Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як підняти настрій?

Автор Повідомлення
1. Зайнятись цікавою справою
2. Набухатись

Я надаю перевагу першому варіанту
а може другу7
Так можна і спитись...
В другому варіанті є ризик - може стати ше сумніше. Серйозно.
MUBa пише:
В другому варіанті є ризик - може стати ше сумніше. Серйозно.
Треба з"ясувати, чому тобі сумно?
Які в тебе варіанти?
А мені при тій темі крутиться в голові Ротару. "Сумно, сумно аж за край, та чого ж ти плачеш, грай музико грай!!!!" І одна гарна фраза від Маркеса (в лапках - переклад з російської): "Коли тобі сумно - усміхнися: хтось може закохатися в твою усмішку". Чи діє? Не знаю. Маєш нагоду спробувати!
Треба вияснити причину від чого чи від кого тобі сумно. Наприклад я шукаю якусь коботу якщо мені сумно, або йду гуляти.
Олег. Під словом
Олег пише:
якусь коботу

ти мав на увазі 'роботу' чи справді кобіту?
певно таки кобіту
Впринципі можна і кобіту , тоже вихід з положення , там скучати не прийдеться і сумувати тоже , Я думаю то тоже вихід з положення.
а ше можна велику чоколядку сточити, зразу веселішає
Не розумію питання. Мені особисто інколи подобається він. Та й не може завжди бути весело! В такі хвилини потрібна філіжанка гарної кави, дощ за вікном, теплота вдома і якийсь гарний фільм-драма, книжка чи телепередача.
А якщо дійсно потрібно війти з цього стану, в такому випадку 1-2 порції морозива. Саме воно згідно досліджень є потужним антидепресантом.
Хто 'він' тобі подобається
Він - сумний настрій, сум.
Ну як, сум розвіявся?
аж занадто...
Кокаїн - найкращий антидепресант ....
П. С. Для всіх "довгодоєжджєючих"..... я гоню... Г-О-Н-Ю.... ЦЕ прікол.... ха-ха.... просто прікол... я не наркоман...
ВКУРИЛИ і більше не доставайте мене темами про батьків , наркаманів і алкоголіків... ок?... бо один до мене з Беркутом мав приїхати... нє бєркута, ні його....... СУМНО, аж(до речі тема так і називається) скажіть хто він псля того... БАЛАБОЛ!...
Доречі, сум і дипресія, це так само, як сума і дисперсія! В тому тіко корінь спільний. Але, як відомо, корінь усіх зол, це як курінь-вусосол. Шоби не казали а прикол, це як прокіл, ніби шину цвяхом коли жену шляхом.........
ну шо я можу додати......? він даже депресія не правильно пише... дипресія..... вчи правопис!!!!!!!
Ну, хлопака! Як ніц немаєш шо додати, то не вчи іншик правильно писяти!
А ти, старий, не пхайся до клави з трясучими пальцєми. Поховав?!! (чи як там?)
Треба купити собі іграшку.
Як підняти настрій?
Ну от, ділимся рецептами (не кулінарними!!)
можна напитись, накуритись, вистарчить?
Не обов"язково... Можна просто піти прогулятись, набагато легше стає. Музончик веселий послухати на всю котушку...
Хотіла написати подьоргатись під музику...
wap87 пише:
можна напитись, накуритись, вистарчить?

Мені після таких приколів ше гірше, так шо не підтримую такий спосіб... Але таки ніхто так не зіпсує людині настрою, як вона сама. Треба мати, чим зайняти вільний час. Якшо вільного часу майже нема, то і дурні думки в голову не лізуть. І все кльово!
MUBa пише:
Мені після таких приколів ше гірше, так шо не підтримую такий спосіб... Але таки ніхто так не зіпсує людині настрою, як вона сама. Треба мати, чим зайняти вільний час. Якшо вільного часу майже нема, то і дурні думки в голову не лізуть. І все кльово!
Можна взяти на прокат якусь нову комедію.
Khrystik пише:
Можна взяти на прокат якусь нову комедію.
ага Один вдома,
Я все йду гуляти, може я когось здиблю, може мене хтось здибить? Так і підношу собі настрій.
ще можна пройтись пішкадромом від Золочева до Львова і назад, і так підняти собі настрій
Поганий настрій ефективно відганяють фізичні навантаження. Пробігтися, прес покачати чи шось з того ряду... Але то не для лінивих! Треба мати силу волі! Найпростіше - скласти руки і нудьгувати. То не вихід!
А я іду по магазинах прогулятись. А ще купую саме дороге морозиво.
А я на поганий настрій взагалі не звертаю уваги. Треба мені дуже перейматись якимось там побічними відчуттями! Стараюсь сам керувати собою, а не думки і відчуття мною.

Я то стараюсь, то всьо слова. А чи насправді виходить...?
Деколи виходить!
VIA пише:
А ще купую саме дороге морозиво.

Прямо як у американських фільмах... Там завжди дівчата/жінки в депресії хавають тони морозива і шоколаду...
Цікаво яким чином то піднімає настрій? Там якісь спеціальні інгредієнти є чи шо?
Nitro пише:
Цікаво яким чином то піднімає настрій?
Без поняття. Але настрій піднімається.
кажуть якщо стіну побити легше стає

але трохи пізніше незнаю що буде з кулаком
А ше деколи можна головою.... об ту саму стіну...
VIA пише:
А я іду по магазинах прогулятись

І я теж! Особливо коли гроші є, це взагалі супер! Чудовий настрій гарантовано!
голови нежалко Нею думати треба хочаб деколи

додано через 10 хвилин 50 секунд:

lenhen це більше для дівчат
А знаєте що ще помагає? З кимось посваритись, або покричати на когось ( можна без причини) Якщо є така можливість користуйтесь нею по повній програмі, вибачатись потім будете!
Nitro пише:
Цікаво яким чином то піднімає настрій? Там якісь спеціальні інгредієнти є чи шо?

справа в тому (я не сильний в хімічних і медичниих термінах ) але в солодощах є такий інгрідієнт, а особливо в шоколаді який впливає якось на ту частину мозгу яка відповідає за задоволення, навіть десь бачиф інфу, що нібито, якщо нажертися жінці не молочного шоколаду, то можна довести себе приблизно, як до відчуття оргазму. Наскільки це правда я не знаю, але точно при депресіях рекомендують шоколад
А що саме піднімає настрій? Сварка чи вибачення?
Для мене найкраще для підняття настрою, то є сегс, а після нього
Сварка звичайно... Ти на комусь зриваєшся і тобі стає легче...
Муся пише:
Для мене найкраще для підняття настрою, то є сеКс, а після нього
Муся пише:
Ти на комусь зриваєшся і тобі стає легче...

А тому, на кому зриваються - гірше. Цікаво, хто це? Мама, тато, подруга, друг? Тоді ти ризикуєш залишитись незаміжньою сиротою, та ще й без друзів.