Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи є сетка між цими провайдерами

Автор Повідомлення
Укртелеком, статистика, інфотехсервіс (вітик)
Нема сетки між ними 100%
Сєтки нема і ближчим часом, наскільки я знаю, не передбачається
Я знаю одну мережу, яка охоплює не тільки весь Золочів, а й район. Це - радіо "Колгоспник"! Підключаймось і єднаймось!
Ser'oga пише:

Укртелеком, статистика, інфотехсервіс (вітик)

Ну звязок є через Глобальну мрежу (рос. "сеть") Inetrnet.
Якщо маэться на увазі високошвидкісне з'єднання по технологій локальних мереж, то немає.

Причини.

1. Укртелеком надає послуги домашнього підключення до Інтернету через телефонну лінію, а не через локальну мережу. Крім того, користувачі мають не постійну адресу і трафік між ними обліковується.
Тут про ніяке об'єднання мова не може йти в принципі.

2. Центр Сервісного Обслуговування і "Інфосервіс" мають по м. Золочеву свої локальні мережі, кожна з яких побудована за рахунок власних коштів ТзОВ і Приватного Підприємця відповідно. Підключення клієнтів до мережі платне, ресурси мережі належать користувачам чи провайдерові.
Технічно проблеми об'єднання ОКРЕМИХ сегментів мережі не існує, але архітектура і політика адміністрування цих мереж на разі не дозволяє об'єднання.
Разом з тим в нас є кілька користувачів, що мають одночасно два підключення: до ЦСО та "Інфосервісу" відповідно.
AVB пише:
Я знаю одну мережу, яка охоплює не тільки весь Золочів, а й район. Це - радіо "Колгоспник"! Підключаймось і єднаймось!

Доречі, через "Гуворит Зуолучів" теж можна мережу замутити щоб обладнання не простоювало...
Так я про це і веду. Правда загвіздка тут єдна є - потрібно розробити і впровадити у виробництво Brehunec-MODEM! Тут наш ЗРЗ може постаратись.
одночасно і хоч якусь роботу дамо нашому ЗРЗ
VeLiKaN
так ніби без ваших колгаспників на ЗРЗ нема роботи.... я не думаю, що хтось із тамтешніх директорів погодиться випускати таке ***
Мережу можна будувати навіть через електромережу 220 В. Питання чи це вигідно?
Колись вроді Центр Сервісного Обслуговування і "Інфосервіс" мали спільну мережу та ресурси. Чи я помиляюсь???
помиляєшся
voshkaniridze

Не помиляєтся, то було в мене дома зєднано сервер World of Warcraft працював на 2 мережі, через локалку.