Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Звідки завозять дитячий одяг?

Автор Повідомлення
Звідки завозять дитячий одяг?
Цікаво, може хтось знає звідки завозять дитячий одяг і чи дійсно він відповідає потребам дитячого організму.

додано через 1 день 15 годин 57 хвилин 10 секунд:

Увесь одяг який привозять до Золочева (Це або Хмельницьк або Одеса)- це не якість.
А які це такі особливі потреби до одягу мають діти? Одяг, він будь-який в першу чергу має бути зручним, а в другу - почуватися зручно. І це більше стосується дорослих, бо зовсім малим, наприклад, взагалі байдуже зеленого коліру на лівій штанці метелик, чи оранжевий грибочок на шапочці.
Ну і будь-який одяг має бути "здоровим". Я розумію, що привозять з Хмельницька усе підряд, але ж треба дивитись, шо купуєш.
А шо тоді таке - якість? Якшо цей одяг не якісний, то тема не про одяг, а про шмотки. І тут вже абсолютно не доречно говорити про якісь там високі матерії типу потреб дитячого організму.
AVB пише:
А які це такі особливі потреби до одягу мають діти?

Андре, ти адекватний? А та проблєма, шо повсюдно по ЮА дитячий одяг - синтетичний - від шкарпеток і до шкільної форми, тебе не хвилює?
yurnaz
Знаю людей, які виходять з ситуації - йдуть в магазин, купляють матеріал (бавовна, льон, шерсть) - і впірьод (руки, машинка, шпиці).
tymofiy пише:
дитячий одяг - синтетичний

І тут є що сказати, коли останній раз був у дитячому магазині. Напевне або дитини мала, або нема ще.
Зараз умудрилися писати на лейбях так :
Синтетика 10 % Бавовна 90 %
в ідеалі брехні зутрічав Синтетика 50 / 50 бавовна.

Поки руками не помацаєш, не зрозумієш де правда.
Проблема жахлива, нема навіть де купити нормальних майтечок, славні Atlantic вже роблять десь під Тернополем.
romashcaa пише:
славні Atlantic вже роблять десь під Тернополем.

Тернопільський Атлантік вже продают в Пітері?
вже пройшли. Тему зверху почитай, і пиши пости.
romashcaa пише:
вже пройшли

Шо вже не з Пітера, болєзний?
Васілій пише:
болєзний

А чому болєзний, навпаки досить здоровий духом (якщо мав на увазі хворобливість )

А відносно Пітера, щоб закрити питання думаю на все, що було сказано в перші дні тобі, колего по форуму, відносно проживання, було нормальний прикол. Чому та цьому потрібно створювати свої пости. Це вже пройшло. Ми вже говоримо про інше. А тебе тільки назад і тягне.
Та майже весь одяг привозять з Турції