Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Кто лучше готовит: мужчина или женщина?

Женщина 30%   3
Мужчина 70%   7
Всього голосів: 10
Автор Повідомлення
Ну звичайно ж, ЧОЛОВІКИ краще готують!!! В ресторанах шеф-кухарі в основному чоловіки - це вже про щось говорить
Ну я наприклад готую краще будь - якої знайомої мені жінки
Звичайно, шо чоловік - неперевершений шеф-кухар.
Але моя жінка мені готує краще!
Думаю, що у жінок ця справа стає рутинноє роботою, і в небагатьох знаходиться творчий підхід до готування. А чоловіки саме так і відносяться до кухонних витворів!
Скажу як майже колишній кухар.
Тут не важливий статевий розподіл, просто коли ти готуєш не часто і від душі - то мистецтво, а коли постійно - це праця, тут зявляється професійність і зникає свято.
Проте не варто закидати цю справу, бо тоді втрачаєш чуйку (пляцки горят, зупа гірка, тощо)
Я.
Ну, тоб то чоловiки. Однозначно.

Posted from a Nokia mobile phone
Звичайно, що краще гоує жінка. Вона знає вподобання сім'ї і готує те, що їм подобається. А головне швидко. Приємно, коли чоловік теж допомагає, а коли і сам вміє готувати, то такому мужчині просто не має ціни.
А я десь-колись вичитала, що все ж жінки. Тому, що жінки можуть більше імпровізувати і в них кожен раз виходить щось інше, а от чоловіки більш строго дотримуються рецептів...
Ги. Я бесцiнний!
А дружина не вiрить
... розведусь нах.

lenhen пише:
А я десь-колись вичитала, що все ж жінки. Тому, що жінки можуть більше імпровізувати і в них кожен раз виходить щось інше, а от чоловіки більш строго дотримуються рецептів...

Жінка гоує для чоловіка, і вона не звертає увагу на смак так як звертає на це увагу чоловік. Який чоловік собі не захоче вгодити?
якщо справа заходить про м"ясо, і всі страви що з ним пов"язані-то першенство віддаю своєму чоловікові. я по супам спец)) а взагалі я рахую що чоловіки краще готують, тільки погоджуюсь з вищесказаними, що роблять все тільки по рецепту))рідко відхиляються поекспериментувати))
Олег пише:
Жінка гоує для чоловіка
а сама вона живе повітрям?
Олег пише:
і вона не звертає увагу на смак

хто тобі таке сказав???
>st.fеrgi
мушу з тобою не погодитись, як правило чоловiки як раз цi рецепти i складають (ну звiсно що борщ-це скорш народне)
що до мене, я готую скоро(дуже)смачно(як правило... але...) з будь чого(сплошна iмпровiзацiя) т. т. 2гий раз попасти в рецепт невиходить, не пам\'ятаю я його (борщ, плов, чинахи, яешня не рахуеться, строго по рецепту)

m@xxximus, мій мужчина блінчики(налисники) готує СТРОГО ПО РЕЦЕПТУ. просто-напросто виходжу з власного бачення ситуації а скоро там ще і дуже смачно-то звичайно же прикольно, іноді так невистачає часу, або так хочеться уже їсти
От з налисниками в мене проблем не вмiю
викладiть рецепт рlz
Сьогоднiж буду научАться

Ясно шо мужик завжти по кращий по кухні просто часу нема шоб так часто готувати! Знаю хороший десерт з бананів і клубніки хто схоче можу написати!
lenhen пише:
тому і смачніше виходить, навіщо експерементувати з класичними стравами, вони досконалі!

додано через 1 хвилину 37 секунд:

VIA пише:
Звичайно, що краще гоує жінка
, треба додавати - це моя особиста думка, весь світ вважає, що чоловіки кращі кухарі!
найкраще готує моя мама
Ти просто iнакшого нiчого не пробувала
хоч, вибач, маеш право на особисту думку

Плову, доречi нiхто не бажае?
З одноi пачки 1кг-вийшло... Що з ним робити?

А де продають плов в пачках, я б купив собі такого
Тре казати не плов а рис! То пачка кілограмова, от і виходить то саме.
AVB зразу видно що з кухнею ти на ви. рахуй, пачка рису 1 кг, + вода + цибуля + морква + М"ЯСО = не менше як 2 - 2.5 кг
massimo, я розумію, шо з всякою кухнЕю я на ВЄ! Але не треба через це мене обзивати
massimo пише:
рахуй

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>КдВ
))

AVB пише:
massimo пише:рахуй

Спеціально для Вас АВБ :
РАХУВАТИ, -ую, -уєш, недок. 1. неперех. Вимовляти, називати числа в послідовному порядку (під час підрахунку). // Ритмічно повторюючи числа, відмірювати такт (у музиці, танці, під час ходьби і т. ін.). // Знати назви і послідовність чисел у певних межах. // Уміти виконувати арифметичні дії з числами. 2. перех. і без додатка. Визначати кількість, суму. Рахувати гроші. // Вести які-небудь підрахунки. 3. перех. Вести початок чого-небудь від чогось. 4. перех. Враховувати, включати кого-, що-небудь. // Брати до уваги когось, щось. 5. неперех., на кого – що, розм. Надіятися, розраховувати на кого-, що-небудь у своїх діях, планах і т. ін. 6. перех., за кого – що, ким, чим, розм. Те саме, що вважати. 7. неперех., розм. Думати, розмірковувати над чим-небудь. // із спол. що. Ґрунтуючись на чомусь, робити певний висновок, певне припущення з приводу кого-, чого-небудь. 8. у знач. вставн. сл., неперех., рідко. Уживається для підтвердження певної думки.
А до чого тут "Хто краще готує"?
AVB пише:
massimo, я розумію, шо з всякою кухнЕю я на ВЄ! Але не треба через це мене обзивати

massimo пише:рахуй

а це?
Ма півфабриканта такого...
До теми -
AVB пише:
Тре казати не плов а рис!

то я так радів з приводу того, шо можна вже готову страву купити...
А нема такого, жаль.
Ааа.
А хто хоче рецепт лазані, можу розказати. Така класна штука!
РLZ в приват!
I бiльше нiкому

m@xxximus, пізно, вже написала в чаті
То хоч тут повтори, я чата небачу

m@xxximus, то не дивно. Ти ж взагалі з іншого часового простору дописуєш!
Для фанатів лазані нестрашна навіть болгарська
Але якшо серйозно, то купа різних лазань є тут; нажаль "солов'їною" таких посилань малувато.