Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гарем

Чи хотіли би ви мати свій гарем?
так 50%   8
ні 50%   8
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Гарем
Чи хотіли би ви мати свій гарем?
Ні, я не такий багатий!
І потім, це - не моє!
AVB пише:
Ні, я не такий багатий

Дійсно, жіночий гарем - це напевно явище не для слабодухих, там як кожна почне свої забаганки озвучувати... тільки й встигай виконувати.
а як ти на рахунок чоловічого гарему?
Чоловічий - то інше діло, чоловіки не вибагливі, дешевше обійдуться.
Khrystik пише:
Чоловічий - то інше діло, чоловіки не вибагливі, дешевше обійдуться.
А їсти їм потрібно приготувати всім? Що будуть їли , солому?
Я Жан Клод, я всім вам дам.
Знаєш, Khrystik, ти мене трохи випередила з темою. Після "Як ви ставитеся нарахунок Коханки чи Коханця", вона досить актуальна.
Спробував уявити себе в ролі якогось там паші, і знаєш, напевно то не так вже і страшно - мати гарем. Та й навіть високо. Стількох жінок утримувати, стількох дітей наробити. А потім - дочок по таких ж гаремах пороздавати, а хлопців на війну за ідеї на смерть посилати. Он воно звідки смертників стільки в них...
Ні, краще таки одна, хороша та кохана. Якось не вдається на кількох розпилюватися.
Олег пише:
А їсти їм потрібно приготувати всім? Що будуть їли , солому?

Та то само собою, але ж чоловіки не будуть вимага того що жінки.
Продам віз зелені...
Олег пише:
Що будуть їли , солому?

В таких тяжких випадках, п. Олег, рекомендують петрушку, цвітнукапусту, і ін.
хіба ти в когось вимагаєш щось?
st.fergi пише:
хіба ти в когось вимагаєш щось?

Ну якщо мій майбутній чоловік не буде здогадливим в тому плані, то прийдеться йому легенько натякати...
легенько натякати тобі і чоловіки будуть))))навіть якщо вони дешевше і обійдуться, ти б змогла їх всіх обійти? все одно б до одного з них, ти б ставилася краще ніж до остальних)))
"Если б я был султан - был бы холостой!"
Khrystik пише:
Олег пише:А їсти їм потрібно приготувати всім? Що будуть їли , солому?

Та то само собою, але ж чоловіки не будуть вимага того що жінки.

А на кухні кого поставити, а обід зварити? Яка кількість чоловіків би було в Вашому гаремі Khrystik ? В цифрах.
Олег пише:
А на кухні кого поставити, а обід зварити?

Думаю якшо я зможу собі позволити мати гарем, то і на кухарях не збіднію.
Олег пише:
Яка кількість чоловіків би було в Вашому гаремі Khrystik ? В цифрах.

Ну то ви вже знов загнули... звідки ж я знаю наскільки в мене вистачить фантазії?
Khrystik пише:
. звідки ж я знаю наскільки в мене вистачить фантазії?

ну і фантазія
Khrystik пише:
Ну то ви вже знов загнули... звідки ж я знаю наскільки в мене вистачить фантазії?
Ну наприклад? Я би хотів спитати яка фантазія тут буде переважати??
Думаю для початку 15 мені вистарчить
Khrystik пише:
І які функції між ними будуть ропреділені, одним словом хто і що буде робити, тоже в цифрах.
Олег пише:
І які функції між ними будуть ропреділені, одним словом хто і що буде робити, тоже в цифрах.

Буду мати гарем, тоді вже подумаю хто шо має робити.
Khrystik пише:

*падаю в обморок*
Khrystik пише:
Олег пише:І які функції між ними будуть ропреділені, одним словом хто і що буде робити, тоже в цифрах.

Буду мати гарем, тоді вже подумаю хто шо має робити. _________________

Ну чого так зразу"буду мати", потім вже буде пізно думати!
Олег пише:
Ну чого так зразу"буду мати", потім вже буде пізно думати

та якось вже розберусь, або зразу серед тих 15 найду якогось тямущого, шо про то всьо замість мене подумає і все гарно розподілить
Khrystik пише:
та якось вже розберусь, або зразу серед тих 15 найду якогось тямущого, шо про то всьо замість мене подумає і все гарно розподілить

він як почне то всьо за тебе думати і все розприділяти то лишишся ти свого гарему)))
st.fergi пише:
він як почне то всьо за тебе думати і все розприділяти то лишишся ти свого гарему)))_________________

Ну я ж написала - "ТЯМУЩОГО"!!!! Не помітили?
все правильно я помітила))))ТЯМУЩОГО)))а який ТЯМУЩИЙ захоче щоб ти мала гарем? ась?
st.fergi пише:
а який ТЯМУЩИЙ захоче щоб ти мала гарем? ась?

Якщо він погодився стати членом мого гарему, то чому ж не схоче? Диваків у наш час не бракує
на те він і погодився стати членом гарему(ЧЛЕНОМ)))))))щоб повикидати остальних від тебе
Олег пише:
Буду мати гарем, тоді вже подумаю хто шо має робити.

Відхиляємся від відповіді, перед тим щоб щось робити, треба подумати!!!
st.fergi пише:
на те він і погодився стати членом гарему(ЧЛЕНОМ)))))))щоб повикидати остальних від тебе

Якщо він буде того вартий, то немаю нічого проти.
Олег пише:
Відхиляємся від відповіді, перед тим щоб щось робити, треба подумати!!!

Що робити? Хіба в Україні дозволений гарем? Тема створена для фантазії, а не конкретних дій.
то пофантазуй, що робитимеш з 15 мужиками, бо особисто мені дуже цікаво почути щоб ти робила))) 15 --*впала в обморок ще раз*
st.fergi пише:
15 --*впала в обморок ще раз*

а ти як собі уявляєш гарем? З 2-3 чоловіків? Як фантазуєм, то вже фантазуєм.

додано через 2 хвилини 13 секунд:

st.fergi пише:
що робитимеш з 15 мужиками

Того ше не придумала, може є якісь поради?
я не можу себе уявити, коли у мене гарем з 15 мужчин, от із 15 красивих жіноооок......... ))))))
st.fergi пише:
я не можу себе уявити, коли у мене гарем з 15 мужчин, от із 15 красивих жіноооок......... ))))))

Кожному своє.
st.fergi пише:
я не можу себе уявити, коли у мене гарем з 15 мужчин, от із 15 красивих жіноооок.........

Так, так, хід твоїх думок мені подобається, може і не 15, але тако зо 5 мені б не помішали! Підтримую.
гарем... кУнЕчно так в 30 наложниць... На кожен день мiсяця по жiнцi. А ще краще, на КОЖЕН день. Ги.

Posted from a Nokia mobile phone
vaymut пише:
Так, так, хід твоїх думок мені подобається,

мені мій хід думок самій подобається))))))
100% мені би сподобалося!
Pliocen пише:
100% мені би сподобалося!

ніхто і не сумнівається))
А ти скажи шо би не хотіла, і так не повірю!
Pliocen пише:
А ти скажи шо би не хотіла, і так не повірю!

прочитай пару постів вище і дізнаєшся щоб я хотіла)))
m@xxximus пише:
гарем... кУнЕчно так в 30 наложниць... На кожен день мiсяця по жiнцi. А ще краще, на КОЖЕН день. Ги.

І "бобік здох"
То правда. Бо шо забагато, то - не вічне!
якщо мужчина може, і почувається в силі обійти 30 файних кобіт, то чому би і нє)))
Тому, що такий "мужчина" буде керований голівкою, а не головою. А це абсолютно не прийнятно для справжнього ЧОЛОВІКА.
AVB, ти ж проголосував шо не хотів би))))тому ти так і вважаєш, що якщо хтось другий то буде керований голівкою)))
>Олег
Ееее, що значить \"бобiк здох\"!?
Раз в день це взагалi программа \"мiнiмум\".
а хiба рiзнi жiнки щось ускладнять?
От придстав собi...
-снiданок (т. т пiсля) 2бiлявки
-обiд: 2мулатки
-вечеря :одну, але ненаситну руду жЄнщiну...
... щось замрiявся...
а ще забув про \"полуднiк\" -тайску масажистку НI 2! 3!
I взагалi як би в мене було ДУЖЕ БАГАТО $ я би напевно тiльки голiвкою i думав би

Ну це вже унікальні випадки, коли багато долярів можна заробити саме голівкою! Відкриємо тему про жигало?
>st.fеrgi
менi здаеться ти була б ПЕРЛИНОЮ ЛЮБОГО гарему

m@xxximus пише:
менi здаеться ти була б ПЕРЛИНОЮ ЛЮБОГО гарему

Взагалі-то, в іншій ситуації я б сказав, що коли здається, хреститися треба, але в даному випадку, з тебе підтримую і погоджуююсь безспірно з вищесказаним. st.fergi взагалі молодчинка.