Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Мікрофон до ноутбука

Автор Повідомлення
Мікрофон до ноутбука
Підкажіть будь ласка де в Золочеві можна купити мікрофон до ноутбук. Які є бренди і скільки це коштує. Можна комбо навушники з мікрофоном, і можна USB.
А хіба від мобілки не підходить? Я знаю, шо до ноутбука штекера шо мікрофона шо слухавок мають діаметр 2,5 мм. А якої марки - не важливо. Головне, шоб дроти не розлазились.
Дякую, АВБ!
Якщо хочеш придбати класний девайс, тим більше до ноутбука, то не пошкодуй грошей і візьми ВЕБ-камеру із вбудованим мікрофоном. Наприклад PHILIPS CN900. Супер штука! Якість на висоті!
AVB пише:
шо до ноутбука штекера шо мікрофона шо слухавок мають діаметр 2,5 мм.

Залежно який ноутбук. Може в старих моделях були по 2,5 мм, зараз кругом ставлять стандартні гнізда 3,5 мм, як для навушників, так і для мікрофонів.
AVB пише:
А якої марки - не важливо. Головне, шоб дроти не розлазились.

Пардон, це на скільки себе поважаєш і яку якість музики і звуку через мікрофон хочеш чути. Ясна річ краще брати відомі фірми. Я би вибирав з SONY, PHILIPS, CREATIVE, KOSS. І ще при купівлі бажано прослухати декілька обраних моделей. Я маю десь 6 пар навушників різних відомих фірм, і кожні мають свій особливий звук.

ViVi, на яку сумму розраховуєш?

Чесно кажучи, в мене одні Philips, а інші Sony.
Але дівчина хотіла придбати саме в Золочеві, якшо я не помиляюсь.
massacra, повністю з тобою погоджуюсь, шо для душевного задоволення звуком необхідні досить якісні слухавки. Не думаю, шо в нашому місті є якийсь вибір серед пропозицій.
Я з мамою по гуглу розмовляю. Якість ліпша і дешевше за телефон. Дякую вам дуже, ми вже придбали мікрофон і підключились.

А про веб кам пишіть моделі і ціни. В мене в ноутбук встроєна, а ось мамі прийдеться купувати. Дуже вам вдячна!
massacra пише:
візьми ВЕБ-камеру із вбудованим мікрофоном. Наприклад PHILIPS CN900. Супер штука! Якість на висоті!