Золочів Плюс
Форум міста Золочів

А в Україні є підтримка 3G (відеотелефонії)?

Автор Повідомлення
А в Україні є підтримка 3G (відеотелефонії)?
А в Україні є підтримка 3G (відеотелефонії) ? просто цікаво
Є, називається PEOPLEnet.
Судячи з мапи така підтримка існує не по всій Україні.
ще не по всій УКр, але готуємося, нових дорогих телефонів не купуємо, так як вони формат цей не пітримують, в Японії уже давно немає 900 та 1800, а всі наші телефони саме в цих параметрах працюють, думаю що скоро і КС і ЮМС будуть переходити на 3G
massimo пише:
що скоро і КС і ЮМС будуть переходити на 3G

Це не так то просто ліцензію получити, хоча в Україні все можливо. Правда купівля ліцензії ще не означатиме високої якості.

На карті видно, що до кінця 2007 буде у Львові мобільний інет 2 Мбіта. Але Львів то ще не Золочів. Та й ціни кусаються : 1 метр - 10 коп.
Нічого собі, кусаються! Та нормальні взагалі ціни! За мобільність і швидкість - то так в самий раз.
І взагалі, прогрес має наступати. Он японці ж не жаліються.
ну до золочева думаю через рокыв 3 дойде
вже є , в Одесі вже з я вився піпол нет
AVB пише:
І взагалі, прогрес має наступати.

А навіщо? Що від цього покращиться? Люди як воювали між собою, так і далі воюють. Як хворіли, так і хворіють. Як вмирали, так і вмирають. І прогрес нічого не змінює, нічого. Але от деякі нюанси сідіемею варто би було обсудити.
mops пише:
А навіщо? Що від цього покращиться? Люди як воювали між собою, так і далі воюють. Як хворіли, так і хворіють. Як вмирали, так і вмирають. І прогрес нічого не змінює, нічого.

Всьо 3.14 здєц. Відмовся від усіх благ цивілізації!
Купляти новий дорогий телефон заради того, щоб подивитися відео на сумнівної якості дисплеї? Чи заради невідомої якості інтернету? Мене абсолютно задовільняє мій теперішній телефон.
Що прикольного у супер-пупер високочастотної технології? Більша пропускна здатність для відео? А воно комусь потрібно, такою ціною?
Ніхто не пише, що внон безпечно працюватиме лише на відкритому повітрі в хорошу погоду. У іншому випадку, для підримки звязку модний телефон, при куплено-мовчазній підтримці нашого (і не тільки нашого) охоронно-здорового міністерства "нагороджуватиме" свого власника підвищеним рівнем надвисокочастоного випрамінювання, яке так гарно поглинається на молекулярному рівні живими клітинами нашого організму.
Окрім відео рекламується можливість швидшого, ніж у попередній технології, доступу до Інтернет. Можливо навіть ціна в 10 копійок і привабить людей, які до цього часу не мали доступу. Але цим оператори самі собі би вирили яму. Навіть при такій вартості буде набагато вигідніше користуватися Скайпом чи аналогічною програмою, аніж здійснювати звичні дзвінки.
Люди, котрим реально потібен інтернет по-перше ВЖЕ його мають, по-друге, вибагливі до якості. Крім того, вартісь фіксованого доступу до Інтернет завідомо вищої якості ВЖЕ значно нижча за ті самі 10 копійок. Навіть у Золочеві, де до 3G як до Москви ... пішки. Тому, думаю, з таким запізнілим впровадженням 3G наші оператори троха "дали маху", про що, до-речі можна також почути і від розробників технології http://www.rocit.ru/news/shownews.php3?id=28276
І, думаю, спішити з придбанням новго телефону не слід, бо:
http://mynews-in.net/news/mobile/2007/02/14/1118877.html
andry, наприклад, я хочу поставити вдома (в Золочеві) фіксований доступ до інтернету. Домашнього телефону не маю і проблема поставити (немає на будинок вільних пар). Як мені поступити? Як би був 3G-доступ до і-нету, то хоч би якась була можливість...
У нас, наприклад, є можливість підключитися по радіо практично по всьому Золочеву. Звичайно, то не вита пара, але для заявлених нами швидкостей доступу вистарчає з хорошим (мініум 5-кратним) запасом.
Прошу звернутися в приват чи по ICQ, можливо є варіанти і дешевші.
Недавно зайшов в PEOPLE NET 3G, поцікавився тарифами та підклеченням, так дорого, так буде покищо сидіти на GSM
PEOPLE NET не є 3g, єдиним оператором є Утел

додано через 49 секунд:

принаймі у Львові, хоч то деколи нагадує слайд-шоу
Дивна ситуація в Україні з третім поколінням передачі даних мобільними каналами. В Европі 3G вже давно поступилося більш продвинутому 3.5G. Наші оператори хочуть до кінця витискати зі старих технологій, в які вкладали бабки. І тут мова навіть не про те, що вкладення давним давно вже окупилися і порівняно з прибутками звелися практично до нуля. Просто натура така жадобна і гнила.