Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Профспілки

Автор Повідомлення
Профспілки
Що роблять наші прфспілки , чи ми чули про них чось???
І що вони зараз можуть ті профспілки ???
cenzored
Re: Профспілки
Олег пише:
Що роблять наші прфспілки , чи ми чули про них чось???

Профспілки - це громадська організація , яка створюється працівниками підприємств, установ та організації з метою захисту свої прав від незаконних дій адмінстрації .
Поскільки в нас підприємств, як таких немає і навіть ті, що є працюють напівлегально про які проспілки може йти мова.
Хоча ні, одного профспілкого лідера Василя Оливу я знаю. Чим він займається думаю говорити не потрібно.
cenzored
Якщо профспілки будуть очолювати такі люди як Олива , то ми довго будемо задавати питання що це таке? Зараз владу в місті мають вчителі, але вони ніколи не будуть господарями міста.
А от мене профспілки взагалі не хвилюють. Хто хоче, хай вступає і платить профспілкові внески.
Хто працює і числиться в профспілці - вже тікайте з неї. Ви зекономите гроші, які потрібно кожного місяця сплачувати. Знаєте куда діваються ці гроші:по-ідеї на них повинні купувати путівки на море, захищати людей від незаконного звільнення і т. д. Путівки купують, але дєрібанять між собою профспілкові "вожді". Частину грошей ці ж вожді розкрадають.
Пропоную створити організацію "Совість" . тобто взяти передвиборчі лозунги 10 партій і вимагати від них їх передвиборчих обіцянок хто за??7 Пишіть мені на мило
Усі будуть посилатись на об'єктивні причини і "Совість" заглохне
Але організація Самопоміч"незасохла.
cenzored
Місько Калушка пише:
Хто працює і числиться в профспілці - вже тікайте з неї. Ви зекономите гроші, які потрібно кожного місяця сплачувати. Знаєте куда діваються ці гроші:по-ідеї на них повинні купувати путівки на море, захищати людей від незаконного звільнення і т. д. Путівки купують, але дєрібанять між собою профспілкові "вожді". Частину грошей ці ж вожді розкрадають.

Пане Міську! І звідки Ви це все знаєте? Напевно самі не раз дерибанили, от і по-собі судите!
WESTik пише:
Хлопці. я завжди казав , тих пенсіонерів, які сидять у нашій владі давно треба списувати, потрібно молодих енергійних людей. Наприклад хороша кандидатура на посаду мера був - Кудрявець, молода людина яку просто напросто такі як п. З...., вкрали його голоси, так як і багатьох людей , а до влади привели......

WESTik, знову насмішив!
Анекдот 1 : Вася Кудрявець виступає в сьомому садіку , говорить про те, як ми дорослі повинні дбати про дітей, що він зробить для них , коли стане мером. Запитання "А Ви знаєте в якому садку Ваша дитина ?" . Віповідь " в другому" А от і не правильно в нашому
Анектот 2 : Вася побудував свою виборчу кампанію на Вірі в Бога і впершу ж п'ятницю Великоднього посту організовує концерт в РБК.
Анекдот 3 : сам Вася!
cenzored
WESTik пише:
Мені все рівно де ходить його дитина в садік. саме головне - шо це віруюча. справедлива людина, яка з розумінням ставиться до молоді. А решта мене мало цікавить.
Бо коли цього тижня Авер був у мера. той йому відповів. шо треба привчати молодь лягати спати в 12-й годині. Прям як в тюрмі якісь чи в контаборі. Далі слів не хватає писати.

Можливо він мав на увазі не молодь а неповнолітніх підлітків. А це погодься - велика різниця!
cenzored
Молодь хай гуляє, скільки хоче, а от кабаки повинні в нуль годин закриватись. Ви мабуть це мали на увазі?
cenzored
WESTik пише:
Неповнілітні також люди і мають право гуляти доти доки їх відпускають їхні батьки. Погодься!
І тут вже не влада має ними керувати. а їхні батьки

Неправий. Пропоную тобі заглячнути в Сімейний кодекс + Цивільний та Цивільно-процесальний, де чітко написані вимоги до батьків щодо виховання дітей та відповідалність батьків. А штрафи там немаленькі + позбавлення батьківських прав.
WESTik пише:
Кабаки мають закриватись в нуль годин, а клуби в 6-й ранку. так як це є по всіх містах України, то чому в нас так не може бути???:

Прошу навести хоча б один золочівський кабак який має статус нічного клубу з усіма відповідними дозволами та ліцензіями щодо підтвердження цього статусу.
Хочу спитати яка максимальна націнка на сигарети для барів на пачку Вінстон (Наприклад)
Шановні панове! Оскільки я один з тих профспілкових лідерів про яких ви пишете, то раджу уважно прочитати наступне:
Безумовно зараз у профспілок є дуже багато проблем. Безумовно вони не ті якими вони повинні бути і якими ми хотіли б їх бачити. Але така ситуація мае реальні, незалежні від нас передумови. Профспілки лише вчаться бути незалежними. Прочитавши інформацію з форуму я побачив багато невігластва. Люди, наприклад, не знають, що профспілки зараз немають відношення до путівок і як було сказано до їх деребану. Це поле нашого соцстраху. І нікому не є секретом, що у Золочеві в соцстраху без корупції при розподілі путівок не обходиться. Я особисто мав справу з подібними фактами. Наприклад по путівці однієї людини на відпочинок їде зовсім інша. Звичайно тут не обходиться без корупційних діянь лікарів, які дають липові справки. Думаю, що людина років так з 20 може повністю перерахувати цих лікарів. Щоб отримати путівку скажімо на море без могоричу в соцстрах навіть не варто йти.
Наступне! "Організація" яку очолює Олива - ВІРТУАЛЬНА. Це такзвана вільна профспілка. Кажуть, який капітан, такий і корабель. А капітан в цьому випадку (на мою особисту думку) невіглас і бездара! Людина яка і створює такий жахливий імідж профспілкам у Золочеві. Велику глупість зробить той який пожаліє того 1 чи 2 % від зарплати і вийде з профспілки. Повірте знаю про що говорю. В свій час саме профспілка допомогла мені не стати безробітним. А для того щоб це не була віртуальна організація потрібно мало говорити, а щось робити. Питати ваших профспілкових босів що вони для вас роблять. А якщо відповіді не дають то міняти!
Я особисто спілкувався з нашим профспілковим "Босом" Оливою , я не розумію як він там міг опинитися, як таку людину як оливу могли поставити очолювати таку організацію? Він повний дибіл я не боюсь того слова тому що він мене вчив в школі і я памятаю як на нього плювали в школі діти, noname якщо Ви тут провспілковий діяч то ми згідні заснувати в Золочеві якусь нову організацію , більш дієву. І я згодан працювати в ті організації, для того щоб хоть щось змінити в нашому житті , такого "Босса" як Оливу вигідно тримати. організація є , але вона не працює. А де наші профспілки державні що вони роблять для людей? Наприклад в Лікарні приходять путівки "поблату".
Не знаю як решта, але за умов життя в нашій державі я звик покладатись сам на себе і я самсобі профспілка, соцзахист, суддя і судовиконавець. Коли я був у Европі, то навіть там профспілка окрім пустих 'розумних' балачок ніц не могла зробити! А тут?!!
Олег, одне діло бажання, а друге діло конкретні справи. Один вчинок вартий 1000 планів. Я бачив багато людей які висловлювали такі бажання , а до реальних справ дійшли одениці. Якщо ти один з таких пиши 265314bam@mail.ru
noname пише:
[b] "Організація" яку очолює Олива - ВІРТУАЛЬНА. Це такзвана вільна профспілка.

Організація, яку очолює Олива - ВІЛЬНА ПРОФСПІЛКА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ СОЛІДАРНИХ ТРУДІВНИКІВ є досить таки солідною і впливовою організацією, в порівнянні з типовими профспілковими організаціями, на кшалт профспіка АПК, чи освіти або медицини. Біда Золочева в тому, що пан Олива зробив з цієї організації посміховисько.
Щодо профспілкового руху як такого, то особисто я вважаю, що майбутнє саме за такими організаціями, як вільні профспілки, тобто об'єднання громадян без прив'язки до конкретного підприємства чи установи і Ви, як профспілковий бос, це усвідомлюєте.
А хлопець має рацію! А ше в мого діда десь під стріхою кулемет пилиться. Повоюємо!
Кулиметом тут ділу не поможеш , наша влада тримає на чолі таких організацій не дієвих людей . тому що владі вигідно що проти них ніхто не може повстати, а вони можуть собі красти дальше. Це все просто імітація, заради галочки що така організація існує, наприклад як "Червоний хрест".
Я не вірю в реальну допомогу "на шару", шо нібито може впасти з неба заплативши 1-2% від заробітку. Життя коротке, шоб заробляти на хитромаханих босів, які, якшо і зможуть допомогти, то лишень на тих 1-2%.
Першою причиною існування профспілок є виробництво на тереторії регіону, а так як ВИРОБНИЦТВО в нашому районі практично не існує, то Олива В. І. з його "вільною профспілкою", тоже не існує. 90 процентів в нас є розвинута торгівля, а для торгівлі профспілки не дуже то потрібні.
Зараз то все можна описати умовно так:"В садку стоїть яблуня, а біля неї стоїть людина і просить щоб яблуня скинула її трошки яблук, вона не може додуматись що треба підняти палку і збити яблук. чи приставити драбину і зірвати їх". от так в данову випадку виглядає наше суспільство, люди яка стоїть перед деревом то наші люди, а дерево то наша влада, профспілки та громадські організації то та палка якою суспільство має добиватися відповідних результатів і нічого страшного коли запершим разом "яблука з дерева не будуть падати".
3 липня пройшов V З’їзд Конфедерації Вільних профспілок України.
Заслухавши й обговоривши Звіт Ради КВПУ за період з 19.03.2003 р. по 03.07.2008 р., на З’їзді було відмічено, що Конфедерація послідовно вирішувала проблеми, які мали місце у сфері праці та соціально-трудових відносин, забезпечувала розвиток профспілкового руху відповідно до Статутних завдань, приділяла увагу захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок, спрямовувала зусилля на організаційне зміцнення профспілок, які входять до її складу.
http://kvpu.org.ua/news/4%20lupnya%202008.html
Депутатові Верховної Ради України
Голові Конфедерації Вльних
профспілок України
Волинцю М. Я.
Голові Вльної Профспілки
медичних працівників
Панасенко О. О.

Відкритий лист

Шановні Михайло Якович та Олег Олександрович, просимо довести думку членів Вільної первинної професійної спілки працівників Золочівської центральної районної лікарні Львівської області, до уряду України стосовно проекту Постанови «Про заходи реформування медичної галузі в умовах фінансової кризи ». На нашу думку ці реформи ускладнять отримання гарантованої державної безоплатної медичної допомоги для більшості населення, посилять тенденції до корупції серед структур, які мають можливості направлення пацієнтів в медичні центри, збільшить час, затрачений громадянами на проходження процедур, які не є життєво необхідними, а навпаки шкідливими, якщо будемо вести мову про врятування здоров’я та життя людей. При теперішньому соціально-економічному становищі у державі це виглядає досить сумнівно і безперспективно в майбутньому. Такі реформи не створять умов для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування.
Знаючи з середини проблеми медицини, стосунки між пацієнтами і медичними працівниками, між медичними закладами та державними структурами можемо твердо заявити: ми є тою категорією працівників, які знаходяться між молотом та наковальнею. З однієї сторони - держава, яка не може та і не хоче фінансувати свою медичну галузь відповідно до світових стандартів, а з другої сторони - пацієнти, які вимагають ( потребують) відповідної допомоги не згодом, а вже і найвищому рівні, що є цілком резонним.
Тому ми пропонуємо надати можливість всім медичним центрам, лікарням, поліклінікам отримувати фінансування з різних джерел заради створення гідних умов праці та обладнання робочих місць апаратурою на рівні світових стандартів, при цьому ні якому разі не зменшувати, а навпаки збільшувати фінансування медичної галузі зі сторони держави.
Медичні працівники мають думати як найкраще надати висококваліфіковану медичну допомогу населенню України, а не про те, де можна дістати гроші на їжу, одяг, оплату комунальних послуг та інші потреби забезпечення життєдіяльності. Якщо ми говоримо, що народ, який не хоче годувати свою армію буде годувати чужу, то держава, яка не буде турбуватися про свою медицину, приречена на поступове вимирання та зникне з мапи світу. Тому підтвердженням є скорочення кількості населення України з 52 до 45 млн. людей, а за прогнозами в 2050 році до 32 - 36 млн.
Просимо Конфедерацію Вльних профспілок України, Вльну профспілку медичних працівників України прийняти найактивнішу участь в розробці та ухвалі Постанов Кабінету міністрів про реформування медичної галузі з метою покращення якості обслуговування наших громадян.

З повагою,
Голова
ВППСП Золочівської ЦРЛ Львівської області Цоба О. П.
Ніхто і ніколи не подбає про Вас, тільки Ви самі. Все. Закінчуйте дискусію.
Львівські вчителі відсудили борги по зарплаті через Європейський суд
Львівщина, Сьогодні, 09:19 Оновлено
Судові рішення освітян держава виконувала впродовж семи років.

УНІАН
Львівські вчителі відсудили борги по зарплаті через Європейський суд
Українські вчителі повертають свої гроші через Європейський суд з прав людини. Суд у Страсбурзі задовольнив вимогу львівських педагогів щодо виплати боргу на оздоровлення та за вислугу років.

До Європейського суду звернулися 62 вчителі з Львівщини, але практично половина з них в силу різних обставин відмовилася від процесу, розповів голова Конфедерації вільних профспілок Львівщини Андрій Соколов. Основна причина – це погрози, залякування та психологічний тиск, а кількох освітян змусили написати письмові заяви про відмову, каже Соколов: "Ми повідомили про методи впливу на вчителів до Європейського суду, і про те, що заяви взято під тиском. Суд прийняв нашу аргументацію".
Керівник головного управління освіти Львівщини Павло Хобзей заперечив про будь-який тиск на вчителів зі свого боку, додаючи, що "на цю тему навіть розмови не було". Він також повідомив, що виплати вчителям закінчилися вже цього року.
Справді, допоки тривав процес у міжнародній інституції, майже 90 % вчителів управління освіти вже виплатило заборговані гроші, каже Соколов. Але судові рішення освітян держава виконувала впродовж семи років, і ці гроші знецінилися в десяток разів, додає голова профспілки. А відтак, подаючи позови, вчителі розраховували на моральну компенсацію.
Сім дрогобицьких вчителів, що вже виграли справу, отримають від держказначейства по 600 євро, і ще одна львівська вчителька вже отримала тисячу євро. На розгляді перебувають ще з два десятки справ освітян з Львівщини. Приблизно стільки ж справ вже виграли українські вчителі загалом в України: позови були з Нової Каховки, Сум та Олександрії, повідомив Соколов. Справа українських вчителів вже є в окремому процесуальному проваджені, з огляду на прецедент, додав Соколов. До кінця тижня до суду буде скеровано ще п’ять скарг від львівських освітян, яким затягують виплати згідно з рішеннями.
Нагадаємо, Україна встановила сумний рекорд - за підсумками жовтня вона опустилася на останнє місце із зарплат в Європі в доларовому еквіваленті. При цьому рівень цін у країні можна порівняти з рівнем цін в інших найбідніших країнах Європи, а по деяких категоріях (наприклад, по житлу) навіть вище.
Ото слід задуматись. Особливо перед виборами. А то говорили, балакали, а всігасла помаранчевої революції вибачте просрали. Ті хто найбільше кричав про чесність і демократію найбільше хабаряє і здійснює авторитарний тиск.
Повідомлення трошки запізніле, оскільки компенсації по 98 статті за вислугу років практично виплачені, єдина втрата не виплачено і вже не буде виплачено компенсації по затримці.
А то що тиск на вчителівє то це однозначно. Що там на того вчителя тиснути. Тримаються поодинці, жодного почуття солідарності. Самі винуваті.
Та й за кого має наша держава вчителя. Бездар, яка не вміє ні читати ні писати за день кидання шуфлею заробляє те саме що директор СШ.
Зверніть увагу ще на те, що судяться вчителі західних областей де біля влади представники двох партій. То кому за це відповідати. Думаєте зроблять висновки??? МИ ще роками будемо пожинати плоди власної тупості.
Вважаю Шухевича, Бандеру ворогами нашого народу, падлюками і зрадниками, – нардеп Василь Хара
Травень04201015:52
Нардеп від Партії регіонів Василь Хара заявив, що референдуму в Запоріжжі щодо встановлення бюсту Сталіну ніхто не чекатиме.
Таку думку він висловив у коментарі Gazeta.ua.
«Поставлять пам’ятник і все. Де написано, що потрібно проводити референдум, щоб поставити пам’ятник Сталіну? І де написано, що не потрібно проводити його, щоб вшанувати Бандеру? Це політичні ігри, які нікому не потрібні. До всіх треба відноситися однаково», – наголосив він.
Сам Хара теж не має однозначного ставлення до Сталіна.
«Мій батько свого часу постраждав від «сталінізму». І я молю Бога за те, що він залишився живим. Половина мого грецького села було арештована і розстріляна. Однак треба віддати належне, що Сталін створив велику державу», – зазначив «регіонал».
«Але я, наприклад, вважаю Шухевича, Бандеру ворогами нашого народу, падлюками і зрадниками, які знищували народ. То чому тоді цим падлюкам ставили пам’ятники, а Сталіну не можна? Чому тоді не влаштовували бої проти цього?» – обурився нардеп.
За його словами, є частина людей, які боготворять Сталіна.
«І вони мають право на те, щоб їхні бажання були реалізовані. Сталін такий же злодій для Галичини, як і для нас Бандера. То в чому ж різниця? Виходить, що галичанам все можна, а Сходу та Півдню нічого не можна? Це несправедливо», – додав політик.

додано через 1 хвилину 56 секунд:

P.S. Хара очолює Федерацію Профспілок України. Тобто ту профспілку у якій перебувають більшісь працівників Золочева.

додано через 6 хвилин 10 секунд:

інформація про суди вчителів не запізніла. Адже йдеться про невиконання рішення судів, а не про невиплату боргу взагалі. Крім того, той борг, що виплачували самостійно відділи освіти не відповідає розмірам , що зазначено у судових рішеннях та через тривалу виплату втратив свою вартість. Отже , можна без проблем подавати до Європейського суду....
Хара - регіонал. Робить шо йому скаже партія. Для нього профспілки - засіб керування і підтримки популізму, не більше. На Сталіна йому плєвать, головне Бандеру пропарафінити, а разом з тим і ЗУ. Провокація від ПР, їм тепер все можна.

Відносно камнів. Як той убогий хоче - хай собі ставить. Хто хоче - хай поклоняється. Треба з розумінням ставитись до чужих болячок. Якшо вони не переступають закон.
А шо, вибухівка в Україні вже вся закінчилася?
Alexis пише:
Робить шо йому скаже партія

Де ти бачив такого, щоб не робив, як партія або "дядя"скаже?
Всюда ми чуєм таке прислів"я "Риба гниє з голови", але як кардинально змінюється ставлення коли впроваджувати в суспільстві таке прислів"я "порятунок потопаючого - справа рук самого потопаючого". Провспілки першим ділом мають знищити страх робітника перед працедавцем, та дати зрозуміти йому що тільки причина є в ньому і працівник може себе спасти за допомогою профспілки, вивчаючи свої законні права.
Олег, якшо працівник буде співпрацювати з проВспілкою, то йому тоді вже не тре вивчати свої законні права. За нього це зробить проВспілка. Та причина бідності працівника аж ніяк не в ньому тільки самому. Працівних хоче жити полюдяно. І для цього тре заробляти не три штуки дерева, а хочаби грошей. І це як мінімум. А де тобі працедавець візьме такі гроші, якшо він в такій самій ср@ціі?! Так шо Якшо риба гниє, то і її хвіст вже нікому не потрібен.