Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як ви ставитеся до орального сексу?

Як ви ставитеся до орального сексу???
Оральний секс? Це огидно! 13%   8
Оо! Це дуже класно! 44%   27
Це залежить з ким, і при яких обставинах! 40%   25
Я взагалі проти сексу! 1%   1
Всього голосів: 61
Автор Повідомлення
i ja za!v poljakiv je takuj vusliv,ale bojys6 wob vid njogo nepo4ervonilu vid study vawi muwku iklaviatyrku!....."bez lizanija nema je....anija!!"tak wo smak i zapaxzdorovogo tila til6ku tak vid4yjew!
Андре правильно підмітив
Тут так сильно коментують оральні моменти в сексі . А може випустіть посібник з орального сексу для золочівських , на базарі можна роздавати або в кабаках?!
Мені також. Приносити насолоду коханій людині- подвійна насолода!!
А в нашій країні принято такі теми не говорити... а потім дивуются чого це діти в 9 класі...
Шкода, що ця тема привертає зараз мало уваги. вона важливіша за всі політику разом узяту, за всі вибори. Адже напряму повязана зі щастям двох близьких людей. Пам"ятаю очі свого коханого після оральних ласк, він мабуть і забув, коли таким щасливим і задоволеним був: зіниці розширені, погляд ніжної дитини, такий вражений. А я почувала себе щасливою подвійно.
На інших форумах цю тему обговорують детально, можна почерпнути корисну для себе інформацію. Як зручно влатуватись, яким діям надати перевагу. Любіть своїх коханих по-різному, насолоджуйтесь одне одним не обмежень. Більше позитиву і радості. А чергові видбори однаково відбудуться.
А мені здається, що такі теми не слід виносити на форум маленького міста. Тим паче, що ця тема здебільшого цікавить чоловічу половину цього форуму.
JUSTICE пише:
А мені здається, що такі теми не слід виносити на форум маленького міста. Тим паче, що ця тема здебільшого цікавить чоловічу половину цього форуму.

JUSTICE, жителі і великих мегаполісів і маленьких містечок хочуть бути щасливими. Однією з важливих складових шастя є оральний секс. Швидше за все, у вас мало досвіду у таких стосунках (без образ). Коли є людина, яку ви щиро кохаєте, і вона вас кохає, то оральні ласки стають невід"ємною частиною вашого інтим. життя. Так було у мене: у 18-яць не приділяла уваги сексу як-такому, тим більше оральному. МЧ був дуже ніжний, уважним зі мною. І мені було добре з ним, дуже добре. Коли я вперше цілувала його Гідність, це була тільки вдячність за принесене задоволення, що було безмежним. Потім виявилось, що мені це подобається. Коли ж зрозуміла, наскільки це Йому подобається і важливо для Нього, то всі "предрассудки" остаточно розвіялись. З МЧ стосунки у мене не склалися, але ті неймовірні почуття і насолода пам"ятається, хоч часу пройшло вже немало. Радості вам істинної, JUSTICE.
Оральний секс є нормальним, якщо він є прилюдією до справжнього сексу. Він може бути лише частиною пестощів. Але головний момент повинен бути в справжньому сексі(статеві органи), які є призначнні для сім*явилитя.
Бути людиною пише:
Але головний момент повинен бути в справжньому сексі(статеві органи), які є призначнні для сім*явилитя.

Але головне щоб зуби були полічені, щоб карієсу не було.
Олег пише:
головне щоб зуби були полічені

Ну і протези не дуже гострі
Олег пише:
щоб зуби були полічені

Чому зосереджуєте увагу тільки на фізіологічних моментах. Чому не розповідаєте, чи буває у вас той самий оральний секс і яку чуттєву насолоду приносить. Чи таке не відоме, наприклад, вам, Олег. Розкажіть як чоловік, а не лікар. І без "приколів", як відчуваєте!!
LUBA995, ти мене вганяш в краску, все дуже класно, але класніше коли це робиш любимі людині. В цій справі багато індивідуального, і все тут має значення.
Олег, чи давно вам минуло 18-ять. Звичайно, розглядатимемо варіант, що двое кохають одне одного. Ви ж свою дружину кохаєте? В інших темах ви такий красномовний! І, будь-ласка, не ховайтесь за загальними фразами.
LUBA995, задай питань, я не буду давати урок як то робити?
Олег, для вас ця тема надто особиста, щоб так відкрито її обговорювати.
Прошу вибачити мою прямолінійність.
LUBA995 пише:
Швидше за все, у вас мало досвіду у таких стосунках (без образ)

А скільки в тебе досвіду?
Олег, не до вас зверталась в цитованому вами пості.
Мужчинам він приносить насолоду, а таке запитання а вам жінки яку насолоду приносить, коли ви ласкаєте партнера?
Олег, ви також ставите прямолінійні питання!