Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Альбом "Рідний край"

Автор Повідомлення
Альбом "Рідний край"
В Золочеві вийшов альбом "Рідний край" в ньому тількі згадуються тільки спонсори , а автори не згадуються.
Що за альбом такий, де його можна побачити?
нещодавно мав можливість проглянути цей альбом. дуже гарний, якісно виконаний. але тираж мізерний, десь близько 100 штук, тому шансів його придбати дуже мало. можливо бібліотека отримала один примірник, можна принаймі подивитись.
Влада зробила за кошти підприємців. Зібрати кошти з піприємців було дуже важко, тому такий малий тераж.
Називається фотоальбом "Золочівський край", а не "рідний" і справді гарно вийшло.
Ну бляха-муха, де ж його можна хоча б побачити (крім бібліотеки)?
Було б добре відсканувати його і кинути на сайт, хай народ прозріває.
2Мопс:а в бібліотеку піти слабо???
yulia пише:
2Мопс:а в бібліотеку піти слабо???

А що таке "бібліотека"
та такий будинок, мопсику, де сидить страшна тьотя, яка керує купою макулатури. ИМХО
а ше вона жадна, думає шо її макулатуру хтось привласнить і заставляє сидіти в сирому приміщенні її читати...
але насправді я там ніколи не була...
Йой, я боюсь страшної тьоті! Не піду в бібліотеку!
А ше в бібліотеці не дозволяють курити
2Марко: курити багато де не дозволяють...
2Мопсик:І тобі не стидно якоїсь тьоті боятись???
yulia пише:
2Марко: курити багато де не дозволяють...
2Мопсик:І тобі не стидно якоїсь тьоті боятись???

1. Я не курю.
2. Провів сеанс автотренінгу і вже не боюсь ніяких тьоть
2Мопс:знач іду в бібліотеку, з мужністю випроси в тьоті альбом і позиркай, шо там доброго
купити можна
ця книжка поки-що видана в невеликій кількості, призначена на подарунки для різних гостей міста, визначних людей (але хто вони поняття не иаю), а в близькому майбутньому з'явиться і в книгарнях. Залишається тільки чекати.
До речі, я умудрився роздобути таку книжечку...
yulia пише:
2Мопс:знач іду в бібліотеку, з мужністю випроси в тьоті альбом і позиркай, шо там доброго

Я б пішов, але не хочу світитись в такому культурному закладі - раптом хтось подумає. що я туди хожу регулярно
А хто ж автор книги? 2vaymut якщо маєш час, скинь на мило хоч список авторів, редакторів, дизайнерів, коли і де друкувалась. Буду дуже вдячний
Уже її не маю, подарував.... Вона з'явиться в продажі десь через місяць-два, коштуватиме приблизно 100-120 грн., нажаль ні авторів, ні видавництво записати не встиг. Хотів придбати ще одну суто для себе, НЕ ВИЙШЛО, казали чекати в загальному порядку.
Ого, а чого така дорога?
Еспешелі фор mops : Видавництво "Манускрипт - Львів". Упорядник Стефанія Швець. Макет Андрія Кіся (про нього знаю, що класний фотограф, сам з Бережан і серйозно претендує на рівень Пилип"юка - це автор знимок з тих величезних і дорожезних фотоальбомів про Львів). Фотографії Зиновія Підперигори, того ж Кіся і якісь старі архівні фотки. Там на 41 сторінці в нижньому правому куті така фотка ! Розказувати не буду - то тре побачити! Винахідливість папарацці не має меж!
А старі фотки Золочева - довоєнні ше! - можу скинути на мило, якшо цікавишся. Маю вдома на компі.
Дякую за інфу, а фотки у мене теж є.
Найближчим часом (жовтень або листопад) має вийти ще одна річ. Якщо хтось бачив книжку "Золочівщина" (старенька, досить товста і з синьою обкладинкою) українсько-канадське видавництво), то знайте, що готується її нова редакція, з доповненнями про сучасний період житя Золочівщини, незначною корекцією старої частини, кольоровими фотографіями і гарною поліграфією!
І тиражем в 100 примірників?
Та ні, ніби більше...