Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як ви ставитеся на рахунок Коханки чи Коханця

Автор Повідомлення
Як ви ставитеся на рахунок Коханки чи Коханця
Нормльно!
І я нормально! Бо моя коханка - це моя жінка!!!
Класно відповів! Не знаю не був одружений але в світі всяке буває!
Мені було б неприємно дізнатись, що у мого чоловіка є ще хтось на стороні...
А хто в тому винуватий? Що чоловік шукає щось на стороні?
Це я можу вас запитати.
І спереду, і ззаду.
Негативно, я однолюб. Одна справа поглядати ласо за перехожими та фліртувати, а трахатись направо та наліво - зовсім інше. До речі,Khrystik, шо б було гірше, коли б коханий переспав з кимось, чи закохався в іншу?
Кот да Винчи пише:
шо б було гірше, коли б коханий переспав з кимось, чи закохався в іншу?

Ну звичайно ж, другий варіант гірший, але погодьтеся, перший також не тішить. Хоча ще питання де, з ким і за яких умов.
Khrystik пише:
Хоча ще питання де, з ким і за яких умов.

Значить процент всеж таки є...
Khrystik пише:
Хоча ще питання де, з ким і за яких умов

значить це має велике значення?
Ну звичайно ж має, є ситуація, коли людина не керує своїми діями, робить щось несвідомо, тоді можна зрозуміти, хоча все одно буде боляче.
людина не керує своїми діями тільки тоді коли її зв"яжуть))))все інше не рахується золотко)))несвідомо-то коли спить))))от скажи мені будь-ласка шо ти мала на увазі З КИМ? і приклад пліііз)))
Khrystik пише:
Олег пише:А хто в тому винуватий? Що чоловік шукає щось на стороні?

Це я можу вас запитати.

Стаєте не інтересними. І хто винен в тому?
st.fergi пише:
шо ти мала на увазі З КИМ? і приклад пліііз)))

Якщо з якоюсь шалавою, то думаю що буде не так страшно, ніж зі звичайною майже порядною дівчиною, гріє хочаби та думка, шо в другому випадку скоріше всього чоловікові доведеться її вмовляти на секс, а в першому - сама полізе, а чоловіки, як відомо особи слабодухі... на жаль...(хоча є і вийнятки).
Але знову ж таки повторюсь: в будь-якому випадку мені, наприклад, було би боляче дізнатись про таку вихідку свого чоловіка.
може і залишаєшся цікавою, але знаходять кращу за тебе
Ніц страшного, хойці ту.
Khrystik пише:
де, з ким і за яких умов

Мда, необачна Khrystik, репліка, як ж ти викрутишся...
що означає майже порядна дівчина і чим вона відрізняється від шалави? адже і та, і та можуть на шию повішатися як раз плюнути)
Олег пише:
Стаєте не інтересними

Ок, якщо чоловік буде в змозі заробити на те, що б найняти хатнюробітницю, яка все буде робити в той час як жінка буде підтримувати свою красу, буде ходити на різні заходи, буде мати час читати різну літературу, проводити більше часу зі своїм чоловіком і т. д. і т. п, то напевно буде цікавішою для свого чоловіка, аніж та, яка не вилазить з кухні, і цілими днями сидить вдома, бо треба дітей виховувати.
Такщо давайте спочатку створіть такі умови для жінки і напевно все буде ОК!
Pliocen, як ти поставишся до коханця своєї жінки?
st.fergi пише:
може і залишаєшся цікавою, але знаходять кращу за тебе

То що виходить що немає сенсу одружуватись, бо потім чоловік все одно знайде для себе цікавішу жінку???
Khrystik пише:
аніж та, яка не вилазить з кухні, і цілими днями сидить вдома, бо треба дітей виховувати.

Я жінки різні, є такі що сидять на кухні і все в них акуратно, а є наоборот, таке тоже потрібно врахувати!!
чому це ВСЕ ОДНО??? може і не знайде підтримуй свою красу вдома, не ходи в брудному халаті, причешися, накрась нігті, звари зранку їсти(день у тебе вільний виходить), включи телевізор, дітей в обід спати і займаєшся повністю собою))))жінка якщо того захоче-буде гарно виглядати при любих обставинах(якщо їй не буде ЛІНЬ)
st.fergi пише:
що означає майже порядна дівчина і чим вона відрізняється від шалави?

В майже порядної дівчини за спиною один-два "нещасні випадки", а от для шалави, піти на таку справу - раз плюнути.
хіба вони відрізняються цифрами? щоб ти знала , є шалави порядніші за твоїх порядних дівчат)))
Олег пише:
Я жінки різні, є такі що сидять на кухні і все в них акуратно, а є наоборот, таке тоже потрібно врахувати!!

Звичайно є, але чи не забагато в теперішні часи вимагають від жінки??? Тепер вона повинна всюди встигати. некожна таке витримує.
st.fergi пише:
)жінка якщо того захоче-буде гарно виглядати при любих обставинах(якщо їй не буде ЛІНЬ)

Я погоджуюсь!!!!
st.fergi пише:
щоб ти знала , є шалави порядніші за твоїх порядних дівчат))

В кожного свої моральні принципи, і ніхто не має права нікого осуджувати.
а хіба ти вище не осудила шалаву? хоча, я з тобою тут згідна звичайно про осуд))
st.fergi пише:
а хіба ти вище не осудила шалаву?

не осудила, ти просила пояснити свою позицію - я так і зробила.
Khrystik пише:
Звичайно є, але чи не забагато в теперішні часи вимагають від жінки??? Тепер вона повинна всюди встигати. некожна таке витримує.

жінки самі себе так поставили, що тепер з них вимагають)))захотіли бути бізнес-леді от і попали у жорстокий світ чоловічого бізнесу тут я мовчу про те, що якщо нема за що їсти то приходиться працювати, але справа в тому що на сьогоднішній день жінки працюють у своє задоволення(щоб менше вдома сидіти), хоча самі і знають що робота вдома їх все одно чекає. жінки самі собі створили лишній груз так сказати)))
st.fergi пише:
але справа в тому що на сьогоднішній день жінки працюють у своє задоволення

На жаль в даний час я не спостерігала таких ситуацій, переважно жінки немають можливості робити те, що хочуть - життя заставляє і мусять йти працювати.
я не сказала що працювати то є погано)))
st.fergi пише:
я не сказала що працювати то є погано)))

Не погано, але часто це доводиться робити всупереч своїх бажань і вподобань, бо в такі умови нам ставить наше життя.
тобто так, якщо ти вся сидиш вдома, або вся в роботі , і твій чоловік(коханий хлопець) через твої "немаю часу" знаходить іншу(яка час має), то ти будеш переживати і думати: во, кАзЬОл, я гарую а він собі гуляє?

додано через 1 хвилину 48 секунд:

Khrystik пише:
Не погано, але часто це доводиться робити всупереч своїх бажань і вподобань, бо в такі умови нам ставить наше життя.

"не мы такие-жизнь такая?", а якщо встряхнутися і нюні не розпускати(не бери на свій рахунок то слово), і помінятися?

додано через 1 хвилину 36 секунд:

автора темки немає, може би щось порозсуждав тут з нами......))))
st.fergi пише:
а якщо встряхнутися і нюні не розпускати(не бери на свій рахунок то слово), і помінятися?

а поки жінка буде мінятися, діти на які $ їсти будуть? (якщо ще й чоловік безробітній)
чоловік має заробляти полюбе! а жінка може мінятися паралельно почати з внутрішнього щоб потім не плакати що пішов до іншої(інша думаєш не працює як вона?)
st.fergi пише:
чоловік має заробляти полюбе!

В нашій країні не створені для цього умови.
про шо ти говориш? чоловік як захоче то роботу знайде, але то вже не по темі.

додано через 1 хвилину 3 секунди:

в нашій країні і для жінок не створені умови, і взагалі нема умов, але той хто хоче-дають собі раду, повір!))все, флуд нафіг))

додано через 49 секунд:

Khrystik, питання особисте: щоб ти зробила для того, щоб твій коханий не хотів інших?
st.fergi пише:
чоловік як захоче то роботу знайде, але то вже не по темі.

Та робота, яка пропонується, часто може йому бути не по душі. Наслідок: приходить з роботи злий, вдома починаються сварки, ....., зрада, розлучення. Не кожен має змогу реалізовувати себе так як він цього хоче, на жаль.
Khrystik, хіба зраджують бо нема роботи? чи тому, що робота не по душі?)))
st.fergi пише:
хіба зраджують бо нема роботи? чи тому, що робота не по душі?

Це був один з випадків.
st.fergi пише:
питання особисте: щоб ти зробила для того, щоб твій коханий не хотів інших?

st.fergi пише:
підтримуй свою красу вдома, не ходи в брудному халаті, причешися, накрась нігті, звари зранку їсти(день у тебе вільний виходить), включи телевізор, дітей в обід спати і займаєшся повністю собою))))жінка якщо того захоче-буде гарно виглядати при любих обставинах(якщо їй не буде ЛІНЬ)

Дякую за пораду.
нема за що, але мене цікавить не моя думка а твоя)))
Khrystik пише:
Та робота, яка пропонується, часто може йому бути не по душі. Наслідок: приходить з роботи злий, вдома починаються сварки, ....., зрада, розлучення. Не кожен має змогу реалізовувати себе так як він цього хоче, на жаль

Khrystik на Вашу думку чому чоловік зраджуює дружині?
тема получається цікавою
Олег пише:
на Вашу думку чому чоловік зраджуює дружині?

про це вже писалося вище, почитайте, а ще є тема "чому виникають зради" - там також багато корисної інформації, я нічого нового не скажу, на жаль ще бракує досвіду.
st.fergi пише:
нема за що, але мене цікавить не моя думка а твоя)))

Моя від твоєї суттєво не відрізняється, а флудити на форумі не бачу сенсу.
Як застану набю морду і піду до коханки!

додано через 43 секунди:

Остаточно!

додано через 3 хвилини 20 секунд:

Шо ви зразу чоловіки зраджують як би ви тоже цього не робили то в світі був би мир і спокій! з святом всіх!
Почали "за здравiе" закінчили "за упокой"
Коханка це добре...
... але погано

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
Коханка це добре..

коли нема дружини))))

додано через 1 хвилину 49 секунд:

Pliocen пише:
Шо ви зразу чоловіки зраджують як би ви тоже цього не робили то в світі був би мир і спокій

ми не говорили шо ТІЛЬКИ чоловіки мають коханок))))в світі був би мир і спокій коли б всі спали)))
Та шо ви напрягаєтесь! сходив раз і вернувся, хіба ви його достали! за то би вас більше уважав!

додано через 1 хвилину 16 секунд:

Pliocen пише:
а то би вас більше уважав!

та ніхто не напрягається і за щоб більше уважав? а якщо побачив краще, то зауважав би коханку)))