Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Тачки

На яке авто Ви реально розраховуєте для себе в близькому майбутньому?
Нове, дороге, а значить і надійне. 40%   12
Нове, дешеве. Ліпшого мені не треба. 13%   4
Вживане. Іномарка. Поки що і таке піде. 33%   10
Вживана залізяка. Навіть сам незнаю для чого. 0%   0
Мені машина не потрібна. 3%   1
Не знаю. 10%   3
Всього голосів: 30
Автор Повідомлення
Тачки
Недавно проходив повз золочівський "авторинок" що навпроти кінотеатру. Хотілося б дізнатися, що думають форумчани про "золочівські автосалони" . Чого бракує автобізнесу? На що зорієнтована думка Золочів'ян, шо зацікавлені приватним авто?

На якого покупця розраховані ці залізяки?

байка
Якось зустрів чолов'ягу, що поміг придбати (ше за союзу) через інвалютторг імпортний фірмовий Panasonic з діагоналлю 71". Так от, колись він, на зорі массового закордоння, як і багато інших, пробували свої "бізнес"-можливості поїздками до колишньої Югославії. І пригнав він звідтам собі новесеньку AUDI. Зважаючи на тодішні проблеми із запчастинами, я запитав, чи не переживає як він ту тачку ремонтувати буде. А він мене і питає: "Ти шо зо своїм телєвізором робиш?". Я розгублено відповідаю: "Дивлюся". "Ну а я їжджу!"
Файні, певно, були тазіки років так 20 назад.
2107 - випускалася з 1982 року,
2108 - з 1984,
2109 - з 1987.

Які ціни на них зараз? За такі гроші можна купити досить пристойну іномарку.

додано через 3 хвилини 59 секунд:

Але як бачу тут 2107, або 2121, то якось приємно робиться. Всеж таки наше!
Стосовно продажу нових авто:
Який в Золочеві автобізнес?
Автобізнес має дати покупцю:
1) вибір марки та комплектації
2) гарантійне та сервісне обслуговування
3) додаткові послуги (кредит, страхування, встановлення додаткового обладнання)
Що ми маємо в Золочеві?
1) пару тазіків різних кольорів
2) не знаю - але під сумнівом
3) хіба самому треба йти за кредитним договором в банк, а за страхівкою - в страхову фірму, а встановити сигналізацію - в сусіда в гаражі
в Золочеві автобізнес? - далеко ні
і не скоро буде, бо для кожного з вищеперерахованих пунктів треба вкладення великих грошей!
А користовані автомобілі шукають нових власників щосуботи на Заріччі - теж автобізнесом не назвеш
Я жив в Европі, можна сказати, в селі. Так там було ЧОТИРИ автосалончики, і ше декілька площадок з потриманими автівками. Чим гірший Золочів?
Золочів не гірший - то без сумніву
Але різниця, думаю, суттєва - на "середню" зарплату "середній" житель Європи без проблем купує ту чи іншу машину і щодня користає.
В нас, на жаль, до того далеко...
Перше порівняння - рівень зарплат Україна / Європа - не на нашу ж звісно користь
І ціна автомобілів, особливо користованих - теж не до порівняння
Знову ж - на жаль

Краже піду напишу щось в темі "РОВЕРИ" - бо ровер маю - а на авто дотепер гроші збираю
persona_nihto пише:
Золочів не гірший - то без сумніву

Але різниця, думаю, суттєва - на "середню" зарплату "середній" житель Європи без проблем купує ту чи іншу машину і щодня користає.

В нас, на жаль, до того далеко...

Перше порівняння - рівень зарплат Україна / Європа - не на нашу ж звісно користь

І ціна автомобілів, особливо користованих - теж не до порівняння

Знову ж - на жаль

То є правдою лише на половину. Я в будний день в районі стоянки таксі нарахував близько 250000 $ в машинах які були припарковані в цьому районі, а взагалі в Золочеві дорогих машин вистарчає, для мене дорогі то біля 10000 $/

додано через 1 хвилину 29 секунд:

Хочу вживану дуже дорогу типу мерс, лексус.
Це своєрідне хобі...

Хочу Peugeot 307cc. Дорога, але класна.

Хочу НІСАН -ДЖИП. Надіюсь колись моя мрія збудеться.
Як вам такий Запорік? Не стидно на такому їздити? .... і ментів лякати....
А як вам отакий витвір мистецтва:

http://pic.cc-cv.ru/p/16/166111b682fc.html
хочу її прямо зараз
st.fergi пише:
хочу її прямо зараз

Сонечко, слова з відомої пісні "хотеть не вредно, вредно не хотеть..."
я збираю лавандосіки і дсь в скорому часі думаю собі хапнути Хонду Цівік купе 95го року....
Красава!
В скорому часі ця "красава" буде 13-літньою старушенцією. Тре завжди прагнути до "свіжого заліза". А це хіба для домашньої колекції.
скорий час максимум півроку....)))).... знайомі їздять на машинах з 89-90 року і отримують більше задоволення..... аніж би їздили на нових жигулях і 9х...
А я скажу Тобі одне, що Хонда Сівік, один з самих вдалих автомобілів 90-х.... і 95 рік.... для неї не так вже страшно.... машина хороша...
Хочеш нову машину? Бери Таврію.... або викладай більше 10 штук за нову інгомарку...)))
шоб купити нову ыномарку треба мынымум 15-17 штук
я ж базарю....))шо більше 10 штук..... я ж базарбю.... а Сівік - пристойна модель)
японьські авто кращі, колись також хотів цівіка, але для мене троха замала, люблю великі машинки
тачки
ось такі тачки зустрів в Золочеві, певно буде якесь шоу!
Запорожець!!! і Крайслер
Прикольні тачечки. Ось за такого старенького (червоного) можна дійсно віддавати грошенята, якщо справжній поціновувач автівок. А віддавати за задовоз повсякденний більше 10 штук, якому вже 15 років - це зовсім не розумно.
На кожен день люди беруть нову дешеву іномарку. На вихідні - нову дорогу іномарку. А жигулі, таврії і 9Х - це що, машини такі?
http://cc-cv.ru/posts/3/3739.html

просто захоплююся роботою на машинах майстрів-художників аерографії!!!!!! круто зроблено!!!!!!!!!!!
Да..... Шикарно...
Хочу щоб і на моїй такі були...
Мені якось стильна тональність більше довподоби. Не люблю тих всяких наліпок і занадто брибамбасів. А ше зара така якась поголовна дурна мода пішла доставляти всякі аербеки і спойлери "як є", не помальованими, просто чорна технічна пластмаса. Фе, бридота! Чи то люди в нас взагалі через хронічну бідність втратили смак краси і відчуття елегантності.

Зовсім інша справа, якшо машинка - ляля. Нехай навіть та "копійка". Тоді і графіка буде її тільки прикрашати і доповнювати. Можна порівняти із жінкою (дівчата, не сприймайте в штики, це - комплімент ). Стильне тату тільки підкреслить і доповнить елегантність і вишуканість жінки. А якшо це запухша хвойда, то тату на ній однозначно буде вказувати на її запале становище.

додано через 6 днів 8 годин 55 хвилин 59 секунд:

додано через 6 днів 11 годин 27 хвилин 16 секунд:

Найекологічніший автомобіль в світі
Усередині автомобіля Naturcar знаходиться кінь, який приводить в рух транспортну стрічку. Стрічка пов'язана з генератором, який живить електродвигун. Приміщення для тварини буде обладнано кондиціонером, спеціальними пристроями для постачання коня їжею і водою, а також датчиками, що фіксують стан тварини.

Схема:

Масакра, це в тому скелет-автобусі шось тарабанило?
не, в місцевому... глушак об задній міст тарабанив...
Золачєфф?
st.fergi пише:
http://pic.cc-cv.ru/p/9/974374f56bc.html

Тут це не дивина...
http://cc-cv.ru/posts/4/4372.html
Жила-була "Победа"...

додано через 1 день 4 години 5 хвилин 15 секунд:

Жила-була "Волга" ГАЗ-21 (click for more)
Жигуль ....

і 2108...

http://pk.kiev.ua/foto/rest/2007/11/08/160237-19220.html
Така собі старовинність

Detroit Motorshow 2008 (79 фото)
Моя, практично але на щастя, не рожева мрія...
Джип командер....

http://www.foris-auto.ru/Article_5973.html

додано через 6 хвилин 1 секунду:

massacra пише:
Detroit Motorshow 2008 (79 фото)

Перша просто суперова...
Серце демона

-> Сам демон
Мда, тачка просто НЕПОТВОРНА!
Старий добрий бітл...
http://gnato.deviantart.com/art/k-m-h-80860316
Хочу таку тачку.
А такої не хош?
ось таке авто мене приваблює "майже вісм". Цеж лєксус шей ES 350 тут без коментарів...
шо бентлі то бентлі
а я би хотів Samvsung чи LG)))
realCAT пише:
а я би хотів Samvsung чи LG)))

а може "Nemiroff"
неміроф нема а самвсунги и ЛГ є
А я би хотіла мати міцубіші.