Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як ви ставитеся на рахунок Коханки чи Коханця

Автор Повідомлення
ViVi а перед тим за телицю свого чл... перепрошую, серся вони би влаштовували поєдинок рогами?
mops пише:
досить хороші люди.

гм... а хіба коханцями стають погані люди??
А що, хороші? Хіба хороші чоловіки зраджують своїм жінкам?
mops пише:
Хіба хороші чоловіки зраджують своїм жінкам?

хороші чоловіки не зраджують тільки ХОРОШИМ ЖІНКАМ!!!
Ядумаю, що дійсно mops правий. Чоловіки, чи жінки, які кохають по-справжньому свою половинку, ніколи і не будуть задумуватися про те, щоб зрадити їм. Не судіть строго, бо це лише моя думка.
Альонка
, все правильно киця, якщо ти любиш людину то не підеш зраджувати))))все вірно))) АЛЕ Є АЛЕ)) якщо ти любиш-то зробиш ВСЕ-ВСЕ для задоволення своєї половинки і ТАК як ВОНА ТОГО ХОЧЕ люди ж зраджують тоді, коли їм не хватає чогось, коли та людина яку кохаєш, НЕ РОБИТЬ ЯКИХОСЬ РЕЧЕЙ(незважаючи на то, що сама любить )
В такому випадку просто треба натякнути людині, яка не робить того, чого хоче її половинка, що хочеться чогось нового.
Альонка, умнічка))))) але ж якщо не хоче робити? ти хоч розумієш, що тут натякай не натякай-заставити не зможеш
ну..... значить доля така, в людини з бурними фантазіями - не получити того, чого вона так прагне
Альонка, от і маєш коханку чи коханця))), люди ж коли зустрічаються, або одружуються то відповідно ж знають на що ідуть(знають другу половинку) і її захцянки, але надіється що можна буде попустити ті "таємні" бажання партнера (партнерки). хтось попускається а хтось має коханків)))
AVB пише:
на курвівському збіговиську ?

щоб ти знав шановний, що нікого я ТУТ не розтлінюю, оскільки не бігаю з прапором що МОЇ ПЕРЕКОНАННЯ КРАЩІ ЗА ЧИЇСЬ, то по-перше. а по-друге, зовсім неважливо на якому форумі я була чи є моя думка залишається МОЄЮ незважаючи на то, чи правильна вона для тебе чи ні. свободу слова НІХТО І НІДЕ НЕ ВІДМІНЯВ

додано через 3 хвилини 34 секунди:

AVB пише:
на свій ниций досвід!
от на особистості немає чого переходити
st.fergi пише:
люди ж зраджують тоді, коли їм не хватає чогось, коли та людина яку кохаєш

Людина просто вишукує виправдання своїй зраді і вона його обов"язково знайде.
Чому не можна? Бо це порядний форум? Значити я був правий, назвавши то збіговисько КУРВІВСЬКИМ!, бо саме там ти виклала ВЕСЬ СВІЙ НИЦИЙ ДОСВІД!
AVB, якщо ти прочитаєш вище попередні мої пости, то побачиш що я навпаки ЗА то, щоб жінка робила ВСЕ МОЖЛИВЕ, щоб чоловік НЕ ЗРАДЖУВАВ а не викладала "ВЕСЬ СВІЙ НИЦИЙ ДОСВІД", а про твій досвід я скажу, що видно, що ти САМ займаєшся НИЦІСТЮ, вишукуючи НЕ ПРОДОВЖЕННЯ РОЗМОВИ зі мною(так як реально не можеш мені нічого відповісти), і знаєш, мені шкода твоєї жінки, правда.
st.fergi пише:
що я навпаки ЗА то
А хіба хтось казав, що ти ПРОТИ? Я стверджую, що ти пропагуєш фальшиві ідеали кохання. Але це не є предметом теми, тому, якшо ваша ласка, не тре флудити...
AVB пише:
ВЕСЬ СВІЙ НИЦИЙ ДОСВІД
як то розуміти, я шось таких слів не розумію, в школі погано вчився.
AVB
Коментар: - Подивимся хто реально залишиться тут в розмові, а кому бракне слів.

Не розумію до кінця зміст повідомлення і глибину думки так за що -, я так розумію за те, що в тебе більший запас слів, чи як , Все таки я думаю, що то не по джентельменськи, ти все ж таки чоловік, а то все ж таки жінка, та ти і старший, мені б було стидно А то що людина має свою думку, то тепер то вже рахуєть поганим, значить так. Я давно прослідкував твої радикальні погляди, але в теперішньому світі тонкої дипломатії радикальними мірами нічого не змінеш, не хочеш вести розмову не веди, а то сам її підтримуєш а потім - ставиш крім того подивись на інші теми st.fergi користується повагою серед інших учасників форуму чоловічої статі. Побільше б таких жінок то може не було б у нас такої кількості осіб нетрадиційної орієнтації серед чоловіків.
Зрада - то не шо інше, як самий звичайний ЕГОЇЗМ. Хочеш всіх і зразу (або знаєш, шо захочеш) - то не йди в загс.
(звертання в 2 особі однини не приписувати якійсь конкретній особі, це узагальнення)
А розмова взагалі-то дурнувата. Ви шо, не вшарюєте, шо про такі речі загально (абстрактно) говорити не можливо, бо на будь-який аргумент можна знайти конр-аргумент "із досвіду" ітд. за вийнятком таких пунктів:
де справжня любов, там нема коханців
краще одне справжнє кохання, ніж купа сумнівних.

Решта, по-моєму, (я тільки висловлюю думку )- просто відмазки тих, хто поняття не має про любов або хто не вмів її втримати.
MUBa, коли я САМА НОРМАЛЬНО ПИСАЛА , що треба жінці підтримувати себе щоб чоловік не зрадив і коли зрадив, то все було добре і чудово. А одна фраза, що якщо коханка мого чоловіка красуня-то і я б не проти такої красуні визвала шок! Хто хоче, той зрадить, і неважливо чи він читав щось на тому форумі чи ні
Я тобі можу сказати, чому твоя заявка викликала шок Просто розумієш, як би це сказати, у людей загалом ВСЕ ДОБРЕ . А якшо в людей все добре, то для них такі перверсійні дії є як мінімум дивними. І для мене, чесно кажучи, теж. І шок на форумі - це тільки доказ того, шо в наших тут ВСЕ ДОБРЕ! А шоб було добре - то твої пости про те,
st.fergi пише:
що треба жінці підтримувати себе щоб чоловік не зрадив

- дуже доречні, і за це мій тобі респект. На разі, тільки за це.
MUBa, я дуже тішуся що у ВАШИХ ТУТ ВСЕ ДОБРЕ. Але це не давало ніякого права осуджувати мої погляди. А погляди мої щодо коханців очевидні: все робити для того, щоб коханців не було, а коли вже таке сталося-то не іти вішатися а подивитися на ситуацію з другої сторони ТУ СТОРОНУ" що треба дальше продовжувати своє життя"( а то вже як продовжувати кожен САМ ВИБИРАЄ СОБІ САМ )я вважаю що виклала цілком правильно.

додано через 4 хвилини 38 секунд:

MUBa, до речі у мене самої теж ВСЕ ДОБРЕ, навіть більше тобі скажу-моє сімейне життя саме найкраще за ваші всі разом взяті. І те, що якщо мої погляди не співпали з іншими-це не означає що в мене ВСЕ ПОГАНО І САМЕ ТОМУ Я ТАК ДУМАЮ
st.fergi пише:
моє сімейне життя саме найкраще за ваші всі разом взяті.

та дай Боже А наїзди припиняй, воно тобі послуги не робить.
MUBa пише:
А наїзди припиняй, воно тобі послуги не робить.

Чиста правда. На словах всі сильні, так шо нема чого наїжджати на людей.
st.fergi пише:
Хто хоче, той зрадить

А ти впевнена, що це чиста правда?
Звичайно, якщо розглядати будь-який спосіб (фізичний, духомний, натуральний, подумки,.....) то ти маєж рацію. Якщо ж лише натуральний (конкретно, звиняйте, трах.. сь на стороні), то ти таки ПОМИЛЯЄШСЯ. Бо сама ж казала "... хіба зв'язаний...".
AVB
чого ж ти одразу таке не спитав?
Всім привіт! нарешті я вдома а тоцілий тиждень петляв по світі і по коханках, радий знову з вами пообщатися!
Як мінімум три коханки! І міняти їх частіше! щоб не привикати!
[BS]Incognito пише:
Як мінімум три коханки! І міняти їх частіше! щоб не привикати!

Щоб відповісти на це питання правильно і точно, треба думати не так: "Чи погано як я зраджу коханого(кохану)", а так: "Чи погано мені буде дізнатись що кохана(коханий) зрадив мені". Ось тоді і можна відповісти на питання.
а я вважаю, що коханки і коханці це негатив для всіх, за вийнятком звичайно свінгерів, любителів груповухи та інших збочинців, яким це подобається. тому що це підло, навіть якщо людина, якій зраджують, нічого не знає...
Дійсно мужчина ЗЛОЙ
Стільки категоричних, іноді образливих для конкретного форумчанина висловлювань?!
Якщо подивитись з іншої сторони: сімейна пара, діточки підростають, матеріальних та побутових проблем достатньо. Він порядний сім"янин, заробляє гроші, дружину любить. Випадкова зустріч з іншою жінкою, яка починає йому подобатись, з часом все більше, почуття проявляються несподівано для нього самого. І неможливо від них відмовитись, над почуттями не владарюємо. Ніби вища сила дає випробовування йому і його сім"ї. Тоді як?
http://youtu.be/AUovGLdse9w
voshkaniridze пише:

http://youtu.be/AUovGLdse9w

Володя, це п'ять! Порвав!
andry пише:
Володя, це п'ять! Порвав!

voshkaniridze, у класичному трикутнику третьому право на почуття не дано, діє тільки ".... механизм фаллический", така у вас з andry позиція?! Це скучно!!
Karina пише:
така у вас з andry позиція

Karina пише:
Випадкова зустріч з іншою жінкою, яка починає йому подобатись, з часом все більше, почуття проявляються несподівано для нього самого. І неможливо від них відмовитись

І все таки я за нас мужиків радий. Вмієм гарно розказати, а вони дивись таки ведуться.
voshkaniridze пише:
вони дивись таки ведуться.

Якось не гарно звучить. Б-р-р

voshkaniridze пише:
гарно розказати

Ото ж бо, що слів пустих не розводить, а проявляє увагу, турботу...

Скептичі ваші, voshkaniridze, висловлювання.
Питання прозвучало, якшо я не помиляюсь, яке ставлення до коханки і коханця??? а чому ніхто не спитає як почувається та людина, яку зрадили. Ше декілька років тому тобі чесно відкрито дивились в очі, говорили про кохання, йшли з тобою в церкву, плакали при народженні вашої дитини.... і ше багато таких речей, які просто сюди не помістяться, щоб їх описати.
І тут ти застаєш його, чи її в ліжку з тою другою чи другим. І сказати чи описати всі почуття в цей період життя, наскільки тобі порожньо, гидко, обідно....
З цим неможливо жити. Воно отруює життя, вбиває довіру не тільки до зрадника, але й до всіх чоловіків. Ми люди, а не тварини, в нас є інстинкти, але в нас ще є й голова на плечах.
а з тими умніками, шо нам чешуть робила б одне, "повелась" на його розказні, вивезла б нах... в ліс, і лишила б голого (як його роздягти, жінки мене поймуть) і нехай падло пройдеться кілометрів зо шість з Бригантини з голим цюцюндриком.
І взагалі, не зраджуйте, а якшо Вам шось не підходить, говоріть, а то і ту люблю, і ту... чеше обидвом а насправді крім себе нікого не любить, і не вміє любити.
Деколи людину, яку здавалося б знаєш ціле життя відкриваєш з нової сторони, і то набагато цікавіше, чим прийде хтось, такий дотепний, розумний... і все таке інше, а насправді пусто всередині, і ше як правило, просто так ніхто до нікого не підходить.
Найчастіше хочуть отримати з тебе якусь певну вигоду. І не кажіть що це роблять лише жінки, знаю і досить багато чоловіків, які трахають жінок, у яких все склалось з карєрою, але глухо в особистому житті, лиш би видерти шось в неї, або вже те шось видерли, і треба шоб вона тихо сиділа, то раз в місяць десь її там повезуть, дадуть під хвіст - простіть за мій французький.
І взагалі, дуже багато в нас замішано на сексі, де не ткнися, той спить з тою, а той "возить" того жінку, І взагалі, десь ще є один шлюб, де не пройшли через зраду. Чи це вже стало нормою поведінки. Може я чогось не розумію? І як можна взагалі нормально ставитись до коханки чи коханця, одна річ коли людина не знає що там сімя, діти, а воно (благовірне) не розказує, а інша річ коли пхає свого брудного носа в чужий монастир, а потім ще й розпускає свого брудного язика, як же їй було добре з твоїм чоловіком, коли твій чоловік ходить закоханий, літає, а тебе ніби не існує. Коли ти застаєш їх разом в ліжку, і вона ше й в нього працює, і хочеш не хочеш тобі доводиться з нею пересікатись, і де знайти ту силу волі шоб не надавати в морду і не побрити її налисо, але знаходиш шоб не зробити себе посміховищем. А життя це не кіно, воно продовжується, хепіендів нема, як правило. І з цим доводиться жити, і комусь з сторони легко давати поради, а пройти самому через це все, перемолоти в собі. І не так важливо вже далі, чи розлучення, чи ти ковтаєш образу і живеш далі з ним, чи з нею, але та пустота, яка всередині і той біль, вони нікуди не діваються, з часом притуплюються але не зникають.
Хотіла б сказати, пройдіть через зраду самі (хоча нікому такого не бажаю) а потім запитуйте, яке ставлення може бути до коханки чи коханця.
Повністю згоден - після проходження подібного "квесту" зібрав себе по шматках і де то рік бухав. Відчуття просто мерзенні. Зате тепер питання ставлення до любовнікам. любовніцам однозначно негативний.