Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як ви ставитеся до орального сексу?

Як ви ставитеся до орального сексу???
Оральний секс? Це огидно! 13%   8
Оо! Це дуже класно! 44%   27
Це залежить з ким, і при яких обставинах! 40%   25
Я взагалі проти сексу! 1%   1
Всього голосів: 61
Автор Повідомлення
Як ви ставитеся до орального сексу?
Піднята тема "секс"! Всі за і проти прошу сюди!
Звісно, що як і інші "секси", цей також мені подобається. Відповів на пункт 3. Щоправда, не зрозумів, що означає "при яких обставинах". Якшо мається на увазі вподобання партнерів, в смислі кому шо до вподоби, то, звичайно, що якшо, наприклад, я не проти, а партнерка не хоче, то це вже не секс!
Ну а поняття "залежно з ким", якесь дивне. Звісно ж що з коханою! Чи може є така потреба займатися сексом не для єднання в спільному задоволенні??? Збочення.
А чому мовчить жіноча половина нашого форуму? Чи тут таких немає що собі можуть собі це позволити? Я не думаю що дівчатам "це" не подобається? мені подобається 3- тій пункт (Це залежить з ким, і при яких обставинах!), і взагалі це класно!! І нічого тут не має дикого.
Трохи про секс.
АВБ, якщо ти помітив, то автор зальотник, та й мабуть більше не зявиться. Так шо коментарі про розумність опцій голосування тривіальні.
Цікаво також, шо подібну тему поставив флудер [Medium], а не довгожителі.
Щодо теми, то, це досить інтимна річ, і не в останню чергу для дівчат, так шо Олег, не чекай гарячих коментарів від жіноцтва . Сам я підтримую погляди АВБ. Є спільні бажання - то їхня справа, і тільки ті двоє можуть відчути красу подібних відносин.
Народ, ви собі погнали, тема НЕДОСТОЙНА обговорення на золочівському форумі , шукайте секс форуми і там дерзайте, а тут - огидно
Олег пише:
А чому мовчить жіноча половина нашого форуму? Чи тут таких немає що собі можуть собі це позволити?
-це взагалі нижче плінтуса ......
Олег, да вы маньяк, батенька!
А чому б i не обговорити...
I хiба о/с це збочення??? Тодi смiливо можу ВСIХ обiзвати збочиньцями, ги
I яка рiзниця хто створив тему?...
Чесслово, так багато ДИВАКIВ у Золочевi...

Posted from a Nokia mobile phone
Не розумію чого тут має бути стидно і для чого треба шукати секс форуми щоб обговорити подібну тему? Ми шо в монастирі? Тоді давайте поговоримо сотий раз про чисте і непорочне кохання... без сексу.
С другої сторони, Олег, звичайно газку дав. Хто в такому малому місці буде говорити про свої уподобання в такій справі? Вот напише дівчина X, що нічого поганого в тому не бачить. А за тиждень половина Золочева буде тикати в неї пальцем і говорити що вона простітутка. То нормально? Ненормально. Пацикам легше. Їх проститутами не називають))
Раз ти тут, то не соромся, почитай і напиши.
Не буду засмічувати тему.
Для Моріентеса, та інших, що увійшли сюди, відчувши інтерес
Як кажутъ, між коханими заборонених речей немає...

Що стосується теми сексу, це не має бути темою табу в укр. суспільстві, як між дорослими так і підростаючим поколінням ( здається, пересічний учень 6-ого класу знає про розмноження амеби та інфузорії туфельки більше ніж про статеві відносини між людьми. Власне важливо, щоб про плотське кохання інформувала серйозна література, а не інфо з порнофільмів і еротичних журналів, які принижують це поняття і волочать в бруд, що в свою чергу не створює сприятливих умов для правильного формування духовного життя цієї юної істоти)

Тепер що стосується теми того топіка - опитування , спрямоване на визначення кола сексуальних практик, якими користуються форумчани, є темою досить інтимною і не придатною, підтримую Моріентеса, не солідною для загального обговорення в колі міста.

Також погоджуюся з Рішаром, що в нас сформувався неправильний стереотип . (дівчина з сексуальним досвідом - повія, хлопець з подібним хобі - класний пацан )
ajrina пише:
в нас сформувався неправильний стереотип
Ой, яка прикрість! Як же глибоко помилялося усе цивілізоване людство аж від часів свого утворення і до минулого століття! А тут раз! і нате вам! ПРОЗРІННЯ!!!
Та понти це все. Безглуздість. А це - тимчасове. ( ну або в крайньому випадку - кінець світу )
Ой, яка цинічність ... і фальшива цнотливість. Подавай , АВБ , в наступний раз свою кандидатуру на пост Папи, целібат підтримуєш, інший ще й проти контрацептивних засобів (особливо в Африці, де такий великий процент захворюваності спідом) виступає...

Я за моногамність, але не за за фальшиву мораль і шлюби в 17 років
Як для мене, ця тема не по тем і. Підтримую
Кот да Винчи пише:
це досить інтимна річ, і не в останню чергу для дівчат
Ок, АБВ, не треба нападати на дівчат. Вони не винні в назві теми. - Вони її не розпочинали.

ajrina пише:
Також погоджуюся з Рішаром, що в нас сформувався неправильний стереотип .


ajrina, а не треба дивитися стереотипно. Тема ж не одностороннього напрямку! Краще напишіть, чи Вам (дівчатам) сподобалося би, коли б Вам зробили б таку ж приємність ... Хоча це теж досить інтимні речі... і зараз знов підніметься нова хвиля сперечань. (Вже бачу як не мене нападають... )
Так, розкладемо все по поличках.
Я ставлюся до орального сексу позитивно, хоча, чесно кажучи, мені більше до вподоби, як то кажеться, "піська-в-піську".
Взагалі ставлюсь до сексу зовсім не так, як до, скажімо, в магазин за хлібом щодня ходити, коли невелика різниця в який.
За цинічність дуже перепрошую, зірвався.
Цнотливість якраз натуральна, а от прагнення будь-яким способом позбутися її і ше й якомога раніше і є фальшивим, бо вигороджується виссяними з пальця понтами, типу "скоро випускний, а я ше цел... а". А на руку це тільки збоченцям, які існували у всі часи. Мудрий целібат підтримую.
Вірую в єдиного Бога і єдину церкву Його, а Ватикан - це щось інакше, тому небачу сенсу для себе "болотуватись" у Папи. Я за контрацептивні засоби, але не гормональні, шо день в день труять гени жінки і її нащадків, якщо вони ше будуть...
В Африці потрібно більше просвітлювати народ, хоча і в нас далеко не кожна малолєтка може грамотно осягнути можливості ресурсів свого інтимного життя. А взагалі, думаю, що в країнах з проблемою перенаселення навіть варто всюдибічно розповсюджувати шкідливі гормональні контрацептиви і домішувати транквілізатори у воду і продукти харчування. Так і пряма користь буде, і наступні покоління будуть не такі здорові і плодючі. Адже самі люди там цього і хочуть.
І я за моногамність, але за показові шлюби в 17 років, і ше краще ужорсточити це на законному рівні. Тоді один вляпається, а десятеро за приклад матимуть і ліпше думатимуть обидвома голівками!
massacra дякую, я вже сам розберусь куда мені, просто я бачу що люди не сприймають того, що природньо то не стидно, то не я сказав!
АВБ, не треба так усердно старатися, нікого тут не хвилює, який секс тобі до вподоби. ( Робиш собі імідж, розумію)

AVB пише:
"скоро випускний, а я ше цел... а".

згадуєш старі переживання? Помилився, в ході своїх думок напевне словом, бо мав на увазі не випускний, а "екватор"

AVB пише:
"піська-в-піську"

AVB пише:
обидвома голівками

Пфуі-пфуі, як бжидко все-таки ти висловлюєшся...

Щодо країн з перенаселенням, і їх часткового винищенням ти мене вразив, чесно скажу, ти ж в нас завжди проповідуєш таку високу гуманність і тут раптом так схибити зі своєї праведної дорожки, а я-яй. Мені чомусь зразу пригадався цей випадок в історії з одним таким ж, що теж пледував за винищення всіх непрацездатних, інвалідів, націй неарійського походження...

А цей пасаж мені особливо сподобався:
AVB пише:
Вірую в єдиного Бога і єдину

шкода лише, що не докінця дописав, а ми б дружно сказали "Амінь"
For Олег: Якщо природньо і не стидно, то давайте, біжіть в білий день, посеред міста...?!

додано через 4 хвилини 36 секунд:

Все сприймається нормально і ніхто не в монастирі....
Гаразд. Якшо тут нікого не цікавить нічиє ставлення до певного типу сексу, а тим більше люди починають сваритися, то краще попросити адміна закривати таку тему. Прошу вибачення за те, шо я тут виклав.
Оральний секс нормальна штука! а якшо ше партнерка продвинута то вообще кайф!
Ой, знову мене на гріх намовляєш...
Pliocen пише:
Оральний секс нормальна штука! а якшо ше партнерка продвинута то вообще кайф!

Так я згоден в тому, але є люди які того не розуміють? То все наш менталітет і нічого не поробиш, будем просити адміна щоб закривав тему. Хто за хто проти закриття теми?
люблю оральний секс і ніколи від нього не відказуюся
Того хто зі мною не згідний є інші теми. А тут кожен може сказати шо йому подобається , такшо про інше можу поговорити на іншій сторінці!
Pliocen пише:
Оральний секс нормальна штука! а якшо ше партнерка продвинута то вообще кайф!

Згоден на всі 266%, але не тут і не в мікро-Золочеві то обговорювати треба.
Ладно не буду нависати! Але кожен має свою думку і хай вирішує сам!
>Pliocen
всi тiльки про себе i думають...
Але ж оральний секс це не тiльки мiнет...
А чоловiки, як казав мiй знайомий, подiляються на 2 катигорii- (вибачаюсь, цитую)
на тих що лизали,i можуть в цьому зiзнатись,i на тих що лизали,i цого не визнають.


Posted from a Nokia mobile phone
якшо чесно то оральний секс то не фігня а досить нормальна річ ви подивіться на тих хто вийшоб по зальоту а ??? Ну шо скажите самі тоже хочете ??? ну тоді прапор вам в руку і вперед на бабу (дівчину) а я наприклад не спішусь ставати ТАТУСЕМ не дякую ше нетреба.
Не кожна жінка (дівчина) може признатись в тому що її чоловік "це" любить ,
Tirael пише:
я наприклад не спішусь ставати ТАТУСЕМ не дякую ше нетреба.

Ну і як каже Tirael тут можна уникнути тої проблеми.
Morientes пише:
Народ, ви собі погнали, тема НЕДОСТОЙНА обговорення на золочівському форумі , шукайте секс форуми і там дерзайте, а тут - огидно

а чому це ТУТ огидно??? хіба ТУТ сидять не такі самі люди як всюди(в частності на секс-форумах)?

додано через 1 хвилину 50 секунд:

лучше средства чем минет от беременности нет)))))мій чоловік любить оральні ласки і я теж)))
Якщо любиш ту людину, то будеш робити все для того щоб її було приємно тобою!!
А ви взагалi то в курсi що мiнет вигадали...
русалки.

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus, поділися тим що ти куриш))))
Я не розумію людиши, яка пише, що тут огидно а сама це все читає! Може їй треба шось підсказати га!
та людина і далі буде це все читати)))) в 27 років тут вже не особо підрозкажеш, голова своя є
І не одна напевно!
Народ миньєт це все нормально! Але шо забагато то надоїдає! Головне щоб чмокання не перебивало весь кайф!
[BS]Incognito пише:
Народ миньєт це все нормально! Але шо забагато то надоїдає! Головне щоб чмокання не перебивало весь кайф!
Саме головне вміти правильно до всьго "підійти" , я бачу що оральний секс переростає в нормальні стосунки, то є той самий поцілунок, але більш приємніший.
Підхід не дуже важливий! Якщо вона вміє робити по-людськи - то все нормальок! А якщо ні - то хай тренірується на чупа-чупсах!
[BS]Incognito пише:
Репутація: 0Дата прописки: 09.09.06Повідомлень: 36Звідки: З планети-Земля!
вівторок, 06 березня 2007 22:11 цитувати Профіль ! ↑Підхід не дуже важливий! Якщо вона вміє робити по-людськи - то все нормальок! А якщо ні - то хай тренірується на чупа-чупсах!_________________

що скажеш про оральний секс для задоволення жінок?)))))
Тоже нормально до цього відношусь! А що в цьму поганного! Жінам теж такого хочеться! Є також хороша поза - 69!
я не сказала що в тому є щось погане))))судячи з твоєї хорошої пози 69, можна мені зробити висновок що ти сам просто так, на таке б не погодився, а обов"язково щоб жінка віддячилася??)))
До твого відома робив і не раз! Я люблю доставляти жінкам повний кайф! І це не просто вдячність за міньєт!

додано через 9 хвилин 38 секунд:

Головне щоб той міньєт чи кунілінгус було небридко робити! Тобто краще помитись перед тим щоб облому не було!
Всерівно орал без сексу рідко буває!

додано через 1 хвилину 9 секунд:

[BS]Incognito пише:
Головне щоб той міньєт чи кунілінгус було небридко робити! Тобто краще помитись перед тим щоб облому не було!

Згоден і підтримую на всі 100. Ставленням до орального сексу визначається культура суспільства, вміння людини слідкувати за своєю чистоплотністю, вміння її ставитися до партнера, можна оральними ласками задовільнити один одного і уникнути не бажаної вагітності.
Олег, що і було доказано вище
st.fergi перепрошую, не зауважив!! Але лишній раз тоже не зле?
не зле , зовсім не зле))))навпаки!
Орал на Ура!
Прочитав початок теми і почало складатися враження, що потрапив на форум монахів. Хто сказав що оральний то сакс? В багатьох країнах такі вправи і за секс не вважають, так, десь на рівні поцілунку. Звісно, сексуальний підтекст тут присутній, але це далеко не повноцінні сексуальні стосунки, хоч приємний, але суррогат
Не бачу жодної потреби "так" його обговорювати, це все одно що сперичатися у ставленні до поцілунків чи танців .
Вважаю, що все що подобаэться _обидвом_ партнерам це абслоютно нормально. Якщо ж у одного з партнерів є якісь проблеми чи комплекси то йому необхідно все добре обговорити з партнером у пошуку розуміння. Якщо такі проблеми "напрягають" - тоді пряма дорога до сексопатолога/аналітика в реалі чи через інтернет.