Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи змінюють гроші людину?

Автор Повідомлення
Чи змінюють гроші людину?
От... блукаючи недрями нету, наштовхнулась на таку східну мудрість(даруйте що по-російськи):
Некий человек пришел к мудрецу и спросил его: правда ли, что деньги меняют человека? Мудрец подвел вопрошавшего к окну и спросил: что он видит на улице?
- Вижу толпу людей, - сказал человек.
- А теперь посмотри в зеркало, - предложил мудрец. – Что видишь?
- Вижу себя, - ответил человек.
- А ведь окно и зеркало состоят из одного и того же стекла, - сказал мудрец. – Стоит добавить немного серебра – и ты уже видишь только себя.
Восточная мудрость.
А ви згідні з мудрецем?
Ну це все просто, зрозуміло і закономірно. Але це стосується і людей "за дзеркалом". В них зразу прокидається заздрість і ворожнеча, шо не можуть досягнути "до твого срібла".
Гроші - це зло, без якого неможливо прожити, адже людська психологія так побудована, що людині завжди всього багато хочеться і всього мало. І от, щоб задовольнити свої потреби дехто ладен йти будь-яким шляхом, незалежно від того який він по відношенню до інших. Але, на жаль, чим більше грошей людина має, тим менше людей кругом себе вона помічає. На мою думку, у більшості випадків це саме так.
Людину розумну гроші не міняють, тому що вони нічого не варті без здоров"я. І все в житті перевіряється одним, то грішми, якщо хочеш взнати яка людина то пожич йому гроші, і зразу будеш бачити хто є хто?!
Олег пише:
Людину розумну гроші не міняють, тому що вони нічого не варті без здоров"я.

Хех, дати б вами мільйончик, то не думаю що ви би вже так говорили.
Хоча, не можу стверджувати, бо вас не знаю.
Щастя не в грошах.....
а в їх кількості
Khrystik пише:

Якщо чесно то я сам не знаю як я би пройшов таке випробування мільйончиком? Але я знаю що одне не купиш то здоров"я і любов.
Олег пише:
Але я знаю що одне не купиш то здоров"я і любов.

Звичайно, з цим ніхто і не сперечається, любов і здоров'я треба собі заслужити.
Та ж ні! Любов дарується беззворотньо. Здоровля набувається наполегливістю людини і підтримується Божою ласкою. А заслужити можна довіру і повагу. Щоправда перше - через щире серце, а друге - частіш за все - за гроші.
А я ось помітила, що люди, які були , так би мовити, бідними, багатіють - вони змінюються, з"являється якась чи то зверхність, чи то завищена самооцінка. І... чомусь чим людина багатша, тим скупіша...
Тому що людина реально оцінює свої затрати, на які довелось піти, щоб заробити гроші. Кажуть: Як прийшло, так і пішло! Якщо людина виграє якусь лотерею, так би мовити, на дурняка, то тратячи їх не буде так скупитися. Це прості життєві істини.
Олег пише:
Людину розумну гроші не міняють

Погоджуюсь на всі 100%
Думаю, ще велику роль тут грає виховання людини, її моральні устої...
Найголовніше не забувати, шо гроші - це не мета, а тільки засіб. А от з метою вже складніше, вона може бути різна в різних людей. Але тема про гроші, так шо продовжувати не буду.
Багата людина стає замкнутішою, так як боїться втратити свої гроші, і чим грошей більше тим більший страх, а бідному втрачати нічого тому і душа відкрита, хоча знаю винятки.
Олег пише:
Людину розумну гроші не міняють, тому що вони нічого не варті

Олег, Ви мудра людина.
Наявність грошей - це престиж, але поперед тим це страх його загубити. А люди з грішми знають справжню цінність життя, тому що заробити грощі можливо, а не вмерти - НЕМОЖЛИВО, та й пакуватися не доведеться.
Гроші людину міняють: в людини виростає друга голова і відпадає ліва нога.
Я думаю, що гроші то насамперед інструмент для заробляння інших грошей, саме головне що робиться з людиною після того коли вона має гроші, то вона забуває хто вона і з відки.
Я впевнений, що не гроші людину змінюють, а відчуття влади, і можливості, які можуть виникати при збагаченні. Головне, щоб гроші були чесно зароблені, і людина знала ціну їм, як ними користуватися, тоді і сама буде щасливою, і іншим зможе допомогти.
Так що заробляйте в поті і тратьте, посміхаючись!
Я думаю, що змінюють. Людина стає більш впевненішою в собі, в завтрашньому дні, бо може собі допогти, виручити друзів з біди або родичів. Не треба думати про їжу, одяг, а просто купувати те, що подобається, не дивлячись на ціну і не рахуючи кількості днів, яких треба протягнути до наступної зар. платні.
>VIА
5! Давай зачьотку
перший раз чую вiдповiдь з такоi точки зору!
красавчегА!

Posted from a Nokia mobile phone
маючи гроші людина або міняється в кращу сторону або з неї спадає маска і відкривається її істинне лице.
Ой.. дурниці... змінити людину не так просто... ви про високі матерії.. а спробуйте про себе розказати... я от наприклад ніколи не вміла дружити з грішми... навіть коли їх мала.. якось так незамітно втрачала.. хоча зароблялись не просто.. і ніколи це мене не міняло....
хм... залежно яку суму ти мала в руках...
st.fеrgi
о! все забував це написати 100% права.

Posted from a Nokia mobile phone
Все залежить від самої людини. Якщо вона має високі моральні цінності і власні погляди на життя і світ, що її оточує, то гроші допоможуть їй розкритися. Якщо ж в людини дещо зіпсований характер, якщо так можна сказати, то вона не розкриється, а навпаки замкнеться в собі і буде думати, що їй все можна і , що вона зможе купити за ті гроші все, що забажає. Проте, як відомо це хибне уявлення тому, що за гроші всьго не купиш!
ІНКОГНІТО пише:
спробуйте про себе розказати
. Я мала в руках великі гроші і шкодувала щось купити. Я стала за собою помічати, що помаленьку перетворювалась на жадібну і скигливу бабу. Тоді швиденько взяла себе в руки і почала їх тратити та отримувати від цього задоволення.
Чесно кажучи, від дії грошей, за собою ніяких змін не помітила. Мабуть тому, що є(і навіть дуже) куда їх дівати і їх достатньої кількості ніколи не буває, бо запроси-то зростають...
Я тут так подумав, що людину більше змінює відсутність грошей, і борги перед кимось
massimo пише:
Я тут так подумав, що людину більше змінює відсутність грошей, і борги перед кимось

Тоже інтересна точка зору, зараз приблизно кожен з нас дав відповідь сам собі в яку сторону би могли змінити його гроші, кожен висловив свою думку як би він поступив коли би в нього були гроші і як би він змінився.
Чи змінюють? недумаю. З грошима стаєш впевненішим в завтрашньому дні і легше вирішувати поточні проблеми. Тому й кажуть - багатий бідного не зрозуміє. Знімається маска і показується істинна суть... В кожного своя...
От в тому то й діло. Що багата людина навіть найпростіші проблеми старається вирішити лише за рахунок грошей. Вона інколи й не задумується, що для вирішення проблеми просто треба було докласти певних розумових зусиль.
Угу, наприклад "Навіщо вчитись, дам викладачу на лапу і все!"
Зміни залежать від особистості. Жадні люди стають ще жаднішими, деякі "паніють" зразу (из грязи да в князи), дехто ставиться до наявності грошей спокійно і "пантів" не викидує. Але якщо на життя і для задоволення власних потреб бракує грошей, то це зле, а коли в запасі є гроші, то це добре

На рахунок "паніння" скажу таке: жив в Золочеві один хлопець В., він зараз сидить теж тут в Неаполі, миє жопки якомусь дідові, а приїжджав до дому, то робився таким паном, пальці вєєром, так дер носа, що навіть з колегами, сусідами по подвір'ю не здоровався. З тими що все дитинство провів, футболи ганяв... Хреново так робити... Хто високо літає - тому довше і больніше падати.
Khrystik пише:

Повір мені, коли людині світять серйозні проблеми зі здоров'ям, або близька смерть, вона так охоче прощається з тими мільйончиками, лиш би ше пару місяців "протягнути".
То тільки американці показують інвалідів у візках на джойстику, шо ледве дихають і світом заправляють
tymofiy пише:
Повір мені, коли людині світять серйозні проблеми зі здоров'ям, або близька смерть, вона так охоче прощається з тими мільйончиками, лиш би ше пару місяців "протягнути".

Згідна, але думаю, що людина ладна віддати всі свої мільйони, коли вже почнуться проблеми зі здоров"ям, а поки все гаразд - почувається себе володарем Всесвіту. Тобто починає щось цінувати, в даному випадку здоров"я, коли вже його немає.
А дейкі люди перед смертю тратять гроші не на лікування чи утіхи для життя. А просто для того щоб іншим не залишилося їхнє багатство.
Гроші, так само як і їхня відсутність - випробовування, в якому людина показує свою істинну сутність. ІМХО
Я наприклад не люблю коли в мене є забагато грошей. Бо я їх можу витратити всі за лічені хвилини. Причом на зовсім непотрібні мені речі.
З грошима треба вчитись поводитись. Дехто вважає, що гроші - це зло. Ні, просто це дуже сильна річ, як наприклад гоночний автомобіль. Якщо не будеш уміти ним керувати то розіб"єшся.
Міняю лапсердак на норкову шубу.
Обожнюю грошики. Мене вони тільки до кращого змінюють, коли не було, то й ціни їм великої не робив, шо там з пару копійок візьмеш? А якщо їх трохи мається, чесно зароблених, то зразу посмішка чеширська на лиці з'являється, хочеться іншим допомогти. В плані того, як заробити. А якщо бідаці якомусь чи цигану так просто гроші дати(я про тих, хто в змозі заробити), то він і так їх профукає без користі.
mops пише:
що гроші - це зло

Точно. Часом просто зла не вистачає...
tymofiy
Пригадую я писав протилежне. Негарно виривати фразу із контексту. А те що грошей (чи зла?) бракує, то цікаво - на що їх не вистачає?
аП чем вЬІ гаВарІЦє? КАКИЕ дЗеньгІ? КАКоЄ злООО? мир всем
Якщо в людини немає грошей, то вона думає про гроші.
Якщо вони в неї є, то вона не думає ні про що, тільки про гроші.
Міняють і то радикально. Маю досвід на собі
astrolik пише:
Маю досвід на собі

А чому-> ? Все так було погано?
Знаєш lenhen краще б тих грошей небуло.
Бо ті гроші дуже все псують.
Псують, згідна... но не все!
Гроші не псують, то людина сама псується
astrolik пише:
Бо ті гроші дуже все псують

Гроші лише каталізатор Чи може краще "проявітєль", якщо скористатись фото термінологією.
І тому самі по собі вони нічого не змінюють