Золочів Плюс
Форум міста Золочів

"Про що думає наша влада"

Автор Повідомлення
Так, як м. Золочів входить в "Золоту підкову Львівщини", я думаю що потрібно??? І то так серйозно і без жартів!!! Я би не сказав що для маленької кількості людейї, наприклад сувеніри, Гаваретчина, чи любий інший "промисел", то вже не є щось маленьке. Тут ти не є правий.
Олег я трохи поїздив по світі і бачив в різних країнах як функціонує зелений туризм, на прикладі Болгарії і Румунії тобі можу розказати як воно є. Наприклад Міні готель на 10 кімнат і бар у ньому обслуговує раптом 3 чоловіки, все чисто, акуратно, гарно і ставлення до клієнта на найвищому рівні
massimo ти розумний
Олег
в тій темі массімо роздав безплатні і реальні ідеї
st.fergi пише:
в тій темі массімо роздав безплатні і реальні ідеї

За це я йому вдячний, але я всерівно не згоден з тим що туризм то є малі гроші? Весь світ на тому живе і якось все в нормі? Розвиток народних промислів? Наприклад

P.S. Москва не сразу строилась?
Отже наша влада думає лишень за своїх 100 чоловік, коли інші 20 000 мудохаються, думаючи шо виживають, а решта 5 000 повиїжджало.
AVB пише:
Отже наша влада думає лишень за своїх 100 чоловік, коли інші 20 000 мудохаються, думаючи шо виживають, а решта 5 000 повиїжджало

"Ніхіра" вона не думає, і такий висновок який зроби ти AVB я підтримую!!!!!!!!!!!
Чого причепились до тих заробітчан? Нашо вони вам в Золочеві? Тим шо лишились нема шо робити. Ну приїду я, може й знайду роботу-але при тому її втратять 5 чоловік-як би самовпевнено це не виглядало-це правда
Васілій, п'ять двірників втратять роботу чи п'ять урядовців?
Думай серйозніше, ні одна країна не може бути самодостатньою при таких роз'їздах. Повернення заробітчан - це питання часу, політиків, організацій, які можуть вплинутим будь-яким чином на плин подій в державі. Невже ми маємо радіти, що нам дають можливість попрацювати на когось. Нехай влада в Золочеві і неспроможна наразі змінити ситуацію, але все міняється. Достатньо комусь показати реально зроблені речі.
Ще такго не чув. Щоб приїхав один, А роботу втратили п"ять, подумай краще ато виглядає не логічно!
Natan
Natan пише:
Повернення заробітчан - це питання часу
хто тобі це сказав , я вище задавав питання , де працевлаштувати 5000 заробітчан, з високою зарплатнею?

додано через 42 секунди:

Natan пише:
Достатньо комусь показати реально зроблені речі
хто і що вже показав
Natan пише:
Васілій, п'ять двірників втратять роботу чи п'ять урядовців?

Ви чо? Де ви в Золочеві двірників бачили
Pliocen пише:
Ще такго не чув. Щоб приїхав один, А роботу втратили п"ять, подумай краще ато виглядає не логічно!

Що не логічно? Власнику краще заплатити мені 800 чим тримати п"ятьох по 200 Шо тут не логічно? Чи може сумніваєшся що заміню п"ятьох ? Не сумнівайся-легко
Васілій, то стопудова провда!!!
Таякнаші працююттам, такніхто ту не дає собіради!!!
Алеєшеоднеале!!!
Туніхтотобінедасть дороги! Навіть якбити не старавсі!
По собізнаю. Можу працьоваць за ціле б'юро, а платити будут як за ніхрена. От Тобі і Україна!!!!!!!!!!!!!!!!
Сиди там і не рипайсі!. Будеш мати бабло (велике) - НЕ ПРИЇЗЖДЖАЙ!!!!!
рОБИ СВОЮ СПРАВУ там!!!! Буде добре-гарантія.
Сьогодні побачив КАТАСТРОФІЧНУ проблему, на яку наша влада закриває очі. Пояснюю суть проблеми - за будинком № 65 по вулиці Шашкевича (хто не знає, це в сторону озера, за міліцією, там де смітники стоять по лівій стороні), стоїть старезне дерево, і воно настільки вже похилилось, шо половина коріння над грунтом, при найменшому вітрі деревом хитає так, шо складається враження, ніби воно падає, а уявіть собі шо робиться під час сильного вітру, або ж під час грози... Мешканці будинку № 65 вже неодноразово звертались і в ЖЕК і в міську раду, і постійно отримували лише пусті обіцянки, ніхто досі не зрізав дерева, люди під час вітру, або грози, спати не можуть, бояться, щоб дерево не впало, а всім на то начхати. Тобто висновок такий: не знаю, про що думає наша влада, але їм точно побарабану, те, що можуть загинути люди!!!

[b]Ще раз повторюю, дерево знаходиться за будинком № 65 по вулиці Шашкевича, в будь-який момент може звалитись на будинок, в результаті чого МОЖУТЬ ЗАГИНУТИ ЛЮДИ!!!
А в тому будинку шо, самі каліки і немічні жиют? Попривикали до совкової комунальщини, не можуть самі дати собі ради, безгосподарні. Все на доброго дядю чекають!
AVB пише:
не можуть самі дати собі ради, безгосподарні. Все на доброго дядю чекають!

Ніхто нінаякого дядю не чекає!
По-перше, щоб зрізати таке дерево, потрібен дозвіл міськради!!!
По-друге, дерево приблизно 10-15 метрів, звичайною ножівкою, або навіть пилою на 2 руки, його не зріжеш!
По-третє, потрібен підйомник, щоб з початку гіляки пообрізати, бо звалиться на будинок, ще й будинок завалить, чого ітак бояться люди!
По-четверте, за що тоді вони платять ЖЕКові? А просто так (само собою, що за гроші), ніхто не дасть ні підйомника, ні бензопили, ні людей, у них бачите нагальніші проблеми є!
Проблема та ж сама. Дурні бо бідні на фантазію, бідні бо по дурному розпоряджаються своїми грошима. Хто їм каже платити гроші ЖЕКові? Нехай краще заощаджують їх і самі витрачають на от такі нагальні власні потреби.
Вирізали в нас під корінь нашу гідність. Та хіба став би справжній господар питати в когось дозволу зрізати дерево коло власного будинку?
А це не власний будинок, а відомчий - по-перше, по-друге - зріж дерево і повір, що не доведеться чекати, щоб тебе притягнули до адміністративної відповідальності (маленька справа в суді і величезний штраф за знищення зелених насаджень на території міста).

додано через 3 хвилини 2 секунди:

І ще одне, шановний AVB, такий "герой" ти тут, невже ти думаєш, шо люди не пробували самотужки забрати проблему? Не вдалося! Сказали, що то робота ЖЕКу, і він тим займеться, як тільки з"явиться можливість.
Зле, що людина не вважає своє помешкання своїм. Як при цьому ми українці можем бути господарями в своїй країні?
І продовжують сірі люди боятися судів і штрафів від влади, яка їх так "сильно любить і оберігає" і думають "А може так і треба?". А не можуть вони зібратись і стати один день перед міськрадою перегородивши вхід з самого ранку? В Европі ціна на продукти зросли на один-єдиний сраний цент і вже вулиці переповнені демонстрантами! А наші нехай продовжують трястись під тим деревом, може впаде, тоді прозріють! Та яке право має командувати хтось на мому подвір'ї, хто ніхрена для мене не зробив? Якщо я громадянин, то я свідомий собою і своєю владою.
То чому ж ми самі так само не вирішуємо проблему з вивозом сміття, а так гарно тут обурюємось, шо от яка влада погана, чому ж самі не беремо кожен свій паке зі сміттям і не вивозимо його на смітник під Єлиховичі? Чому ж в тому випадку не один будинок, а ціле місто не стане під міською радою? Та з тих самих причин, шо і за це дерево, шоразу надіяться, шо таки шось зроблять.
Пропоную відкрити в Золочеві "фестиваль сміття". Хто ЗА?

додано через 4 хвилини 34 секунди:

Зараз літо , мій син чи другі діти бавляться на вулиці коло того сміття літають мухи бігають коти і т. д. і що то означає? Чого моя дитина має захворіти в наслідок того що наша міська влада не слідкує за вивозом сміття, чого маю бігати зранку за машиною яка забирає сміття? До кого то ставити запитання???
Олег, ти мене вибач, але ти трохи не зрозумів, про що йдеться, добре, поясню ще раз:
vaymut пише:
Сьогодні побачив КАТАСТРОФІЧНУ проблему, на яку наша влада закриває очі. Пояснюю суть проблеми - за будинком № 65 по вулиці Шашкевича (хто не знає, це в сторону озера, за міліцією, там де смітники стоять по лівій стороні), стоїть старезне дерево, і воно настільки вже похилилось, шо половина коріння над грунтом, при найменшому вітрі деревом хитає так, шо складається враження, ніби воно падає, а уявіть собі шо робиться під час сильного вітру, або ж під час грози... Мешканці будинку № 65 вже неодноразово звертались і в ЖЕК і в міську раду, і постійно отримували лише пусті обіцянки, ніхто досі не зрізав дерева, люди під час вітру, або грози, спати не можуть, бояться, щоб дерево не впало, а всім на то начхати. Тобто висновок такий: не знаю, про що думає наша влада, але їм точно побарабану, те, що можуть загинути люди!!!

Ще раз повторюю, дерево знаходиться за будинком № 65 по вулиці Шашкевича, в будь-який момент може звалитись на будинок, в результаті чого МОЖУТЬ ЗАГИНУТИ ЛЮДИ!!!

А про сміття я згадав для порівняння, і все, для нього є окрема тема.
vaymut, не треба порівнювати безпеку людського життя з вивозом сміття. Я б, наприклад, такої загрози для свого, а тим більше для життя своєї дитини не витримала. Треба, звичайно, своїми силами вирішувати цю проблему, як каже авб, бо інакшого виходу я просто не бачу. Ти говориш про адміністративну відповідальність, штрафи..., а хто буде повертати людям збитки, нанесені негодою, а життя дорогих людей, якщо не дай Боже таке трапиться? Тоді буде вже пізно! Ой як пізно!
vaymut добре сфотографуй і я занесу до мера, то без проблем.
vaymut пише:
Олег, ти мене вибач, але ти трохи не зрозумів, про що йдеться, добре, поясню ще раз:

vaymut пише:Сьогодні побачив КАТАСТРОФІЧНУ проблему, на яку наша влада закриває очі. Пояснюю суть проблеми - за будинком № 65 по вулиці Шашкевича (хто не знає, це в сторону озера, за міліцією, там де смітники стоять по лівій стороні), стоїть старезне дерево, і воно настільки вже похилилось, шо половина коріння над грунтом, при найменшому вітрі деревом хитає так, шо складається враження, ніби воно падає, а уявіть собі шо робиться під час сильного вітру, або ж під час грози... Мешканці будинку № 65 вже неодноразово звертались і в ЖЕК і в міську раду, і постійно отримували лише пусті обіцянки, ніхто досі не зрізав дерева, люди під час вітру, або грози, спати не можуть, бояться, щоб дерево не впало, а всім на то начхати. Тобто висновок такий: не знаю, про що думає наша влада, але їм точно побарабану, те, що можуть загинути люди!!!

Ще раз повторюю, дерево знаходиться за будинком № 65 по вулиці Шашкевича, в будь-який момент може звалитись на будинок, в результаті чого МОЖУТЬ ЗАГИНУТИ ЛЮДИ!!!

А про сміття я згадав для порівняння, і все, для нього є окрема тема.

додано через 15 годин 45 хвилин 16 секунд:

Васілій пише:
Ви чо? Де ви в Золочеві двірників бачили

В 5 годині ранку я бачив! І все в нормі було вроді, вулиці підміталися. Я тут хочу дописати, що саме мене найбільше болить, що наша влада застрягла в ті "гнил"і і їм так добре. Зараз наша влада складається з тих політиків які відійшли від комуністичних стереотипів мишлення. Тобто, щоб той трактор поїхав в нього потрібно залити якісне пальне, відремонтувати його і він запрацює набагато ефективніше, в даному випадку то є наше суспільство, але такого проценту людей у владі дуже мало. Знаєте то коли є привичка, яка йде ще з комуністичних часів, і від неї дуже тяжко позбутися. Тут на сатійті зараз рафінізується думка еліти молодих людей, які мають інші стереотипи мишлення. І я думаю, що ніхто з Вас не хоче їїхати на заробітки зі своєї країни, як Ваші батьки. Самим головним здобутком нашої влади є те, що вона добилася пасивності молодих людей і їм то вдалося. Такщо попрошу Вас зробити відповідні висновки?!

P.S. Влада то є цепочка зговорів.
Олег пише:
. І я думаю, що ніхто з Вас не хоче їїхати на заробітки зі своєї країни

ти помиляєшся, багато хто хоче поїхати і я в тому ж числі. Україні ще треба не один десяток років, щоб досягти рівня європейських країн, Канади, Австралії, США, а жити хочеться в цивілізовані і розвинуті країні вже зараз.
massimo пише:
ти помиляєшся, багато хто хоче поїхати і я в тому ж числі. Україні ще треба не один десяток років, щоб досягти рівня європейських країн, Канади, Австралії, США, а жити хочеться в цивілізовані і розвинуті країні вже зараз.

Я думаю на заробтки які мають бути легалізовані і на науку за кордон, ти би скорше поїхав чим таким способом як зараз. Або, навіть просто віддихнути. Добре я пропоную об"єднатися, для того щоб щось зробити в нашому Золочеві, ти приєднуєшся? Зараз я заявляю тобі як Голова громадської організації "Наша справа" 8097-1309111 мій телефон.
Олег пише:
Зараз я заявляю тобі як Голова громадської організації "Наша справа" Exclamation

О! Бла-бла-бла-i вже голова Ше трохи ля-ля-ля-опа вже в депутатах Нiчого нового.... скукота
Олег пише:
щось зробити в нашому Золочеві
потрібно робити не "щось", а корисні справи.
Олег пише:
ти приєднуєшся?
не бачу для себе такої потреби
Олег пише:
на заробтки які мають бути легалізовані

ми можем на це якось вплинути? в тебе є вплив на Європейські країни?
Васілій пише:
О! Бла-бла-бла-i вже голова Ше трохи ля-ля-ля-опа вже в депутатах Нiчого нового.... скукота

Питань немає, але є люди яким не скучно.
massimo пише:
ми можем на це якось вплинути? в тебе є вплив на Європейські країни

Під ту владу гроші ніхто не кине, а на рахунок впливу на європейські країни, ми маєм зробити так щоб ті люди з Європи зрозуміли, те що ми люди нового покоління, тоді і буде той самий вплив на європейські країни. А я сам один того не зроблю.
Олег пише:
ми маєм зробити так щоб ті люди з Європи зрозуміли, те що ми люди нового покоління
а що саме потрібно робити? Хочу почути конкретну відповідь.
Олег пише:
Під ту владу гроші ніхто не кине
Знову хочу конкретної відповіді, хто саме і під яку владу кине гроші?
Під владу молодих і чесних людей, таких як ти наприклад ? Людей які не є заангажовані політикою. Котрі хочуть "щось" зробити для свої країни, альтруістичного типу характеру. Ще що тут пояснювати? Ті люди, які є тут при владі (деякі з них) просто змінили "окраску" і все!
Олег а хто ті гроші мав би дати?
Не заангажовані політикою люди які хочуть зробити це "щось" йдуть в бізнес. В залежності від виду бізнесу впливають на економіку. Економіка - це корито для політики. А на альтруїстах воду возять.

додано через 54 секунди:

... наприклад поки ми тут язиками чешемо ціна на бензин все одно росте ...
Alexis я бачу що в нас люди стали тільки працювати заради свої вигоди, а для того щоб щось комусь допомогти то не потрібно, якщо таким не видно своїх інтересів то навіть ніхто не зійде з місця. Я не занаю що тоді казати. але на мені довго воду не повозиш таким методом
massimo пише:
Олег а хто ті гроші мав би дати?

Відповідаю: зараз в нашій країні є певна категорія людей які мають відповідний капітал і вони би хотіли вкладати гроші в свою економіку, а в економіку чужих країн. І поки в нас не стабілізується все в державі нічого не буде!!!!!!!!!
Олег пише:
але на мені довго воду не повозиш

я думаю, чо то 31 цельсій надворі, а води в крані нема... ОЛЕЖЕ, ВЕРНИСЬ!!!
Alexis пише:
... наприклад поки ми тут язиками чешемо ціна на бензин все одно росте ...

с холєри, на 20% за якийсь місяць... тре коня в машину впрягати
Нариклад нагадати передвиборчу програму нашого мера? http://shareua.com/files/c6bc68/Peredviborcha_programa.doc.html тут знаходиться передвиборча програма нашого мера!

додано через 13 днів 27 хвилин 7 секунд:

Я так дивлюся на ту нашу владу Золочівську і думаю:от прийдуть пацани і "кинуть їх на бабки", а вони бідні будуть сидіти і кліпати за шо їх так "кинули". Діти. діти де вас подіти на горщик посадити, але перед тим по дупі надавати".
Ти собі гониш! "пацани"... "на бабки"... Дивись шоб тебе часом не кинули
Такі вже всі розумні стали...
Я про себе тут не писав, а коли мене кинуть то, мої проблеми! Тут не діло ще в них, але є люди, які постраждають найбільше.
Вот іменно, шо ти описав черговий польот своєї фантазії. Імхо, безпідставний.
А з чого ти взагалі дойшов до такого "логічного" висновку?
Наша влада вміє думати?... А ну так... вміє... само собою вміє...

Але не тим місцем і не в тому напрямку...
Pangea, не переживай, вони вміють думати в правильному напрямку для себе http://forum.zl.lviv.ua/topic755.html там знов почнеться корупція і обдирання людей. Alexis от виграють януковичі вибори, тоді подивимся чи логічні я роблю висновки? А зараз вони все роблять для себе.
Гроші і тільки гроші.
А от "Колега вчитель" напевне про стару роботу
"Більшість громадян Сікірка байдуже відносилася до корупції серед всіх шарів державних службовців, гральних будинків, баталій вуличних зграй, пияцтва серед молоді. Вони апатично спостерігали, як руйнуються їх дороги, лопаються старі водопровідні труби, виходять з ладу електростанції і розвалюються їх застарілі житлові будівлі, тоді як боси будують нові великі будинки, нові великі плавальні басейни і утеплені стайні. Люди до цього звикли"

Роберт Шекли "Білет на планету Транай"
Тирса думати не вміє...
там хоча б вона була ...
Щоб думати для початку потрібно мати чим ( Для чего тебе голова? Я в нейо ем).
О то така наша влада. Ото відправити би ту владу на заробітки в Москву за 500$ в місяц на сухому пайку і на мороз ото може і розум з одного місця до голови і поплив. Написати можна багато але настрій портити не хочеться.
А шо товариші, не довольні нашою владою? Хіба це якісь засланці із космосу чи з Москви? Наші рідні свої люди, такі як ми - не гірші і не кращі. Я Шеклі зовсім не даремно процитував -- замість Сіріка там сміло можна вставити Золочів. А головного героя цього оповідання на його рідній планеті вважали диваком або придурком, тому шо він не хотів миритись з існуючим станом речей робив шо міг щоб змінити це. Нікого вам не нагадує?
Нагадує Одного громадського діяча місцевого, який хотів багато чого змінити в районі, показати місце владі, навіть сторінку в Інтернеті відкрив щоб можна було сказати своє "фе", і що, купила його влада тепер завуальовано старається хвалити її, та це вже з іншого роману
narod пише:
купила його влада тепер завуальовано старається хвалити її

Докази, шановний, докази, інакше ваші слова тільки пустий звук.
narod, але відкрив і показав, а нарахунок того що його "купили" то потрібно доказати, цікаво буде почитати за скільки купили?
Доказів тобі треба , перейдись рубриками свого форуму, ось останє що на очі попало http://forum.zl.lviv.ua/topic965.html
пишуть тобі wuyko
Цитата:
Олеже - звертаюсь до тебе , бо бачу в твоїх описах "подвійні стандарти" , передвиборами ти писав про одне, зараз про ... Може ти виконуєш чиїсь замовлення, і пишеш скарги на людей які чесно працб\юють, та створюють робочі місця, сплачуючи всі податки , а ти , чи платиш податки, чи приховуєш реальні заробітки (бо всі такі) почни з себе, а то зарплата 15 ргн, а живеш на широку ногу! Чи може тобі платять щоб ти писав дурниці, відволікаючи громадян від проблем від сьогодення, та майбутнього.

І це дійсно правда, що написав wuyko, і ще більше, те що ти настворював на свому форумі різних користувачів і під їх іменем намагаєшся подати свою думку і сам з собою тут її розвинути та залучити інших до обговорення, це непогано, кожен має власну думку і її може доводити до загалу як вважає за необхідне, але десь на певному етапі діяльності твого форуму він почав змінюватись в іншу сторону ніж був створений з самого початку, а тому такий перехід з критики на хвальбу дає підстави замислитись.
І те чи куплено за кілька серібняків, чи це вже людина має таке особисте переконання, це є справа конкретної людини.
Це моя думка і вона є субєктивною, а тому несумніваюсь що є такі що думають по іншому.