Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як ви ставитеся до орального сексу?

Як ви ставитеся до орального сексу???
Оральний секс? Це огидно! 13%   8
Оо! Це дуже класно! 44%   27
Це залежить з ким, і при яких обставинах! 40%   25
Я взагалі проти сексу! 1%   1
Всього голосів: 61
Автор Повідомлення
Олег пише:
також інтересно знати хлопцям Ваші погляди і ставлення до такої "справи"

Ти себе називаєш в множині-"хлопцям"?
Олег пише:
Я думаю що я нікого не образив тим що спитав Вас?

Навпаки, навіть дуже потішив
забув Олег сказати що проблеми зі здоров"ям бувають не тільки у дівчат при контактах з хлопцями

додано через 56 секунд:

до речі і при оральному сексі також.
отаке воно життя.
ги
То вже як сказати я не буду то доказувати і якщо в
st.fergi пише:
забув Олег сказати що проблеми зі здоров"ям бувають не тільки у дівчат при контактах з хлопцями

Я би хотів послухати від Вас дівчата що буваає?
Олег бери книжки і іди вчися
st.fergi пише:
Олег бери книжки і іди вчися

Дякую, але я медик і знаю то все сам? Я не протів ще повчитися з кимось???
в такому разі взяв сам і просвітив молодь Золочева, раз медик.
прошу почитати http://taiba-dp.livejournal.com/343071.html
я так і знала що таке буде))))))
Шераз підтримою орал!(Чистіть зуби і полоскайте рот, може комусь і повізьот).
Ховайте зуби!
А чого ж зразу ховати? Олег їх вставляє, а не видирає!
Олег, ти, як спеціяліст-медик, розкажи про можливі ризики орального сексу в плані хворіб ротової порожнини, зарекомендуй підходящі зубні пасти і гігієнічні засоби.
А ще наведи фотографічні приклади вражених органів від неправильно проведених оральних сексів.
Підмиватися" треба AVB щоб "опеньків" в роті не було ? А перед тим накупити дівкам чупачупсів і бананів, нехай тренуються. Зуби не можна не лічити
Олег,
Опеньків боятись - в ліс не ходити.
Олег чупа-чупсами дівок накормить, а потім лікуйся до нього йди. То все не просто так... Від чупсів більше шкоди, ніж він оральних ласок, думаю.
можна жити
Кот да Винчи шо кому до смаку? Кому чупачупси, кому банани! Доречі Кот ідея! Щоб чупачупси шкоди не приносили можна презервативи одягати. Подвійна користь на кишеню, зуби цілі, то мені зле менше пацієнтів буде. От і сам собі зробив "убитки", таку ідею продав.
Гума форева. Але тут?
От дійшли нарешті до того, що гума поміжна і в цій справі.
На чомусь виграєш, на чомусь втратиш... Так воно є.
Ну, не знаю, щоб "оратору" сподобалось відчуття гуми в пєску!
А ше й всілякі з гароматами. Ну і шипи, там, вусики...
Олег пише:
Щоб чупачупси шкоди не приносили можна презервативи одягати.

*впала в обморок*
якщо чупачупси на зуби шкодять, то нехай чоловіки презервативи одягнуть і їм той чупачупс буде по барабану уже)))))))))
а що ж одягати дівчатам щоб шкоди від чупачупсу не було їхнім зубкам??))))))))
ну Олег, все як скаже, хоч стій хоч падай....))))
Якшо питання стоїть - або гриби, або гума, ну то шо вже зробиш.
А якшо продовжується обговорення Олегової ідеї про тренування на цукерках в кондомах - то збочення рідкісне. Ліпше про таке взагалі не думати.
до речі, я прочитала, що винайшли спеціальний тіпа презерватив на статеві губи для жінок. така собі невеличка плівочка, яка приліплюється(дослівно не пам"ятаю).))))

додано через 2 хвилини 13 секунд:

Кот да Винчи пише:
то збочення рідкісне

для тебе може і збочення а от для Олега може і різноманітність))))
Нагубники.
скільки безсонних ночей просиділи вчені над рішення проблеми гумових шкарпеток для дівчат.
І нарешті винайшли.
Як ж ми їх до цієї теми приліпимо, ті нагубники.
Ну а для чого жінці на статевих губах потрібна НЕВЕЛИЧКА плівочка? Для злягання з гномами?
так то ж для оральних ласк, всьо намана Кот))))
Аааааааа!! Ясно!
Ну і недалекий я в своїх роздумах! Куда мені тягатись в різноманітності з Олегом!
сам прикол в тому, що то хтось з япошок видумав)))))))
А як їх одягати st.fergi, тобто яка процедура і хто то має робити? Там напевно треба серйозну підсвітку? Ну я здивований чесно, то напевно на Україні видумали? Бо то нашим тільки в голову прийде така ідея!! Або то український япошка був??
Олеже вже в котрий раз бачу що та тема твоя з улюблених, разом з політикою))))
я незнаю як їх одягати чи приліпляти.
не в Україні.
Знаєш така штука я орал, він все був показником інтелегентності суспільства, тобто людина чим більше освідченіша, тим більше вона розуміє що то таке є і що воно приносить партнеру. То вже потрібно психологію вивчати. То є найніжніші ласки, які можуть твому партнерові принести дуже велику насолоду, але тут має бути межа людскості і поваги один до одного, вона має проявлятися в чистоплотності, любові. Може я щось не так написав, але я це розумію по свому.
В мене припущення, що ті "накладки" просто напилюються з балончика, а потім злизуються в процесі...
АВБ, сонце, ні.
Вони не злизуються однозначно, так як презерватив не злизується, розумієш?
Для захисту від всяких хвороб придумали і презерватив і цю штуку( забула як називається, будь воно неладно)))))

Орал-показник інтелігентності суспільства . Ото новинааа...
Ну напевно AVBще різних смаків бувають там: малиновий наприклад, або зі смаком полуниці, ну і також мають бути розраховані на ширшавість язика. все AVB я "випав в осадок".
Олег, тобі напевне найбільше до смаку би припав зі смаком "юощу з кваском"
Доречі, кунілінгус португальською звучить, як "брощь"
Хлопці, якщо хочете з смаками приколи, то краще поїжте тих смаків в натуральному виді, тобто, тієї ж полунички чи малинки посмакуйте справжньої. Бо самий прикольніший є в оральному сексі запах і смак здорової жінки.))
st.fergi правильно і також здорового чоловіка смак і запах.
І знову повертаємось до теми Як привернути його увагу?
AVB
та досить уже про ЙОГО увагу)))))
давайте про її увагу, навіть якщо кожен спосіб для особливої жінки буде особливий. А ще краще, давайте поділимось історіями про курйозні(смішні)випадки зі знайомствами з "важливими" для нас людьми в продовженні теми "як привернути його увагу", можливо хтось добивався свого не один день?
На здибанку до дівчини треба все запізнюватись і все буде ок
Олег пише:
На здибанку до дівчини треба все запізнюватись і все буде ок

і шо, гарантовано буде секс
ні, буде все і ок...
Цікаво, а що у тому пості Олега означає слово- ОК? Щось я сумніваюся що це означає ДОБРЕ))))
Бо запізнення до добра не приведуть))))Може то якийсь новий сексі-термін, про який я незнаю............)))
ОК Аліса Бупа!!!
st.fergi пише:
новий сексі-термін, про який я незнаю

А є такі? В такому випадку це схоже на
Цитата:
На здибанку до дівчини треба все запізнюватись і все, буде Оральний Кунілінгус

мана-мана, чи як там ти кажеш st.fergi, запізнився - і мусиш таке робити, а інакше не пустять до райських воріт
Тут ти, Кот, уподобився до Олега))))
Хіба є такий термін як оральний кунілінгус?))))Новинка однако)))
Розвінчення культу Джорджа Клунілінгуса. Лінгам перемоги )))
Новинка, не новинка... Так Олежину аббревіатуру я й намагався дешифрувати.
А на рахунок цікавого словосполучення - певно що масло масляне, хоча думаю що кунілінгус інакшим як оральний не може бути.
Кот да Винчи пише:
кунілінгус інакшим як оральний не може бути.

то то же
В мене є також розшифровка ОК- на думку спало " Олежин Кунілінгус"
Кот да Винчи пише:
кунілінгус інакшим як оральний не може бути
Мало того, він взагалі ніяким інакшим не може бути, оскільки там мають бути лише два обєкти. (cona - (порт.) неценз. жіночий статевий орган. Lingua - язик)
Чому треба запізнюватись? Так зрозуміти і не зміг.
AVB пише:
не зміг
ніхто не осилив глибину думки
st.fergi тоже нормально, на мою думку у всьому має бути гармонія, тобто не потрібно встидатися робити своєму партнерові все що ти би хитів щоб робили тобі (я тут маю наувазі ласки) . а чий то буде " Олежин Кунілінгус" чи другий там, як хто собі назве то вже Ваша фантазія.
ЩЕ ДОПИШУ ПАРУ СЛІВ ДО СКАЗАНОГО ВИЩЕ РОЗФШЛОСОФСТВУВАЛИСЬ ТУТ УСІ ПРОСТО БУЛО СКАЗАНО НАПИСАТИ ПОДОБАЄТЬСЯ ЧИ НІ А ТУТ ДЕЯКІ ОСОБИСТОСТІ ЖІНОЧОЇСТАТІ НЕПОДОБСТВО ВИЯВЛЯЮТЬ НЕПОБОБАЕТЬСЯ НЕРОБИ ЧИ НЕ ВІДПОВІДАЙ ЦІЛУЙСЯ З КОХАНИМ НАПРИКЛАД І НЕМІШАЙ ІНШИМ

додано через 3 хвилини 5 секунд:

ПРОСТО КЛАСНО КОЛИ ПАРТНЕРИ ЧИ ПОДРУЖЯ ОБМІНЮЄТЬСЯ ТАКИМИ ЛАСКАМИ І НЕТІЛЬКИ ТВКИМИ УУУУУУУУУУУУУХХХХХХХХ
http://rus.newsru.ua/rest/10may2007/oral.html
а мені подобається