Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Wi-Fi

Автор Повідомлення
Wi-Fi
Шановні провайдери, чому б у нашому місті не відкрити доступу в і-нет через wi-fi?
Так відкрили ж. У мене в самого IEEE 802.11g

Так поясніть мені некомпетентному, радіонет, який встановлюють у нас ЦСО та Інфосервіс, це і є той самий інтернет через Wi-Fi-порт?
WiFi - це стандарт бездротового зв"язку (IEEE 802.11), застосовується для створення бездротових локальних обчислювальних мереж (WLAN).
Мережа WLAN - вид локальної обчислювальної мережі (LAN), що використовує для зв'язку і передачі даних між вузлами високочастотні радіохвилі, а не кабельні з'єднання. Це гнучка система передачі даних, яка застосовується як розширення - або альтернатива -кабельної локальної мережі усередині однієї будівлі або в межах певної території.
В бездротових мережах ЦСО використовується розширення даного стандарту 802.11g, який забезпечує зв"язок на швидкостях до 54 Mбiт/сек.
Все, зрозуміло, дякую, тему можна закривати.
Народ поможіть з одним питанням.
Я хочу зробити бездротову мережу між точками А і В (два компютери).
Пробував через блютуз модулі, так не дістає сигнал і мішає дім, а якшо попробувати Wi-Fi мережу, чи буде мішати оцей будинок, який перетинає синя лінія? І якшо таке можливе, то будь-ласка підкажіть що для цього потрібно, і чи потрібні якісь дозволи?
але оцей будинок трохи більше перекриває сигнал.
А яке Wi-Fi обладнання є в наявності?
покишо ніякого, тре шось купити, бажано недороге
Думаю в такому питанні варто порадитись з тим, хто має справу з вайфаєм - з Соболем.
дякую за пораду
то шо виходить? я можу своїм буком лапати в Золочеві нет?
хіба від мене, якшо я в себе точку поставлю

додано через 32 секунди:

а взагалі я назнаю
Не зможеш бо мережі ЦСО і Інфосервісу захищені ключем
massacra пише:
то шо виходить? я можу своїм буком лапати в Золочеві нет?
Якщо близенько підійдеш до антени цсо або інфосервісу
astrolik пише:
чи потрібні якісь дозволи?
обов"язково дозвіл з укрчастотнагляду, якось так або приблизно так. Задоволення не з дешевих, я навіть сумніваюся чи наші провайдери мають його
astrolik
Ну я собі так уявляю, шо вам треба буде як мінімум - два вай-фай адаптери, більш-менш пряма видимість між антенами, а отже і якісь зовнішні антени, кабель. Якшо підключати більше компів - то якийсь вай-фай комутатор.
я колись читав про голубийзуб з досить великим радіусом

додано через 1 хвилину 34 секунди:

astrolik пише:
Я хочу зробити бездротову мережу між точками А і В

а чому бездротову, дишевше і менше гемору просто кабель кинути, відстань то невелика
massimo пише:
обов"язково дозвіл з укрчастотнагляду, якось так або приблизно так.

Шведше шо адаптери мають бути сертифіковані, це турботи тих, хто ними торгує
блін ну і мороки
mops пише:
Шведше шо адаптери мають бути сертифіковані, це турботи тих, хто ними торгує
ні ні, за використання радіочастот обов"язково треба платити, і ціна залежить від самої частоти і від потужності
та мені тоді тре через дві дороги кабель тягнути, а на це здається також дозволи тре

додано через 1 хвилину 31 секунду:

взагалі в сусідньому будинку є мережа інфосервісу, мо до них якось підключитися, тоді перешкодою буде 1 дорога.
astrolik нічого не треба, якщо дроти вище 5 метрів то можеш сміло тягнути, таких дротів в Золочеві є кілометри

додано через 29 секунд:

головне правильно їх протяхнути
А, мда, по-закону таки доведеться...
якщо кабеля по дахам тягнути, то я думаю, що ніхто твого і непомітить
компютер "В" підключений до "Інфосервісу"
розовим позначено можливий варіант підключення кабелем, але біля мого будинку "А" знову ж таки є дроти
п. с. я як в якійсь ямі
massimo пише:
за використання радіочастот обов"язково треба платити, і ціна залежить від самої частоти і від потужності

WiFi вже має закріплену за ним робочу частоту... ніяких дозволів на використання не потрібно!!! Ти ж не береш дозвіл на використання мобілки, навіть якщо вона 4-ох і більше частотна... От якщо ти сам полізеш з паяльником в свій адаптер і намутиш там драконів, що буде відхилення від частоти, тоді можуть бути мінінгіти...
Цитата:

VUVA Доброго дня.
В мене таке питання:
Я хочу зробити в себе в гуртожитку Wi-Fi мережу.
Чи потрібно мені реєструвати свою мережу (свої частоти)???

Administrator так, станом на сьогодні, законодавство вимагає наявності дозволу. нюанси пропоную з'ясувати за тел. (044) 422-81-63

Український державний центр радіочастот - Центр "Укрчастотнагляд"
http://www.ucrf.gov.ua
massacra а тел сенао ти також купуєш в магазині, але за дозвіл потрібно платити окремо кожний рік

додано через 1 хвилину 3 секунди:

astrolik пише:
знову ж таки є дроти
дроти то єрунда то панти через них перекинути
в мому випадку ці Wi-Fi модулі не весь час будуть ввімкнені, а потужності тут великої не тре, при тому що відстань десь 150 метрів
massacra пише:
Ти ж не береш дозвіл на використання мобілки
ще в 1999 році обов"язково потрібно було ще купувати такий дозвіл, так-так я пам"ятаю навіть як він виглядав

додано через 47 секунд:

astrolik кабелями буде дешевше однозначно

додано через 2 хвилини 3 секунди:

і скоріше і простіше
ти почитай інструкцію до звичайної мобілки... там ше не такі страхи пишуть...
якби кожен користувач ноутбука з вайфай адаптером реєструвався, то працівники Українського державного центру радіочастот повмирали б від кількості роботи...
massacra платять ті хто цю послугу надає тобто провайдери
massimo пише:
тел сенао ти також купуєш в магазині, але за дозвіл потрібно платити окремо кожний рік

це вже не рахується як просто телефон, це вже майже рація 20 км дії....
так само всі радіо таксі в ідеалі повинні платити за використання радіочастот, після чого видається офіційний дозвіл
то так написано на папері "мудрими дядьками" шоб була ще одна стаття здирництва з громадян...
massacra пише:
шоб була ще одна стаття
а шо дєлать, продають повітря
massimo пише:
платять ті хто цю послугу надає тобто провайдери

провайдер використовує потужний передатчик, щоб покрити де-яку ділянку... а між карточками яку реєстрацю? Ше б придумали телевізори і утюги реєструвати...