Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Волонтерські табори

Автор Повідомлення
Волонтерські табори
Є одна хороша організація, яка називається Юніон-Форум (Union-forum). Вона займається програмами міжнародного студентського і просто молодіжного обміну. Одим різновидом таких програм є волонтерські табори.
Чи воно варте уваги? - Так, думаю варте.
Що таке волонтерський табір?
Це від 12 до 30 молодих людей з різних країн, які з"їжджаються в одне певне місце для того, щоб перезнайомитися одні з одними, виконати певну роботу (про це - нижче), побачити нові місця (це для тих, шо про подорожі писали ), гарно провести час.

Скільки це коштує? - ТІЛЬКИ квитки в обидва боки і обов"язковий внесок розміром 300 грн (принаймні минулого року було 300). Якшо є бажання - то кишенькові. Все інше (проживання, хавку і класну культурну програму) забезпечує країна, яка приймає.

Шо там тре робити? - Є варіанти. Або це робота з фізичним навантаженням (реставраторська, археологічна робота тощо), або екологічна (садити рослинки, чистити парки ітд), або соціальна (робота з дітьми, людьми похилого віку чи інвалідами), або мистецька (по якомусь конкретному виду мистецтва - тематичні мистецько-культурні табори, чи організація і приготування певного місця для концерту або фестивалю).

В які країни можна поїхати таким чином? - Великобританія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Австрія, Швейцарія, Фінляндія, Італія, Іспанія, Ісландія, Бельгія, Угорщина, Естонія, Литва, Латвія, Білорусь, Росія, Україна, Польща, Чехія, Словаччина, Хорватія, Сербія, Чорногорія, Вірменія, Індія, Корея, Мексика, Мароко, Монголія, Того, Туреччина, Японія.
Стосовно Італії, Іспанії і Великобританії - то минулого року їх в цьому списку не було, бо через масовий наплив заробітчан вони не дуже охоче відкривали візи. Тепер я і їх побачила в списку. Що ж... Все може бути!

Звідки я про то знаю? - Їздила одна хороша колєжанка з групи, от вона розказувала, як вона у Францію їздила і жила в середньовічному містечку 2 тижні.

Як туди потрапити? - Юніон-форум має свій офіс у Львові.
Це: вул. Б. Лепкого, 14.
(біля ЛНУ ім. Франка)
телефон - 72-69-34 (кликати Наталю, якшо вона там ше працює)
1) спочатку дзвоних і тобі призначають зустріч.
2) ти приходиш на зустріч, говориш країну (можна дві для вибору), в яку хочеш і можеш поїхати і напрям роботи - з чотирьох вказаних вище. Залишаєш свій імейл, на який потім прийде інфа з проектами, анкета учасника для реєстрації ітд.
3) Відчиняєш мейл через день і читаєш про проекти, які тобі пропонують. Їх там ДУЖЕ багато. Там реставрують замок, там якийсь дитячий майданчик треба робити, там якусь стежку в горах чистити, ше десь організувати фестиваль або концерт ітд. Очі розбігаються! І з цієї маси треба вибрати кілька проектів, які вносяться в анкету. Якщо не потрапляєш в перший - то в другий чи третій точно потрапиш.

Про табори детальніше можна прочитати тут - http://www.union-forum.org/?cid=3&lang=ru
Про саму організацію - www.union-forum.org.
Є питання - ставте.
може ми б з тобою зустрілися і побалакали на цю тему?
Можна, якшо цікавить. Коли?
у вівторак є час

додано через 33 секунди:

пиши приват!
Яка вікова категорія для бажаючих?
VIA
Je tabory dlja molodi (18-30 rokiv), a je bez vikovyh obmegen (18 - n). Odni drugym absolutno ni4ym ne postupajutsja.