Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гарем

Чи хотіли би ви мати свій гарем?
так 50%   8
ні 50%   8
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
* глибокий реверанс *
Я думаю шо мені і в гаремі бракувало би класних девок! бо коли більше маєш то ше більше хочеш!
Інтересно хлопці, яких жінок ви би хотіли бачити в гаремі, тобто чи "шоколадок", чи наших рідних жіночок я маю наувазі в європейським типом обличчя, тобто хто по якому собі той гарем бачить?
Звертання було до хлопцівале я тут як тутУкраїночку, мулаточку, якусь гарненьку мароканочку, можна японочку,
Нє...
Перегризуться
Ха... а я вже на одному форумі писала що хотіла б... Мені багато не треба... зо 5 чоловіків...
очі завидющі...
ну-ну , час покаже

додано через 1 хвилину 44 секунди:

зы. Та проблема легко рішається. навіть у наших широтах
Та нє, не завидющі очі а хочущі
як то кажуть, дєрзайтє
Я теж поголосив "За" - різноманітність і конкуренція і відпочинок
Дивіться-дивіться, шоб потім не казали "Бачили очі? ЇЖТЕ!"
А шо ви до очей причепились... Файні очі... Зелені...

Shot with DSC-S40 at 2007-06-30

додано через 48 секунд:

І гарем в мене буде! Бо я так хочу...
А нащо тобі той гарем? Ти ж така мініатюрна ... і гарем...
Pangea пише:
Бо я так хочу...

ну хоче так дівчинка
5 чоловіків то для разнообразія намана, тоді вже 7 краще може, щоб на кожен день тижня був свіжак і назвеш їх : понеділок, вівторок, середа.... а на неділю самого красивішого вибери і сексуальнішого
Ех, Фергі, Фергі! В неділю відпочивати треба, а ти би но хлопів сексуально порабощала.
Ех, АВБ, АВБ, а тобі би
AVB пише:
всьо небо світилось і трахало...

секс то і є відпочинок, хоча для тебе може і робота....
Як на мене, гарем - це рабство, невільництво. Отже і робота, ще й немила.
Так я тобі взагалі говорю, а ти начитався "РОКСОЛАНИ"
От бачите які ви є жинки? Як для вас секс є відпочинком і ше й хлоп - раб, то - нормально! А коли говорю про дискримінацію, то вже все береться на загал. Ладно, всеодно "Кіко вовка не годуй, гірше баби звіра нема!"
AVB пише:
хлоп - раб

ні в якому разі, в гаремі не обов"язково мати людей за рабів. А тобі одразу рабство, рабство. Ніц не бійся, тебе в гарем ніхто не потягне бо тобі
AVB пише:
дискримінація,

ввижається
st.fergi пише:
в гаремі не обов"язково мати людей за рабів

А як же це може бути інакше? Хіба шо комусь таке подобається...
От то то й воно! Я ж їх силою не потягну... Вони добровільно прийдуть.
Жінкам не потрібно застосовувати фізичну силу на відмінно від чоловіків... Є багато простіших і приємніших способів...
Pangea
згідна на 100%)))
Pangea ой я не знаю чи ти знайдеш хочаби трьох чоловіків, щоб ділили тебе між собою, а як і знайдеш то це будуть якісь не справжні мужики. Кожен чоловік то самець в якого природою заложено мати побільше "самок", а ділити одну з кимось ще то якось не природньо. То би мали бути якісь збоченці про яких писав Олег, "які виконують прикази жінок".
Я б не погодився ділити з кимось жінку, навіть як би вона була супер стар, і від неї у мене б відіймало мову і бігли мурашки по тілу. Краще мати її одному в фантазіях ніж скопом в реалі
ну і постає таке меркантильне питання як утримувати гарем, адже чоловіки утримують свої гареми, повністю і всім задовільняючи його.
Pangea пише:
Є багато простіших і приємніших способів...

Чого? Поневолення?
AVB пише:
рабство, невільництво

AVB пише:
Поневолення?

волевиявлення
Khrystik молодець, твій вислів мені сподобався"Думаю для початку 15 мені вистарчить". Але Ти це сама уявляєш.
Я дивлюсь дівчита -форумчанки Золочева сексуально озабочені, всі поголовно хочуть трахатись, будь з ким і будь де, для них добре, щоб кілька мужиків їх зразу, але ж це збоченьства, куди дивляться їх родітєлі
Окей пише:
Я дивлюсь дівчита -форумчанки Золочева сексуально озабочені, всі поголовно хочуть трахатись, будь з ким і будь де, для них добре, щоб кілька мужиків їх зразу, але ж це збоченьства, куди дивляться їх родітєлі Evil or Very Mad

Окей
Дійсно, куди ж батьки дивляться??? Я шокована! Шо за молодь пішла??? Як взагалі можна на такі теми спілкуватись? Ганьба всім дописувачам цієї теми, які тут просто собі спілкувались без всякої напряжонки, просто для відпочинку, для розваги. Це просто не припустимо!
Не думаю щоб кілька мужиків з одною дівчиною просто відпочинок та розвага
Окей
ну звичайно ж, ми всі тут собі поговоримо, і завтра підемо заводити гарем, звичайно, ти нас правильно зрозуміла, молодчинка