Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гаварецька кераміка

Автор Повідомлення
Гаварецька кераміка
Чому наша влада нічого не робить для розвитку Гаварецької кераміки? Хіба не встидно їм дивитися як пропадає наша культура? То ж є світовий бренд! Секрети виготовлення кераміки зберігалися століттями, і наша влада так опускає цю тему? Невже, наприклад при замку не можна зробити виставку - продаж кераміки? І таким способом зацікавлювати інвесторів? Таких місць з такою унікальною глиною є два в світі!!!!
Олег, до чого тут
Олег пише:
наша влада
Взяти хочаби той замок з равеліном. Ним опікується лишень Возницький. Бо його справді болить душа. Він ходить, просить, вишукує, вимагає. Знаходяться меценати і допомагають відновленню. А де взяти такого "возницького" для Гавареччини?
AVB пише:
Ним опікується лишень Возницький.

А що влада не приділах, тільки наобіцяла перед виборами і все? Ну я думаю Петра Івановича Писарчука потрібно теж згадати як мецената?
Так. Писарчук не байдужий. А ще й спроможний.
А от для Салону Гаварецької Кераміки таких вже коштів не потрібно. Тут могли би справитись і наші місцеві бізнесмени. Але чи не байдужі вони до рідної культури і її популяризації?

додано через 4 хвилини 11 секунд:

Щодо приміщення, то якшо не на Замку, то можна було спільним коштом взятися за той нещасний будиног Убогих. Реставрувати і влаштувати музейний салон-виставку. Мені так вдається, що було би круто!
А чи знаєте ви, що на майстрів випічки ГАВАРЕЦЬКОЇ КЕРАМІКИ, закордоном більший попит ніж у нас! Парадокс, правда? А хто може пояснити, ЧОМУ? Та тому, що у нас немає поціновувачів рідної культури! Зараз націю охопило глобальне безкультур'я! Для молоді мобілки мають набагато-більше значення аніж духовні цінності.
Ну, проблема мобільного культу серед молоді є не тільки в Україні. Але звісно ж що це ніяк не втішає. Адже у Европі держава усіляко пропагує національні цінності, і молодь має серед чого порівнювати і вибирати. Нажаль, ми ше не маємо такої держави, оскільки уряди переживають лише за свої портфелі.
При тому всьому, однак, і в нас можливо розкручувати національну ідею. Та для цього необхідно в першу чергу об'єднати навколо неї бізнесменів, яким байдужа "політична трясовина".
Олег, наскільки я знаю Ви трохи бізнесмен, і вважаєте себе авторитетним, то чому б Вам і не зайнятись виставочним залом для виробів гаварецьких майстрів, а то тільки теревені розводите! P.S. Раджу на дозвіллі почитати Український правопис!
Олег пише:
Невже, наприклад при замку не можна зробити виставку - продаж кераміки?

Olesya пише:
Олег, наскільки я знаю Ви трохи бізнесмен, і вважаєте себе авторитетним, то чому б Вам і не зайнятись виставочним залом для виробів гаварецьких майстрів

Олег
А до речі, скільки там живих мастрів?
Olesya
Olesya пише:
тільки теревені розводите

Та хто б казав... На то він і форум, Ви тут також не за плугом ходите...
Хочеш прикол? Світ дууууже тісний! Тут в нашому "селі" живе (завжди в запоях) .... майстер-гончар з Б. Каменя. Він вдома і ліпив ту кераміку, а потім його сюда забрали...
Olesya доречі на Гаваретчині залишилось 2 майстра, і все!!!!!
Минуло трохи часу, і на Гавареччині зараз майстрів побільшало, тому пропоную трохи підняти цю тему
До речі, я звертався до них про те що вони виготовили тандир.
Олег пише:
До речі, я звертався до них про те що вони виготовили тандир.

Ого! Тандир - це суворо Я лише джезвочку маю з гаварецької кераміки. Сподіваюся, що то мистецтво буде відтворене, бо попит є, бачила в інеті багато пропозицій від дрібних постачальників.