Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Домогосподарство

Автор Повідомлення
Домогосподарство
ДОМОГОСПОДАРСТВО-----ЦІКАВО... ЯВИЩЕ.. ЯКИМ ВИМУШЕНО ЗАЙМАЮТЬСЯ ДУЖЕ БАГАТО ЛЮДЕЙ.. МАБУТЬ ТА ТЕМА МАЛА Б БУТИ ЯК КОРИСНІ ПОРАДИ... АЛЕ Ж МИ ВСІ В ЦЬОМУ АКАДЕМІКИ....
І ЩЕ... ДОМОГОСПОДАРСТВО БУВАЄ ЧОЛОВІЧОГО І ЖІНОЧОГО РОДУ
Дуже цікаво, і чим це домогосподарство відрізняється?
до речі є досить цікава система ведення домашнього господарства, вона класна для тих у кого мало часу, придумали американці, є російський сайт, кому цікаво, заходьте, вона трохи неординарна, але мені вона ідеально підходить
www.flylady.ru
домогосподарство має бути спільним. А то шо за сім'я: він сидить на дивані коло телевізора, а вона як ошпарена-бігає туди-сюди:вечерю готує, дітям уроки провіряє і т. п. А він шо не може, наприклад, картоплі почистити, за дитиною подивитись?
VIA пише:
домогосподарство має бути спільним. А то шо за сім'я: він сидить на дивані коло телевізора, а вона як ошпарена-бігає туди-сюди:вечерю готує, дітям уроки провіряє і т. п. А він шо не може, наприклад, картоплі почистити, за дитиною подивитись?

Стереотипне мислення, тут ніхто не писав, що господарка то тільки на жінці.
А хіба не на жінці? Якщо вона не пошле, приміром, чоловіка за хлібом, то вечеря буде без хліба. Знаю декілька таких сімей.
Ну то я їм співчуваю. А взагалі після весілля жалітися, що чоловік не хоче допомагати - дурня, бачили очі що руки брали. Є в жінок така помилкова думка, що після одруження вона чоловіка перевиховає, от а потім жаліються.
От через це і є багато розлучень. Для чого когось змінювати. Закохуються в одну людину, а потім її змінюють. Виходить зовсім інша людина, не та за якузаміж виходила. От і розлучаються. А домогосподарство має бути спільним. Тобто, чоловік повинен допомагати жінці, а вона в свою чергу- йому.
VIA пише:
домогосподарство має бути спільним. Тобто, чоловік повинен допомагати жінці, а вона в свою чергу- йому.

Згідний.

VIA пише:
Для чого когось змінювати. Закохуються в одну людину, а потім її змінюють. Виходить зовсім інша людина, не та за якузаміж виходила.

та і вся проблема в тому, що не зміниш, а будеш марно намагатися, псувати настрій собі і половині, а потім в починається в житті з малого з зернинки хліб.........
massimo пише:
from VIA : домогосподарство має бути спільним. Тобто, чоловік повинен допомагати жінці, а вона в свою чергу- йому.

Гарно сказано. Тільки свою роль має кожен розуміти, інакше капець рано чи пізно прийде таким відносинам.
& ...
Кот да Винчи, в принципі погоджуюсь. Часом можна зустріти такі пари, де все переплутано. Але, якщо їм так подобається, то чому і ні?
ведення домогосподарства ще давно, споконвіків, було поділене на те, яке виконує жінка і на те, яке виконує чоловік)). я не бачу нічого поганого в тому, коли так звані ролі трохи міняються. Якщо, наприклад , приготувати їсти чи поприбирати вдома по ідеї належить жінці-то нічого в тому поганого немає, якщо чоловіка попросити це зробити самому(або він сам зголоситься приготувати ту ж їду)і він це зробить. Я вважаю, що це не принижує його. то саме стосується і виховання дітей, і похід за продуктами в магазин. Коли мужчина втомлений, то особисто я не буду напрягати його домашньою роботою, зроблю все сама а коли буду втомлена я-знаю , що він теж все сам зробить. Ведення домашнього господарства-то є взаємодопомога у всьому.
В мене буде домогосподиня, тому що в мене не вистачатиме часу на таку річ.
EMMIE пише:

Досить самовпевнено....)))
Буде, адже Еммі сидітиме в ресторанах з чоловіком і питиме мартіні, коли ж їй час буде прибирати
Так, ну а ще + робота , яке займатиме значну частину мого часу, про прибирання навыть думати не буде коли, не то що ним займатись.
EMMIE пише:

Слів нема одні емоції Розумію що стояти на своїй позиції хороша риса, але здається ти передивилася серіалів.
EMMIE пише:
про прибирання навіть думати не буде коли, не то що ним займатись.

Життя навчить з усім встигати. А що ти робитемеш як дитину матимеш? Наймеш няньку? Ще одне питання, ти десь вчишся? Якщо так то як ти тоді все встигаєш та ще й в чат заглянути, чи за тебе хтось інший все робить?
Так, а ше у тебе не вистачатиме часу на душ , на прасування одягу свого, і на закидання своїх трусів у пралку, не вистачатиме часу на ходіння по магазинам(навіть у власних потребах), а ше не буде часу на спілкування вживу.
Ого, як же ти на то подивишся?

Anty пише:
Життя навчить з усім встигати

однозначно, хіба якшо Еммі така цяця шо не захоче вчитися того всього і поповнить ряди дєвочєк багатих дядєнєк на дорогих лєксусах, бо я незнаю ДЕ У НАС МОЖНА ЗНАЙТИ МОЛОДОГО ХЛОПЦЯ-МУЖЧИНУ, ЯКИЙ У СВОЇ 25(приблизно) ЗМОЖЕ НАЙНЯТИ СОБІ ДОДОМУ ДОМОГОСПОДАРКУ І ВОЗИТИ МОЛОДУ ЖІНКУ ВЕСЬ ЧАС ПО РЕСТОРАНАХ. ТАК ЙОГО ВДОМА НЕМАЄ БУТИ ПОСТІЙНО ШОБ ВІН ЗАРОБЛЯВ ТАКІ ГРОШІ. Ну якшо там тато супербагач то інше діло.
Але особисто я махала таке життя, чесно. Коли його вдома немає, зато я хожу по салонах , їм у ресторанах, маю шо хочу але НЕМАЮ ЙОГО. Ну його такі мрії!
До чого тут навчання, мій одяг, білизна............... і ще багато інших дрібниць, які ви понаписували?... про дітей взагалі мовчу.... тема"ДОМОГОСПОДАРКА"!...
St.frgi, З чого Ти то взяла, що хлопець мены буде наймати домогосп... я вважаю це моїм обов"язкому, тому і наймати її мені самій... а возити його буду я, якщо він не матиме засобів, а про якысь выд"їди іови не може бути, бо це вже не життя.
EMMIE пише:
St.frgi, З чого Ти то взяла, що хлопець мены буде наймати домогосп... я вважаю це моїм обов"язкому, тому і наймати її мені самій... а возити його буду я, якщо він не матиме засобів, а про якысь выд"їди іови не може бути, бо це вже не життя.

народ вона таки дочка міліонера тепер я в цьому не сумніваюся

додано через 36 секунд:

ой слів нема лопну таки зі сміху
Так до того, шо ти сама сказала ШО ЧАСУ У ТЕБЕ НЕ ВИСТАЧАТИМЕ, бо робота займатиме його! То ж не я собі таке придумала, то твої слова.)))
Соррі, якшо заробиш грошей на домогосподиню то прапор тобі в руки звичайно. Якшо ти їх уже маєш, то ше краще для тебе. В такому разі усе напаки переставлю. Чоловік чи хлопець ТЕБЕ ЧЕКАТИМЕ ВДОМА, поки ти зароблятимеш ті великі гроші, які дадуть тобі змогу пооплачувати все необхідне. Якшо ти думаєш шо ти ці гроші заробиш на роботі з 9 до 6 вечора, то ти помиляєшся.

додано через 1 хвилину 21 секунду:

Anty пише:
EMMIE пише:

точка в точку таке говорила мені моя подружка , коли ми з нею були в 5 класі.
Anty, краще не лопай, не сворюй іншим проблем.
st.fergi, я казала, що часу не вистачатиме на ДОМОГОСПОДАРКУ, відповідно до теми, а не на все підряд починаючи від дітей і закінчуючи білизною. .... А заробляти ми будемо обоє!
Хіба у тебе не буде дітей? Ти от здається так роздумуєш наперед, то подумай над тим шо я сказала, тому шо я теж наперед тобі сказалаІ не нервуйся, ти ж така юна для нервів

додано через 1 хвилину 17 секунд:

Еммі, все шо стосується хатньої роботи це і є домогосподарство. То я так, для твого загального розвитку сказала
З чого Ти взяла, що я нервуюсь? Якщо Бог дасть, то будуть діти, але це не стосується теми. .... а за мій загальний розвиток я подбаю сама, з допомогою Універу.
Мені просто хочеться тебе зрозуміти, от і із-за цього такі от мої питанняЧому ти не хочеш зрозуміти шо от те, шо ти собі тут науявляла як воно у тебе буде, воно може і не виправдатись? Звичайно, я буду дуже рада якшо все шо ти тут описала виявиться справжнім у твоєму житті. Скажи, ти припускаєш, шо того всього у тебе не буде? Ну, тобто, ні домогосподині, ні авто, ні ресторанів і т. д.?
Звичайно, що припускаю, ні в чому не можна бути впевненим на всі 100%.
Ну от і дякую і на тому. Тому не говори так впевнено про те, чого ти незнаєш чи точно на 100% буде. А якшо і говориш , то хоч дописуй "я мрію про те шоб ..."
Я не мрію, а планую.
то схоже на мрії а не на плани.
EMMIE
не треба так
EMMIE пише:
Anty, краще не лопай, не сворюй іншим проблем.

я ж тобі зла не хочу, просто будь трохи ближча до реальності. Вибач якщо образила
Я тобі також зла не хочу, тому й написала це, а вибачатись тут нема за що, кожен пише те, що думає і що вважає за потрібне.
Я вважаю, що саме краще коли ти сама собі господиня, і ніхто тобі не витикає як коли і що саме ти маєш зробити. Просто чудово коли людина з якою ти живеш (чоловік чи жінка) розуміє тебе і допомагає у всіх справах, наприклад коли ти фізично не встигаєш шось зробити по господарці.
А поділ відповідальностей"це твоя справа а це моя"то взагалі абсурд. Що ж то за сімя, коли у кожного різні цінності, мета, чи навідь спосіб життя.
Особисто я прагну вдосконалювати сімейне життя, приготувавши смачну і корисну вечерю і обід і сніданок, адже здорове харчування запорука здорової і щасливої сімї. А звідси вже і виникає потреба мати під рукою корисні і свіжі продукти ( маю на увазі свій сад, грядочки), а не напівфабрикати із супермаркету.
Все саме краще для коханого

додано через 5 хвилин 56 секунд:

А такі речі як прання, прибирання це невідємна частина сімейного життя і немає значення хто загрузить сьогодні пралку, чи поскладає іграшки і поприбирає в кімнатах. Хоч визнаю, що це віднесла під свою відповідальність, бо вважаю що чоловік справиться з цим гірше, а я хочу щоб було ідеально.
Зашибiсь ви все говорите... Нема рiзницi... Хто це робитиме, а хто це...
Це як що двое стараються, один наперед одного робити щось по "господарцi" а як що один(як мiнiмум)з сiм'i ледарь?
m@xxximus пише:
а як що один(як мiнiмум)з сiм'i ледарь?

Значить треба його "перевиховувати"...
lenhen пише:
"перевиховувати

напевно то мають прикласти зусилля батьки ше у стадії виховання змалечку
m@xxximus пише:
а як що один(як мiнiмум)з сiм'i ледарь?

Думаю якщо хтось і виходить заміж або бере за жінку ледаря, то знає на що йде, і з ким повязує своє життя. А якщо є справжнє кохання і взаємність, то будь-яка робота по господарці - дрібниці.
Адназначна...
Tin@ пише:
або бере за жінку ледаря,

правда тоді коли ти живеш разом з людиною і бачиш , шо живеш із ледарем. Частина люду на форумі говорила про те, шо не є добрим життя до так званого офіційного шлюбу. Так шо тоді виходить, шо той, хто не живе разом до весілля то той і незнає шо візьме собі ледаря?
А я вважаю щоб краще взнати людину і зрозуміти чи ви підходите один одному то нічого краще не може бути як деякий час пожити разом. І потім проблем і страждань менше. Бо якщо вже і втрачатимеш то принаймі не так шкода буде.
sheila пише:
А я вважаю щоб краще взнати людину і зрозуміти чи ви підходите один одному то нічого краще не може бути як деякий час пожити разом. І потім проблем і страждань менше. Бо якщо вже і втрачатимеш то принаймі не так шкода буде.

sheila в ЗНАЙОМСТВАХ можеш продовжити свою думку