Золочів Плюс
Форум міста Золочів

8 березня

Автор Повідомлення
8 березня
Ну от, незабаром 8 березня... чи вважаєте ви цей день святом? Чи потрібно його святкувати? Чи вважаєте його типовим соціалістичним святом, яке відходить у минуле, як 23 лютого,1 травня?
Ну от, не встигли відійти від Валентина, як вже на носі 8 Березня, знову купу грошей та часу потрібно потратити на підготовку якогось презента своїй кохані, так, ніби немає куди більше подіти гроші...
Так може висловитись або хвора, або скупа людина!!! Я вважаю, що таке свято нам потрібне і його аж ніяк не можна назвати пережитком минулого! Я б ніколи не поставив на один рівень такі свята як 23 лютого, 1-2 травня та 8 березня, у кожної людини є свої цінності. Для когось навіть 7 січня не свято... Це всього навсього моя думка. І якщо б мені запропонували одне з цих свят відмінити, то я б вибрав 7 листопада (за старим календарем - 24 жовтня).
Отже, 8 березня - свято наших дорогеньких, прекрасних, коханих дівчат, жінок, дам, тож давайте, дорогі чоловіки (хто себе до них відносить), зробимо для них велике свято.
>lеnhеn
Однозначно СВЯТО!
З яким ТЕБЕ i вiтаю!
i всiх золочивських дiвчат, такоз З 8мим березня!

Posted from a Nokia mobile phone
Досить символічне та гарне свято - нехай навіть із занадто традиційною історією - з "радянських" часів Smile
Я -"ЗА" святкування - тим більше, що 8 березня - початок весни, а весна - пора кохання і любові.
Я не хочу визнавати свят, запроваджених ідеологами, що так криваво і нещадно завдавали шкоди моєму роду. Не в цьому житті...
Я признаю це свято, як свято жінок, свято весни Цього дня вітаю усіх дорогих мені осіб жіного роду і дарую невеличкі презенти.
8 березня-це Міжнародний Жіночий День. Його святкують не тільки колишні республіки СрСр, а й увесь світ.(Цікаво, в Канаді і в Америці теж?) Я точно знаю, що Італія, Португалія, Польща святкують.
Урра! 8 березня!
А якщо чесно, мені паралеЛЬно! Ну якщо хтось щось подарує, то звичайно я буду ду-уже рада! ( це натяк!!!!)
AVB
То святкуй день матері. Він поблизу.

Муся
Справді хочеш подарунків? Нє вопрос, порєшаєм!

пс: не кажи "мені паралельно, мені фіолетово..." Кажи вже краще "мені до дупи". Так серйозніше сприймуть
Дякую, я якось вже обійдуся днем Батька!

А от для жінки справжній чоловік буде старатись зробити весь рік "міжнародним жіночим"...
А свята (і 8 березня в тому числі) для того і існують, щоб виокремити певне поняття з буденності
Та то просто ЛЮДИНА є такою хитро-вредною худобою, шо все життя собі місця не знаходить, всьо вишукує шось, перехімічує...
А простих істин не помічає.
А є ще день Матері, святкується у другу неділю травня
Але... не кожна дівчина чи дружина є матір'ю
А 8 березня підходить всім... Я вважаю, що жінки заслуговують на те, щоб воно існувало!!! А взагалі це свято повинне святкуватися щодня
Ну впринципі це св"ято є міжнародним, якщо любиш жінку то будеш таке св"ято робити кожен місяць, а все залежить від нас як ми любимо і поважаємо своїх дам? Квітку можна подарувати і в будній деень
Олег пише:
Квітку можна подарувати і в будній деень

І багато таких осіб ви знаєте, що дарують квіти по буднях???
Нє, ну я не можу (за 5 клас) :"Після б, п, в, м, ф, коли вимовляється м'яко перед я, ю, є, ї ........ не ставимо".
AVB пише:
Я не хочу визнавати свят, запроваджених ідеологами, що так криваво і нещадно завдавали шкоди моєму роду. Не в цьому житті...

http://www.un.org/ecosocdev/geninfo/women/womday97.htm

АВБ, а може посвяткуємо за компанію з ООН?
Мені не потрібно свято, шо шанувати жінку. Тим більше, мені для цього хтось інший не потрібен.
AVB пише:
Мені не потрібно свято, шо шанувати жінку. Тим більше, мені для цього хтось інший не потрібен.

It's not a holiday for women's appreciation, but Women's equality to men; nobody wants to celebrate it with you either .

It was not an exclusive USSR idea, and it has been commemorated in many capitalist countries for decades. What I meant is lets celebrate the girl power
Добре, що не на рос.
Святкуємо нас - Клеопатр, Діан, Жанн Д"Арк! Безстрашних, сильних і розумних - нас! Нас, що народжують дітей, і через місяць ідуть на роботу, бо так треба. Нас, що одягають бронєжилети і захищають країну поряд з чоловіками. Нас, що пілотують літаки, виліковують хвороби, і захищають дисертації.
Головне, щоб ми не забували, що наша стеля є лише наша амбіція!
8 березня має бути кожен день(образно)
За це навіть варто випити!
23 лютого теж
Я би 8-ме березня перевів на 1-ше, чого ше сім днів чекати, як весна починається з першого!
а ти зроби коханій жінці цілий рік весну))))
Ластівка пише:
ЧИ ЗНАЄМО МИ, ЩО СВЯТКУЄМО?

З метою знищення національних традицій і пам’яті на теренах всіх радянських республік колишнього СРСР, протягом кількох поколінь єврейсько-більшовицький «радянський» режим всіма доступними методами нав’язував поневоленим народам штучні свята і «героїв» юдейського походження. Усе це робилося цілеспрямовано і системно для відвернення людей від їхніх національних героїв.

З повним текстом можна ознайомитись тут
завтра 8 березня! В мене супер-передсвятковий настрій !!!
Вітаю всіх дівчат зі святом весни, бажаю усього найкращого і гарного настрою!
Мої милі форумчанки!
Ви надихаєте на подвиги, заворожуєте, зводите з розуму, змушуєте ревнувати, либите і бажаєте бути коханими. Тепло материнської посмішки, ласкаве слово доньки, зачарування першого побачення - такі прості речі, без яких не можна уявити цей світ. Як неможливо уявити його без весни, без ранкового сонця, квітів, що розпускаються, щебету птахів. Усе прекрасне, що є на цій Землі, за правом належить Вам.
Насправді головне - розуміти: час минає, а необхідно встигнути зробити багато чого. Щоб виразити це БАГАТО ЧОГО, досить кілька слів - жити заради коханої людини, присвячувати всього себе найдорожчим її рисам, посмішці. Такі думки вдихають життя!.. До нестями хочеться, щоб до кожної з Вас приїхав, прилетів, приплив чи просто опинився поруч той, хто щиро Вас любить. Зацілував, закохав, пригорнув до грудей і прошепотів: "Ти найкраща в світі! Я тебе кохаю!.."