Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як ви ставитеся на рахунок Коханки чи Коханця

Автор Повідомлення
Може і так не спорю, всяке буває! але не треба себе чимсь напрягати треба насолоджуватися життям!
Pliocen пише:
Може ітак нес порю, всяке буває! але не треба себе чимсь напрягати треба насолоджуватися життям!

насолоджуватися 100%, але не виходити за рамки насолод))
Постараюсь! Але кожна насолода по своєму солодка! не спорю шо можуть виникнути різні наслідки, та шось нове не попробувати молодому якось тупо!
Pliocen пише:
шось нове не попробувати молодому якось тупо!

казала мама, сину вчися, а ти все 2 і 2)))
Одночасно як і пробувати все нове!

додано через 30 секунд:

Тут потрібно ЗОЛОТА серединка!
AVB пише:
Тут потрібно ЗОЛОТА серединка!

тут потрібні мозги
Але ж тема зайшла за молодого! І тут окрім гормонального вибуху ніц не помічається.
так, мозги б здалися, а той молодий тут зі своїми гормонами))))))
>st.fеrgi
нема дружини-нема коханки, а ту яку... ну, спиш з нею, якось вона iнакше називаеться
... в свiтi був би мир i спокiй коли б всi спали)))...
Разом,-ти хотiла додати?

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
Разом,-ти хотiла додати?

ти сам це додав))))

додано через 2 години 12 хвилин 52 секунди:

а взагалі, якщо дати відповідь на питання теми Pliocen, то скажу, якщо б появилася коханка в мужчини КРАСИВА, то я б сама не проти мати таку коханку
st.fergi пише:
жінки самі себе так поставили, що тепер з них вимагають)))захотіли бути бізнес-леді от і попали у жорстокий світ чоловічого бізнесу тут я мовчу про те, що якщо нема за що їсти то приходиться працювати, але справа в тому що на сьогоднішній день жінки працюють у своє задоволення(щоб менше вдома сидіти), хоча самі і знають що робота вдома їх все одно чекає. жінки самі собі створили лишній груз так сказати)))

але звідки то може знати Khrystik в свої 16, ох і я б не хотів того знати, хочу 16
Перечитала всі ваші пости. Я, звичайно, проти коханки і проти коханця. Це просто страшно. Руйнується життя, надії. Фактично - це кінець життю. (Для одружених).

додано через 2 хвилини 13 секунд:

Мені навіть страшно уявити, що ті руки, губи, які торкаються мене, можуть коли-небудь торкатись іншої. Вбила б!
для одних пар-кінець сімейному життю, а для інших людей-початок зовсім іншого, нового життя(з коханцями чи без) і не виключено, що воно буде набагато кращим)))деколи буває і так, що якби в житті пари не стався переворот, то і невідкрилися нові можливості і нові перспективи. деякі люди тоді стають навіть вдячними "зрадникам", за предоставлені зміни
Звичайно, що життя так чи інакше повинно продовжуватись. Але як жити без такої коханої і дорогої людини?
VIA пише:
Звичайно, що життя так чи інакше повинно продовжуватись. Але як жити без такої коханої і дорогої людини?

життя не "повинно продовжуватися" , життя ПРОДОВЖУЄТЬСЯ хочеш ти того, чи не хочеш. Нормально можна жити, цілком нормально тому що, та дорога і кохана людина може враз стати і зовсім недорогою, то подумай собі чи зможеш ти вижити без НЕДОРОГОЇ ЛЮДИНИ. я впевнена , що ЗМОЖЕШ.
st.fergi пише:
для інших людей-початок зовсім іншого

Можу собі уявити яким фальшивим "сімейним" життям така пара жила до цієї струски.
AVB пише:
st.fergi пише:для інших людей-початок зовсім іншого

Можу собі уявити яким фальшивим "сімейним" життям така пара жила до цієї струски.

але таких випадків я особисто знаю багато, таких шлюбів 80 % " по зальоту ", як це нне сумно але відсоток розлучень в Укр. дуже високий.

додано через 1 хвилину 22 секунди:

VIA пише:
Мені навіть страшно уявити, що ті руки, губи, які торкаються мене, можуть коли-небудь торкатись іншої. Вбила б!

А якщо ти цього не знаєш то все нормально?
VIA пише:
Але як жити без такої коханої і дорогої людини?

Так само, як і до неї! Чому на тому повинно життя закінчуватись? Продовжуй жити своїм життям, бо життя жорстоке і тільки чекає, шоб когось зламати і зжерти... Потрібно показати такій людині, що ти можеш прекрасно обходитись і без нього, а він як гуляв, так нехай гуляє і далі.
vaymut пише:
Продовжуй жити своїм життям

Це практично неможливо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Васілій пише:

Чому це не можливо? Не можна зациклюватись на одній проблемі! Життя не зупиняється і люуації не потрібно зупинятись!
Васілій пише:

В ТОМУ ЖИТТІ МОЖЛИВО ВСЕ!!!!!!! час проходить, і навіть якщо він і не виліковує повністю-зате ЗАліковує. А коли ти зустрічаєш на своєму одинокому вже шляху(після зради) нову жінку чи нового мужчину і у вас все виходить, то тоді ти вже не подумаєш "мене зрадили", а думаєш "як мені повезло", бо з тою новою КОХАНОЮ ЛЮДИНОЮ ви ж могли ніколи в житті і не зустрітись! коли ти чогось позбуваєшся-то отримуєш щось інше, ось питання чи ти ЗАХОЧЕШ ЩОСЬ ОТРИМАТИ(бо якщо зациклишся на старому........) кохайте і будьте коханими, і неважливо скільки раз!!!
st.fergi пише:
А коли ти зустрічаєш на своєму одинокому вже шляху(після зради) нову жінку чи нового мужчину і у вас все виходить, то тоді ти вже не подумаєш "мене зрадили", а думаєш "як мені повезло", бо з тою новою КОХАНОЮ ЛЮДИНОЮ ви ж могли ніколи в житті і не зустрітись!

Погоджуюсь з тобою цілком і повністю, в такому випадку потрібно задуматись над тим, що якщо б не сімейна зрада наштовхнула на ролучення, людина ніколи б не зустріла свого нового кохання, Можливо саме ця НОВА кохана людина і є тією половинко, з якою варто прожити все своє життя.
Перепрошую, але кохання не важливо скільки раз (багато) - це хвороба, а називається це розпуста. Ти пропагуєш розпусту?
AVB пише:
Перепрошую, але кохання не важливо скільки раз (багато) - це хвороба, а називається це розпуста. Ти пропагуєш розпусту?

Я розпусти не пропагую, але що робити людині, яка розлучилась з чоловіком/дружиною, закритись в чотирьх стінах і сказати, що кінець, на тому моє життя закінчилось?
Я говорю про той випадок, коли люди РОЗЛУЧИЛИСЬ, можливо вони поспішили зі шлюбом, і правдива друга половинка десь блукає і чекає.
Цитата:

кохання може і хвороба від якої не хочеш лікуватися (коли ти з ОДНІЄЮ людиною!!!) але вже точно не розпуста!!! розпуста-то коли ти сьогодні з одним а завтра з другим, післязавтра з третім , четвертим і т. д(і де мови про любов навіть не іде, а тупо один секс)

або коли ти з однією людиною, ідеш до другої, третьої але обманюєш всіх разом взятих говорячи кожній з них що ТИ МОЯ ЄДИНА І НЕПОВТОРНА. от де розпуста!!!
VIA пише:
triniti Але як жити без такої коханої і дорогої людини?

Якщо дійсно його любиш то відпустиш і ще допоможеш. Кохати - це бажати щастя коханому, з тобою чи без тебе.

А смайлик твій сподобався: це я на стрільбищі.

AVB пише:
Ти пропагуєш розпусту?

Це ви до чи після теми про контрацепцію надумали? Сам пропагуєш то й иншим не заважай.
vaymut, про пропагування розпусти я питав у st.fergi
Згоден повнісю, що замикатись після розлучення - мінімум неправильно!
st.fergi, і не треба перекручувати. Я і сам знаю, що кохання - це "солодка хвороба" . Я говорив за інше. От як, наприклад, ти собі уявляєш закохуватися багато разів? По-твому, це нормально? На мою думку, це якесь відхилення. Можна мати в життю одне-два, ну три.... гаразд, хай навіть п'ять "кохань до гробу". Але якшо людина кожного року має нову любов, ато й дві!, то я думаю, шо в тої людини не все гаразд з правильним розумінням що таке кохання.

додано через 1 хвилину 52 секунди:

ViVi, а я хіба десь хоч пів-словом обмовився, що таку практику треба застосовувати з усіма підряд???
st.fergi пише:
В ТОМУ ЖИТТІ МОЖЛИВО ВСЕ!!!!!!!

Теоритично-так. В теорії наркомана теж можна вилікувати. Ніколи не змошеш жити так, як до "цього". А якщо зможеш, то тобі пощастило-це не було кохання
AVB пише:
Але якшо людина кожного року має нову любов, ато й дві!, то я думаю, шо в тої людини не все гаразд з правильним розумінням що таке кохання.

ШАНОВНИЙ , ПРОЦИТУЙТЕ МЕНІ БУДЬ-ЛАСКА МОЇ Ж СЛОВА, ДЕ Я ГОВОРИЛА ПРО ТЕ, ЩО КОЖНОГО РОКУ ТРЕБА МАТИ ЛЮБОВ?

додано через 3 хвилини 29 секунд:

Васілій пише:
. Ніколи не змошеш жити так, як до "цього"

для чого тобі жити ТАК ЯК ДО ТОГО? живи краще! зроби собі сам краще! а не сиди і не розпускай нюні, мол, МЕНЕ ПРОМІНЯЛИ НА КОХАНЦЯ(КУ). Робися кращим кожен день, міняйся тільки в кращу сторону і повір, все буде ще ого-го!

додано через 3 хвилини 19 секунд:

Васілій пише:
це не було кохання

це БУЛО КОХАННЯ адже ти віддавався повністю(ну появився коханець, значить ТА людина, якій ти віддавався захотіла інших відчуттів, на які можливо ти і не йшов але ж НІХТО ТОГО НЕ ВИЗНАЄ )бо краще за все загноїти ту пропащу блудницю-твою жінку, яка проміняла тебе СУПЕРЧОЛОВІКА на когось іншого
st.fergi, я це подав як власний приклад, а не цитуючи! І потім, а наскільки відрізняється зміст поданої тобою пропозиції
st.fergi пише:
і неважливо скільки раз!!!
від наведеного мною прикладу?
st.fergi пише:
Робися кращим кожен день, міняйся тільки в кращу сторону і повір, все буде ще ого-го!

Я якраз в цьому не сумніваюсь Але й сказати, що можна все забути-примітивно. Треба знати -буде дуже важко!!!!!!!!!! А ще важче буде не "скурвитись"
AVB пише:
а наскільки відрізняється зміст поданої тобою пропозиції

відрізняється він якраз дуже важливим я не подавала ніяких цифр тут

додано через 2 хвилини 8 секунд:

AVB, чи ти може вважаєш, що любоффффф має бути одна-єдина, і якщо ти її позбувся, то все життя твоє стало кінчене-перекінчене і тобі одна дорога - або закінчити життя самогубством або ненавидіти всіх жінок?

додано через 1 хвилину 35 секунд:

Васілій пише:
Але й сказати, що можна все забути-примітивно

хто ж тобі казав забувати??? пам"ятатимеш все 100%, але не кожен день і то, як сон ПРИМІТИВНИЙ
st.fergi пише:
хто ж тобі казав забувати???

Нє, не мені Почитай, переважає думка-забудь, плюнь і живи собі
Васілій, перечитала всі свої пости і ніде не побачила слова ЗАБУДЬ.
st.fergi, я не вважаю, що після кохання не має бути іншого. Я вважаю, що якщо розлучення відбулось не з третіх причин, то винуваті в цьому лише двоє. Наприклад, вигадали собі якусь там "любофь" і вже одружились. Ясно, що такі стосунки є неповноцінними, і зовсім не дивно, що з'являється коханка(нець).
AVB
ти сам собі перечиш
st.fergi пише:
AVB, ти сам собі перечиш
А можна вказати де і в чому?
кохання не важливо скільки раз (багато) - це хвороба, а називається це розпуста.

що кохання - це "солодка хвороба"От як, наприклад, ти собі уявляєш закохуватися багато разів? По-твому, це нормально? На мою думку, це якесь відхилення.

(я вже мовчу про слово БАГАТО_воно твоє а не моє)

додано через 31 секунду:

я не вважаю, що після кохання не має бути іншого.
Ну і де я тут в наведеному сам собі заперечив?
Ну якщо зраджувати, то так щоб ніхто не знав!!!!
AVB пише:
Ну і де я тут в наведеному сам собі заперечив?

якщо ти цього не помітив то я нічого не можу зробити. ми напевне говоримо на різних мовах)))
st.fergi пише:
Васілій, перечитала всі свої пости і ніде не побачила слова ЗАБУДЬ. Exclamation Wink

А не мав на увазі лише Ваші пости, непевно не чітко висловився. Я говорив про загальний напрямок обговорення.
Вас я зацитував тому, що мені в даній темі Ваш хід думок найбільше довподоби
А я шукаю коханця!
Ніхто не підкаже, де знайти?
ViVi пише:
А я шукаю коханця!

Ніхто не підкаже, де знайти?

Бажаючих стати твоїм коханцем думаю пів форуму шо мінімум згодиться.
Morientes пише:
умаю пів форуму шо мінімум згодиться.

Навряд чи. Тут зібрались досить хороші люди.
Мопсику, а я і хорошими не бриджу
А навіщо тобі коханець? Що це тобі дасть?
Замість одного чоловіка мене буде кохати 2.
>ViVi
не зупиняйся на 2ох
менi все бiльше подобаеться НАШ форум

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
менi все бiльше подобаеться НАШ форум
і мені також
[