Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як Ви ставитесь до пліток?

Якщо чую плітку "про когось", то я:
Вислухаю, далі не скажу - не моя справа 38%   5
Додам нових подробиць, розповім сусіду 7%   1
Не люблю пліткувати та слухати плітки 53%   7
Всього голосів: 13
Автор Повідомлення
Як Ви ставитесь до пліток?
Чи любимо ми пліткувати?
Мабуть - залежить від людини.
На яку тему найчастіше люди пліткують? - напевно "про когось"
Чому пліткують?
Можливо, тому що більшість любить "пхати носа" в чуже життя?
Невелике місто (Золочів) - де практично всі 1 одного знають - сприятливе середовище для чуток і пліток чи ні?
Чекаю на Ваші коментарі
пох... плiтки нах...
Хто мене добре знае замiтить вигадку-плiтку.
На думку решти менi...
I ненавиджу коли плiткують при менi, або просто щось по заочi говорять...
А дiвчата, ой як тим грiшать

Posted from a Nokia mobile phone
Я надіюсь автор цієї теми на мене не обідиться, але хочу сказати що опитування доволі примітивне. Звичайно, що люди скажуть що вони не люблять пліткувати і слухати плітки. Але на жаль, пліткування це частина культури любого малого міста чи села. Люди навіть самі не помічають як займаються цим... в Золочеві того повно, на цьому форумі тоже хватає, розділ Місто, Влада, Політика прекрасний приклад.
плітка-це коли обговорюють когось і прибріхують своє)))як на мене нехай собі обговорюють тільки щоб не вигадували небилиць)))
Richard пише:
Я надіюсь автор цієї теми на мене не обідиться

ні, автор теми ображатися не буде
Зрештою, поки що результати опитування та відповіді підтверджують:
Richard пише:
люди скажуть що вони не люблять пліткувати і слухати плітки
Не люблю я пліток і ніколи до них не дослуховуюсь
st.fergi пише:
тільки щоб не вигадували небилиць

А саме так в нашому маленькому місті і буває... попридумують такого шо "купи не тримається", тим і тішаться
Я не люблю пліткувати. АЛЕ з пліток можна почерпнути певну приховану інформацію, вона усім відома, але не всім подобається її виділяти.
До пліток ставлюся нормально, бо винекли вони ше коли мавпи по деревах пригали!

додано через 1 хвилину 34 секунди:

Деколи прикрашають тещо тобі розказують хоча сам пліткувати не люблю.
От мені цікаво(мабуть прозвучить дуже наївно), навіщо люди пліткують, звідки таке бажання обов'язково когось очорнити? Я вважаю, що це від того, що їм більше нема чим зайнятись
думаєш в такому разі, що під час робити(зайнятості любої) люди не пліткують???))))
st.fergi пише:
думаєш в такому разі, що під час робити(зайнятості любої) люди не пліткують???))))

Мабуть так... часу не вистарчає
часу не вистачає тільки тим в кого язик працює))))
А я взагалі ненавиджу пліткувати... В мене подружка одна не проживе, як не збреше. Так от я настільки привикла, шо вона завжди неправду говорить, шо коли вона мені шось розказує я навіть не слухаю, а просто підтакую і ствердно махаю головою
lenhen пише:
звідки таке бажання обов'язково когось очорнити?

Не було б своїх вад, не було б так приємно на чиїсь вказувати.
Люди хочуть прикрасити деякі розповіді і добавляють чогось новенького, щоб було цікавіше!
А власне, чому люди пліткують переважно про неприємні для когось теми?
Наприклад впевнений:
"Сусід п"яний розбив машину"
або
"А вона "по зальоту" йде заміж"
будуть знати ВСІ НАБАГАТО швидше, ніж чиєсь щастя
Чи на такі теми легше пліткувати? Як вважаєте?
на такі теми не те, щоб легше пліткувати, а просто люди радуються з чужих проблем, от послухаєш якусь новину і пішов переніс її тут же до інших, думаючи що в тебе хоч і повно всяких проблем, але не настільки вони серйозні як в того бідаки, про якого пліткуєш, і думається шо і життя вже до тебе і не таке паршиве як деколи до когось))))а поради в такому випадку ой як любимо даватииииии))))))
Але прикольно когось послухати як шось тобі з перебільшенням розказують!
особливо прикольно про себе послухати)))
100%! Вітаю всіх дівчат з 8 березням і бажаю шоб цієї ночі вам приснилося багато квітів, і всього приємного!
Pliocen пише:
8 березням і бажаю шоб цієї ночі вам приснилося багато квітів, і всього приємного!_________________

Я також приєднуюсь до привітання, а до пліток ставлюс негативно, просто послухаю і все. якщо знаю про ту людину правду, а там буде не правда то скажу що плітка не є правдива і все.
Люди люблять плітки, перемити кісточки комусь, обговорити чиєсь приватне життя, і т. д. Цим скористалися продюсери реаліті шоу, таких наприклад як дом -2, сидять глядачі втикають, дивляться як розгортається приватне життя людей, сваряться, миряться - НЕНАВИЖУ цю передачу!!!!
Плітки просто обожнюю - регулярно читаю газети!
Звісно, як на мене то послухати нову плітку цікаво тому, що цікаво послухати на що в людей вистачає фантазії. Але в одночас не приємно, бо починаєш розуміти, що такою наступною жертвою для обговорення можеш стати ти!
Скільки разів я була такою жертвою....... то просто ужассссс!!!! Нікому такого не бажаю. Ліпше взагалі не знати дуже язикатих людей.
Альонка пише:
Скільки разів я була такою жертвою.......

Думаю, кожен з нас, хоча б раз в житті стає такою жертвою. Але тут головне, не сприймати все близько до серця. Принаймі я, особисто, просто не звертаю уваги і нікому нічого не доказую. Вважаю хто розумний, той і так все зрозуміє правильно, де правда, а де вигадка...