Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Кому буде належати наша друкарня?

Автор Повідомлення
Кому буде належати наша друкарня?
Інтересно кому буде належати наша друкарня, чи Міські раді чи РДА ? Наскільки я знаю вона зараз "весить в повітрі"? В такому стані в якому вона зараз є, вона не перебувала ще ніколи, хто довів друкарню до такого стану, і хто буде відповідати за тих людей які змерзли і не получають заробітньої плати?
Хто? Та є тут один підприємець, який виляє хвостом біля потрібних людей. А дані у вас не достеменні. Районна друкарня у міській комунальній власності. Раджу походити ще біля тих потрібних людей. Може і відповідь Вам дадуть. До речі, правильно - "заробітної плати".
Olesya "заробітної плати" чи "заробітної плати", саме головне що її не платять, а друкарня таки "висить в повітрі" поки що!? А Ви інтересувались вище згаданним питанням хоть раз? Хоть Ви пишете правильніше?
Скажу вам чесно, якщо друкарня у
Olesya пише:
міській комунальній власності
то пиши пропало. Адже не я один можу підтвердити, що нашій владі просто начхати на стан не тільки друкарні, але й багато інших речей. Реально було б просто суперово, якби хтось ту друкарню взяв під свій контроль, щоб нормально зробити заробітню плату...
А друкарню виставлятимуть на аукціон і першим потенційним покупцем вважається п. І. Бартків! Цікаво, шо він там планує робити?
Цікаво-цікаво, звідки така інформація і чи випадково той же пан Бартків чи пан Олег так і не залишаться при своїх мріях. Більше схоже на це!
20 березня 2007р. розпочала свою роботу 9 сесія 5 демократичого скликання міської ради. на порядок денний якої винесенно 18 питань.
Найголовніші з них:
- Звіт громадської комісії та робочої групи по перевірці економічної обгрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги.
- Про затвердження ставок фіксованого податку.
- Про стан пасажирських перевезень на тереторії м. Золочева.
- Про стан громадського порядку у м. Золочеві.
- розгляд звернень громадян та юридичних осіб з земельних питань.
Сесія приняла за основу тимчасове положення "Про порядок продажу земельних питань та права їх оренди для здійснення підприємницької діяльності"
Затверджений склад комунальної комісії Золочівської міської ради щодо набуття права оренди права оренди земельних ділянок. Головою комісії затверджено п. стецюка.
Розглянуто звернення районної ради про відміну рішення міської ради від 24.12.2003р. N:338 "про прийняття у міську комунальну власність приміщення друкарні по вул. Героїв УПА 8". Усю зиму колектив друкарні, який працював під протекторатом РДА провів у холодному приміщенні. Депутати міської ради не підтримали звернення районної ради, вважаючи що місто більш по господарському розпоряджаєтьсяприміщенням друкарні, сесія продовжить свою роботу 3 квітня.
Ще раз. Я так і не зрозумів з тими рішеннями. Чия зараз друкарня? І з чиєї вини люди мерзли? З вини району чи міста?
Друкарню не дали РДА, і все!
Троха не по темі, але про пресу. На цьому місці донедавна стояв кіоск з пресою. Його перенесли в парк "Гуси-Лебеді" (Саніто, я там сьогодні не був, ні сам, ні з якимось дідом). Тепер на тому місці напевне постане шось пристойніше, шо напевне вже давно шукало свого місця. Подивимось...

Збільшити
vaymut пише:
А друкарню виставлятимуть на аукціон і першим потенційним покупцем вважається п. І. Бартків! Цікаво, шо він там планує робити?

Перепрошую, інхвормація про те, що п. Бартків хоче придбати друкарню, виявилась фіктивною, прошу мене не осуджувати, я лише виніс на форум те, що почув від наших можновладців, це були лише їхні здогади про те, хто може претендувати, але перекрутили все так, шо п. Ігор вже її купляє! Ще раз дуже перепрошую.
Колектив газети Народне слово хоче щоб приміщення друкарні перейшло на баланс редакції. Нагадаю, приміщення в самому центрі, біля дороги і тому для всіх це є дуже ласий шматок. Чи сприятиме цей перехід розвитку нашої газети?
Зараз директором друкарні став п. Чорний Ярослав який був головою СДПУо , партії яка на минулих виборах своїми діями могла спричинити розкол України. Я, би хотів почути роз"яснення п. Золотника Б. А., (як Голова ЗРГО "Наша справа") бо не розумію чиї інтереси він відстоює, чи СДПУо чи "Нашої України"?
А ти запитай. І відпишись. мені тоже цікаво
Хто буде відповідати за безлад в друкарні? Шо за директор цей Чорний Я., коли за його "королівського" правління вже 7 людей звільнилось з роботи, протягом 2 років!!!! Навіть вивіски з назвою організації нема, зато купа вивісок "Вікна, Двері". Зарплату видає частинами. Своїм родичам за безцінь здає в оренду приміщення друкарні! Явно з кимось кинули око на ласий шматочок... Бардак, одним словом.
Сана, а хто ставив на посаду п. Я Чорного. той і нехай і відпоідає, той хто її хоче задарма купити, а там профспілка є?
Та най купуют! Чого взлобилися? Вікна-двері це стопудово крутіше за НР!