Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Жадана віза

Автор Повідомлення
Жадана віза
Хто знає які реальні способи виїхати за кордон? Викладайте посилання на офіційні джерела.

додано через 5 хвилин 23 секунди:

Зразу починаю зблизька: ПОЛЬЩА

http://www.konsulat.lviv.ua/n_strony/index3.php?str=wizy_inf&PHPSESSID=a3cb23372fba820313bdd714a588de2a

Хтось старається заробити навіть на цьому. А тут все просто!

додано через 14 годин 31 хвилину 22 секунди:

З нашими північними горе-сусідами обставини дещо ліберальніші. Тут віза не вимагається. Але всьому свій час... ! Про деталі легального перебування наших громадян на території Росії докладно написано в "Дзеркалі тижня":
http://www.zn.kiev.ua/nn/show/633/55786/

додано через 2 години 8 хвилин 36 секунд:

Далі викладаю корисну зсилочку для тих, хто хоче ознайомитися з процедурою отримання візи в Чешську Республіку
http://www.mzv.cz/wwwo/default.asp?ParentIDO=3198&ido=3278&amb=42&idj=50
http://www.chemodan.com.ua/ - випадково знайшов, шкода, що лише російською.
Сам я проти того, що українці масово виїжджають за кордон, але, можливо, комусь там таки буде краще.
persona_nihto пише:
Сам я проти того, що українці масово виїжджають за кордон, але, можливо, комусь там таки буде краще
Я вважаю абсолютно аналогічно. Шкода, звичайно, шо люди не можуть себе гідно реалізувати вдома.
Чемодан досить ґрунтовно подає усю процедуру досягнення Канади. Але не треба забувати, що це всього лишень фірма, яка має за основну мету нажитися на клієнтах. Хто має свіжу голову і троха розуміється на паперах англійською, тому краще працювати без посередників, а контактувати на пряму зі Службою Канадської еміграції і громадянства.
Е знайомий який рiшае ЛЮБI вiзи.
Само собою з метою нажитись, але, як шо когось цiкавить...
пишiть...

Posted from a Nokia mobile phone
http://kiev.usembassy.gov/visa_dv_ukr.html

m@xxximus пише:
Е знайомий який рiшае ЛЮБI вiзи.
Само собою з метою нажитись, але, як шо когось цiкавить...

Візи в Америку отримуються без посередників, це в них нелегально. Хіба що хто такий недалекий, що і анкети сам не заповнить, але в цьму випадку в напрямку візи і рипатись не варто.

додано через 3 хвилини 56 секунд:

http://moscow.usembassy.gov/consular/consularr.php?record_id=ivisas

те саме, але московське консульство - може кому зрозуміліше написано.
Vivi
Ау! Ти що з iншоi планети...
Один мiй знайомий пiхався на Гамерику... по документах мав всьо iдеал! На 7млн.$ нерухоомостi, декiлька машин, жiнка, дiти, освiта... Вже вiн нiкуда не iде
iнший пiдплатив 9тис.$(5-7р. назад) i \"випадково\" виграг грiнкард.
Ми в Украiнi, в нас все нелегально.
... твiй Виндовс,iншi проги, лiцензiйнi?
Це НЕЛЕГАЛЬНО!

m@xxximus пише:
... твiй Виндовс,iншi проги, лiцензiйнi?
Це НЕЛЕГАЛЬНО!

Вибач, Максімуссс, я не знала, що куплена і зареєстрована з Майкрософт копія ЕксПі НЕЛЕГАЛЬНА!!!
Знайшов чим на форумі хвалитись - тим що чесно жити не вмієш! Не чеши всіх під свою гребінку, Максімус. Я - не ти.
Вишли мені, будь ласка контакт інформацію твого товариша - я йому персонально поясню, що те, чим він займається йде по статті як Aiding and abetting illegal alien.
Видно в тебе забагато вільного часу, що підбиваєш людей на кримінал. Ось почитай, раз нема що робити http://www.ice.gov/pi/topics/index.htm
Не думаю, що службовці Державного Департаменту США поризикують річною зарплатою в $70-$150 тисяч заради мізерного одноразового хабаря.
Все, що я тут сказала - ФАКТ. Все що ти, Максімус, наплів - тисяча і одна ніч.
Купи легальну копію Windows!
ViVi пише:
Вишли мені, будь ласка контакт інформацію твого товариша - я йому персонально поясню, що те, чим він займається йде по статті як Aiding and abetting illegal alien.

ViVi пише:
Видно в тебе забагато вільного часу, що підбиваєш людей на кримінал.

ViVi пише:
Знайшов чим на форумі хвалитись - тим що чесно жити не вмієш! Не чеши всіх під свою гребінку, Максімус. Я - не ти.

ViVi пише:
Все, що я тут сказала - ФАКТ. Все що ти, Максімус, наплів - тисяча і одна ніч.

Мдааа... не знаю з якої цитати почати. Все що Максімус написав- реальний ФАКТ Українського існування і виїзду багатьох людей за кордон. А в тих цитатах, просто....
>Вiвi
ти кумедна.
-я \"брожу\" в форумi з мобiлки (до речi орiгiнал, але це не принципово, так вийшло. а в тебе яка? точно орiгiнал? )
-копiя Вiндовс, це якось вже по \"пiратськи\" звучить.(т. т е орiгiнал, а е копiя)
-хабарi е всюди! але не факт, що цi грошi йдуть службовцям сша.
-людина якiй ти хочеш \"розказати\", зробивши декiлька дзвiнкiв (на принцип) мiг би пустити всьо твое життя пiд вiдкос...
-вся Украiна живе нелегально Та що там Украiна... новини дивишся? Ха! Купа вiдомих людей з мiльонами хочуть наебати своi держави, не платять податки i. т. п., а ти маладчага поставила лiцензiйну вiнду
-а чи знаеш ти що ти допомагаеш \"пiратам\" розвиватись?
Не задумувалась, а? Беручи в Шерiфа на прокат диски, кассети i. т. п. це як мiнiмум.
I поясни менi, як менi за мiс. часу зробили французку вiзу.
А я навiть загран паспорта немав. Чи ти думаеш французи меньше отримують, ведуться на хабарi
фф топку нах!

Richard, а ти шо, хіба нелегально виїхав?

Якшо є голова на пелечах і ше й деяка наполегливість, то отримати візу в Україні легально цілком не складно. Але оскільки переважно всі грають "паньство", а насправді "темний ліс", то звичайно, шо краще заплатити хитрунам.

додано через 58 секунд:

І ше. Самому і офіційно - в пару разів дешевше і головне НАДІЙНІШЕ.
AVB пише:
Якшо є голова на плечах і ше й деяка наполегливість, то отримати візу в Україні легально цілком не складно

не зовсім правда - якщо людині відмовлять в візі (а причин будь який консулят може знайти безліч!) то на кого може скаржитися пересічний український громадянин? - та хіба на себе - от це - теж, як каже Richard реальний ФАКТ Українського існування і виїзду багатьох людей за кордон
Ясно, є багато посередників, які на тому роблять гроші, але з ВІЗАМИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ та з СТАВЛЕННЯМ в консулятах до українців ситуація цілком не є нормальною!
До речі, про грінкард - я теж знаю випадок "випадкового" виграшу - це все факти!
>АБВ
Ти в Португалiю коли iхав-самостiйно виробляв? молодець.
>ВiВi
звернув увагу на зарплатню держслужсша...
Виiхати в штати зараз 10-15т.$ навiть як що посередник бере 50% (що навряд чи)-хабар виходить 5-7т.$ це бiльше половини зарплати, лише за один пiдпис (документи пiдготовуе посередник) а бажаючих ОЙ ЯК НЕ МАЛО
вiдповiдно вони (дерслужсша) дуже ображаються коли чують побажання \"а щоб ти жив на одну зарплату\"

m@xxximus, чесно кажучи, тільки один раз скористався "посередництвом", а далі я з тими консулатами "на ти". Сам усюди пхав.
>АБВ
чесно кажучи, мушу признатися...
КРАСВЧЕГ!!!
А я 800$+300 за роботу.
пАтАмуштА бАязгливый я! (був)

m@xxximus, ти шо тоже в Порт був?
Ага!

AVB пише:
пАтАмуштА бАязгливый я! (був)

Неправда, такі дома сидять і не єздять по заробітках. А довго був?

додано через 42 секунди:

Я хотіла написати 'їздять'
>VIА
16 мiс.
де коли сумую... хотiв би там вiддихнути лiтом,
-дорого

m@xxximus пише:
Один мiй знайомий пiхався на Гамерику... по документах мав всьо iдеал! На 7млн.$ нерухоомостi, декiлька машин, жiнка, дiти, освiта... Вже вiн нiкуда не iде

Значить щось було не так. Так просто відмову не ставлять. Значить, десь щось підбрехав, або засильно потів, коли співбесіду проходив. Будь-що, але причина на то була. Навіть, якщо він про неї говорити не хоче.

m@xxximus пише:
людина якiй ти хочеш \"розказати\", зробивши декiлька дзвiнкiв (на принцип) мiг би пустити всьо твое життя пiд вiдкос...

Ба! Як тупорило! Якраз і видно, що нічийого життя ти під відкос і не можеш пустити. Максимум ти є мажорним дитям якогось бабаті в парламенті - і то не факт, що тебе хтось слухати буде. Коротше - чмо ти і все.

m@xxximus пише:
-вся Украiна живе нелегально Та що там Украiна... новини дивишся? Ха! Купа вiдомих людей з мiльонами хочуть наебати своi держави, не платять податки i. т. п.,

Ага, тільки різниця у тому, що в нас усі ДАЮТЬ наперед. Ще до того, як є потреба і сенс. За кордоном, до речі, теж дають. Але величезні суми. І коли то таки потрапляє до газет, то чиновник наступного ж дня позбавляється своєї посади "без суда и следствия". Останні потім ще довго і нудно тягнуться. Але тим більше там нема такого ось схвального ставлення до взяток, як у тебе.

persona_nihto пише:
якщо людині відмовлять в візі (а причин будь який консулят може знайти безліч!) то на кого може скаржитися пересічний український громадянин? - та хіба на себе

Ні, не на себе. Там же, у консульстві, можна і скаржитися. І, знаєте, дуже часто небезрезультатно.

Взагалі, ті "посередники", що пропонують послуги з отримання віз, якраз дуже часто і нагнітають обстановочку. Я особисто за весь свій досвід отримання віз чула лише 2 рази про відмову. Одного разу голландці відмовили дівчині, що нарозказувала їм, що їде "церкви дивитися" в Амстердамі (які церкви?!! якби сказала "червоні ліхтарі" - сто пудів дали б, а так - видно ж, що бреше). А ще один раз невідомо чого. Каже, що просто так відмовили. Я не вірю. Але дівчина роботи ніякої не мала. То що ж дивуватися?
svitka ти не праве, відмовляють і просто так, от показували по телевізору, що відмовили духовому військовому оркестру, який мав їхати на конкурс в Австрію

svitka і полегше з висловлюванням власних думок, щодо особистостей
Можна трішечки заперечити?
svitka пише:
Так просто відмову не ставлять

Таки ставлять. От наприклад моя подруга довший час не могла виїхати до свого чоловіка, громадянина Голандії, не давали візи і все. Закінчилось все тим, що розгніваний чоловік сам заявився в Україну, в посольство...
massimo пише:
svitka і полегше з висловлюванням власних думок, щодо особистостей

massimo пише:
svitka ти не праве, відмовляють і просто так, от показували по телевізору, що відмовили духовому військовому оркестру, який мав їхати на конкурс в Австрію

Ще раз повторю свою думку: без причини ніколи не відмовляють. Вона завжди є. Про неї можуть не повідомити без окремої просьби. Але вона є. Про причину потрібно питати. І навіть тому духовому оркестру відмовили з причини. Просто вона не була названа.
Якщо ви впевнені, що вам відмовили без причини, то потрібно скаржитися. У кожному посольстві є такі можливості.

Я не зрозуміла про думки, щодо особистостей? Погрожувати у такому негарному грубому тоні, значить, допускається, а відповісти на погрозу власною думкою, ні? Здається мені, що то просто дискримінація новачків.... (маю право мати думку та її висловлювати)

додано через 6 хвилин 56 секунд:

lenhen пише:
Таки ставлять. От наприклад моя подруга довший час не могла виїхати до свого чоловіка, громадянина Голандії, не давали візи і все. Закінчилось все тим, що розгніваний чоловік сам заявився в Україну, в посольство...

Ну мені теж місяцями візу відкривали. Що вони там з нею робили - я не знаю, але після того, як моє терпіння увірвалося і я таки зробила декілька дзвінків у їхнє Ministerie van Buitenlandse Zaken, віза була видана без особливих проблем.
Тому знаю, про що кажу, коли стверджую, що без причини не відмовляють. Про роботу посольств і консульств знаю не з переказів.
svitka пише:
Про роботу посольств і консульств знаю не з переказів

І я
Що думаєте про візові агенції, такі як Гарант?