Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Золочівський Євроклуб "Єдність"

Чи потрібні нам Шкільні Європейські Клуби?
так 87%   14
ні 12%   2
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Золочівський Євроклуб "Єдність"
Я радо відповім на всі питання, які стосуются Євроклубу.
Чи плануються екскурсії для членів клубу у Европу?
так, нас запросили вже на 9 травня до Кракова. а в червні до Шонінгена

додано через 1 годину 15 хвилин 52 секунди:

Шкільний Європейський Клуб.

Шкільний Європейський Клуб - це форма співпраці вчителів і учнів, яка охоплює різноманітні сфери, займаючись , як і говорить сама назва, вченням про Європу, європейську інтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво, науку. Європейські клуби поширюють дану інформацію серед установ і організацій, а також членів клубу, учнів шкіл, знайомих, мешканців міста чи регіону. В клубах молодь вчиться активності, толерантності, шани і зацікавленості до інших народів. Отримана інформація, набуті знання та досвід допоможуть у навчанні як в школі, так і у вузі, а в майбутньому - обрати потрібну професію.

Історія створення Шкільних Європейських Клубів.
В Європі їх число постійно зростає. Перші шкільні європейські клуби були засновані в Португалії. Саме звідти ця ідея поширилась по усій Європі. В Польщі перші клуби почали створюватися на поч. 90- х років, тобто діють уже понад 10 років.

У чому полягає діяльність Шкільного Європейського Клубу?
Головною метою діяльності є знайомство з Євросоюзом і з Європою в цілому. Кожний європейський клуб обирає власні методи й шляхи роботи, в залежності від зацікавлень, знань, можливостей його членів.
Євро клуб - це клуб фанатів Євро?
Саніто пише:
Євро клуб - це клуб фанатів Євро?

А спробуй почитати попередній пост, там чітко розписано шо це за клуб, і з якою метою він створений.
Я теж мав би бажання поїхати до Шонінгену, але я не можу бути в Евроклюбі . Поїду "дикуном"
Успіхів
А мене в Шонінген візьмеш?
Якщо ти учень! Заходь до нас. адреса на сайті
ЄвроКлюб форева!
У Євроклубі відкриваються безплатні курси ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ для учнів 9-11 класів! Ви також маєте змогу безплатно вивчати німецьку та французьку
Magister пише:
Ви також маєте змогу...
- це знов стосується лише членів клубу?
Членом Клубу може бути будь-який учень та вчитель школи
а доречі ось сайт золочівського євроклубу "Єдність" http://euroclub.zl.lviv.ua