Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Пірсинг і тату

Автор Повідомлення
Пірсинг і тату
Як Ви ставитесь до пірсингу і тату?
Колись хотіла зробити собі наколку на нозі. Але дальше хотіння це не пішло.
Потирая левое ухо, вспоминаю молодость и серьги. А однажды експерименты дошли даже до того, что серьга очутилась в языке. Да, я круто выглядел. Но через два дня язык опух, и окружающие перестали меня понимать. Рискуя провалить екзамены я отказался от украшений. Теперь есть что вспомнить!

додано через 12 хвилин 54 секунди:

Ой, пардон, вопрос же другой. Отношусь позитивно - к тем, кто понимает тех, кто носит. Негативно - к тем кто носит, не понимая тех кто их не понимает.
А я ставлюсь негативно. Мені здається, що люди таким чином хочуть привернути до себе увагу, бо більше нічим привертати.
Ставлюсь до цього позитивно, але коли все в міру... В іншому випадку не думаю, що змогла би сприймати ту людину серйозно.
VIA - ти права на всі 100. Адже в дійсності, коли людина немає чим привернути до себе увагу, вона починає чипляти на себе всякі металеві "привраси" і тим самим хоч якось відрізняється від сірої маси. Не спорю - є люди, фанати цієї справи, але погодьтеся - це одиниці.
А мені подобається тату, правда маленькі і акуратні... навіть сама мрію про нього, вже і салончик надибала.

додано через 7 хвилин 5 секунд:

Але як Khrystik вже казала , все добре в міру, бо таке чудо вже зовсім не сприймається [img]http://infostore.org/info/1986721/20061014010605723_1.jpg?s=200&r=0[/img]
То називаєсі "Фантомас розмалювавсі"!
Стосовно себе, то я теж замолоду часом мав такі захцянки. Але тепер дуже довольний, що того так і не зробив.
Взагалі до тату ставлюсь дещо негативно. На мою думку, лишень в рідкісних одиничних випадках маленька картиночка справді є тим "недостаючим штришком" для повної передачі і вираження себе.
Нейтрально... Хочуть - будьласка... Нічого в тому такого дикого вже і нема, аде мені паралельно...
I я нейтарально
... але \"штангу\" в язику таскаю прiкольно

Posted from a Nokia mobile phone
В принципі за те судити не можна. В кожного свій глюк в голові.
Я - за! Наколюйтесь і проколюйтесь!!
По перше, побачиш тих наколотих 50 кг після "оздоблення" - і на Петросяна не треба ходити.
А по-друге, в міліціі особливі прикмети на вагу золота цінуються!
vj.Aver пише:
В кожного свій глюк в голові.

Золоті слова!!!
Я ставлюся до такої справи негативно, тому що то є не розумно привертати до себе увагу таким способом.
Чому всі так зациклились на цьому:
Олег пише:
привертати до себе увагу таким способом.
Якби я зробила собі щось такого роду, то виключно для себе, а не для того, щоб на мене люди зглядались.
Khrystik то вже залежно де то зроблено? І на якому місці?
VIA пише:
А я ставлюсь негативно. Мені здається, що люди таким чином хочуть привернути до себе увагу, бо більше нічим привертати.

От ви дівчата до того ставитися негативно, але в кожної з вас є пірсинг у вусі, і часто навіть не одна пара проколів. + макіяж, який також використовується для привертання уваги до себе, то що більше намає чим привернути до себе увагу.

В мене наприклад на спині є невелике тату, яке бачить тільки моя дружина, то яку я увагу до себе привертаю ? А от індійські розписи на лиці в жінок то дійсно серйозний маячок.
а в мене по 3 рази проколене кожне вухо... Прикольненько, і я це також не зробила, щоб на мене звертали увагу... Цього і так не видно, за волоссям...
А в мене 2 рази, правда тiльки одне вухо. А ще...
Хочу в бров ги

Posted from a Nokia mobile phone
Я тоже хочу... Но і не хочу в одночас...
Зроби класну зачіску, купи нову кофточку, послухай півгодини КОРН та стань перед дзеркалом. Зробила? Ще хочеться попроколюватися?
Нових відчуттів та вражень по-різному можна добиватися. Головне, щоб настрій був хороший!
Я КОРН і без того слухаю...
Але бути схожою на них НЕ ХОЧУ
А що страшні такі?
Муся пише:

(я Корн не бачив). Тоді подивися кліпи Cradle of filth або Dimmu borger, зразу спокій на душі зявиться...

додано через 3 хвилини 24 секунди:

Шо за багато- то не здорово...
На мою думку не варто обвішуватись всякими ланцюгами так, шо на тілі місця живого нема... То вже занадто...
А ще бачила сьогодні програму про диваків на львівщині..
То там один хлопчина собі надумав роги зробити... (йому вшили імпланти в лоба...
Привертати увагу.... не привертати.... брєд...... когось пре - той робить....
Виділитися????
а нашо купують дорогі речі, машини і т. д. ВИДІЛИТИСЯ.....
шоб ви не базарили... але ми все життя виділяємося..... хто чим може....
якшо людина робить це ТІЛЬКИ за допомогою татушок і пірсінгу.... її справа...
Тату і Пірсинг прикраса.....
Кульчіки мутити не буду.... більше привик з ними бачити дівчаток, а татуху наб'ю..... якшо не передумаю.... вже все придумав...
2 ВіВі - а ти з Міліції? Чи дружиш з ними?
І я зроблю! І перше і друге... Але без фанатизму... І знаєте, що я вам скажу... тим людям, в переважній більшості, які те роблять, абсолютно пофіг, що про них думають... Ви можете, звісно попробувати донести до них вашу думку, але їм від того ні холодно, ні тепло...
Ну і шо поганого в тому, що хтось хоче виділитись? Ні ну звісно якщо вам ближче бути частинкою тої сірої маси, то будь ласка... Ваше право! Ну ви скажете, що можна привертати увагу не тільки цим. Але ж людська натура така дурна... Як кажуть: Встречают по одежке, проважают по уму... Я розумію, що не кожному таке довподоби, зате потім ніяких проблем з знайомими...

2 Кот да Винчи: А тебе друзі не попередили, про те що твій язик після того ще з два місяці буде неконтрольований?
А він в мене таки й від народження неконтрольований! Багато чого змінилося з того часу, ні мене не впізнати, ні вподобань моїх, але плисти проти течії продовжую, якшо та течія твердо не стоїть на ногах. Для мене просто необхідно шуміти і закидати максимум ідеом щодо покращення плину нестабільних течій.
Саніто пише:

2 ВіВі - а ти з Міліції? Чи дружиш з ними?

Нєа, не з міліціі, замало платять і далеко на роботу їздити. Хоча.. А Укр. міліція озброєна?
Тату з нас мало, найліпше з ним на городі сапати бульбу, а з пірсінгом на язиці смоктати Чупа-Чупс або жувати Банан. Певно класно, хто пробував?! А мо ж відкрити майстерню пірсінгу чи тату в нас, черги були би, як до Ощадкаси в середині місяця,,,,