Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Причини розлучень?

Автор Повідомлення
Причини розлучень?
Так, люди знайомляться, розказують про те як один одного любить, потім справляють весілля, проходить певна кількісь часу розлучаються. Саме найгірше що страдають від цього діти, тому що ростуть без батьків. В чому на Вашу думку є найбільша причина розлучень? На мою думку причиною розлучень, є те що дуже багато молодих людей їздить на заробітки, але є те що, якщо ти любиш ту людину ти будеш чекати його???
Я знаю причину! Вони розлучаються, тому що
Олег пише:
розказують про те як один одного любить
, а не показують і доводять на ділі свої почуття.

Заробітки дійсно руйнують сім'ї. І тут відвертість почуттів вже ролі не грає. Тут зарадити може лише слідування одній з істин шлюбу: "... бути разом... і в бідності й в достатку...". Такшо, нема чого поодинці кудись їздити - це не здорово. Бо якшо пара вимушено розлучається, навіть чекаючи один одного, вона перестає існувати вже в момент розлучення! Це вже не шлюб!
Та я би не сказав
AVB пише:
І тут відвертість почуттів вже ролі не грає

якщо дійсно любиш свою половинку то залишишся з нею, але часом як вовка не гудуй він всерівно в ліс дивиться. Якщо почуття дійсно чисті, то вірність можна зберігати ті людині яку дійсно любиш, зарав в наш час такі почуття то є рідкість, знайти собі жінку для життя чоловіку, чи наоборот дівчині чоловіка дуже важко.
Олег, я мав на увазі те, що навіть якщо є сильні незрадливі почуття, то всеодно - наприклад, чекає вірно жінка чоловіка вже десятий рік! Чоловік вірно заробляє на неї і дітей. Він небачить як ростуть його діти, не водить їх до садочка, в перший клас, його нема на день народження, різдво,.... Він не переживає разом з дружиною всі радості і біди... Вони разом НЕ ЖИВУТЬ! Хіба це шлюб? НІ!
Основною причиною розлучень, на мою думку, є те, що нинішня молодь не вміє боротися з труднощами, нетерпляча. Наприклад, чоловік прийшов з роботи замучений, знервований своїм патроном, а тут ще й жінка: кран тече, сміття винеси, ти на мене уваги не звертаєш...... Пішло, поїхало. А потрібно було просто заспокоїти, приголубити, нагодувати. І він все б зробив, навіть із задоволенням. А вона погарячкувала. Мама близько. Сумку в руку, дитину за руку і проблема вирішена???? А мама повинна в таких випадках відправити свою доцю до чоловіка розбиратись, і не пхати свого носа.
А якщо не заробітки, і не сміття, і мама не втручається, а просто НАДОЇЛО?

51% американок не знаходяться в шлюбі. В тому числі громадянському. Їм також набридло.
ViVi пише:
51% американок не знаходяться в шлюбі

Навряд чи американці можуть бути для нас зразком для наслідування. Все ж різні вагові категорії

ViVi пише:
Їм також набридло.

Щось я не зрозумів.. Набридло бути коханими, набридло бути потрібними комусь? А дихати не набридло???
ViVi, Щось я теж не зрозуміла що конкретно надоїло?
Самою основною причиною розлучень є невміння більшості нашої молоді дати раду собі в житті, доти поки допомагають батьки ще все нормально, а коли закінчується допомога, тоді все закінчується, починаються дорікання один одному, сварки і шлюб розпадається. Основною перевіркою шлюбу є діти.
Цитата:
Щось я не зрозумів.. Набридло бути коханими, набридло бути потрібними комусь? А дихати не набридло???

Ой блін, я зараз заплачу... дєржітє мєня...
Набридло жити для когось, набридли вічні суперечки "чому так, а не інакше", захотілось пожити для себе, захотілось повністю відчути власну свободу. Невже то так важно зрозуміти?
ViVi, а й дійсно, чого нам рівнятись до американців??? Це нація без коренів, перекоти-поле, ні кола ні двора. Духовність - ноль, мораль - там само... . А ми!!!! Та українська культура вихована тисячолітнім досвідом і мудрістю наших миролюбивих і розважливих предків! Щоправда, є одне велицьозне АЛЕ - в нас національної свідомості - НОЛЬ! На відміну від американців.
Але про причини розлучень. Одною з них і є глобалізація, яка узагальнює світові "культури". От і виходить, шо слабше економічно розвиненими націями в першу чергу переймаються більш простіші соціальні моделі, в тому числі і спрощені подружні відносини. Маючи такий гігантський приклад на телеекранах (Район Мелроуз, Відчайдушні домогосподарки,...) сучасне пострадянське покоління, виховане на ганебно низькому моральному і духовному рівні соціальної самосвідомості, звичайно ж що буде "мавпувати" "круті фішки" і широко запроваджувати їх в свому житті.
АВБ, а при чому духовність до шлюбу? Національна свідомість і приватне життя кожної людини також 2 різні речі.
І морольність тут ні до чого.
Кожній людині хочеться щастя, незалежно від національності.
І не треба прикривати "мудрістю" і "досвідом" те, що по квартирах просто називають "а що люди скажуть?"

А хіба не може просто набриднути? І що в тому дивного чи поганого? А може я хочу гострих почуттів?

Чому розлучаються: після 10 років взаємного життя "не зішлись характером"
ViVi, як це при чому? Людина живе не тільки для того, щоб їсти, спати, бо якщо лише для того, тоді дійсно потрібні
ViVi пише:
гострих почуттів
, бо інакше
ViVi пише:
може просто набриднути
Але ти нам так іне пояснила, що мається на увазі надоїло чи набридло.

додано через 6 хвилин 21 секунду:

ViVi пише:
гострих почуттів
-це що означає? Часом не чіпляння до одружених, типу як в американських серіалах, скриваючись за ніком і не вказуючи ніяких даних про себе, типу: віку, знаку зодіаку...
А я вважаю що справжньою причиною розлучень є не
Richard пише:
Набридло жити для когось

ViVi пише:
хочу гострих почуттів

а просто відсутність кохання. Бо любов одне до одного є основою сімейного життя.
Часто шлюби утворюються не на правдивій любові, яка "довготерпить, не шукає свого, не замишляє зла", а на основі плотських почуттів. Любов вічна, а все тілесне тимчасове... от тому-то такі шлюби і не є довготривалими
В мене, звичайно, досвіду сімейного життя ще немає, але, якесь поняття в цьому маю, а тому поділюсь з вами своїми думками на рахунок цього...
На мій погляд, в сімейному житті, перш за все, повинно бути взаєморозуміння, повага один до одного, а також взаємопоступливість, не можна бути впертим, як осел, потрібно в деяких випадках зрозуміти свою(свого) дружину(чоловіка) і можливо навіть уступити їй(йому). Як я зауважив, в багатьох випадках, як тільки з'являється проблема, кожен старається показати свій характер. А чому б іноді не стерпіти, не змовчати? Можливо зараз чоловік(дружина) і не зрозуміє цього, але не сумніваюсь, шо з часом навіть подякує за такий вчинок. От така от моя думка.
VIA пише:
Часом не чіпляння до одружених, типу як в американських серіалах, скриваючись за ніком і не вказуючи ніяких даних про себе, типу: віку, знаку зодіаку...

А що, знак зодіаку тобі, Віа, впевненності додасть? Чи вік? Мені здається, в тебе свої проблеми по цій частині є...

Невже все, що поламане, треба лагодити?
А хіба не буває так, що все йде просто ідеально... і раптом життя йде ніби поїзд під відкос. Вмирає молода подруга, улюблену роботу загублено, "гніздечко" продано.
І розумієш що твоя черга може підійти набагато швидше, ніж думаєш. Що щастя - це щось зовсім інше: це коли обнімаєш свою донечку, закриєш очі - і ось воно - безмежне нестямне і... недовговічне щастя.
І раптом в дзеркалі інша людина. І він також. Ось і розлучаються.
ViVi пише:
Невже все, що поламане, треба лагодити?

Кажуть "розбите-не склеїш", в правдивості цього вислову сама переконувалась не раз
Мабуть так, якщо не любиш(а скоріш за все, ніколи й не любила)людини, то краще розійтись, поберегти один-одному нерви і здоров'я. Бо жити наперекір власним почуттям, дивитись як хтось страждає і самій тихо мучитись-не вихід. А на рахунок
ViVi пише:
"а що люди скажуть?"

поговорять і забудуть, зрештою це тільки твоє життя
ViVi пише:
в тебе свої проблеми по цій частині є...
В мене немає, а от в тебе, я бачу, що є, або скоро появляться!
Дівки, не сваріться! Проблеми є у всіх. Це життя. Але вирішувати їх треба особисто, а тут лишень шукати поради чи підтримки.
Олег пише:
В чому на Вашу думку є найбільша причина розлучень?

!!!

Олег пише:
на Вашу думку
Keep your eyes on the ball! Read!

Via, стільки негативної енергії! З нею треба щось робити. Можна бігати, або боксом зайнятись. Я підтримаю, сама бігаю.
В гороскопи не вірю, тому що віруюча. А в дату народження не вірю тому що жінка.
Ушла любовь - завяли помидоры! Люди стають нецікаві одне одному! Приїдаються до болі!
з самого початку люди можуь сприйняти захопленність за любов, а тим більше є така приємна штука як секс кожен день(а не менше, так як поки зустрічалися), побут може з"їсти почуття любі, наявність якогось набагато кращого партнера))))
Не розуміння один-одного!
Pliocen пише:
Не розуміння один-одного!

А може, один одному не хоче поступитися в якихось своїх амбіціях?
А на холєри в подружжі амбіції?
Подружжя починається з присяги і благословення. Якшо цього не дотримуватися, то для чого весь той цирк з всіма помпезними церемоніями? Хочуть люди жити разом - най жиют і керуються амбіціями.
причина одна - дурна голова
одна з причин непорозумінь, що приводить до розлучень, що чоловік перестає звертати увагу на СВОЮ жінку, цукерки, квіти це до весілля, а після 15 років шлюбу жінка як меблі в квартирі, тільки ці меблі мають зварити, попрати за, дітьми дивитися. Мужики звертайте увагу на своїх жінок і після весілля, а то хочеться найти когось для душі!!!!!