Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Телебачення в Золочеві

Автор Повідомлення
Телебачення в Золочеві
Зараз наша влада хоче зробити в Золочеві комунальне телебачення. Тобто за гроші бютжету. То ідея п. Золотника
Вони потім проект розвалять і телебачення приватизують , а потім шо схочуть то і зроблять, але саме головне що вони тут будуть знімати. Я думаю ту ідею шо знімати треба підкинути вам, на рахунок шо знімат!!!
Зняти репортаж про Фелестина, або про Андрюшку, а ще краще про Миколу з Бенева. Оце справді люди, яки ВИДІЛЯЮТЬСЯ з юрби.
Найліпший репортаж про те що робиться біля гастроному, чому люди спиваються так? Хіба меможна в поліклініку привозити лікаря з центру Довженка. Але кому то вигідно??
Тут потрібен психолог, досвідчений.. а ще краще володіючий гіпнозом... багатьом просто лікар вже не поможе.. а нація вироджується, спивається, то факт, і це проблема багатьох
Всеж таки про телебачення...
Є ідея: запустити хочаби через наше кабельне в ефір скажімо 12-го каналу чи НТА цілодобову біжучу строку з цитатами з нашого форуму. Можна в перемішку з рекламою. Тоді значно більше людей отримають альтернативну від Народного Слова інформацію і коментарі про нашу владу. І це вже не буде 'одна баба іншій сказала', а ніби всегромадські звернення.
Крім того ту ж строку можна встановити десь у центрі.
Я розумію, шо такі заходи будуть усіляко гальмуватись і оскаржуватись владою, але це реальні дієві вчинки.
Коли журналіст щось пише у газеті, то під тим "щось" стоїть його прізвище. Це означає, що за достовірність викладеної інформації він готовий поручитись власним ім"ям і готовий повністю відповідати за написане. Тут же майже повна анонімність - пиши що хочеш і ні за що не відповідаєш - у разі чого хто буде відповідати за брехню і наклеп, може ти? Так що ця ідея не варта нічого.
Я не розумію, чому треба буде відповідати. Адже за те, що робиться тут на форумі, ніхто не відповідає. Для цього і створені ніки і анонімність. А джерела і засоби масової інформації і комунікації мають однакову цензуру.
І не треба казати, що ідея не варта нічого, бо тоді і цей форум ні до чого!
Не треба змішувати форум і телебачення, у них різна мета.
Форум призначений для спілкуання, телебачення - для інформування.
AVB пише:
Адже за те, що робиться тут на форумі, ніхто не відповідає
Відповідають. Відповідаю я, відповідають інші модератори, відповідає адмін. У разу порушень правил хосту сайт можуть закрити. Це тільки здається, що все відбувається само по собі. Насправді це не так.
телебачення Золочівщини таке ж реальне як і будівництво космодрому в Золочеві, смішно . Я взагалі дивуюся багатьом новаторським діям нашої влади. Хай ще покерують поки моє покоління дозріє, а там відправимо їх на заслужений відпочинок, подякуємо, відкланяємося і до роботи, шкода що таке місто пропадає
massimo пише:
телебачення Золочівщини таке ж реальне як і будівництво космодрому в Золочеві, смішно . Я взагалі дивуюся багатьом новаторським діям нашої влади. Хай ще покерують поки моє покоління дозріє, а там відправимо їх на заслужений відпочинок, подякуємо, відкланяємося і до роботи, шкода що таке місто пропадає

Смішно не сам факт існування телебачення - воно буде . Смішно те, що люди, які прагнуть керувати не розуміються на елементарних речах.
massimo пише:
телебачення Золочівщини таке ж реальне як і будівництво космодрому в Золочеві

Кабельне телебачення в Золочеві УЖЕ давно є, репертуар - 16 каналів
massimo пише:
Я взагалі дивуюся багатьом новаторським діям нашої влади

А влада тут зовсім ні до чого. Це справа рук приватних підприємців
massimo пише:
Хай ще покерують поки моє покоління дозріє, а там відправимо їх на заслужений..

І що далі, будете відразу цілим поколінням керувати, чи як?
Ага.. фест вам молоде покоління накерує.....
А таки з телебаченням шось би здалось провернути.
телебачення - дл ядодаткового зомбування суспільства і дл яреклами ( теж зомбування)