Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Проблема "замерзання" зв'язку

Автор Повідомлення
Проблема "замерзання" зв'язку
В мене на Інфосервісі таке було (зараз минулося ), але бачу, що і на ЦСО мережа теж цим "хворіє". Проблема в наступному: Наприклад, мережеве з'єднання встановлено, працює нормально. Далі клікаю по ярличку включення інтернету. З'єднання проходить без жодних проблем і встановлюється нормально. При цьому не є запущені будь-які браузери, чи додатки, що потребують негайного підключення до нету. Так от, після вдало встановленого з'єднання інтернету запускаю, скажімо, примітивний www.ukr.net (не важливо шо) чи на ІЕ чи через Оперу. Сторінка НЕ ЗАВАНТАЖУЄТЬСЯ. Клацнувши стан на віконечках інтернету в треї (синенькі такі телевізорчики), з'ясовується, що після встановлення з'єднання вхідний трафік складає якихось 200 - 400 Байт! і далі не збільшувався! Так, ніби "замерз".
Проблему можна вирішити наступним чином. Вмикати спочатку не інтернет, а сам додаток, що потребує з'єднання з інтернетом. Тоді автоматично з'являється підключення, яке знову відбувається вдало. Але цього разу додаток добряче "прокачує" лінію необхідними кілобайтами, і надалі працює безперебійно. Але спрацьовує це не завжди
Що за проблема, і як з нею боротися? Це питання і до Інфосервісу також. Дякую.

PS. Можливо, то через недосконалі свічі?
Я пробував, у мене такого нема.
Зараз (вчора і сьогодні і можливо завтра) заміється і настроюється обладнання, тому я вірю, ще й не такі приколи можуть бути
Будь-ласка, дайте інформацію за нинішній вечір (обіцяю без потреби нічого не настроювати)
Дякую!
AVB пише:
Тоді автоматично з'являється підключення, яке знову відбувається вдало.

А це подібно на те, що раніше на цьому комп'ютері користувалися модемом. "Автоматично" при правильній настройці нічого не має підключатися.

Сконтактуємося і я з Вашого дозволу завітаю до Вас, хочу подивитися, як налаштовані підключення.
З цим конкретним випадком розібрася. Як я і підозрював, проблема була на клієнтській машині, зокрима на ній працює програма-діалер, яка "думає" що доступ до нету здійснюється через модем. Щоразу при підключенні IP адреса сервера (в налаштуваннях підключення) замінюється на якийсь телефон.
Я поставив "фікс" який тимчосово дозволить користуватися нетом. Остаточно налагодити роботу можна буде після пошуку/видалення усіх троянів та вірусів або переустановлення ОС.
andry, дуже дякую за таке старанне дослідження.
Получається, що проблема в ОС, яку я поставив на той РС. Доречі і в мене вона стоїть і такі самі проблеми були. Тепер то й не дивно!
AVB пише:
andry, дуже дякую за таке старанне дослідження.

Получається, що проблема в ОС, яку я поставив на той РС. Доречі і в мене вона стоїть і такі самі проблеми були. Тепер то й не дивно!

Є ще одна проблема, виявлена на цьому комп'ютері. Кілька разів на ньому (скоріш за все вручну) була змінена IP адреса, причому змінена була на адресу роутера (192.168.72.1), через який працює кілька користувачів. Для даного комп'ютера призначено мережну адресу 192.168.72.15 Велике прохання не вибирати собі адресу довільно, оскільки це призводить до порушення роботи мережі.