Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гімн Золочівщини

Гімн Золочівщини. Потрібен чи ні?
так 66%   6
ні 33%   3
Всього голосів: 9
Автор Повідомлення
Гімн Золочівщини
Я думаю, що круто було б. Престиж нашого краю можна підняти, і є що на виховній годині поспівати
а толку ?
Як можна підняти престиж як його дальше за золочівський район ніхто не буде співати.
По - моєму на виховній годині треба цікавішими речами займатися
Це для власного престижу. а не для реклами. Оголосили б конкурс на гімн. І усі охочі могли б надсилати свої пісні, класно б вийшло

додано через 5 хвилин 43 секунди:

Рідний мій Золочів - моє місто любиме.... і так дальше! Корочє, у кого є ще якісь ідеї – пишіть!
Не думаю, що гімн -це якийсь особливий престиж , чи самоствердження. Вважаю що дітям цікавіше будуть якісь акції, змагання між школами, подорожі..... хоча сам розумію що насправді то всьо зробити дуже тяжко, язиком легше тріпати ...
це все вже є!

додано через 2 хвилини 52 секунди:

Наприклад, місто Шонінген має власний гімн

додано через 56 секунд:

Шонінген-місто-побратим Золочева
Є ?
Не згоден. Є тільки візуальне враження того що ВСЕ ВЖЕ Є . Насправді треба постійно прагнути до вдосконалення. Піднімати рівень позаурочного розвитку і розваг до європейського рівня. Щоб діти йшли до школи як на празник, а не з нетерпінням чекали канікул.
Чим ми гірші??? Чим???

додано через 3 хвилини 59 секунд:

повір для того вже зроблено певні крокі
Я вірю що йде прогресс в тому напрямку, бо зявляються нові молоді кадри , які вже здобували освіту за часів незалежності і мають повну голову свіжих ідей і тому подібне., але...... все одно школа асоціюється - з повним портфелем і потім дитина цілий час переживає на уроках і після уроків нагло заучує матеріал, бо дуже переживає за оцінку, в старших класах наоборот - всім на всьо....... Має бути якась золота середина, щоб в міру вчилися, в міру розслаблялися і шоб увага дитини була сконцентрована не тільки на уроках і на оцінках. Як показує життя -оцінки мало що рішають.
В Європі в цьому плані все толковіше зроблено.
Хотя шераз кажу -язиком тріпати то одне , а роьити реальні речі то зовсім інше
Це вже залежить від класного керівника, ну і звичайно від програми. Зараз навчальна програма дуже важка. і у дітей немає майже вільного часу . щоб займатися тим що їм найбільше по душі

додано через 3 хвилини 50 секунд:

У них цілком інакша система освіти. Колись розкажу

додано через 1 хвилину 11 секунд:

У них цілком інакша система освіти. Колись розкажу
А я за ГIМН!
до чого тут пристиж, просто классно мати свiй гiмн (герб вже маемо? так?)
я б на ringtone поставив ))

Posted from a Nokia mobile phone
Якщо буде підтримка золочівян, то можна буде це запропонувати як "модний проект" для підняття іміджуя вам чесно кажу, що це реальноо.
Треба зацікавити потрібних людей
Morientes пише:
Щоб діти йшли до школи як на празник, а не з нетерпінням чекали канікул.

Така школа вже є. Це "Школа Радості". Чи ви не знаєте?
Та нашо нам того гІмна? Я вже чув гімн ліцею - шось жахливе. А імідж тре підіймати, рівняючись на приклади, як вже згадана "Школа радості".
Т. Кукуруза вже давно все написав. (Слухай "Пісня про Золочів" на його нескінченному СУПЕРДІВІДІ 20ГБ)