 4 хвилини 42 секунди:

massimo пише:
free_soul нічого особистого, але мені здається що ти забагато куриш, життя в тебе видно дуже веселе, то друг псевдогей з ненормальною дівчиною, який спочатку вішався тобі на шию, і ти не знав як реагувати на його ніжність, то в тобі хтось живе і управляє тобою, ти реально гониш, а може в тебе роздвоєння особистості і ти сам до себе приставав , пора тему починати : екзорцизм! як би моя дівчина сказала щоб я пішов до свого друга і таке замутив, все з цього моменту вона собі шукає нового хлопця!!! Якщо то все правда що ти написав - то твій "друг оказался вдруг......" , напевно тобі потрібна

Тихая, тихая ночь,
Долгая, долгая дорога!
Дикая, дикая ложъ,
Всех нас убёт по немногу...
Алая, алая нить, перерубила на части
Наше желание жить с нашим желанием счастья!

Кто не со мной, тот не поймет...

додано через 1 хвилину 40 секунд:

EMMIE пише:
Я в шоці!!!! Дурнішого ще не читала!!!!!!!!!!!!!!!!!! Це напевно, якийсь прікол, і тобі срочно потрібна ДОПОМОГА на вулиці КУЛЬПАРКІВСЬКІЙ.

Кто не любил, тот не поймет!!!!!!!!