Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що потрібно для щастя?

Що саме основне?
Здоровля 50%   11
Гроші 13%   3
Любов 27%   6
Щось інше 9%   2
Всього голосів: 22
Автор Повідомлення
Що потрібно для щастя?
Розкажіть, будь-ласка, що вам потрібно, щоб бути щасливим. А може вже нічо не потрібно і ви є 100% щасливими.... Діліться! Голосуйте!
Напевно що для щастя мені потрібна любов. Навіть якби я була хворою, але знала, що мене люблять близькі мені люди, думаю була б щасливішою аніж здорова, з грішми, але ніким не любима.
Щастя? Мені для щастя потрібно не так вже і багато. Воно в сонячному дні, співі птахів за вікном, пахощах перших квітів, в новій одежинці . Головне вміти радіти малому
Ну, любов у мене є, на здоровля не жаліюся. Грошей, звичайно, завжди мало. А от мрію про власний будиночок зі ставочком і садочком. Навіть 0,1025га приватизованої є.

додано через 6 годин 40 хвилин 56 секунд:

lenhen, дякую за плюсик. Та я мала на увазі велике кохання, (можливо, дійсно треба було написати "кохання") мого життя (тьху..) , щоб не наврочити.
Скажу одне - щастя для кожного є своє і кожен бачить це щастя по різному. Але на мою думку головне це мати хочаби одну людину, яка тебе по справжньому любить, трохи грошей щоб вистачало на життя та на певні потреби і звичайно оптимістичного настрою. Така моя думка.
А я всьо життя мріяв ... зіграти на трубі.

Серйозно, то дійсно бракує хати своєї, машини надійної, і бавитись в дорослі забавки. А основне - то здоровля, бо без нього ніц того не хочеться.

додано через 42 секунди:

Все решта маю.
Без здоров"я нічого немає!!!
Та всьо по трошки!
Того мені зара треба. Ділюсь.

Лежу на сонячному пляжі без думок, очі прикриті панамкою. Чути плюскіт води, насиченої дітворою та медузами, якась стара пані напрочуд дзвінким голосом пропонує місцеві пиріжки з яблуками. Сонце жарить нестерпно, але цей небесний вогень дає приємні томливі відчуття, які важко передати. Впевнившись, що я є мазохістом в якусь хвилю, зриваюсь поспішно з лежака, та осліплений, напівнапомацки пробігаю стометрівку до води за час, якому позаздрив би рекордсмен світу. Нарешті! Приємна прохолода б'є вже по мені вже з іншої сторони, настає рівновага.

Спогади про літо. Моменти щастя, які вартує згадати.
для щастя потрібно само щастя. є анекдот в тему.

один чоловік казав що щастя в здоров"ї, а другий казав що щастя не в здоров"ї зовсім. перший питає:а чому? а той йому відповідає: от була в мене свиня-їла завжди багато, таке файне здоров"я мала а ми її на празник взяли і зарізали- щастя не мала))
Що робить мене щасливою? Дійсно цікаве і водночас складне запитання. Кожна людина бачить щастя по-своєму. Особисто я щаслива, коли мої рідні і я в тому числі -здорові, це на мою думку найважливіше для щастя. Любов також відіграє важливу роль у щасті, але якщо ти хворий, постійно їздиш по лікарнях, витрачаєш більшість грошей тільки на лікарства, або ще гірше, люди які не дієздатні, глухо-німі, для них буде найбільшим щастям позбутися своїх недуг, тоді вони дійсно будуть щасливими і зможуть знайти свою любов, і взагалі дуже-дуже мало людей з такими вадами знають що таке любов, кожен хоче бачити біля себе здорову, дієздатну людину.
lеnhеn права- треба вмiти радiти кожнiй митi життя
але насправдi (мрiяти, так мрiяти) 10000000$або€ i я насправдi щасливий! ВСЬО можна купити. ВСЬО!
Я вже не говорю про людей в яких мiльярди.
Iм правда не так весело жити

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
ВСЬО можна купити. ВСЬО!

Тільки не здоров"я і щастя (Може я повторився), людина є така істота що до повного щастя її чогось все буде бракувати!
Можливо ти i правий, людям весь час чогось не вистарчае.
Менi-лише купу грошей. Решту я би купив.
i вiд застуди можна померти, як що не лiкуватись, а медецина нiхрена не безкоштовна.
Я думаю що КОЖЕН, мiж \"лiмоном\" i тим що не хватае на даний момент вибере \"лiмон\"!
Ги, хiба нi?

m@xxximus пише:
Я думаю що КОЖЕН, мiж \"лiмоном\" i тим що не хватае на даний момент вибере \"лiмон\"!

Ги, хiба нi?

Я думаю то потрібно спитати хвору людину, і почути її відповідь, що вона вибере? Як кажеш? Перед нею лежить такий вибір, допустим в одні скриньці лежить лімон, а в другі здоров"я, і задати її таке запитання, що вона вибере?
Е конкретне запитання! ЩО ВАМ ПОТРIБНО ЩОБ БУТИ ЩАСЛИВИМ?
Чи ви всi хворi? Чи не коханi i. т. п....
Це мае бути дуже страшна, смертельна хвороба, щоб вибрати здоров\'я!
Я роки 3 живу без селезiнки-аварiя. Хвора пiдшлункова (наслiдки видаленоi селезiнки+ПИВ,i жер що попало) i далi не сиджу на диетах,i вибрав би \"лiмон\"!!! Я би пiдлiкувався,i торчав би!

А в Біблії написано: "Щастя не залежить від достатку". Тобто цілком можливо, що я, або мій сусід, або ще хтось щасливіший за Біла Гейтса!
все вірно. в кожної людини щастя своє. в когось воно в грошах, в когось у здоров"ї, в когось в тому що знайшов улюблену роботу, в когось щастя що зустрів кохану людину, в когось що здав сесію, в когось малюсіньке щастя в животику)))) колись в нас в школі викладали урок релігії, то священник нас тоді вчив що щастя-то задоволення матеріальних, моральних і фізичних потреб людини))ми були такі малі і дурні, думали тоді-що він там таке собі гонить, бо в нас тоді за щастя було просто коли не було уроку або коли втекли )))
НЕ-вi-рю!!!
Я тоже щасливий,i в мене е ВСЬО для щастя!
... крiм $

Ндя, де кому здорового сну
до речi як що мало спати то 100%ва впевненiсть в собi(своiй природнiй красi) може швидко зникнути (правда е невеличка компенсацiя в \"вiдказi вiд никотину\"

Ндя, де кому здорового сну, для щастя, повного
до речi як що мало спати то 100%ва впевненiсть в собi(своiй природнiй красi) може швидко зникнути (правда е невеличка компенсацiя в \"вiдказi вiд никотину\"

Щастя - це внутрішній стан душі. Те, як ти сам відчуваєш своє щастя, як сам відносишся до нього. Сонечко надворі - я щаслива.
Як можна тiшитись сонечку... як \"висяк\" \"штука350\" роботи нема i з квартири 1квiтня виженуть нах! 100%
... е одна знайома
тут я щось дiйсно загнув просто шкода ii.

Щастя - це бути в сімейному колі на Паску. Де купа народу за столом і всі одночасно про щось своє говорять, про щось сперечаються, де не страшно щось сказати не те, бо тебе знають всю, до останньої ниточки, де ти не боїшся, що тебе не так зрозуміють, де одного погляду достатньо, щоб сказати все.
VIA пише:
Щастя - це бути в сімейному колі на Паску

А я б сказала, що не тільки на Паску, а взагалі. Бути з людьми, які тебе люблять і цінують, просто за то, що ти є... Це не просто щастя, а ВЕЛИКЕ ЩАСТЯ !
lenhen пише:
Бути з людьми, які тебе люблять

lenhen пише:
просто за то, що ти є.
краще вже і не скажеш, а то все не міг сформулювати свою думку.
Голосувала за 3 пункт. Бо якшо є здоров"я і нема любові - то таке саме страшне, як хвороба! А може й гірше...
На мою думку, людина буде щасливою тоді, коли вона кохатиме і буде коханою. Адже тоді вона зможе викарапкатись з будь-якої хвороби і зможе заробити гроші.
Ксюшка пише:
людина буде щасливою тоді,
, а тобі конкретно, що потрібно, щоб бути щасливою.
Мені конкретно потрібно знайти хлопця якого я б кохала і який кохав би мене.
Ам ені треба, щоб поруч була людина, яка підтримає в тяжку хвилину. І ніколи не зрадить. Також, звичайно, хотілося б бути здоровою.
Я си купив нові мешта на базарІ, і сподні! Шо ше бракує до повного щастя?
AVB пише:

Я ж казала, що де-коли щастя в новій шматці !
А я сьогодні не купила нічого. Хоча мала купити. Зате придбала багато чого в четвер. Ото вже тішилася.
я вважаю себе постійно щасливою людиною, тому що для щастя потрібно просто жити тай все
Щось інше... Можна мати здоров"я і не бути щасливим, можна мати гроші і не бути щасливим, можна любити і все одно не бути щасливим...

Може щастя то самообман? Чи його відсутність то самообман...
Комусь треба так мало... а комусь багато... а комусь взагалі ніц не треба і ті будуть щасливі... якшо то взагалі можливо. Бо то ж щастя. І як то так? То воно є, а то його вже нема...
Просто люди різні і кожному своє. Хтось хоче провести вечір в шикарному ресторані і дорогому одязі шоб зробити людині іншій приємне а хтось просто купує ромашки і признається в коханні. І в першому і в другому випадку, якшо людей поміняти місцями, є ймовірне "немає щастя", так як повторюся знову-кожному своє.
AVB пише:

додано через 34 секунди:

ну ти видав!..

додано через 3 хвилини 7 секунд:

А я впевнена що я щаслива, бо не ловлю себе на думці "що мені потрібно для того щоб бути щасливою". Раз не думаю, значить не турбує,- не турбує - щаслива!
А насправді я щаслива! тьху три рази
Tin@ пише:
тьху три рази

не вір у всякі забобони Тінка, ти ж релігійна людина
Щастя - дуже потужна мотиваційна річ. Робота над своїм мисленням. Шкода, що цьому не вчать у школі.
здоровье, всё остальное будет)
Коли чоловік на базар (в магазин) котить коляску з дружиною, ще щастя. що вони разом.
m@xxximus пише:
Е конкретне запитання! ЩО ВАМ ПОТРIБНО ЩОБ БУТИ ЩАСЛИВИМ?
Чи ви всi хворi? Чи не коханi i. т. п....

Так треба тоді ставити запитання - Чого вам НЕ ВИСТАЧАЄ для повного щастя. Бо люди сприймають тему, як щось глобальне, тому й пишуть про здоров'я , кокання....
Мірилом щастя є особисті принципи людини, і вони відображені у вихованні цієї людини. Щастя справа дуже мінлива і може мінятися. Наприклад; сьогодні я маю гроші я щасливий, завтра буду щасливіший коли буду мати здоров"я. І все це є в порівнянні.
Щастя- це стан душі, коли гаманець може бути пустий та щось боліти.., наприклад, голова
Щастя це гармонія матеріального і духовного, повторяюсь ще раз і все залежить від вихованості людини.