Золочів Плюс
Форум міста Золочів

"Про що думає наша влада"

Автор Повідомлення
"Про що думає наша влада"

додано через 8 годин 4 хвилини 25 секунд:

Про себе!
Та ж ні! Пра нас, про людей! Думає постійно, як би то нас побільше обдерти!
Та я стобою згідний на всі 100%!

додано через 8 хвилин 50 секунд:

Я плачу за квартиру а на будинку облітає щикатурка, хто буде робити? , ми напевно, то зашо платити! Може і ми б зробили його, як би я знав шо ті гроші йдуть на місто, атак взагалі страшно дивитися на наш центр і де ми живемо!
Pliocen, а хто вам каже платити??? Не плати! А спробують сунутись, там, воду-світло відрізати - ружбайку маєш?
Шо вони вже виробляють! Тоже розкажу прикол Було десь це 2-3р назад з воєнкоматом: Прихожу, а вони мене нагружають шо в армію заберуть, Я кажу будь ласка я би сам не протів, платіть за інстетут і я хоть вже, я їжджу в Москву вкалою і ше тебе напрягають їх би туда і шоб подивилися на чому пацани сплять шоб себе прогодувати, тоді би казали, можу поспорити ті умови набагато гірші чим в армії!
Як більше накрасти думає, покі є зараз "бардак". Якщо ми молоді люди не будем думати про своє майбутнє, до того часу таке буде в державі! Я пропоную довести наші владі про то що ми люди і маємо право на майбутнє, подивтся скільки в нас пустує землі, а наші замки? Туризм то є найприбутковіший бізнес і хватить всім для життя, я буду як вмію доказувати наші владі і Вам про те що Ваші діти мають працювати на своїй землі і не мають їхати на ніякі заробітки!! Може комусь з форумчан не сподобається моя позиція що до влади, то прошу мене поправити, за справедливу критику ніколи не буду гніватись, а наоборот подякую.
Радий шо є такі як Олег! Може хтось з них колись прочитає і хай подумає куда ми котимося! Бо чим менше нас людей тим бідніші ви будете!

додано через 4 хвилини 27 секунд:

Але сам я нічого не добюся!!!!!!!
Pliocen пише:
Радий шо є такі як Олег! Може хтось з них колись прочитає і хай подумає куда ми котимося! Бо чим менше нас людей тим бідніші ви будете!
Все частіше мене відвідують сепаратистські думки еххх..... було б можливо тоді.....
Влада має свої проблеми, а ми - свої. Просто треба до них йти всім гуртом і добиватися свого. А то ходимо кожен зі своєю бідою окремо та з конвертом в руках, а треба всім разом та з лопатою, бо біда у всіх одна!
VIA пише:
треба всім разом та з лопатою, бо біда у всіх одна!

Банзааааааай!!!!! Я беру вила
Khrystik пише:
Банзааааааай!!!!! Я беру вила

Сорі маленька, але участь неповнолітніх осіб в демонстраціях і акціях протесту, у нас ЗАБОРОНЕНА ЗАКОНОМ! Але, якщо "можновладці" порушують закон, то чому нам, простим грішним не можна...
А ще роздай вила 15 вiдданих тобi чоловiкам (а ми голови ломали що робити з твоiм гаремчиком
Банзааааааай
нах! Покрошити владу!

Posted from a Nokia mobile phone
vaymut пише:
Сорі маленька, але участь неповнолітніх осіб в демонстраціях і акціях протесту, у нас ЗАБОРОНЕНА ЗАКОНОМ

Весь кайф спортив....
m@xxximus пише:
А ще роздай вила 15 вiдданих тобi чоловiкам

За це не переживайте, організуєм
Ненавиджу коли до мене на Ви брр. Не роби так бiльше

m@xxximus
В даному випадку я зверталась до всіх тих, хто піде на ту акцію протесту.
m@xxximus пише:
Ненавиджу коли до мене на Ви брр. Не роби так бiльше

Прийму до уваги
Khrystik
m@xxximus
VIA , вже ходили, і що з того вийшло? Не потрібно було на вибори іти нікому, от тоді вони б чухали голову, а тепер пізно, бачили очі, що руки брали.
Khrystik так не говори, на вибори йти обовязково! якщо ти хочеш щось змінити. Правда треба розібратись за кого варто віддати свій голос, щоб непропав даремно!
medvid
Та які вибори? Мені до них ше трошки дорости треба, ато права голосу не дають.
Khrystik Впевнений на всі 100% що український народ нікому не дозволить забрати у нас з вами право на вибір і президента і депутатів, це наше право і ми його нікому не віддамо. Монархії на Україні не буде!
medvid пише:
Khrystik Впевнений на всі 100% що український народ нікому не дозволить забрати у нас з вами право на вибір і президента і депутатів, це наше право і ми його нікому не віддамо. Монархії на Україні не буде!

Толку з того, якщо більшість людей не розумії того!!!! Свої права потрібно добиватися!!!!!!!!!!!!
Як це не буде монархii !?
В нас вже монархiя! I править нами принцеса Вiкторiя
але в нього ще меньше прав...
Чув про законопроект за яким \"пiдпис призедента мае затверджувати прим\'ер i конкретний мiнiстр, по певному питанню\" i думаю що його затвердять
ото смiху буде

... Не надейтесь на князей, на человеческого сына, ибо в нём спасения нет: выйдет дух его и он в свою землю возвращается, в этот день замыслы его гибнут...
(псалом 146)
Нагадування для влади! Не забувайте про нас ато не буде вас!
Pliocen розумно сказано хвалю, колись при комуністичній системі коли ти здав пар-білет то все!!! Гаплик!! Зараз інакше не поділили гроші, кинув білет і втік в іншу партію. Фактично зараз влада працює на докрадання того державного майна яке залишилось, а народу "вішає лапшу", а зелешилось таке майно як земля!!!
Я думаю коли би з тої нашої влади були люди з якими би можна було збудувати нашу країну я би пішов з ними. І ще одне я би хотів спитати їх, але зараз нагадаю історію наших предків:колись багаті люди які мали гроші давали такзвані ДЕСЯТИНУ на церкву, щоб бути чистими перед своєю совістю, я би хотів спитати ЇХ чи хтось з них здає таке пожертвування без нагадування збоку відповідних органів, а сам по совісті Як Ви думаєте чи варта їм задати таке питання
Олег! Їм нагадувати чи не нагадувати всерівно будуть робити те шо хочуть. І взагалі, на мою думку, як би наш працьовитий народ не був за кордоном, наша держава була б під владою іншої держави, а ті хто остався були би рабами. Вони думають шо гроші які приходять з інших держав то нормально, але не можуть уявити скільки дітей і сімей розпадається і спивається, шо тоже дуже сильно впливає на розвиток. Дорогі Наші Народні Обанці! Подумайте про тих хто вас оберає!!! Не будьте сволотою!
Pliocen знаєш, коли часом "ізвіліни" є "вибоїнами" в мозгу, то ти нічого тут не придумаєш, я не хочу образити тих людей які є дійсно розумні, але сидять на "гачку" у влади, знаєш то просто біда, гірше епідемії коли людині в очах повстають "НУЛІ" , там і до серця, а тим більше до розуму не "достукаєшся", пропащий випадок. Саме головне щоб ті люди "нової думки" чи "нової хвилі" прийшли і все зробили, я в даному випадку є вигідний владі (комар яий пищить), вони завтра почнуть битися в груди і крачати на всіх перехрестях,"що в нас "димократія". що бігає такий дурний Олег і всюда по місту розвішує свій сайт, та МИ все йому дозволяєм, і йдем на зустріч". А виборці будуть вестися на таке і ще як! ЛОГІКА В ТОМУ, ЩОБ МОЇ СПІВВІДЧИЗНИКИ ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ З ТИХ ЗАРОБІТКІВ, ЩОБ РОСІЯНИН ЯКИЙ ТУТ ЖИВЕ СКАЗАВ ЩО ВІН ТЕЖ УКРАЇНЕЦЬ, ЧИ ТО БУДЕ ІНШИЙ ПРЕДСТАВНИК ІНШОЇ НАРОДУ , ЩОБ ТО БУЛА НАЦІЯ, ЩОБ МИ ОДИН ОДНОГО ТЯГНУЛИ ЗА ВУХА ЯК МОЖЕМ. Знаєте який основний принцип сексу:постарайся зробити своєму партнерові ліпше чим собі. І коли ми зрозумієм той принцип по ставленні один до одного то завтра буде все ок. Може я тут нарвався на критику, але розумна людина мене зрозуміє.

додано через 1 годину 53 хвилини 10 секунд:

На рахунок помилки "крачати" , я мав наувазі ворон, а првильно КРИЧАТИ.
Хочу пояснити Олегу і всім хто читає його пости, що написане це маячня і утопічні мрії, набридливі передвиборчі обіцянки практично всіх партій, ось наприклад:
Олег пише:
ЩОБ МОЇ СПІВВІДЧИЗНИКИ ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ З ТИХ ЗАРОБІТКІВ

Давайте з розумом і логікою підійдемо до цього питання на прикладі нашого району.
Грубо близько 5000 мешканців Золочівського району знаходяться на заробітках за кордоном, середньомісячна зарплата яких 600 $.
Нехай 2000 з 5000 працює будівельниками в Росії та Європі
2990 працює в сфері обслуговування в Європі, а чоловік 10 працює на супер хороших роботах за фахом.
Припустімо, що ми хочемо повернути їх всіх додому, отже нам потрібно створити 5000 робочих місць з середньою зарплатою 600 $.
Ось в мене питання до Олега і всіх хто агітує за цю чи іншу політичну силу.
Які і де робочі місця можна створити з середньомісячною зарплатою 600$. Подавати реальні варіанти а не причудні перспективи.

На мою думку все це не реально, так як таких зарплат в державі дуже мало і на такий середній рівень наша держава вийде ще не скоро, і утопічні заклики про повернення заробітчан мене відверто злять

З. І. Читав на іншому форумі, що Олег приймає активну участь в підготовці паті на день міста, веде актавні переговори з владою - за це йому великий респект
Я тут свій пост написав від "чистого серця", якщо хтось думає що я веду політичну груду, то нехай собі так думає.

додано через 8 хвилин 23 секунди:

Я хотів спитати тебе, чи в нас немає тих самих Замків що в Англії, хіба в нас не родюча земля, хіба вона гірша від Іспанської? Є всі передумови для розвитку, а є НЕДОЛУГА влада, яка не відстоює інтереси своїх товаровиробнивік і людей які заробляють гроші руками. Не так я щось написав? То не утопія, то просто в тобі говорить зневіра і все.
Олег пише:
Я тут свій пост написав від "чистого серця"

Це дуже добре, що ти так писав. АЛЕ, одним "щирим серцем" тут не зарадиш. Люди виїзжали і будуть виїзжати далі за кордон у пошуках кращої долі, надійного, хоч і не легкого "куска хліба". І якщо влада далі буде думати, як нас похитріше обібрати, то гляди, і оббирати скоро буде нІкого... Всі тільки і думають, як то "прорватись до корита" і там "поудобніше" пристроїтись, а насправді про нас, простий народ, ніхто і не думає...
Повністю погоджуюсь з думкою massimo
lenhen ти відповідь дай мені на запитання:чи в нас немає тих самих Замків що в Англії, хіба в нас не родюча земля, хіба вона гірша від Іспанської? Якщо ти вважаєш, що я в тому не є "правий", то доведи мені то!!!
Олег пише:
lenhen ти відповідь дай мені на запитання

То питання було до мене?
Відповідаю
Ну є в нас замки, багато з них в жалюгідному стані. Та й при чому тут замки? Одними замками тут массовій біді не зарадиш...
Ну є у нас землі, багато з них пустують...
Ех-х... бачили б ви, як ті бідні голандці виборюють кожен шматок землі у моря! Як вони його щільно засаджують, тут земля на вагу золота!
А в нас...
Олег при чому тут
Олег пише:
Замків що в Англії
чи
Олег пише:
земля, хіба вона гірша від Іспанської
я задав конкретне питання
massimo пише:
Які і де робочі місця можна створити з середньомісячною зарплатою 600$
, а ти знову розводиш демагогію.

Олег пише:
то просто в тобі говорить зневіра і все
я зовсім не зневірився, просто для досягнення позитивних результатів потрібний час, багато часу, в мене наприклад його не має, я хочу жити добре уже сьогодні.
Міграція робочої сили є природнім процесом в усьому світі. Нам реально не потрібно стільки будівельників, які працюють за кордоном, нам не потрібна така кількість "горе" юристів, економістів, вчителів і лікарів, тому люди шукають себе на ринку праці в інших країнах, хто має можливість, а головне цінні знання, то знаходить добру роботу за кордоном і добивається успіхів.

Олег до твого відома замки в Англії знаходяться в приватній власності і належать в більшості не англічанам, і таких замків як у них у нас немає. А на рахунок землі я вже писав в іншій темі.
А хто сказав що наші замки не можна відбудувати певним людям, наприклад людям які би хотіли зробити інвестиції в нашу економіку? Наприклад, п. Писарчук займається такою справою і він МОДЕЦЬ і не грає ролі з якої він партії, я за любу розумну справу і ідею і мені порібно щоб наше місто розцвіло. Якщо має думку хтось свою нарахунок мене попрошу висловлювати.

P.S. Щоб ти приїхала додому і могла поцілувати свої землю, може то грубо сказано, але то правда.
Олег відповідай на питання а не толочи воду в ступі, скільки замки принесуть прибутку, в Англії в замках живуть і понині. При чому замки до повернення заробітчан на Україну. Олег ти як і всі "горе" політики розводиш демагогію, нічого ти глобального в Україні не зміниш, а от на благо району і міста можна попрацювати.

В мене є для тебе акція: збираєш 20 - 30 чоловік забезпечуєш їх граблями і лопатами, організовуєш вантажівку і їдемо прибирати ліс, наприклад в селі Хильчиці, біля комбікормового заводу, я з радістю приєднаюся до цієї акції. От тоді буде "не словом а ділом"
Перше: розвиток туризму в Ураїні чи так званого "зеленого" чи замкового. Я ніколи не товчу воду в ступі. то друге.
Олег пише:
Щоб ти приїхала додому і могла поцілувати свої землю, може то грубо сказано, але то правда

Це мене стосувалось?
Так, я приїду, і без чиєїсь допомоги Повернутись я просто змушена. І не чекаю, що держава там щось-колись мені "підкине", бо не бачу смислу в цьому безплідному чеканні, а вже заробляю своїми силами на "кусок хліба", на гідне життя... в Україні. На жаль, в нашій державі, як сам про себе не подбаєш, то просто загинеш... Між іншим, тут безробітні громадяни можуть хоч ціле життя бути такими, ними країна повністю опікується і получають вони нормальні гроші на прожиття...
Олег досить вже!!!! я тебе конкретно запитався де подіти 5000 заробітчан в Золочівському районі, в Золочеві є один замок який не дасть робочих місць і де взяти інвестиції на "зелений туриз". Для забезпечення такої кількості людей потрібно створювати виробництво, а не туризм розвивати!
Відповідаю: є така "штука", як "Агенція регіонального розвитку" котра має займатися грантовими конкурсами і інвестиційними програмами. Прошу зайти на сайт "Відродження" і почитати. В Бродах вона діє, а в нас ні!!!!
Запитання: коли ти би знав що, якщо ти вкладеш гроші в "щось" і їм "не прироблять ноги", ти би прийшов сюда як інвестор?
Олег ну а скільки то дає прибутку і скільком людям, невже зелений туризм всіх забезпечить роботою і високими доходами.
В районі максимум 100 чоловік будуть мати з цього зиск, наголошую максимум 100 чоловік, а що робити решті?

Шо на рахунок прибирання лісу?
massimo пише:
При чому замки до повернення заробітчан на Україну.

А замковий туризм то що не додаткові робочі місця??? Я не поняв???
massimo пише:
Шо на рахунок прибирання лісу?

"А в ответ тишина" ... А я б з радістю допомогла і думаю інші форумчани теж
А на рахунок лісу питань немає, але перед тим підем до п. Золотника за граблями, ок??
Олег ти знаєш чому іде інвестор?
В Ураїну вкладаються інвестиції через те, що у нас дешева робоча сила, і чим більше буде всяких інвесторів тим довше у нас не буде високих зарплат,(маєш приклад Китай)
massimo а долісу поїдем прибирати? Вступай в нашу організацію, легше граблі буде "вибити" на команду у влади.
а нашо нам той
Олег пише:
п. Золотник
зробимо діло, фотки на сайт виставимо, будемо з дільничого і лісника питатися де протоколи про засмічення лісу, покажемо що ми робимо справу без всяких владних вказівок, чим більше буде таких акцій, тим більше ми покажемо, що наша влада нам не потрібна так як ми і без неї нормально справляємося
massimo пише:
а нашо нам той Олег пише: п. Золотник зробимо діло, фотки на сайт виставимо, будемо з дільничого і лісника питатися де протоколи про засмічення лісу, покажемо що ми робимо справу без всяких владних вказівок, чим більше буде таких акцій, тим більше ми покажемо, що наша влада нам не потрібна так як ми і без неї нормально справляємося

Заперечень немає.
Олег пише:
А замковий туризм то що не додаткові робочі місця
мінімум робочих місць!
Олег пише:
Вступай в нашу організацію
ну такої потреби наразі не бачу, бачу на разі власну організацію , але з радістю буду приймати участь в корисних акціях твоєї організації.

Ще одна корисна акція: вибиваємо землю під дитячий майданчик, шукаємо спонсорів і добровольців, і будуємо зразковий- європейський дитячий майданчик, а не таке почуддя як побудувала наша влада на Пушкіна. Будуємо робимо фотки, вивішуємо на майданчику вивіску "цей майданчик збодували Золочів"яни для Золочів"ян з організації Олега при фінансуванні меценатів:...., та за участі добровольців"
На рахунок замкового туризму ти не правий, то залучення театральних гуртків, концертні виступи, "танці під відкритим небом", різні середньовічні дійства, які можуть привернути увагу туристів, збільшення відвідувачів в наших барах і "кнайпах", лишня офіціантка то теж гроші для людини? О тут ми можем поспорити і то так нормально. Певний процент я думаю має піти на відбудову замків і міста. Ще що треба доказувати???
а треба доказати, що ці люди зароблять хочаби по 600 $ в місяць.
Олег пише:
залучення театральних гуртків, концертні виступи, "танці під відкритим небом", різні середньовічні дійства
тимчасовий додатковий заробіток, а не постійне місце праці.
Олег пише:
лишня офіціантка то теж гроші для людини
копійки

Я не заперечую що туризм потрібно розвивати, але не потрібно загострювати на цьому всю увагу і зусилля, туризм може бути додатковим доходом, а постійним лише для маленької кількості людей

[/b]