Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Контрацептиви. Або як Ви застерігаєтеся?

Чим користуєтеся?
Презервативи 42%   8
Гормональні контрацептиви 10%   2
Інші способи застереження 26%   5
Не застерігаюся 21%   4
Всього голосів: 19
Автор Повідомлення
Контрацептиви. Або як Ви застерігаєтеся?
Питання до чоловіків. Ви надаєте перевагу більш реальним відчуттям, а дбати про наслідки доручаєте партнерці. Чи готові цим дещо поступитися в користь здороров'я партнерки та її дітей?
Питання до дівчат. Ви почуваєтесь впевненіше, якщо самі дбаєте про застереження, чи покладаєте вирішення цього питання на партнера?
AVB пише:
Ви почуваєтесь впевненіше, якщо самі дбаєте про застереження, чи покладаєте вирішення цього питання на партнера?

почуваюся впевненою так чи інакше

додано через 1 хвилину 9 секунд:

AVB пише:
в користь здороров'я партнерки та її дітей?

неправильна постановка питання)))) ТА ВАШИХ дітей
Якшо людину знаю довший час то обхожуся, а якшо на ліві стороні то беру пачку!
st.fergi пише:
ТА ВАШИХ дітей
Не завжди.
AVB, ми говоримо про ситуацію, коли мужчина з жінкою займалися сексом(і саме від нього вона завагітніла), то діти є ВАШІ. а коли вона завагітніла від іншого а переспавши з тобою, сказала що від тебе-гм... ти лох (то не в твою адресу)
Можна розглянути і зовсім протилежну, добропорядну ситуацію. Скажімо, жінка втратила чоловіка. За цей період добре себе струїла. Одружилась вдруге, ну і від цього також діти родяться...
і до чого тут як ти будеш захищатися з нею?

додано через 1 хвилину 4 секунди:

її дітям пофіг те, чи ти будеш приймати засоби чи ні

додано через 1 хвилину 27 секунд:

AVB пише:
поступитися в користь здороров'я партнерки та її дітей?

пліііз, прокоментуй для тих хто в танку цю свою фразу, бо ми переливаємо з пустого в порожнє))
st.fergi пише:
чи ти будеш приймати
Не зрозумів . Йдеться про партнера? Якщо ж про партнерку, то її дітям буде далеко не пофіг те, шо крім безплідності вони будуть мати ще "букет" патологій!
як то діти твоєї жінки будуть мати безплідність???? звідки такі дані???
Пояснюю.
Наприклад, чоловік не любить відчуттів в презервативі. Але, знаючи про імовірну шкоду здоровлю жінки і її (добре, своїх) дітей, що завдають гормональні засоби, він всеж таки відмовляється від реального, не латексного відчуття. Ось про що я!
короче інформація для чоловіків: не хочеш мати дітей, не покладайся 100% на жінку, прийми засоби захисту сам (оскільки справжні думки твоєї жінки тобі невідомі)

додано через 1 хвилину 30 секунд:

AVB пише:
завдають гормональні засоби,

гормональні засоби не завдають шкоди дітям в животі мами, якщо їх там немає

додано через 3 хвилини 51 секунду:

та й взагалі! ми не живемо в епоху старого світу якогось, на сьогоднішній день для жінок розроблені НОРМАЛЬНІ , ЯКІСНІ, препарати захисту(нехай і з гормонами, але ті дози гормонів такі мінімальні і є в таких дозах, що жінкам ЧАСТО ПРИЗНАЧАЮТЬ ТАКІ ПРЕПАРАТИ КОНТРАЦЕПЦІЇ НЕ СТІЛЬКИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД НЕБАЖАНОЇ ВАГІТНОСТІ, А ДЛЯ ПОПРАВКИ ЗДОРОВ"Я)

додано через 3 хвилини 34 секунди:

AVB, зараз такі жінки що самі тебе відмовлять від презерватива)))бо гарні відчуття люблять і вони)))у випадку коли дівка бачить тебе перший раз і погоджується на секс, то звісно презерватив потрібний обом)))а коли ви зустрічаєтеся як закохані то все по-іншому)))
st.fergi пише:
НОРМАЛЬНІ , ЯКІСНІ, препарати
- звучить як реклама, і це на руку тільки тим, хто хоче продати це. А я - за здоровий спосіб життя.
добре, а шо ти можеш сказати в користь презервативів? окрім того, шо вони від небажаної вагітності?

додано через 1 хвилину 55 секунд:

AVB пише:
звучить як реклама, і це на руку тільки тим, хто хоче продати це. А я - за здоровий спосіб життя.

не виривай окремі слова, а дивись цілий текст я-за гормональні препарати, так як на собі випробувано, і говорю що це-не шкода для здоров"я жінки а допомога!!!!! і не реклама блін

додано через 11 хвилин 25 секунд:

кстаті!!! а чому на форумі немає розділу, такого як секс(куди б і зносилися теми про контрацептиви і секс і прочєє)?
st.fergi пише:
не виривай окремі слова, а дивись цілий текст я-за гормональні препарати, так як на собі випробувано, і говорю що це-не шкода для здоров"я жінки а допомога!!!!! і не реклама блін

Зараз є доведено що гормональні препарати можуть погано діяти на дітей, точніше дівчат, а може потрібно простішим способом себе застерегти? http://www.sexopedia.ru/images27.shtml користуватись температурним методом?
Доводжу до відома, що вплив на геноструктуру організму мають найпростіші забрудники, такі як хлор, сірка, навіть звичайна мідь! І давно доведено, що такий вплив спричиняє спотворення і ослаблення роду на імуногенетичному рівні. А тим більше, гормональні засоби, що викликають гігантський отруйний біохімічний вибух в організмі змінюючи захисні властивості всіх систем організму, а крім того вносять ефект свого впливу в генетику людини, що проявляється в наступних поколіннях! Так що, вам може і ніц не відчутно, задоволення - передусім! Адже життя коротке. Треба жити сьогодні. І нехай так само живут наші нащадки, що будуть щодня бігати до аптеки, як до магазину за продуктами.
шановні AVB, Олег, хочете користуватися іншими засобами-прошу дуже, я вас обох ні в чому не переконую, ви ж не подумали що то інфо, яке мені представили, могли створити ті ж виробники тих же дурацьких презервативів)))кожен вибирає засоби свого захисту сам, я свій вибрала, ви теж)))чекаєм думки інших людей

додано через 1 хвилину 10 секунд:

AVB, ти так і не сказав переваги презерватива просвіти темну людину)))

додано через 3 хвилини 18 секунд:

AVB пише:
вам може і ніц не відчутно, задоволення - передусім!

насамперед-здоров"я у моєму випадку якраз здоров"я
А я зовсім не за презервативи. Навіть ненавиджу їх!
Ну і це
Олег пише:
користуватись температурним методом
теж не кожному буде подобатись кожного ранку пхати градусника в .... . Хоча не заперечую, що це САМИЙ точний з простих методів вирахування. Але можна вираховувати і просто по даті. Ну вийде інтервал на 2-4 дня більший, але то не так страшно. Зате ви живете своїм реальним природнім біологічним циклом і нормальним статевим життям без якихось обмежень. Ну, щоправа в деякому режимі.
AVB, тобто ти вибираєш перерваний статевий акт, я все правильно зрозуміла?
Ні, неправильно. Ненавиджу перерваний статевий акт.
Я роблю все що хочеться в певний період коли можна це робити без наслідків, а в інший період пускаю в хід буйну сексуальну фантазію, але так, щоб наслідків не було.

додано через 3 хвилини 18 секунд:

А перерваний статевий акт це коли в самий цікавий момент міняєш рай піхви на тряпочку?
вАпросАв больше нє ІмЄю)))
st.fergi, можна нескромне особисте запитання? А ти вмієш вираховувати пезпечні від наслідків дні?

додано через 43 секунди:

PS. Безпечні
вмію вираховувати, вмію але таке мені не підійшло))
Хороша тема. Я застерігаюсь природнім методом, тобто вираховую бепечний та небезпечний період (плідний та неплідний ).
>АBV
нууу не обов\'язково на тряпочку

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus, так це ж крайній варіянт! А так можна на груди, соски, живіт, пупок, ну і на писок!

додано через 4 хвилини 6 секунд:

Я не хочу сказати, що "традиційно" гірше. Звичайно - це краще! Але постійно в одну дирку втикати якось приїдається. А ці способи вносять особливе різноманіття, до того ж збігаються з періодом, коли "традиційний фінал" веде до небажаних наслідків!
AVB пише:
Я роблю все що хочеться в певний період коли можна це робити без наслідків

Ой а коли це?
А є кращі методи. Наприклад, вісектомія (це для вас, мужчинки!).
Але все прекрасне просте до безтями: скажи йому "Не спати ночами будеш ти!"

To AVB: TMI!! Too Much Information!!
massimo, ну знову ж таки, це питання залежить на скільки ти довіряєш партнерці. Бо саме вона має тобі сказати "коли можна".

А вираховувати дуже просто!
Як відомо, менструальний цикл самки людини має нестабільну довжину, але поділяється на періоди, які даються до певного вирахування. Від першого дня місячних починається відносно неплідний період, який саме і є нестабільним по часі. Далі йде період овуляції, що триває 10 днів і поділяється на 4+2+4, тобто, 4 дні "підготовки", 2 дні безпосередньо виділення яйцеклітини, і потім ще 2 дні "завершення". Ці 10 днів називаються плідним періодом, після якого наступає абсолютно неплідний період, що триває рівно 11 днів до початку наступних місячних.
Маючи данні (довжину повного менструального циклу) хоча би за останні пів року (ліпше 12 циклів), можна методом простого вирахування взнати коли ж наступають ці періоди. Відносно неплідний період триватиме "Мінімальний цикл" відняти 21 день (21=10+11). Абсолютно неплідний період почнеться після першого дня місячних через "Максимальний цикл" відняти 11 днів.

ViVi, забагато інформації?
Фактично, є лише 2 дні, коли жінка може завагітніти. А стільки навколо цього проблем.
AVB: 4+2+2=10 ???? Скільки в вас дітей, математик?

Так, забагато інформації. Не все ж про себе розказувати.

А щодо ваших методів, то акщо ви одне одного слухати будете то в Золочеві така народжуваність стане - Китайці і ті стрепенуться.
AVB

в мене дружина завагітніла на наступний день після закінчення менструації, так що розрахунки це річ теоретична а на практиці все інакше
Дозволю собі самого себе процитувати:
AVB пише:
4+2+4

ViVi, де ти взяла
ViVi пише:
AVB: 4+2+2=10 ????

Щодо народжуваності, то це дійсно хто як вміє рахувати на рівні другого класу школи! В мене поки що все працює вже 11 років! І не одним таким "грамотєям" я підказав "як жити". Вони тільки дякували.

massimo, ти ставиш під сумнів природні властивості людини?
як то ставлю??? , я констатую факт!!!, надіятися на ті дні про які ти пишеш смішно, людский організм, не годинник, в кожного є свої відмінності. Тут трохи мало відвідувачів, бо думаю як би їх було більше, то тобі б відразу жінки розказали як вони завагітніли, а звалювати всю відповідальність на партнерку також не конче добре, припустимо вона завагітніє то що їй потім розказувати, що це не моя дитина, бо ти не
AVB пише:
ставиш під сумнів природні властивості людини

додано через 3 хвилини 24 секунди:

AVB пише:
Ви надаєте перевагу більш реальним відчуттям, а дбати про наслідки доручаєте партнерці. Чи готові цим дещо поступитися в користь здороров'я партнерки та її дітей
не розумію до чого тут діти? а якщо ти економиш 10 баксів на гормональних, які в більшості випадків є не шкідливими а навпаки, то мені нічого тобі сказати. Ще наші пра пра пра пра знали що треба зібрати , перетерти і з"їсти щоб не завагітніти
massimo, де ти таке взнав, що гормональні засоби
massimo пише:
в більшості випадків є не шкідливими
???

додано через 1 хвилину 58 секунд:

Зрозуміло, що
massimo пише:
людский організм, не годинник
це якраз для того, щоб людина не змогла повністю перехитрити природу, бо інакше рід людський би вже виродився!
AVB скажи своїй коханій нехай не носить каблуків високих або меншеньких, бо то призводить до варикозу ніг, пильнуй її
І навіть тут доводжу до відома, що до варикозу судин! ніг (і решти членів тіла) призводить неправильний обмін речовин і слабкі хворобливі і спотворені захисні функції організму. Це всеодно, що казати, що не можна багато дивитись, бо можна осліпнути.
AVB зайди на будь - який жіночий форум і прочитай ставлення жінок до гормональних засобів, а потім зайди на сайти де жінкам надають допомогу порадами лікарі, і тоді будеш знати. Звісно якщо користуватися дешевими гормонами то певно то не є дуже добре, а от дорогі зовсім інша річ. Я рахую що набагато спокійніше пити одну таблетку в день і робити все що хочеться і як хочеться, ніж рахувати, вираховувати а потім чекати дня початку менструації як Божого змилування. Ти знаєш як жінки переживають в тих випадках, коли не дай боже буде день затримки? Тобі випадково не священник сказав користуватися календарним методом?
Ні, я сам вичитав!
Хочу сказати, що я просто виклав одиг із способів застереження, бо мене запитали. Я ні в якому разі не хотів нікому нічого нав'язувати. Це для тих, кому таке підходить.
AVB, тут справа навіть не в тому дурацькому варикозі, а в тому (читай свій перший пост, присвячений чоловікам), що ти написав про наслідки її здоров"ю і її дітей. В такому разі, нам треба взагалі відмовитися від всіх благ цивілізації, бо вони ВСІ негативно впливають на наше здоров"я! Будемо вичисляти безпечні дні і сивіти жінки будуть, і бога молитимуть щоб тільки місячні настали, а ти собі будеш чекати "коли можна всередину"(вище тобою ж таке сказано), в такому разі мені вже вималювалася ТОЧНА КАРТИНА і відповідь тебе ж самого на твоє запитання в першому пості.
AVB пише:
4+2+4, тобто, 4 дні "підготовки", 2 дні безпосередньо виділення яйцеклітини, і потім ще 2 дні "завершення". Ці 10 днів

АВБ, ви помилились, а визнати це вас не вистарчило!
Ну аж тепер пояснила! Пиши, будь-ласка, зрозуміліше! А то втикаєш нібито мою цитату "4+2+2=10". Тепер бачу де помилився.
st.fergi, чому ти вважаєш, що якщо я тільки щось там написав, то "вам всім" вже негайно треба слухатись і виконувати???
AVB, я так не вважаю.
st.fergi, це хіба не ти сказала???
st.fergi пише:
В такому разі, нам треба взагалі ....

додано через 1 годину 25 хвилин 43 секунди:

st.fergi пише:
всередину"(вище тобою ж таке сказано)
От скажи-но мені, де в цій темі я використав слово "всередину"?????
st.fergi пише:
а ти собі будеш чекати "коли можна всередину"(вище тобою ж таке сказано),

то малося на увазі не те, що ти сказав слово "всередину", а те, що"Бо саме вона має тобі сказати "коли можна". "
Таааааак! Ось ти вже плутаєшся в своїх показах!
Пояснюю для "зальотних". Форум - це текстовий формат спілкування, і "між рідками" цитати не беруться!
І як на рахунок моїх попередніх запитань стосовно моїх висловлювань?
В дощовику вам ніяка гроза не страшна а як вдінете гумоці то можете шурувати в грозу цілу ніч!
Краще в них справочку від ветеренара брати!
[BS]Incognito, в НИХ, то в кого? в сперматозоїдів?
В контрацептивів!

Нагадав собі. Колись були такі в продажу жіночі презервативи (великі такі гумові "шкарпетки"). Цікаво, чи вони ще десь в ужитку?
А я бачив в передачi якiйсь... японець запатентував... Гумове простирадло з (десь в центрi) чимось сфожим на презерватив -це щоб зовсiм нiякого контакту

Posted from a Nokia mobile phone