Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Якщо б вибори відбувалися сьогодні

Якщо б вибори відбувалися сьогодні Я б проголосував
Регіони 3%   1
БЮТ 53%   15
Наша Україна 10%   3
Соціалістична партія 0%   0
Комуністична партія 0%   0
Інша 14%   4
Не підтримую жодної 7%   2
Не піду на вибори 10%   3
Всього голосів: 28
Автор Повідомлення
Якщо б вибори відбувалися сьогодні
Якщо б вибори відбувалися сьогодні, за кого ви б проголосували.
Як часто змінюється думка про обранців? На що ви зважаєте при виборі партій за яку голосуєте? і т. д.

додано через 3 хвилини:

Взагалі не памятаю щоб хоч раз голосував за когось. Завжди доводиться із поганців вибирати хоч трішки кращого.
Я би і повторно проголосувала за партію СВОБОДА . За Тягнибока!!
Безперечно, Всеукраїнське Об'єднання "СВОБОДА"
Ви знаєте, дивлюсь зараз на той цирк під назвою "ВЛАДА" і розчаровуюсь на кожному кроці... За кого голосувати? Не знаю, напевно за Луценка, в кожного своя думка про цю людину, але мені здається, що це справді свідомий патріот України.
Мені теж Луценко дуже імпонує. Неподобається одне, що серед списку основних напрямів Національні інтереси стоять останніми. Але добре, шо вони взагалі є!
А я б поспорив.

Луценко. Дядя який нічого не зробив. Міліція яка має захищати закон його найчастіше порушує. Це провина не Луценка, але він навіть не спробував з цим боротися.

Тягнибок. Смішний дядько. Завойовує виборців ворожнечею між "Сходом" і "Заходом". Невже комусь ще мало сварок та бійок в парламенті. Повірте, коли прийде Свобода їх стане ще більше.

Загалом наші депутати забули що треба працювати. Їм би тільки кулаками помахати, бо вони за інтереси виборців. Роздувають проблеми з нічого, заробляючи бали на наступні вибори. А толком нічого не зробили.
voshkaniridze пише:
ворожнечею між "Сходом" і "Заходом"

Я би сказав троха інакше: між політичними "повіями-торгашами", яких повно по всій Україні, та національними інтересами звичайних людей, які однаково страждали від голодоморів, репресій і політичних експериментів також по всій Україні.
AVB пише:
національними інтересами звичайних людей, які однаково страждали від голодоморів, репресій і політичних експериментів також по всій Україні.

Проблеми голодомору, російської мови, як другої є роздутими, для того щоб поділяти несвідомих виборців. Можна було б їх раз і назавжди закрити, але тоді б партіям довелося працювати, думати як забезпечити своїх громадян необхідними умовами для життя(а не існування), щоб вони проголосували за них на наступних виборах. А так навіщо. Одних налякаєм що львівські батяри не хочуть вам дозволити російською розмовляти, а інших що донецьким бандюкам насрати шо ваших батьків комуністи гнобили. От українське "бидло" проголосує за своїх "захисників". Хто за яких не важливо, бо головне до влади прийти, а там хоч трава не рости.
А якби вибори відбувалися таки сьогодні....... я б не мала права голосу............
Я сказав би Гафт, "Не переживай, політичносвідома ти наша!"
Взагалі, я думаю шо неправильно обмежувати право голосу по віку. Адже в інших питаннях, скажімо одруження, ця межа доволі гнучка.
AVB пише:
обмежувати право голосу по віку

А я вважаю, що багатьох потрібно обмежувати по віку не лише до, але і після.
А за якими критеріями це треба робити? І на шо зсилатись?
Чесно кажучи навіть не знаю за кого б голосувала, так як не почуваю особливої довіри ні до одної з перелічених партій. Але якщо б довелось вибирати "из двох зол менше", то б голосувала за БЮТ.
AVB пише:
А за якими критеріями це треба робити? І на шо зсилатись?

Ну тут потрібно дослідження проводити. Думаю, що люди похилого віку не можуть осягнути проблем суспільства і вірять всім обіцянкам політиків. Вони памятають старі часи і часто вірять, що вони повернуться. Хоча як казав мій вчитель історії: "колесо історії крутисься і повернутися назад не можливо" (приблизна цитата, бо дослівно не памятаю). Це питання потрібно дослідити психологам та соціологам. Я в цій області не спец .
До речі, про людей похилого віку. Я б, наприклад, на право голосу вікове обмеження встановила. Наприклад, від 16 до 55-60 років. Або, вийшов на пенсію - все, не голосуєш. А то ті старі бабки по 70-80 років вирішують долю наших дітей........
Я чесно признаюся, що не вірю жодним обіцянкам жодної партії. Але голосую за партію яка після перемоги зможе конкретно повпливати позитивно на мій бізнес. Наприклад раніше голосував за НУ бо близька мені людина займала велику посаду і давала мені держзамовлення, тепер вона в бют так шо буду голосувати за них. А так мені пофіг хто там при владі. тішити себе думкую що прийде хтось і зробить мені краще - маразм пенсіонерів. треба голосувати за тих хто конкретно, особисто тобі допоможе!
massimo пише:
треба голосувати за тих хто конкретно, особисто тобі допоможе!
а я не погоджуюсь. То виходить з твоїх слів, що в першу чергу треба думати про свої особисті інтереси, неважливо, що вони протирічать суспільним інтересам? Я вважаю, що треба мати свою сталу позицію. Бо сьогодні - за БЮТ , бо мені так вигідно....., а завтра вже невигідно - продамся Януковичу. В такому мисленні нема майбутнього.
VIA Всі партії ложили на тебе і на мене, їм все одно як ми будемо жити, а самі живуть все краще. Я нікому не продаюся, я їх використовую. Але я маю певні принципи наприклад щодо кумуністів, Вітренко, взагалі проросійських партій.
Однозначно за Клiчко, за обох! Хай хоч пики тим всiм бовдурам натовчуть нах!

Posted from a Nokia mobile phone
ой шось він не дуже махав руками в київраді, але то може через те, що переживав за їхнє здоров"я
Ну і як ви гадаєте? Будуть перевибори тепер?

Після так-званого об'єднання опозиції, її рейтинги стрімко зросли, шо можна сказати з повною протилежністю про коаліцію.

Я якшо чесно прочитала так :"КОТУ ви сьогодні довіряєте найбільше".
А сама не довіряю нікому, крім себе самої.
А тепер нікому і не варто довіряти! Всі святенькі поки до влади не доберуться!!!
Особисто підтримав би Народну Самооборону, а Юльку і Ющенка би не підтримав, по тій причині, що нас в районі знаю деяких людей із їхніх блоків, які колись нечесно заробили гроші і обіймають зараз досить не хілі посади. Вони заробляють собі капітал на політичних настроях наших людей. Якби в нас вплив мала партія регіонів, то вони безперечно були б з ними.
Альонка пише:
А сама не довіряю нікому, крім себе самої.
тепер і самому собі довіряти не можна
Та ти шо?! Я сама собі буду довіряти завжди. Така вже я є. А от політикам не буду. Тут все просто як в анекдоті: "Обравши мене ви отримаєте те, чого ніколи не мали, не маєте, і мати не будете."
Єсьмъ Українолюбецъ
Будуть в нас гідні керовніки, от побачите!
Якщо нікому не вірити, то куда заїдемо. Трошки почитали, по тєлику подивились, батьки-друзі підказали-и-и-и... А як, - більшість так і орієнтується, молодь особливо. Гарячі голови. Якщо розкрутка певного поняття відбувається правильно, якщо не є людина зацєнта чітко на якійсь позиції, то вона зробить правильний вибір. Бо політична реклама, яка має за підоснову дотримання Правил Українця і України, має вплив на кожного, хто себе вважає гідним називатись українцем.
От хотів злий Я побороти доброго Ю, і не вийшло, бо Я - гаден. Хоча грошики і звязки великий вклад роблять, але гаденів видно через завісу зелені і гумову посмішку.

Сказано, іже єсьмъ Українолюбецъ, во имя контроля, альта да святаго делета. Ресет.

додано через 1 годину 9 хвилин:

упс.. "Я" - не я. А то зара понаписують гострі пером всяке...
Дійсно. . Політична несвідомість то не так страшно. А от національна несвідомість - це злочин громадянина проти держави. Можна не вірити жодній політичній партії, голосувати проти всіх, взагалі не голосувати. Але бути байдужим до своєї землі, а ще гірше не поважати її культуру і традиції - гріх, злочин, одним словом нездорово!
В багатьох країнах поширена така політика - є дві основні партіїї-конкуренти, яким в тій чи іншій мірі довіряє переважаюча частина населення. І ніякого розпорошення голосів. А в нас? Хто хоче, той і лізе в політику. Перекрутив гасло, придумав назву - і в народ. Бардак... Ну набрав тих нещасних 3% і що далі? Хто його з таким рейтингом слухати буде на якомусь засіданні? Рота в дві секунди закриють.. Тому для багатоьх тих 3% - необхідний мінімум для покращення свого бізнесу. От і набирають в кандидати не політиків, а торгашів, які вкладають бабки в вибори (в надії на віддачу, звичайно). Та й вибори, як правило, починаються після виборів...

Тому голосувати буду за стабільних і послідовних фаворитів гонки. Чого і вам бажаю. Підняли б прохідну планку - ця 3%-на шушера мигом би розлетілась по своїх місцях.
А я б не проти як і москалики по Раді зо два рази з танка бабахнути, може б і оспокоїлись
Висловлюсь образно:
Цитата:
Америка. Семья бывшего кандидата от демократов на пост Президента, Керри. Собака, камин, телевизор.
Керри с дивана:
- Жена, да выключи ты этот 5-й канал...
- Смотри, кретин, смотри...

Коментарі потрібні?
Мені щось мало віриться, що вибори таки відбудуться незабаром. Хоча це і не принципово. Гірше, що вийде знову те саме, що і було.
Хоча є імовірність, що тепер взагалі ніхто ніяких рухів робити не буде. Просто всі тупо заспокояться і замкнуться на 5 років в своїх стінах подалі від людських проблем.
AVB пише:
вийде знову те саме
точно, але певно вже без Мороза
ЗНАЙДИ 10 ВІДМІННОСТЕЙ

http://intv-inter.net/news/article/?id=57705282
шкода шо в опитуванні нема пункту "Проти всіх"
тема виборів зараз не актуальна
Я б подумав за Литвина, він в меншості і йому важко з вовками боротися, а загалом думки його чіткі і зрозумілі.
Cусіде, думки у всіх
yurnaz пише:
чіткі і зрозумілі
, чого, на жаль, не скажеш про справи
Так шо на мою думку - без варіантів
За Пушкіна, звичайно! Він все зробить!
А хто за світло платити буде?- Пушкін, чоловік, який кохав жінок романтично, і матюкався граматично!