Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Поради Холостяку!

Що таке кохання?І чи існує воно?
Так, існує 64%   9
КОХАННЯ НЕ ІСНУЄ 21%   3
КОХАННЯ — СЕКС! 14%   2
Всього голосів: 14
Автор Повідомлення
Поради Холостяку!
Як ви проведете день Святого Валентина???
Своєї половинки, я і досі не знайшов((((
Не підкажете, що можна робити на день Святого Валентина Холостяку?
Magister пише:
Не підкажете, що можна робити на день Святого Валентина Холостяку?

шукати свою половинку, повір, знайдеться!
Кохання - це хвороба, яка заставляє нас робити ідіотські вчинки. МЕНІ так здається, ми взагалі дуже рідко і по-справжньому любимо когось, крім себе.
"Я тебе кохаю!" - ці слова ви вже не раз чули, луди зловживають ними дуже часто. на власному досвіді переконався, що це лище слова , які створюють ілюзію "ПОВНОГО ЩАСТЯ". Люди не вірте!
Magister пише:
"Я тебе кохаю!" - ці слова ви вже не раз чули, луди зловживають ними дуже часто. на власному досвіді переконався, що це лище слова , які створюють ілюзію "ПОВНОГО ЩАСТЯ". Люди не вірте!

Скільки раз Вам доводилось говорити ці слава? І в чому причина Вашого зневірення?
Magister пише:
Кохання - це хвороба
Ти ше маєш час виправитись. А якщо ні, то так і залишишся холостяком, який не робить
Magister пише:
ідіотські вчинки

А до чого то голосування? Таке обговорення вже було. Чи ти хотів побачити статистику "в цифрах"?
Я знайшов його, але в мене воно не взаємне! А кому воно на.. ен треба то кохання? щоб за ручки потриматися і полизькатися? Скільки бід від того кохання?!
Гаразд. По темі. Моя порада холостяку. Не зачіпати теми кохання серед не потенційних або взагалі не холостяків.
Magister пише:
на.. ен треба
то йому? Гіркий досвід і хочеться відігратись?
Гаразд. Не будемо багато балакатии про кохання, а як ви ставитеся до дружби чоловік-жінка? Чи така ж міцна як між чоловіками?
Magister пише:
як ви ставитеся до дружби чоловік-жінка?

Ти проїхав, така тема також вже обговорювалась.
Сорі! Я проїхав. Буду вдячний будь-якій хорошій пораді!

додано через 8 хвилин 54 секунди:

Що мені робити завтра? Чи це свято тільки для Закоханих
Можна добре навалентинитись, якшо вже такі справи.
Коли ти уже у повному відчаї і занепаді, коли вже давно все зрозуміло і ясно, коли уже дійшов до чіткого висновку "Життя-лайно", коли уже став найбільшим циніком на землі, коли.... І раптом стається чудо. Воно стається тихо, без салютів і фанфар. Але у твоєму житті воно має ефект атомної бомби - твої думки змінюються, життя знов має чіткий сенс і дуже хочеться жити далі, бо тепер ти НЕ ОДИН!
Magister, а чого до тебе нема взаємності? значить ти якось не так себе ведеш...
Magister пише:
Я знайшов його, але в мене воно не взаємне!

А може воно ще не твоэ? Те кохання.
Поведінка моя тут ніпричому! Заздрість людей, от в чому проблєма!
Заздрість — це муки через те, що ближньому ведеться добре

додано через 39 секунд:

Згідні?
Magister пише:
Поведінка моя тут ніпричому! Заздрість людей, от в чому проблєма![/url]
Заздрість — це муки через те, що ближньому ведеться добре

Як на мене - за своє кохання треба деколи й поборотися - і ж заздрістю людей - теж....
Так, але важко вже змінити думку коханої людини про себе!
Порада №2. Холостяк не повинен вважати себе холостяком, і не бути ображеним на долю через нещасливе кохання.
Magister пише:
Що мені робити завтра?

А сьогодні тобі не потрібно прикладати великих зусиль, щоб знайти для себе пару, повір, що для тебе сьогодні знайдеться не одна холостячка, яка буде дуже рада тому, що не залишиться на вечір на самоті (як і ти)...
холостячки, заходьте сьогодні у бар "У Тараса" ! Може якраз я твоя пара!
Sorry!Lapsus linquae! Може якраз ти твоя пара!!!!

додано через 48 секунд:

ой!! Може якраз ти моя пара!!!
Моя тобі порада - не шукай кохання, воно саме тебе знайде. Кохання знайти не можливо.. можна знайти просто якісь стосунки, але аж ніяк не прекрасне і справжнє. Таке кохання дається людям десь зверху і воно допомогає жити... і я тоббі бажаю, щоб воно все таки знайшло тебе, ти цього вартий..
Ех кохання... не шукай пригод на свою голву, кохання тебе знайде, щойно відчує таку потребу! і не намагайся його купити, але любов тільки приносить себе в дар
Esperanza пише:
не шукай кохання, воно саме тебе знайде

Esperanza пише:
кохання дається людям десь зверху

Згоден, справжнє кохання знайти неможливо, воно дається людям
Як на мене, треба бути "відкритим", очікувати цього, радіти новим почуттям. В інакшому випадку людина "відганяє" від себе.
Порада холостяку - залишатись природнім в будь якому оточенні.
Побажання - успіху - і КОХАННЯ - особливо в день Св. Валентина
Коли відкрити серце , то завжди хтось туди плюне. От у житті не все все-так романтично, як ти змальовуєш! Аможце життя в мене таке ХУ... Е.
Бог його зна! Тема Складна, тому я її закриваю! Бльше тне пишіть! Іншим разом поспілкуємся на ту темук vaymut Rulim immer!

додано через 2 хвилини 55 секунд:

Хочеш сказати, що я не людина?
"Згоден, справжнє кохання знайти неможливо, воно дається людям"
Magister, а звідки ти взяв шо ти взагалі холостяк?

На мою думку, холстяк - це такий собі дядько років 40 нежонатий.
І потім, холостяки кохання не прагнуть, як видно з постів.
AVB пише:
це такий собі дядько років 40 нежонатий

А я б ще додала, який женитись і не збирається
Magister
Так що рано тобі себе так величати
А може нама на кому! Так і не може вибрати серед того мусору!
А може вся справа в рішучості? Бо якшо довго вибирати і примірятись-прицілюватись, то всіх файних дівчат швидко порозбирають (не в смислі пороздівають ), і дійсно залишиться
[BS]Incognito пише:
вибрати серед того мусору
І навіть в цій темі знову про ТРАХТЕНБЕРГІВ, Ви що в Золочеві подуріли. чи що, займіться чимось корисним, наприклад доїнням корів чи сапанням городу, розкиданням на полі гною чи копанням жомової ями. Може тоді сексу Вам , форумчани Золочева, треба буде менше, а то - одні страданія _ ДАМ НЕ ДАМ _ ДАЛА НЕ ДАЛА \. РОбити треба. а не страдати фігнею
ага... логічно було би в центрі біля Шашкевича стати з коровою і пасти її там на протязі дні.... гарна пропозиція..... а те шо на форумі є теми про секс не означає, шо золочів"яни живуть так як кролики.
Да... форуми ніби для багатьох цілей служать. Цей - точно. Поставити більші обмеження значить позбутися відвідувачів.
А тема взагалі про поради пошуків сексапільної подружки до дня святого Валентина
Як не знайшов, магістре то швидше думай! Хоча б обзвони знайомих і зіграй комедію, хтось та купиться на веселу вдачу, ми це любимо
Я думаю форумчанкам-золочів'янкам треба одуматись , аж стидно, чесне слово. їх просто заносить на питаннях сексу, вони або такі голодні на секс або він став їх релігією та способом життя. Але в життя є ще й інші сторони, окрім сексу. Подумайте вас можуть читати і в інших місцях України. що скажуть про нас, що тут в Золочеві одні секс-бомби живуть, і не просто бомби, а водородно-сексуальні дівки-боєголовки Будьте скромніші трошки Не забувайте, що тепер великий піст
Чия би корова мичала, а чия би
В смислі: мовчала