Золочів Плюс
Форум міста Золочів

"Про що думає наша влада"

Автор Повідомлення
Альонка пише:
а для чого 5 років протирати штани без відповідного ріня знань, знаючи, шо ти все одно роботи мати не будеш????... треба все робити в міру своїх можливостей.

як на мене, в вас занадто багато песимізму в 19 років в 19 років треба не протирати штани а вчитись... вчитись та торувати свій шлях.
Vanadium пише:
А сенс то який...?

сенс в нього зараз один - як втриматись на своєму місці ... а для цього він і показник який треба поставить і прозвітує як треба і буде Табачнику підігрувати , реалізуючи його антиукраїнські ініціативи на районному рівню...
Олег пише:
Всі хочуть керувати, а робити хто буде? Адже з виготовленої продукції працівника заводу нараховується зарплата і керівнику, а з податку на продукцію яку він виготовив нараховують зарплату і вчетелю, який вчить його дитину, а також і лікарю.

трохи не так... немає в Україні такого податку як податок на продукцію... а основну часту місцевого бюджету ( в Золочівському районі вона становить десь в районі 75 % ) становить податок з доходів фізичних осіб... і сплачують його (точніше стягують з них) ті ж робітники і керівники і підприємці і наймані і навіть вчителі та лікарі... а вже потім з цих коштів фінансується бюджетна сфера - вчителі, лікарі, культура
kvartyrant
я вибачаюся, але в мої 19 років песимізму в мене, ну відсотків на 8.... не більше... і я штани не протираю, а навчаюся в двох навчальних закладах, і добре навчаюся, навідмінно.... і знаннями своїми ще й заробляю, надаючи уроки англійської... а те, що я хотіла до Вас донести, Ви все одно не розуміли.

як би то скзати.... Ви чуєте і бачите тільке те, що прийнятне Вам.... а те, що суперечить Вашим переконанням - Ви відштовхуєте.
Альонка пише:
я вибачаюся, але в мої 19 років песимізму в мене, ну відсотків на 8.... не більше... і я штани не протираю, а навчаюся в двох навчальних закладах, і добре навчаюся, навідмінно.... і знаннями своїми ще й заробляю, надаючи уроки англійської... а те, що я хотіла до Вас донести, Ви все одно не розуміли.
як би то скзати.... Ви чуєте і бачите тільке те, що прийнятне Вам.... а те, що суперечить Вашим переконанням - Ви відштовхуєте.

Оленка, вибачаюсь, можливо я щось і не зрозумів !
зрешту, ви своїм навчанням і працею якраз підтверджуєте те, про що я , по суті, і писав: "
kvartyrant пише:
той хто прагне знань, прагне знайти роботу - знайде...

а хто прагне протринькати батьківські гроші, весело провести час - його право...
гірше коли, той що вчився на відмінно, той що "гриз" науку потім не може знайти достойну роботу , бо його місце "по блату" зайняв той хто "протирав штани"...
як то кажуть, істина народжується в суперечці)
kvartyrant пише:
сенс в нього зараз один - як втриматись на своєму місці ... а для цього він і показник який треба поставить і прозвітує як треба і буде Табачнику підігрувати , реалізуючи його антиукраїнські ініціативи на районному рівню...

Такі звіти були, ще задовго до Бартошика, і Табачнику до одного місця хто з випускників де навчається. А реалізовувати його українські ініціативи на районному рівні допомагає якраз партія "Регіонів" і її прихвостні...

додано через 3 хвилини 22 секунди:

kvartyrant пише:
як на мене, в вас занадто багато песимізму в 19 років

Не плутайте песимізм з реалізмом,... це зовсім різні речі.

додано через 3 хвилини 36 секунд:

kvartyrant пише:
той що вчився на відмінно, той що "гриз" науку потім не може знайти достойну роботу , бо його місце "по блату" зайняв той хто "протирав штани"...

Згідний з вами на 100%. На жаль таке можливе лише в країнах де зашкалює рівень корупції, зокрема в Україні!
kvartyrant пише:
не може знайти достойну роботу , бо його місце "по блату" зайняв той хто "протирав штани"...

можете навести приклади таких робіт?
Vanadium пише:
Такі звіти були, ще задовго до Бартошика, і Табачнику до одного місця хто з випускників де навчається. А реалізовувати його українські ініціативи на районному рівні допомагає якраз партія "Регіонів" і її прихвостні...

тут я з Вами соладрний - Бартошик перетворився на прихвостня партії "Регіонів" ... як і ряд інших...
Vanadium пише:
Згідний з вами на 100%. На жаль таке можливе лише в країнах де зашкалює рівень корупції, зокрема в Україні!

і тут я з вами солідарний ... в нас високий рівень корупції не тільки в її вузькому аспекті - харабництві а й у найчастіше вживаному у документах ООН та Ради Європи визначення корупції, як "зловживання державною владою для отримання вигоди в особистих цілях, у цілях третіх осіб та груп” .
Васілій пише:
можете навести приклади таких робіт?

для кожного визначення "достойна робота" своє ... один шукає високу зарплату, інший становище в суспільстві... все залежить від потреб людини... у кожний конкретний момент часу ці потрби можуть бути різними... зрешту все це вже давно описав Абрахам Маслоу (піраміда Маслоу) .... це так трохи теорії...
я ж в термін "достойна робота" , в контексті повідомлення, вклав роботу по фаху... якщо людина вибрала фах то для неї робота по фаху і є достойна робота. думаю, було б справедливо, якщо б роботу по фаху в першу чергу отримували ті, хто цей фах здобував знаннями а не "гаманцем" ...
квартірант, шо тирнету дома не маєш?
ладно. давай з другого боку зайдем-на твоє "місце" може попасти за хабар любий неуч?
Васілій пише:
квартірант, шо тирнету дома не маєш?

я ж квартирант
Васілій пише:
ладно. давай з другого боку зайдем-на твоє "місце" може попасти за хабар любий неуч?

запросто...
kvartyrant пише:
запросто...

капєц. тобто ти абсолютно бєсполєзна одиниця, чиряк на тілі. вапросав больше нє імєю. блін. це вже якийсь повний маразм-про шо ти тоді тут розглагольствуєш

додано через 1 хвилину 27 секунд:

тебе може виправдати хіба то шо ти мєнт або ваєнний
Васілій пише:
капєц. тобто ти абсолютно бєсполєзна одиниця, чиряк на тілі. вапросав больше нє імєю. блін. це вже якийсь повний маразм-про шо ти тоді тут розглагольствуєш

якщо опуститись до рівня плінтуса, на якому ви розмовляєте , то моя відповідь мала б звучати так "Ржу... не можу"
українською мовою це звучить так: не маю бажання спілкуватись з людиною, яка в такий спосіб знущається з української мови.
Васілій пише:
мєнт або ваєнний

+ over 90% держслужбовців
kvartyrant пише:
української мови.

до чого тут мова. про шо може розповісти людина, якщо вона сама зізнається в своїй нікчемності. я неприємно здивований. мені здавалось що kvartyrant
шось вартий.
Alexis пише:
+ over 90% держслужбовців

ну про 90 не згідний. процентів 30. роботу все рівно хтось мусить робити. не всі ті шо влаштувались за хабар неучі.
Васілій пише:
до чого тут мова

почитайте Ліну Костенко "Записки українського самашедшого" ...
там знайдете , маю таку надію , багато відповідей на свої питання...
Євген Маланюк колись сказав: "Як в нації вождя нема, тоді вожді її поети!" ... мабуть для України сьогодні настав час поетів...
Васілій пише:
про шо може розповісти людина, якщо вона сама зізнається в своїй нікчемності. я неприємно здивований. мені здавалось що kvartyrant шось вартий.

а з чого ви , власне , взяли, що квартирант нічого не вартий ?
тільки тому, що на ваше запитання "на твоє "місце" може попасти за хабар любий неуч?" я відповів "запросто..." це абсолютно не дає підстав стверджувати, що квартират "зізнається в своїй нікчемності" чи в інших подібних речах... це була оцінка "системи" в якій працює квартирант, як логічне продовження всього того, про що квартирант писав раніше а не оцінка фахового рівня квартиранта...
kvartyrant пише:
а з чого ви , власне , взяли

та всьо просто-це питання самоповаги. працювати там де за хабар може працювати любий неуч-для нормальної людини неприйнятно. якшо гаваріть по простому-в западло
kvartyrant пише:
це була оцінка "системи" в якій працює квартирант

якби ти написав що ти в силу якихось мотивів мусів дати хабаря за місце, але на тому місці таки тре бути спецом-то я чудово б тебе зрозумів. бо таки да-є така система і нема поки шо на то ради. я панятно виражовуюсь?

додано через 11 хвилин 24 секунди:

я доречі пишу все це не для того щоб образити квартиранта. просто зараз в суспільстві сформувалась така теза, яку виразив квартирант:
Цитата:
той що вчився на відмінно, той що "гриз" науку потім не може знайти достойну роботу , бо його місце "по блату" зайняв той хто "протирав штани"...
. я вважаю цю думку помилковою. той шо протирав штани-це неуч. балбєс. я правильно зрозумів? список посад які може зайняти такий індивид дуже обмежений. навіть по блату. і в основному це армія-міліція, частково нижня ланка держчиновника. і якщо молода людина яка гризе науку прагне зайняти таке місце, де може працювати любий неуч-то мені це невкладається в голові. накуа жити як овощ? ніпанімаю
Васілій пише:
я доречі пишу все це не для того щоб образити квартиранта.

я не з тих , хто ображається на такі речі... інша справа, що свої повідомлення до мене ви адресуєте на якійсь, як тепер модно казати "телячій" а не українській мові...

Васілій пише:
просто зараз в суспільстві сформувалась така теза, яку виразив квартирант:цитата: той що вчився на відмінно, той що "гриз" науку потім не може знайти достойну роботу , бо його місце "по блату" зайняв той хто "протирав штани"....

це не теза - це реальність! на жаль...

Васілій пише:
я вважаю цю думку помилковою. той шо протирав штани-це неуч. балбєс. я правильно зрозумів? список посад які може зайняти такий індивид дуже обмежений. навіть по блату. і в основному це армія-міліція, частково нижня ланка держчиновника. і якщо молода людина яка гризе науку прагне зайняти таке місце, де може працювати любий неуч-то мені це невкладається в голові. накуа жити як овощ?

трохи не так... по закону індивід має таке саме право зайняти , скажемо так, посаду на державній службі , як і "балбєс". більше того, враховуючи його знання , якщо б все відбувалось по закону на конкурсній основі, він мав би перевагу перед "неучом" . в реальності зовсім інша картина... конкурс перетворюється на фікцію, коли вже все заздалегіть домовлено , вирішено, куплено а конкурс перетворюється на формальне дотримання закону... щоб оминути закон і надати перевагу придуміють ще й "додаткові переваги" "балбесам" і "неучам" у вигляді того ж стажування, цільового направлення, тощо... однозначно , що не всі "балбеси" і "неучі" такими і залишаються під час роботи... тут я з вами згоден...
але з кожним роком число таких "неучів" росте... кількість чиновників теж росте... а робота, яку вони виконують викликає щораз більше незадоволення суспільства... отакий парадокс...
щодо квартиранта, то ви по суті , самі відповіли на своє питання -
Васілій пише:
хтось мусить робити
kvartyrant пише:
щодо квартиранта, то ви по суті , самі відповіли на своє питання -
Васілій пише:
хтось мусить робити

та нічо я не відповідав-відповідав ти сам-
kvartyrant пише:
на твоє "місце" може попасти за хабар любий неуч?

запросто...

якщо роботу може виконувати неуч-то вона, робота, нах нікому непотрібна. невже не ясно не потрібна не тобі особисто. вона непотрібна суспільству. насправді таких "робіт" не так багато, їх можна сказати мізер в проценті до суспільно корисних.
проблема є-але вона не там де ти її бачиш. проблема в нерівному доступі. і простіше придумати казочку шо додаткові переваги отримують балбеси. бо нормальній людині неприємно признаватись навіть собі шо вона бере участь в "крисіних бєгах".
Васілій пише:
вона непотрібна суспільству. насправді таких "робіт" не так багато, їх можна сказати мізер в проценті до суспільно корисних.

ви хочете сказати, що в Україні кількість чиновників , які "перекладають папірці з одного стола на інший" становить мізер від загальної кількості чиновників?

Васілій пише:
проблема є-але вона не там де ти її бачиш. проблема в нерівному доступі. і простіше придумати казочку шо додаткові переваги отримують балбеси. бо нормальній людині неприємно признаватись навіть собі шо вона бере участь в "крисіних бєга

щановний, ви надто неуважні - я в своєму попередньому повідомленні якраз і писав про нерівні умови... а для більшої певності , щоб вам доступніше пояснити навів схему реалізації "нерівниу умов"... що вам не зрозуміло?
kvartyrant пише:
ви хочете сказати, що в Україні кількість чиновників , які "перекладають папірці з одного стола на інший" становить мізер від загальної кількості чиновників?

сам неуважний мізер від суспільно корисних так сказаць
kvartyrant пише:
... що вам не зрозуміло?

не зрозуміло як зв"язати з цим:
kvartyrant пише:
ірше коли, той що вчився на відмінно, той що "гриз" науку потім не може знайти достойну роботу , бо його місце "по блату" зайняв той хто "протирав штани"

і
kvartyrant пише:
щоб вам доступніше пояснити

ключове слово
Цитата:
зайняв той хто "протирав штани"
Васілій пише:
kvartyrant пише:
ірше коли, той що вчився на відмінно, той що "гриз" науку потім не може знайти достойну роботу , бо його місце "по блату" зайняв той хто "протирав штани"

Мені цікаво знати "ціни" "по блату" в Золочеві, і якщо можна хто сидить на таких місцях? Можна вказати посади і де такі є, в яких підприємствах чи установах міста?
Олег пише:
і якщо можна хто сидить на таких місцях?

ну в вас я думаю декілька найдеться точно
Васілій пише:
сам неуважний мізер від суспільно корисних так сказаць

вражаюче - ваша манера спілкування адекватна "телячій" мові, на якій ви спілкуєтесь...
а яку , ще крім суспільно корисної роботи зобов'язаний по закону виконувати чиновник?
Олег пише:
Мені цікаво знати "ціни" "по блату" в Золочеві, і якщо можна хто сидить на таких місцях? Можна вказати посади і де такі є, в яких підприємствах чи установах міста?

можна подумати, що ви не знаєте де і по скільки...
kvartyrant пише:
вражаюче - ваша манера спілкування адекватна "телячій" мові, на якій ви спілкуєтесь...

да, мля. кватірант успішно включив дурачка. в добру путь, таваріщ
Васілій пише:
да, мля. кватірант успішно включив дурачка. в добру путь, таваріщ

вам теж прапор в руки
kvartyrant,Васілій шо сваритеся? Ви пишіть про що думає влада?

Нехай думає куда діти сміттезвалище? Доречі до проблема не тільки для Золочева, а також і для прилеглих сіл.
Олег пише:
kvartyrant, Васілій шо сваритеся? Ви пишіть про що думає влада?

влада не думає. влада трахає всіх. а ми сваримось про мову. нє, ну не цирк?
Васілій пише:
влада не думає. влада трахає всіх. а ми сваримось про мову. нє, ну не цирк?

Вася , яка думка твоя що дальше робити нам простим смертним, який вихід з того що робиться зараз на україні? Але без приколів, що би ти порекомендував?
Щоб відновити підприємництво на Україні потрібно дати змогу людям брати кредити під малі проценти, до семі відсотків, але що робити нам коли кредитні ставки банків банки під 21-22% річних, а депозити під 18-20% річних. При таких ставках ніякий бізнес не вигідний в Україні, як залучити кошти для підприємництва під малі відсоткі? Наскільки нам відомо в Україні був заснований в 1904—1905 рр. в Стрию так звани "маслоюз" і прицював до 1944р.. Нам не потрібно видимувати колесо його просто треба вдосконалити.
http://referatu.net.ua/referats/7569/167993/?page=3
Так хочеться бачити наших людей радісними, і усміхненими, але нажаль петля все більше затягує шиї народу, нашими обранцями! Але смутку очах украінців завжди буде маленький блиск надії на красче!
Хочу розповісти хто ж то є та наша влада? Але, задам Вам певний образ. Коли в країні стається, якийсь катаклізм, чи стається стихійне лихо, то появляються мародери . Таким катаклізмом є розпад СРСР. В той час так і було, то були рекетери, аферисти, які строїли фінансові піраміди і обкрадали людей. Отже можемо зрозуміти хто в нас при владі зараз. Їх більшість, навіть коли є людина, яка хотіла щось створити то за станом своєї психіки ті вони не дадуть їй нічого зробити, тому що красти вони вміють, а створити не можуть. Але всьому приходить кінець, тому що керівники з такими переконаннями не можуть керувати, згідно закону ЧАСУ. Але настрашніше, яке поколіняі дітей виросте від таких батьків, З якими моральними принципами? І взагалі чи зможуть щось вони збудувати заради всіх нас? Подумайте і зробіть висновки!!!!
Джек Лондон "Алая чума (Аудіокнига)
http://audioknig.su/literatura/triller/12201-alaya-chuma.html
В П"ятницю 16 серпня о 10 год. відбудеться пікетування Сесії міської ради, щодо зменшення цін на водопостачання м. Золочева.
Олег, шо, отак просто?
А шо, як, до чого? Зменшення зі скільки до скільки? На якій основі?