Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Корупція

Автор Повідомлення
Корупція
Хто підживлює корупцію- чи не ми з Вами?, (школа, лікарня,...) ой внас це називається - подарунок!, подяка!...
Куди поділи мій пост? Ну нічого. Я ще раз напишу. ЗНАЙОМИЙ ПОЧЕРК!!!!

додано через 1 день 8 годин 41 хвилину 55 секунд:

Та хіба шоколадка лікарю - це хабар? Якщо у них зарплати по 400-600 грн.
Не можу згадати в якій темі йшлось про купівлю прав водіння авто, так от до теми про корупцію ДЕСЯТКА ......... , СОТНЯ тому ........... , Друга тому .............. - от і вирішення проблем. А якщо почати жити чесно, платити податки, та інше... може зникне і корупція, і хабарі, і розкрадання.

додано через 5 хвилин 37 секунд:

VIA пише:
Якщо у них зарплати по 400-600 грн.

А песіонери , які відпрацювали все життя (мін. пенсія -384грн.), а малозабезпечені, а інваліди - у яких витрати ще більші І шоколадка в знак подяки, і безліч дорогих ліків???...[/u]

додано через 1 хвилину 25 секунд:

VIA пише:
ЗНАЙОМИЙ ПОЧЕРК!!!!
!!!
medvid пише:
А якщо почати жити чесно
- запросто! Емігрувати в цивілізований світ і тоді можна жити чесно, і не просто проживати, а ЖИТИ!
Хочу цим сказати, що не вірю в абсолютні зміни в нашій країні. Так, звичайно, це цілком можливо при певних сприятливих політичних умовах значно наблизити наше життя до Европейських стандартів. АЛЕ через наш менталітет, шо закладений в генах, в нас далі буде корупція, будуть красти, давати хабарі! Це, звиняйте, на роду написано!
AVB пише:
Емігрувати в цивілізований світ і тоді можна жити чесно
Знайте, що вони сплять ібачать як ми з вами молоді, сильні, ініціативні виїзджаємо, а вони ідалі будуть деребанити Україну. ДОСИТЬ! Настав час показати - Що МИ Є!

додано через 1 хвилину 7 секунд:

ПОРА творити зміни!
Ага, зараз. А про мою дитину, хто подбає? Що я тут зароблю?
medvid пише:
пенсія -384грн
??????
medvid пише:
Знайте, що вони сплять ібачать як ми з вами молоді, сильні, ініціативні виїзджаємо, а вони ідалі будуть деребанити Україну. ДОСИТЬ! Настав час показати - Що МИ Є!

додано через 1 хвилину 7 секунд:

ПОРА творити зміни!

та всі знають що ти є, тиж маєш паспорт, інд. код, смішно чути,
medvid пише:
ПОРА творити зміни
, як наприклад, мені особисто пофіг як буде жити мій сусід, мене хвилює більше як буду жити я і моя сім"я, зараз цілком легально і реально в Укр. можна заробляти 15000 дол. в рік, але для того потрібно прикласти зусиль, а не лозунги викрикати.
Люди, що ви тут робите і про що пишете. Ви хочете змін, але вам фіолетово хто це буде робити аби вас незачіпали, вам фіолетово як живуть ваші сусіди. але хочете заробляти 15000 дол. у рік. Знайте що навіть ті хто заробляє у декілька разів більше знають щоб заробити треба дати можливість заробляти іншим, щоб було кому користуватись їхніми послугами. Заробляють великі гроші егоїсти(людина яка думає про себе), але за допомогою підлеглих та споживачів- покопців (інша справа це відносини та результат (саме та сума грошей яку отримує підлеглий за виконану роботу - це 400грн. чи 1000дол. в місяць ), та споживач що коритується (наприклад послугами водопостачання. - незнаючи чи дійсно ця послуга відповідає нормам та якості, бо альтернативи нема). А ви кажете що переживаєте про свою сім"ю, але ж ви невпевнені що вони користуються кращими послугами тогож водопостачання ніж ваш сусід). Що ви тепер скажете краще тихо сидіти щоб борони Боже вас нерухали, чи разом усією громадою відстояти свої прова на якість життя (послуг).

додано через 2 хвилини 9 секунд:

massimo пише:
мені особисто пофіг як буде жити мій сусід

Доречі невсім пофіг!
Збирай акцію протесту проти влади я підтримаю!
Олег Поки люди бояться ми удвох нічого не зробимо. Нарзі ми взмозі пробудити людей до дій на захист своїх прав!

додано через 1 хвилину 46 секунд:

Доречі цим вже займається Ю. Луценко та його однодумці!
medvid
Я не стою осторонь проблем міста, як я виясняв відносини з теплокомуненерго то щось ніхто мене не підтримав, а сидіти на форумі і готувати ревулюцію смішно. Що ти зробив щоб твоє життя стало кращим, ніхто тобі на блюдечку нічого не пренисе, треба брати самому
massimo пише:
як я виясняв відносини з теплокомуненерго то щось ніхто мене не підтримав
Якщо ти хочеш щоб підтримали тебе - підтримай інших, збери однодумців!
massimo пише:
на форумі і готувати ревулюцію смішно
Я на форумі гість, революцій неготую. Мені цікаво про що пишуть люди, і які теми їх турбують(шукаю відповіді на свої питання) і вміру своїх знань та можливостей пишу сам!
medvid пише:
Якщо ти хочеш щоб підтримали тебе - підтримай інших, збери однодумців!

Можна. але тяжко!
Олег пише:
Можна. але тяжко!

Олег Чому?
medvid пише:
Олег Чому?

Люди більше не вірять політиці, вони вірять у власні сили, а не лідерам і тому так тяжко згортувати людей, надоїла людям політика. Політику мають робити не бізнесмени які захищають свої інтереси, а політики!
З давніх-давен кожен захищає свої інтереси, але всім відомо що один в полі не воїн. А люди завжди будуть вірити чесним та щирим (чи то політик, керівник, адвокат лікар чи однодумець)! Вірити треба , бо без віри нема життя.
в мене виникла одна ідея! Потрібно оприлюднювати стенограму засідань зол міськради в інтернеті, засідання передавати по "брехунцю", за ради того яб собі його поставив. чому б в інтернеті не оприлюднити бюджет на 2007 рік по місту, а потім в кінці року подивитися про його виконання, і про розподіл коштів. А то збируться там в залі , закриються все подеребанять і на тому кінець
massimo, Бюджет вже оприлюднено.

А мати повне представлення про ті засідання - то було би супер. Міська рада, наприклад, інтернет вже має. Може вони не мають "Енікея", шоб то всьо пхав в залізо? Або не мають бажання оприлюднювати свої засідання.
корупція? корупція була є і буде. бо в нас народ такий. сам її створює.
st.fergi пише:
корупція була є і буде. бо в нас народ такий. сам її створює

З народом все гаразд! От тільки повірити треба, що владу можна контролювати, вона обрана народом і повинна служити своєму народу. Хоча хто насмілиться на таке
massimo пише:
всі знають що ти є, тиж маєш паспорт, інд. код, смішно
Отак-то!...
nika пише:
Хоча хто насмілиться на таке

язиком тріпати всі вміють а на рахунок народу. ти ж сама підеш до лікаря-гінеколога і принесеш або якусь десятку-двадцятку(залежить від кишені) або презент . мотивуючи то тим, що не пасує іти без нічого(так як зарплата у лікарів мала). підеш підписувати якісь папери-знову даш на лапу. може і все гаразд, так як ти кажеш, але я всюди чую слова: і шо я маю занести?
st.fergi пише:
корупція? корупція була є і буде. бо в нас народ такий. сам її створює.

Добре а якщо в мене зарплата 40 грн за пів року! То що тоді, як прожити? А все потрібно купити і матеріали і інструменти, а лікар тобі нічого не дасть, як жити?
Олег пише:
Добре а якщо в мене зарплата 40 грн за пів року

перший раз чую про таку зарплату
Зараз хоч є випадки про ловлю хабарників на 'гарячому'.
То чому ж ви не візьметесь за контроль цієї влади. Невже нема кому? (чого стоїмо, кого чекаєм)? Може і я прийду вам до толоки!
massimo пише:
Потрібно оприлюднювати стенограму засідань зол міськради в інтернеті

http://forum.zl.lviv.ua/topic555.html
Оприлюднено стенограму сесії міської ради.
Цитата:
Зараз хоч є випадки про ловлю хабарників на 'гарячому'.

Які ловлі хабарників? В нас таке враження що всі дзеркально чесні, справ про курупцію чиновників в районі немає і невірю що будуть! В нас це привілейований клас, тим більше ворон ворону ока невиклює!
А фактично потрібно проводити такі ловлі, от один чиновник пішов на охоту і відбулось правосуддя
А хабарництво є тільки серед чиновників? Воно ж фактично в усіх сферах життя. Народжує жінка дитину - хабарі медперсоналу, віддає в дитячий садочок - завідуючій, в школі - вчителям, у ВУЗі - викладачам і т. д. і т. п.
А ловити хабарників немає сенсу: поки будуть давати - доти будуть і брати. От почнуть садити (чи хоча би судити) за дачу хабара, от тоді може щось і зміниться.
мопс ти дуже влучно все пояснив!
Це не я додумався, то мені самому так пояснили.