Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що не робиться, робиться на краще?

Автор Повідомлення
Що не робиться, робиться на краще?
Як на вашу думку, чи завжди це так?
З однієї сторони, в житті назад не повернешся, іншим шляхом не підеш, щоб глянути чи краще там би було.
А з другої сторони, може ця версія для слабодухих?
Просто люди звикли себе цим заспокоювати, від розуміння власного безсилля змінити ситуацію?
Мені здається, що сама фраза побудована трохи неправильно. Виходить, якщо я зараз піду і пристукну когось - це що, теж на краще?
Хм... то як же правильно ? Відкоректуй
Ну наприклад "Немає безвихідних ситуацій" або, як співають Мед Хедс "Надія є"
А для мене це працює. Пояснюю. Я не звертаю уваги на цей принцип, роблю все те, що вважаю піде на користь, тобто, на краще (як напевне і всі люди). Виходить воно чи добре чи могло бути ше краще, судити не можу, бо правильно підмічено двома варіантами не йдеш тому і порівняти не можливо. Отже методом виключення приходимо до того, шо все РОБИТЬСЯ на краще, а НЕ РОБИТЬСЯ - на гірше! От і получається, шо принцип таки працює.

додано через 28 днів 26 хвилин 55 секунд:

mops пише:
пристукну когось - це що, теж на краще?
А звідки ми можемо знати? Це ж не очевидно. А насправді, може й дійсно це на краще! Тільки постає питання "Для кого? Чи для чого?"
Так, стукати нікого не тре. Заповідь каже: Не убий!! Тема в нас інша. І чого це:
AVB пише:
двома варіантами не йдеш тому і порівняти не можливо.

А фантазія нащо? По-моєму, перш, ніж щось робити кожен з нас думає, і прикидає не тільки два, я думаю, що й більше варіантів: чи це буде добре, чи вийде щось з того. І таким чином обирає той шлях, який вважає правильним.

додано через 2 хвилини 7 секунд:

А, отже, робить краще. І все, що не робиться, робиться на краще!
все що не робиться, хочеться щоб робилося на краще, хоча не завжди так буває що на краще вийде те, що зроблено. на жаль.
Егеж. Шо зроблено, вже пішло, не повернеш. Але деколи ТАК ВСЕ МОЖНА ПЕРЕКРУТИТИ!
Цитата:
Що не робиться, робиться на краще

Це фраза справжнього оптиміста!!! Тому, що тільки він може в будь якій ситуації знайти плюси... і то їх буде набагато більше ніж мінусів...
mops пише:
я зараз піду і пристукну когось - це що, теж на краще?
так може бути на краще.
1. Той що ти його "пристукнеш" може виявитися дуже поганою людиною і він заслужив "пристукнення"
2. Той що "пристукував" також може виявитися страшною людиною його за це піймають і кинуть у темницю(а якби не кинули то міг би "пристукнути" не одного а наприклад 20)
3. Той що "пристукував" вже точно знає, що може когось пристукнути.

В принципі будь - якому вчинку можна знайти добре виправдання
Цитата:
я зараз піду і пристукну когось - це що, теж на краще?

А може правильніше не "Що не зробиш....", а "Що не робиться..."
Я думаю коли людина оправує сама себе , вона шукає виправдання перед самим собою, якщо тобі щось не вдалося і кажеш що в тому хтось винуватий, ти знаходиш причину для того щоб себе оправдати і припинити свої дії, але коли ти проаналізуєш свою помилку і підеш другим шляхом до свої мети, то є зовсім інакше, саме головне, як кажуть "Не падати духом" і все буде ок.
Олег пише:
проаналізуєш свою помилку
так власне що про те і йдеться, що помилка насправді зовсім не помилка
От-от, будь-що можна перекрутити на будь-який лад. Помилка - не помилка, зло - це певною мірою добро, гріх - кому як... Так що, "на краще" - треба розглядати в плані "кому на краще".
Моїм девізом в житті є: "Все що гірше, те на краще"
принаймі в мене так часто буває.
Як то говориться: Не було би щастя, та нещастя помогло.