Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Перший поцілунок, як воно було?

Поцілунок - це?
Обмін мікробами(порада: чистіть зуби) 21%   5
Заряд позитивною енергією 60%   14
Приємний обмін слюнями 17%   4
Всього голосів: 23
Автор Повідомлення
Перший поцілунок, як воно було?
Щодо першого поцілунку.... розкажу після ваших коментарів. В мене це було у 9 класі...
Якщо чесно мені перший раз не дуже сподобалось
А мені не сподобалось перший раз
... це було літом на ДЕНЬ МОЛОДІ і я був...

додано через 4 хвилини 16 секунд:

... пяний, тоді я перебрав пива з друзями .....
Magister пише:
... це було літом на ДЕНЬ МОЛОДІ і я був... Embarassed

... пяний, тоді я перебрав пива з друзями Bad .....

не дуже романтично
... мене то дівчина провела додому
Ну ти і приклад для молоді! Призвичаюєш широкі маси до Европейських цінностей?
моє особисте життя - це моє особисте життя, а робота це інше

додано через 6 хвилин 12 секунд:

Я не хочу сказати, що все було ідеально в мене, тому і цікаво, як воно було в вас?
Перший поцілунок... Як давно це було, я й не згадаю, що це був за день, пам'ятаю лише, що було якесь свято. Провів дівчину додому і її поцілував , після цього поцілунку прозустрічався з нею кілька тижнів, а потім розійшлися...
Чесно кажучи, в мене теж не все було ідеально спочатку. Але потім все в моменті стало на свої місця! Я про перший поцілунок. Це була аналогічна ситуація. Сильно перебрав зі спиртним (спиртне я пив того вечора вперше в життю), ну і розслабив як розум і почуття, так і шлунок з його клятим зворотнім ефектом . Правда на відміну зі мною це трапилось не в 9-му класі, а на "екваторі" . Але наступного дня я все виправив, вже з тверезою головою.
ще тупішого опитування не зустрічав.

поцілунок - це супер, а класний це такий інтим шо ого го , всім цілуватися
А мені смішно згадувати. Так розігналися, що клацнулися зубами.
+
Добре, шо ніхто не постраждав!
Ото шо називається "Перша Пристрасть"!
Ага, Пасьйонас оф Золочев!
До речі, вона єдина, з якою до сих пір можу просто по дружньому поспілкуватися, без лишніх думок. Мабуть, рефлекси Павлова спрацьовують!
В мене все було на вищому рівні! Хто не вміє то нефік і лізти цілуватись!
Да перший поцілунок ніколи не забуду, пам ятка на все життя!
Ану диви, диви яка пташка полетіла...
[BS]Incognito пише:
лізти цілуватись

І взагалі нема чого лізти. Можна вмовити, або підстерегти зненацька. Як варіант.
перший поцілунок був несподіваним. пам"ятаю стало враз гарячо)))
А я довго чекала, поки він нарешті відважиться.... і, о диво-в поїзді згасло світло, і він несподівано торкнувся моїх губ, ніби струмом прошило аж до п'ят.
... а потiм був поцiлунок...

Posted from a Nokia mobile phone
st.fergi Може ти не там цілувала!
так я ж не говорила, що Я цілувала
Ладно я пошутив! Я нерозумію чого в мене репутація завжди 0. шо я не можу висловлювати свої думки написали би хоть раз +1 шоб я тішився!
А в мене було як найкраще. На Жовтневій... Він сказав, що любить, я зупинилась і... перший поцілунок... Це точно не "Приємний обмін слюньми", це - мистецтво... Ой, як я рада, що тоді склалося все добре...
хі
а вот в мене кумедна історія... реально можна посміятися і підняти настрій =)
#1 або перший поцілунок з хлопцем =)

куротше усьо було так. було 31 грудня, я умудрилася захворіти, але це не помішало мені набрати цілий кульок всякокої їжі(типу олів"є, ананасів, сочків.....) і пошурувати в інший кінець Золочева до падруги на хату. Її старі мали змахатися, а до нас (нас було десь 6-7 дівок) мали прийти чуваки. На той час я вже 2 місяці гуляла з одним, але ми ніколи не цілувалися (і взагалі, я на той час ше ніразу не цілувалася...). В сене не дуже позитивний настрій, бо він десь бухає, а я тутво мушу без нього з якимось тішитися..... Ну фігня. Коротше, говорити я не можу, хіба, якшо напхаю в рот таблєток від горла... Приходять ті пацики до падружки на хату.... Я з ними знайомлюся, і перше питання яке в них виникає - то в тебе такий голос?! Вони вирішили мене лікувати... Пішли на кухню, зварили мені каляку-маляку(вино з перцем).. Мдя... то така гадость, шо просто.... Ми дивимся, підходить 12 година мені до того вина ше підлили шампанського.... я загадала бажання, випила ту речовину з чашки (бека така).... мені не дали спати... Я умудрилася нахамити свому майбутньому (на даний час колишньому ) хлопцю... коротше весело
6 година ранку... я вертаюся додому.... в руці кульок вже з пустими тарілками від олів"є.... іду.... і бачу іде компанія того пацика, з яким я гуляла і там йде він.. я до нього дзвоню і кажу "ах ти, така свиня, навіть не вітаєшся?!" а він"ти хто така? де ОЛеська?" наступні 15 хвилин я намагалася йому пояснити шо я ОЛЕСЯ, але він не повірив... тому ми вирішили зустрітися... ми довго і нудно гуляли... поки не дойшли до мого дому... там ми зупинилися...
я дуже хотіла додому! хвора, з температурою десь під 40, на каблуках десь 8 сантиметрів з ослабленимо рганізмом і кульком в руках мені було не дуже цікаво стояти на ранішньому морозі... але він ніяк не пускав мене додому. і ось, його руки опустилися мені на дупу (вони ше ніколи так низько не упускалися ) і його губи наблизилися до моїх..... хм.. оце говорю про цей поцілунок і згадую смак його губ..... все було б супер, якби НЕ остання фраза, яку він мені сказав це була фраза - всьо! япішов.........
йопть... то так тупо
#2 або поцілунок з дівчиною
тут набагато коротше

куротше ми з дівками вирішили доказати самі собі, шо дівки кульніше цілуються, ніж хлопці! народ - це правда!
дєвушкі раджу попробувати
ми це робили на тверезу голову =)
Напевно треба в Золочеві поставити якийсь реконд Гіннеса по тривалості поцілунків або щось в цьому роді