Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Спілкування в інеті

Автор Повідомлення
Спілкування в інеті
Прикольна річ інтернет... особливо в плані спілкування. Але от що мені цікаво:раз вас ніхто не бачить за "нетівською" перепоною, чи зберігаєте ви в ній свою справжню сутність? Чи є ви тією ж людиною, що і в реалі? Ось де-коли від людини в живу можна почути одне, а потім поміж рядків вичитати інше... Чому де-коли важко сказати в очі те, що можеш написати? І саме цікавіше:де ви справжні?
П. С. Багато моїх знайомих говорять, що в неті почувають себе безпечніше... і можуть бути справжніми... для інших це просто гра... А як воно у вас?
Бути справжнім - поняття відносне. Це правда, шо людина анонімна почувається комфортніше. Але не треба забувати, шо нет - простіп віртуальний, а справжня людина - в реалі. Я не хочу сказати, що відкрита в неті людина, в реальному життю втрачає свої добрі властивості. Вона просто ховає їх. Але це і не погано. Якби всі були добрими і щирими, то це було би не життя, а якийсь земний раї. Не знаю, що би в цьому було цікавого і захоплюючого. А для відкритого реального спілкування люди зближуються автоматично, інтуітивно, як закладено природою, по спорідненості. Так і віднаходять своїх обраних. І це добре.
А нет - це, можна сказати, добра платформа для практики, звиняйте, тренування. Бо ж дійсно справжньою є реальна людина, яка оцінюється за реальні вчинки, АЛЕ подобається за приховані добрі властивості, які в реалі можуть розрізнити лише споріднені, обрані.
Ось сьгодні стався такий випадок. В асьці, в скайпі, на форумі - всюди повно знайомих сидить, але коли порізав палец то бинт мусів зубами затягувати, помогти не було кому
mops тобі треба ше когось в хаті мати (а не тільки в скайпі чи асі)

додано через 4 хвилини 24 секунди:

lenhen пише:
поміж рядків вичитати інше

напевно тому, що надруковані слова то неживі слова, і не повністю можна донести суть пояснення до людини, а в житті то і міміка лиця, і жестикуляція допомагають точніше виразити свої думки чи почуття
Як каже моя подружка: телефонне спілкування, інетівське, смс-не-то все мертве спілкування а коли бачиш людину вживу перед собою тоді ти і живеш(бо все остальне то писання самому собі)
Давати поради - то найлегше шо можна зробити

lenhen пише:
Багато моїх знайомих говорять, що в неті почувають себе безпечніше... і можуть бути справжніми

Ага, тобто в реальному життя вони всі несправжні, придурюються? Може і Чикатило був хорошою і доброю людиною, а в житті придурювався маніяком?
mops пише:
Давати поради

давати правильні поради то нелегка справа
mops пише:
Ага, тобто в реальному життя вони всі несправжні, придурюються?

Ну не то шо би придурюються, просто інші, замкнутіші, чи шо(ну не всі, звістно).
mops пише:
Може і Чикатило був хорошою і доброю людиною, а в житті придурювався маніяком?

Алле то вже...
Більш насиченіше спілкування за одиницю часу......
і ніхто тебе не перебиває
як би в реалі так всі спілкувалися, то би був справжній базар...
Або не було-би...
st.fergi пише:
надруковані слова то неживі слова, і не повністю можна донести суть пояснення до людини, а в житті то і міміка лиця, і жестикуляція допомагають точніше виразити свої думки чи почуття

Для цього придумали смайли

А якщо чесно я не знаю де я справдній, в мережі в мене багато імен, одне із них
N.E.P.H.I.L.I.M.:
Networked Electronic Person Hardwired for Infiltration, Learning and Immediate Mathematics -
Сетевой Электронный Человек, Зашитый для Проникновения, Изучения и Непосредственной Математики

Одне знаю точно. Завжди (в реалі і віртуалі) намагаюся говорити правду, правда тоді люди менше вірять, але мені все одно.
Як би не ховався і не старався обманути, всерівно правда випливе, нехай і не для тих осіб, яких обманював.
То ж для себе я вирішив бути таким як є і не прикриватись вуаллю.

Р.S. Можна приховувати інфу про себе. Так навіть цікавіше. А нехай здогадаються який я.
astrolik пише:
Можна приховувати інфу про себе

В мене товариш працює в рекламнобу бізнесі, і часто приймає участь у форумах, дуже часто реєструється під жіночими ніками, та фото, красивих дівчат, вивчаючи думку людей про певні речі.
Можеш собі уявити що йому деколи в "Приват" пишуть...
Не добре ховатись
Я не маю на увазі аж так глобально приховуввати про себе інфу
astrolik пише:
Можна приховувати інфу про себе. Так навіть цікавіше.

я проти цього нічого не маю. От наприклад Фергі і Лєнхен, та і інші шифруються, але то ніяк не впливає на читання їхніх цікавих постів
massimo пише:
Лєнхен, та і інші шифруються

Та не то шо б шифруюсь... Просто нема бажання(зовсім немає) щоб весь Золочів(а тут багато таки хто буває)знав в лице. А кому треба, той знає
lenhen пише:
Просто нема бажання(зовсім немає) щоб весь Золочів(а тут багато таки хто буває)знав в лице. А кому треба, той знає

так і про це, нічого поганого в тому немає
Спілкування в інтернеті дійсно є сухим і беземоційним... Іноді навіть не зрозумілим... І ніякі смайлики тут не поможуть... Спілківатись вживу значно краще...
massacra, а якщо спілкування в неті один з двох єдиноможливих способів (крім телефона) способів спілкування з дорогою тобі людиною на протязі довгого часу? Можу сказати чесно, ніщо звичайно не замінить рідного голосу, теплих рук, ласкавої усмішки тої людини, але все ж часом стає набагато легше, після того як в асі прочитаєш банальне "Доброго ранку, сонечко" або ще щось на зразок того... Сама не вірила, що віртуальне спілкування може чимось бути корисне, але досвід показує шо навіть дуже може
Мене саме інтернет познайомив з прекрасними людьми
st.fergi пише:
Мене саме інтернет познайомив з прекрасними людьми

Мене також, багато цікавих знайомств, багато приємних людей... Ну і неприємних також, але то таке))
Я знайшов можливості, які важко реалізувати, проте приємний і сам процес, і маю надію таким буде і результат.
Так само нові знайомства. Неважливо чи побачу я ту людину чи ні, все одно в цьому є свої переваги. Хоча форма нет-реал мені більше до смаку.