Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Комунальні служби

Автор Повідомлення
Комунальні служби
Хотів би взнати як можна додзвонитися коли пропаде світло в домі? Дзвонив до тих єнергетиків так і не дозвонився!
Хіба наші енергетики ше не мають свого вебресурсу, таяк водоканальщики? Але то вже буде не актуально, коли в хаті світла не буде, і комп не працюватиме!
Я маю питання. Водоканал запровадив таку новинку, як завчасне повідомлення про відключення води через есемес. Комусь воно приходило?
Мені не приходило, бо я не реєструвався. Там йти туда треба, заповнювати якісь форми, чекати розгляду.... коротше, не тре мені таких послуг, за якими бігати по установах потрібно. Нема води, - то нема. Бак треба ставити, запасний.
А тим, хто реєструвався?
Так найлегше людям голови забити, а щоб відремонтувати траси, переставити сантехніку і труби, до того не додумаються?
Взагалі! Хто такі ці КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ?

додано через 11 днів 40 хвилин 29 секунд:

Я вже давно помітив один феномен - ПОВСЮДУ ГАСНУТЬ ЛІХТАРІ! Причому потім знову засвічуються, і знову ГАСНУТЬ. Хто відповідальний за це "Світлове шоу"? Чи це так має бути? Ше хтось помітив те, про що я розказую?
Я таке зауважувала і не раз... це так має бути, але вот для чого я не помню..
Та то просто лампочки погані.
Ой а водоконал має свій зайт? Можна від когось посилання
Про сайт водоканалу я писав тут http://forum.zl.lviv.ua/topic349.html
Замість того, шоб дурницями займатись, краще б трубопровід ремонтували, для прикладу за ті гроші можна було б, для прикладу, поміняти трубу в тому місці, де найчастіше стаються прориви....

додано через 4 хвилини 51 секунду:

Олег пише:
Хотів би взнати як можна додзвонитися коли пропаде світло в домі? Дзвонив до тих єнергетиків так і не дозвонився!

4-25-13 - диспетчер енергомережі, додзвонювався навіть в 4 годині ночі, правда вдень, коли пропаде світло, додзвонитися справді важко.
А для чого додзвонюватись??? Нехай так само як і Водоканал, семесками повідомляють, шо світла не буде. А у відповідь можна зворотню семеску - "Ну і добре! На холєри мені те ваше світло?! Запхайте ті дроти собі в ....!!!"
Сьогодн 23.02.2007р. і в 15.00 в приміщенні міської ради має відбутися позачергова сесія міської радиї ради де мають бути переглянуті тарифи на житлово-комунальні послуги.
Олег ти може маєш якесь відношення до тих славних мужів які вершать долю Золочева? Цікаво б булоб взнати результат тої сесії
massimo пише:
Олег ти може маєш якесь відношення до тих славних мужів які вершать долю Золочева?

Не маю, але не байдужий до долі Золочева! Постараюсь взнати результати сесії.
Олег
Ой, був би вдячний
А таке
Якщо у вас пропало світло, вишліть СМС на номер 42513 з словами "світла мені світла!". Від нашої енергомережі Вам буде вислано подарунковий набір проктальних свічок "Посвіти собі в дупі".
Вартість набору - 7$ без врахування ПДВ.
Та? Я сам їм краще посилку вишлю... з проктальними смолоскипами!
24-го Лютого 2007 року відбулася VIII позачергова сесія Золочівської міської ради, яка розглянула важливі для золочів'ян питання:
  1. Про тарифи на житлово-комунальні послуги.
  2. Про роботу МВ ЖКП.
  3. Про тарифи на пасажирські перевезення.
Ініціаторами скликання сесії виступили дві депутатські фракції: БЮТу і «Руху-Пори». Сесія тривала з 15:00 до 21:45. Прийнято рішення про створення незалежної громадської комісії по перевірці обґрунтованості тарифів на комунальні послуги та пасажирські перевезення.
До-речі, про тарифи на воду. Ходить нашим містом міф про те, що у Золочеві найвищі в Україні тарифи на воду. Це не правда. У 12 містах Львівщини тарифи вищі, ніж у Золочеві.

Таблиця цін на послуги водопостачання і водовідведення

По роботі МВ ЖКП була пропозиція фракції «Руху-Пори» визнати роботу даного підприємства незадовільною. Цю пропозицію підтримала фракція БЮТу. Проте франція НСНУ утрималась. Невже депутатів від НСНУ влаштовують засмічені вулиці нашого міста?
Я ще би хотів взнати куди йдуть ті гроші, тобто чи проводиться заміна труб, чи забивається дерев"яними кілками, для того щоб асфальт побільше списувався? Я не бачу нічого окрім ям яких вже нарили по місту? А хоть якусь частину труб заміняли?
Так ніби з самого початку було сказано, що гроші потрібні НА ВИПЛАТУ ЗАРПЛАТ працівникам водоканалу, а ніяк не на якісь там труби!
Жив довший час на Польній. Хто звідтіля, знає: прориви там точно по розкладу.
Там славнозвісних 'прогнозистів' всі 'Інтузи' як рідних в лице знають.
-О-о-о! Вже їдуть! Значить скоро вода буде, - поскрипують бабусі, виглядаючи в запітніле вікно. Єх, за шо ж би гроші водоканальці отримували б, якби не Польна...
Олег, а ти не з того району? Підтвердь!
Мерія пише:
Невже депутатів від НСНУ влаштовують засмічені вулиці нашого міста?

А які пропозиції щодо вирішення проблеми сміття у місті пролунали від нашого "шанованого" ГОЛОВИ - п. ЗУБАРА, невже йому [censored] на порядок в місті? Який з нього господарник? Йому хіба-що тільки на майданах волати (іто, його глибоко-філософські тези мало-хто зрозуміє і підтримає)!
Мерія, тут пропозиції уже були - влаштувати ХРЕСТОВИЙ ПОХІД на міську раду і закидати мера мішками зі сміттям. Люди терплять і українці - це така нація, яка підлаштовується під різні умови проживання, але повірте, що будь-який терпець з часом обривається, от тоді я нашому "шановному" п. Володимиру Володимировичу не заздрю! :twisted:

додано через 22 хвилини 41 секунду:

План "ХРЕСТОВОГО ПОХОДУ" на міську раду можна почитати у темі Проблема сміття у місті
В мене вже пятий день підряд вибиває світло під час вітру.
Причиною є гілля дерев, яке рясно доросло (навіть переросло набагато) до дротів, які воноі гойдає.
А бригада елєктриків їздит і незнає в чому причина, чи їм впадло ті гіляки позривати, чи їм грошей не дають.

А на днях ше й газ виключали.
То я прийшов з роботи думаю загрію на електроплитці собі чогось смачненького, прийшлось салатом задовільнитись.
Пізніше виявилось, що щей воду рано виключали.
такшо з комунальними послугами в мому будинку повна труба.
Чув пісню Верховна Зрада - Воду, світло, газ...???
Нажаль ні... але зрозумів про шо вона
Вулиці розритих траншей

29/08/2007 - 18:30
Львів

Попри гарні і колоритні назви - Новий Світ та Зелений Луг - мешканцям цих двох вулиць у Золочеві Львівської області не до радощів. Дзвінок до редакції "УіЧ" з проханням допомогти, бо "вже сил нема", а точніше - "газу цілий тиждень", змусив кореспондентів виїхати на місце події.

Про цигарки і кукурудзу

Золочів розташований від Львова за 70 кілометрів. Дорогою у маршрутці (світ тісний!) знайомимось з мешканцями згаданих вулиць. Люди нарікають, обурюються. Мовляв, сьогодні це лише один з численних наглядних прикладів бездіяльності місцевої влади. А взагалі бордюри і тротуари у
місті погані - "у туфлях на підборах годі пройтися", ліхтарів вночі не світять - "хоч з кишеньковим ходи", дітей нема куди повести - "торік узимку воду прорвало, то малюки нарешті отримали велику ковзанку" і т. д.

Центр Золочева у всій своїй "красі", що не змінюється впродовж багатьох років, постав і цього разу. Ще для цілковитої картини додамо, що у місті ми не знайшли жодного смітника. Спека.

"Добре, що ми маємо електричну плиту, - за мить довкола мене на дорозі Нового Світу збираються місцеві мешканці. - Інакше без газу сиділи б голодні, на сухому пайку".

"А попереривали наші дороги ще кілька тижнів тому, - тре потилицю чолов'яга років шістдесяти. - Ті майстри нічого не роблять, тільки курять цигарки, а ще, бачив, кукурудзу жують, балакають собі..."

Майстри-газовики не чують нашої розмови з городянами. Вони у другому кінці вулиці, разом зі своїм гуркітливим бульдозером. Ще до них черга дійде.

Чому майстри не мають необхідних інструментів?

Зі сходів своєї оселі визирає літня жіночка. Квасецька Софія Михайлівна каже, що їм газ уже під'єднали. Учора. Але чотири дні не було. Їсти варили "на електриці". Молодиця з іншого будинку, пані Шестакова, додає, що у них наразі ще нема газу. У сусідній сім'ї Ковалевських натомість знову ж таки є, але цілий тиждень до того не було. "Газова контора мала б людей якось повідомляти централізовано, а так..." - безнадійно махає рукою жінка з будинку № 9.

Заходимо на подвір'я родини Михайлівих. Тут кажуть, що того самого дня, коли газ відімкнули, до них приходили зранку і сповіщали про "тимчасові незручності". Тож люди приготувались до "відсутності цивілізації". Вечорами палили багаття, на нім і гріли воду на миття, варили деякі страви. Михайліви кажуть, що, на їхню думку, газовики працювали так, як їм дозволяли умови. А саме - робітники газової контори не мали... елементарних інструментів для проведення необхідних робіт. Тож люди зичили їм усе - лопати, ломи, тачки, різні ключі...

Підходимо до газовиків. "Тут були великі витоки газу, - каже зварник Остап Мирка, -ось ми і ліквідовуємо несправності". 90 відсотків робіт, за словами майстра, виконують вручну, оскільки на вулиці прокладено чимало інших комунікацій, тож механізований підхід до вирішення справи "тут не проходить".

Коментарі

Володимир ПАСТУХ, заступник міського голови Золочева:

- Збір інформації про те, є газ чи нема його у мешканців міста, не входить до компетенції міської ради. Постачанням, обслуговуванням та експлуатацією газових мереж займається спеціальна служба - газова. Ми впливати ніяк не можемо. А вони не зобов'язані нам звітувати про стан справ із газом, бо ж це не підконтрольна нам організація, а філія "Львівгазу". Зрештою, газова служба сама усе краще знає і вирішує...

Зеновій ШЕПТИЦЬКИЙ, начальник Золочівського управління газового господарства:

- Звісно, мені відомо про цей випадок. Там зігнила металева труба, а тому ми міняли її на поліетиленову. Цей процес - робота не одного дня, і це вам не світло вимкнув-ввімкнув. Заміна потребувала певного часу - днів так з вісім. А те, що люди скаржаться... Я б сказав так: багато хто з них міг би допомогти нашим робітникам, коли йшлося про ділянку біля конкретного будинку, а не сидіти в саду і яблука їсти, мовляв, ви і так маєте це зробити... Треба бути патріотом... Наші ж працівники робили усе як могли. Насамперед ми під'єднали газ одиноким пенсіонерам, а вже потім іншим... Чи попереджали заздалегідь? Так, ходив наш майстер по домівках. Але якщо когось не було вдома, то... ми ж не оголошуватимемо про це на все місто...

Наталка КИСІЛЬ, http://www.ukrtime.com/node/132